בארסה פתחה פער על ולנסיה, ריאל וכל השאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏15/10/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

דפורטיבו לה קורוניה - חטאפה 18:00

בטיס - ריאל מדריד 20:00 (ספורט 5 )

אספניול - ברצלונה 22:00 (ספורט 5 +)

ראשון

אתלטיקו בילבאו - מאלגה 17:00

מאיורקה - ויאריאל 17:00

נומנסיה - לבאנטה 17:00

סארגוסה - ריאל סוסידאד 17:00

אתלטיקו מדריד - ראסינג סנטאנדר 19:00 (ספורט 5+)

אוסאסונה - אלבאסטה 19:00

ולנסיה - סביליה 21:00 (ספורט 5+ )

האם זה נכון מה שרשום בלוח השידורים (באתר של ערוץ הספרוט) של ערוץ הספורט ? 4 שידורים ישירים מהליגה הספרדית ? ראיתי פרסומת למשחק של ברצלונה ושל ריאל,לגבי סנטאנדר וולנסיה לא שמעתי על זה.

2. Barcik Member

שימו לב לסגל של ברצלונה - רובן (שוער), פנייה (מגן שמאלי), דאמיה (קשר), כריסטיאן (קשר התקפתי), מסי (קוסם), כולם מבארסה ב', בפנים. רק 13 משחקני הסגל הבכיר נותרו, כאשר השניים על הספסל יהיו אנדראס אינייסטה ופרננדו נבארו (ההרכב המשוער: ואלדז; בלטי, פויול, אולגוור, ג'יו; דקו, מארקז, שאבי; לארסון, אטו, רונאלדיניו). זאת אומרת, שכנראה שחקן אחד לפחות יערוך מחר את הבכורה שלו בברצלונה, ולאור אי האמון של רייקארד בנבארו, סביר אף להניח שיהיו שתיים. המלצה שלי: תתמקדו על ליונל מסי, הדבר הגדול הבא.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, ממש חבל לי על נבארו, שלפני רייקארד נראה בדרך לפרוץ קדימה. בתור מגן שמאלי פותח הוא לא טוב לציפיות של בארסה, אבל הוא גיבוי טוב. לדעתי בזמן הקרוב נראה אותו עוזב.
    לגבי הסגל, הבעיות העיקריות הן אולגר בהרכב ובעיקר מארז בקישור האחורי.

4. Barcik Member

לפי מה שהבנתי, מארקז היה טוב בתפקיד הזה בקופה. ואולגוור במרכז ההגנה באמת גורם לי לשקשוק ביצים.
    באשר לנבארו; הוא היה בדרך למעלה אבל לא נראה שהוא חזר לעצמו לאחר הפציעה הרצינית שלו. אמנם לא ראיתי אותו משחק הרבה מאז, אבל גם באלבסטה אליה הושאל בעונה שעברה הוא לא זכה לדקות משחק.

5. Yeste Member

לדעתי המשחק של בארסה במון זא'ויק יכול להיות המשחק הראשון העונה שבו בארסה תצא מנוצחת.
    לפי מה שנראה עד עכשיו,אספניול בנו שלד חזק השנה,ד'ל פנייה מתחיל לחזור לרמה שלפני המעבר ללאציו.טאמודו ממשיך להפציץ,מקסי רודריגז מוכיח סוף סוף למה הוא נחשב לאחד הכשרונות הגדולים שצמחו בארגנטינה בשנים האחרונות/נדמה לי שהוא קיבל זימון לנבחרת ארגנטינה.אוסקר סרנו קשר שמאלי צעיר שהגיע מקבוצה בליגה השנייה ,לא זוכר איזו...מראה ניצוצות של שחקן גדול.
    ובכלל השוער הקמרוני שלהם,מניימברס,איברה,פוקצינו(בלם נבחרת ארגנטינה במונדיאל 2002) שומרים על רמה סבירה בהגנה.
    ועל הקווים עומד המאמן שהוליך את סלטה ויגו להופעה היסטוריתבליגת האלופות לפני שנה.
    אפשר להמר פה על הפתעה.

צריך לשים לב גם למשחק שיסגור את המחזור בין סביליה -ולנסיה
    סביליה ירוצו השנה חזק לעבר המקום ה-4,אפשר לומר שזה סוג של משחק עונה.
    במשחק של ריאל-בטיס
    gם כול הצער שבזה ,אני לא רואה את ריאל יוצאים משם עם 3 נקודות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/10/04
  6. Barcik Member

שמחה גדולה לאוהדי מדריד. למי ה"מארקה", איבן הלגרה יחזור לעמדת הקשר ההגנתי במקום בקהאם, וישחק לצידו של סלאדס (מה לעזאזל הוא עושה בהרכב כל כך הרבה?). פאבון ימלא את מקומו במרכז ההגנה. מחייה יחליף את סלגאדו הפצוע. בחוד - רונאלדו (לא כבש מאז המחזור הראשון), וראול. בטיס תגיד ללא קאסטלני, חואניטו, קונטררס, אלפונסו ומלי.
    ריאל מדריד לא שיחקה כדורגל של משבר מול דפורטיבו. היא ניסתה, אבל לא הצליחה. היא לא נשברה. לכן, אני מאמין שהם יגיעו היום עם גישה חיובית, וקשה לי לראות אותם לא מנצחים היום את בטיס המוכה והעלובה למדי.

