בארסה תפגוש את מילאן בחצי הגמר, ויאריאל את ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏2/4/06.

1. Spanish Weapon Member

אני לא חושב שהחסרון של אבואה יהיה יותר מדי משמעותי כל עוד יש לו רוטציה בדוגמת לאורן (הוא כשיר,נכון ? )
    בנוגע לפאברגס, זה לא שונגר באמת בנה על משחק התקפי בדלה אלפי, בכל מקרה מה שארסנל תשים עליו דגש הוא ההגנה ככה שהחסרון של פאברגס לא אמור להיות יותר מדי אפקטיבי בשיטת המשחק הצפוייה של ארסנל.

2. Arsenal fan Member

גם אם הוא היה כשיר, הוא לא אבואה. אבואה עולה עליו כיום בכול פרמטר.

ולשאלתך, כשיר? אולי על חדר הניתוחים. לאורן סיים את העונה מלפני כחודשיים. מאז אבואה תפס את מקומו בהרכב, וישאר שם גם שיחזור מהפציעה.
    בחייך. הגנתי או לא הגנתי(לא נראה לי שונגר יבוא לסגור, זה לא הוא), ססק השחקן אחרי הנרי הכי חשוב אצלנו, הוא המפתח במרכז השדה. מיותר לפרט יותר מידי, אם ראית את 3 המשחקים האחרונים של ארסנל ב-CL אתה יכול להבין.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    אני בספק גדול אם נראה את רובין. אם ססק לא יהיה כשיר, דיאבי יהיה מחליפו לדעתי, כמובן לאחר ההופעה הנהדרת בשבת.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/06
  3. Spanish Weapon Member

כמה שפברגס חשוב במרכז השדה של ארסנל , אני עדיין חושב שהסגנון משחק הצפוי של ונגר בדלה אלפי הוא לא כל כך יבליט את יכולותיו של פברגס במרכז השדה.
    מי שבאמת יקבלו את מלוא תשומת הלב במשחק יהיו שחקני ההגנה וכל ניסיונות ההתקפה יהיה בעקיצות שבפיקודן איש אחד ויחיד.

4. Robin Member

התכוונתי שיכול להיות מרכז קישור כזה:
    ואן פרסי
    דיאבי ג'ילברטו

זאת אומרת שואן פרסי יקח את מקומו של פירס\ליונגברג.

5. Arsenal fan Member

אז זה אומר שונגר משנה את השיטה ל-4 קשרים למעשה. שיטת ה-5 קשרים הייתה מושלמת עד עכשיו, בשביל מה לשנות אותה? אגב, גם ליונברג עדיין לא 100% למשחק הזה. גם לוילה הוא לא היה כשיר.

6. Robin Member

ואן פרסי יכול לשחק בתור קשר מאחורי החלוצים, הוא עשה את זה בפיינורד.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפברגאס יש מחליף בתור דיאבי, ואנחנו צריכים לקוות מאד שאבואה ישחק, אבל לדעתי ארסנל תנצח בדלה אלפי בגלל המגרש הגדול, בדיוק כמו שארסנל אוהבת, ובגלל קצב המשחק שיובה אינה מסוגלת לעמוד בו. יובה משחקת לאט להחריד וכך היא מנצחת בליגה האיטלקית, בצ'מפיונז ארסנל פשוט סיחררה את יובה בהייבורי כמו שיונייטד סיחררה אותה כמה שנים לפני כן וכן ליברפול בשנה שעברה. ואן-פרסי להערכתי יסופסל, שכן ארסנל באירופה השנה משחקת עם הנרי כחלוץ יחיד ועושה רושם שזה עובד, אז למה לא. ליונברג חוזר (להערכתי על חשבון פירס), ואן-פרסי יהיה גיבוי פנטסטי מהספסל, נקווה שלהמן ימשיך בכושר המעולה שלו וכמובן הנרי יחורר את הרשת של הגברת הזקנה. כל כך קרובים לחצי הגמר אף פעם לא היינו, אני חושש שאם נודח אני עלול להתאבד. בהצלחה לחבר'ה של ונגר.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם לסטות שנייה מארסנל (דווקא על המשחק הגמור אתם מדברים) ולחזור לשתי המילאנזיות:

אני מאמין בלב מלא שמילאן תעיף את ליון לצערי הרב, 2-1 למילאנזים כשליון מצמקת עם הסיום וגם זה לא בטוח, זו תהיה מילאן קלאסית פשוט אם אכן ניחשתי נכון.