חאבו אירורטה צפוי להשאיר את לוקה וויקטור על הספסל כדי לשמור אותם למשחק אמצע השבוע בצ'מפיונס. פראן ומוניטיס יפתחו במקומם.

גוטי-14, אתה בהחלט צודק במחמאות שלך לאספניול. בדיוק מסיבה זו צפוי לנו פה משחק מרתק. לבארסה יהיו בעיות גדולות מול המהירות של מקסי וסרנו, בעיקר לאור האיטיות (וחוסר היכולות הכללי) של אולגוור, והמצאותם התכופה של ג'יו ובלטי בהתקפה. זאת אומרת, תצפו לראות הצגה של פויול בכל 4 עמדות ההגנה בו זמנית. גם למארקז, אשר מקבל את ההזדמנות כקשר אחורי בגלל גל הפציעות, תהייה עבודה רבה (בעיקר בכיסוי של דה לה פנייה), וזו תהייה הזדמנות מצויינת לבחון אותו בעמדה זו. מקדימה, אני סומך על כולם.

7. Yeste Member

פרננדו או אדו ,שבדר"כ אחד מהם נמצא בצד שמאל של ההתקפה ,צפויים לנצל את העליבות +חוסר ניסיון של מחייה.
    ההעדרות של שחקן ההגנה מספר-1 שיש לבטיס (חואניטו) תשפיע מאוד.ראול ורונלדו חייבים לנצל את זה!
    הקרב המעניין ביותר צפוי להיות בין חואקין לרוברטו קרלוס. לפי היכולת של רוברטו קרלוס בשנה האחרונה,
    חואקין יכול וצריך לעשות לו חיים קשים . זה מפתח לבטיס!
    אם ריקרדו אוליברייה יתפוס את אחד מהימים הטובים שלו אז ריאל באמת בצרות.
    בסה"כ אני צופה למשחק שקול, עם יתרון קטן לבטיס בגלל הביתיות וההרכב החסר של ריאל.(סלגדו,וודגייט,קשר אחורי (?)http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx )
    נ.ב
    אם כבר דנים בבטיס...
    מישהו יודע לאן(שוב) נעלם דנילסון? :aaasecr:

8. NewcastleFan Member

בנתיים אפשר להתענג.ריאל בפיגור 1-0 בסביליה מול בטיס.בתקווה שזאת גם תהיה תוצאת הסיום.
    אם בארסה מנצחת הערב הפער בינה לבין העלובים ממדריד יעמוד על 10 נק'.

9. Yeste Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

לפחות משהו טוב אחד יוצא לריאל במשחק הזה. לבטיס אין מגן שמאלי שקסטליני פצוע.
    ריאל חייבים לנצל את אגף שמאל של בטיס !
    וושינגטון טייס פשוט שחקן עלוב !,אלברו מחייה (!) עבר דרך האגף שלו בערך ארבע פעמיים ועוד זה רק במחצית הראשונה. וזה עוד בלי עשרות הפעמיים שפיגו הגבייה מהאגף שלו בחופשיות.

10. John Barnes Member

כל שבוע אותו סיפור, עוד פעם מוריינטס לא בהרכב. שוב אואן מאכזב . אבל! הברקה אחת של רונאלדו "הצילה" את ריאל מביזיון. היום ריאל גם בקושי בעטה לשער, למרות השליטה בכדור (40-60). הבעיות של ריאל נשארו אותם בעיות מהמשחקים הקודמים , לדעתי גרסיה רמון צריך ללכת הבייתה אם הוא לא לומד מטעויות של עצמו (הבולטת, אי שיתופו של מוריינטס ונתינת קרדיט מוגזם לאואן האנמי).

בנושא אחר, אני רואה שדפור' ממשיכה בהתאוששות שלה מפתיחת העונה המזוויעה ומנצחת היום את חאטפה 1-2 (ויקטור וסרחיו כבשו).

11. Yeste Member

ניצחון 2-1 ,תוך כדי תצוגה בינונית על אחת הקבוצות החלשות בליגה עדיין לא אומר שדפור יצאה סופית מהמשבר.

12. Barcik Member

ריאל מדריד חייבת מישהו שיקח יוזמה. אחרי המשחק של היום, קשה לאמר שהכוכבים שלהם אדישים או עצלנים, אבל עדיין חסר שחקן שיקח את הכדור וינסה לתת צורה למשחק של ריאל מדריד. היום, הלבנים היו פאסיביים לגמרי. בעוד בטיס טיווחה את השער של קסיאס ללא הפסקה, הלבנים עשו את זה רק כשלא נותרה שום ברירה אחרת. ממש, ממש לא מתאים לשחקנים שכאלה. בעיקר 'התאכזבתי' מזידאן, שממשחק למשחק מחזק את הטענה שהוא גמר את הסוס. אני בטוח שהוא יתן עוד הצגות גדולות, אבל הישועה של ריאל מדריד לא תבוא ממנו. הוא נראה עייף, תשוש.
    מאוד נהנתי היום מבטיס. תצוגה התקפית מצויינת של כל הירוקים, ובמיוחד ריקרדו אולביירה. בטיס היא בול הקבוצה בשבילו, בה הוא יכול לשחק על 100% מיומנות אישית. הוא לעולם, לפי דעתי, לא יוכל לשחק בקבוצה כמו ברצלונה, ריאל מדריד או ולנסיה, אבל בבטיס הוא יוכל לככב ולהנות. תצוגה ענקית שלו הערב, עבר את מחייה כמו מים. ובכלל, סרה פרר צדק מאוד כאשר בנה על אגף שמאל שלו. מחייה ממש לא שחקן, וגם מפאבון וסמואל קשה להתרשם. רמון היה צריך להסיט את הלגרה שמאלה ולשים את גוטי בימין, ריאל מדריד הייתה פרוצה באגף ההוא. בצד השני, חואקין לא ראה הרבה כדור ויכל לעשות יותר כניסה לאמצע. אם האנדלוסים ימשיכו ככה, הם יתברגו במהרה בצמרת הנמוכה.

משחק סביר של ברצלונה, שעשתה את העבודה מול אספניול. לא משחק גדול במיוחד, אבל אי-אפשר לתת כל פעם הצגה, בייחוד כשיש מכת פציעות איומה ומילאן מחכה מעבר לפינה. דקו שוב הוכיח שהוא המנוע החזק מאחורי ברצלונה העונה. הוא בנה, תיקל, מסר וכבש (בעזרתו האדיבה של המגן). גם שאבי היה טוב, ושיתוף הפעולה בין שני הננסים האלה ממשיך להתפתח. מארקז, הצלע השלישית והחדשה, היה טוב יותר מאדמילסון וג'רארד בעמדה הזו.
    כמה מילים על רונאלדיניו. היום, ולא בפעם הראשונה העונה, הוא העדיף לקחת את הבמה המשנית. הוא היה לא רע, וחילק איזה 4-5 מסירות מדהימות בתוך יער של שחקנים. אבל הוא עמד באגף, וכמעט שלא עשה שום תנועה ממנו, בטח לא משהו שמזכיר את הטיולים שלו ממקודם. מוזר, אבל אני די בטוח שמול מילאן נראה רונאלדיניו אחר.
    וקצת על אטו ולארסון. נכון, הם לא תפקדו היום בגלל השיטה ששמה אותם בצדדים. אבל מאחורי התמרונים הטקטיים של רייקארד יש מטרה שמצדיקה את האמצעים בקלי קלות. רייקארד רואה בחזונו שלישייה קדמית שיכולה לשנות את צורתה בכל רגע נתון. הוא רוצה לפתח שילוב בין לארסון (ג'יולי), אטו ורונאלדיניו שיאפשר לו לשנות את מיקומם בכל עת שיתרחש לו. למעשה, הוא ידרוש מהם ליזום את זה בעצמם. וכולכם יכולים לתאר עד כמה תהיה קשה העבודה של ההגנה אם וכאשר הפרוייקט הזה יצליח.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל של מנדרילים! שיחקו על הפנים ויצאו עם תיקו. מישהו חייב לשבור לרונאלדו רגל.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי את המשחקים אז סלחו לי אני לא יגיב ממש מקצועית.

כמובן שמזל טוב לריאל מדריד שמצליחה לסחוט תיקו בחוץ ולא להפסיד. ועדיין יש שמחה, כל עוד הנבלות האלו לא מנצחים זה סיבה למסיבה במיוחד ששעתיים אחרי זה ברצלונה מנצחים. בארסה ממשיכה בשלה, דוהרת קדימה בלי להסתכל ימינה ושמאלה ומה שהכי חשוב מבחינתי כרגע זה לפתוח פער כמה שיותר גדול מריאל מדריד, אני שמח שזה קורה. רק שימשך ככה.

15. Barcik Member

לבאנטה, או הו הו, לבאנטו, או הו הו. אני מתאהב. וח"ח לסרחיו גרסיה, שמתחיל לתת אותה בגולים.