לגבי אינטר - אני שוב אומר שאני משוכנע שאם הכל יילך בסדר נכבוש במדריגאל, השאלה היא כמה נחטוף על הדרך, אם בכלל

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אל תמהרו להספיד את יובה, כמו חתול, גם להם יש תשע נשמות...
    להזכיר לכם את ברמן , ואני מדבר אחרי שיובה ספגה עוד שער בבית והיתה חייבת להגיב ב שתיים, ו..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

לגבי מילאן - ליון, מילאן אחרי הפסד שבא לה בזמן לא טוב , עוצר לה את הפורמה הנהדרת שלה, ליון ממשיכה בשלה, ליון לדעתי תעלה, דווקא בגלל שהמשחק הראשון נגמר בלי שערים.

אינטר תעפיל לסיבוב הבא אבל היא תאכל הרבה מרורים לפני שהיא תעשה את זה, אני לא פוסל גם הארכה.

בארסה - בנפיקה, אין באנקר גדול מזה!

10. EL Capitan Member

פלגריני לקראת הגומלין במדריגל: "אומרים, שה2-1 זאת תוצאה טובה, אבל הפסד זה לעולם לא תוצאה טובה. עכשיו אנחנו מחויבים לנצח". כל יום שעובר אני אוהב יותר ויותר את פלגריני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx. עוד ממנו: "חוץ מלהבקיע, הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על הרשת שלנו". כמו שאמרתי, גם פלגריני בדעה, שאסור לויאריאל לספוג וזה יותר חשוב מלכבוש, כי אני מאמין שויאריאל תבקיע לפחות שער אחד וזה יכול להגמר ב1-0. אמרתי כבר שאני אוהב את המאמן הזה? פלגריני חושב באותו ראש כמוני. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

תום, אתה יכול להיות רגוע. אם נראה את אותה יובנטוס, שאנחנו רואים בתקופה האחרונה, ובלי ויירה, דל פיירו וקמורנסי, קשה לי לראות את יובה מתגברים על ה2-0 במשחק הראשון מול ארסנל הנחושה, שרוצה לעבור סוף סוף את מחסום רבע הגמר וללכת עד הסוף גם באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/06
  11. FelaKaT Member

פלגריני סתם מבלבל את המוח, הוא יודע שהתוצאה טובה מאוד בשבילו. הוא עומד לעשות בונקר בדיוק כמו שעשה באולדטראפורד ולהתפלל ששחקניו יצליחו לגנוב שער.
    שער מוקדם של אינטר(אני מאוד מאמין ומקווה שזה יקרה, אחרי הכל הם מייצגים את איטליה) ישבור את ויאריאל ויעשה את החיים לאינטר הרבה יותר קלים ולדעתי גם יגמור את הסיפור.

דל פיירו עבר היום מבחן כשירות והתוצאות היו משביעות רצון, מחר הוא יעבוד עוד מבחן ואז יקבע סופית האם הוא יכול ליטול חלק במשחק או לא.
    הימור שלי:יובנטוס תעלה ב4-4-2 המסורתי שלה ותנסה קודם כל לשמור על שער נקי ורק לאחר מכן להבקיע.
    בסביבות דקה 30 מוטו יעבור לשחק כחלוץ ובמידה ויובה לא תבקיע שער עד המחצית ודל פיירו יהיה כשיר דל פיירו יכנס ומוטו ייצא.

בכל מקרה, עומדת בפני יובנטוס את אחת המשימות הכי קשות שלה בשנים האחרונות. ארסנל שעומדת לשבור את את השיא של מילאן ללא ספיגת שער תהיה אגוז מאוד קשה לפיצוח וקשה לי לראות איך יובנטוס מצליחה לפצח אותה אם לא בהברקה של איברהימוביץ'(ספק גדול) או מצב נייח(אפשרות סבירה).

ארסנל עולה.

12. EL Capitan Member

תוצאה טובה? ויאריאל מגיעה בפיגור בסיכום הכללי למשחק הזה. היא חייבת לנצח בבית ולהזהר לא לספוג גול, כשתחפש את השער של אינטר. מה טוב בלהפסיד? זאת לא תוצאה טובה, אבל גם לא תוצאה גרועה. הפסד עם שער חוץ זאת תוצאה סבירה. אי אפשר להגיד שזאת תוצאה טובה, כי כמו שחוסיקו אמר: "אינטר התעלתה עלינו רק בלוח התוצאות" (לויאריאל היה מגיע תיקו אולי).

13. FelaKaT Member

נכון, אבל אני בטוח שפלגריני לא חשב שהתוצאה תהיה כפי שהיא הייתה בסופו של דבר. ויאריאל הגיעה למשחק כאנדרדוג והגדילה בהרבה את סיכוייה להעפיל לשלב הבא.

בכל מקרה, אתה רוצה שאני אזכיר לך כמה הקבוצה שלך הוציאה שנה שעברה בבית או כמה ריאל הוציאה לפני 3 שנים נגד יובנטוס.

2-1 זאת תוצאה טובה לויאריאל, אף אחד לא חשב שהיא תנצח את אינטר במילאנו.

14. Robin Member

15. Arsenal fan Member