בארסה עם עוד נצחון, הפעם על דפורטיבו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏5/11/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

21:00 ברצלונה - דפורטיבו לה קורוניה (ספורט 5)

23:00 אלבאסטה - בטיס

ראשון

18:00 סביליה - מאיורקה

18:00 סוסידאד - אספניול

18:00 ויאריאל - אוסאסונה

18:00 סנטאנדר - נומנסיה (ספורט 5 פלוס)

18:00 לבנטה - בילבאו

18:00 חטאפה - ולנסיה

20:00 מאלגה - ריאל מדריד

22:00 אתלטיקו מדריד - סארגוסה

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מאוד מקווה שברצלונה תמשיך את מה שהיא עשתה במחצית השנייה נגד מילאן, במקרה כזה לדפורטיבו אין מה להגיע בכלל לברצלונה. אבל זה ברור שזה משחק חדש, יריבה אחרת, אמביציה שונה והאדרנלין מה לעשות זורם פחות נגד דפורטיבו מאשר נגד מילאן. אבל עדיין ברצלונה אסור בשום פנים ואופן שלא לנצח את המשחק הזה, שלא להכינס בטעות לרצף של משחקים ללא ניצחון בליגה ואז אופס בטעות מסתכלים אחורה ורואים את ריאל עם נקודה פחות.

אפרופו ריאל, הנה אחרי שיפור מה ביכולת מגיע משחק חוץ בליגה. אצל מלאגה. אני מקווה שריאל תמשיך ביכולת הלא מרשימה שלה במשחקי חוץ בליגה ואני מהמר על מלאגה. לפחות מקווה שמלאגה תוכיח שריאל באמת... כלום.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אטו הולך לפגוש את חברו ממאיורקה בשנים עברו,אלברט לוקה.

ג'ולי זוכר לטובה מאוד את דפורטיבו לה קורוניה.
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20041105a/9_archivo55_photo_10_1_1_20041105_yba05f1.Xxx.Xxx
    ב5 לנובמבר 2003 , היום בדיוק לפני שנה נערך משחק מדהים במונאקו כאשר הקבוצה המקומית גברה 8-3 על דפורטיבו לה קורוניה במסגרת שלב הבתים של ליגת האלופות. ג'ולי כבש את אחד השערים מתוך השמונה של קבוצתו לשעבר , מונאקו . ג'ולי מקווה מאוד שלפחות אם לא אותה תוצאה תשוחזר הוא וקבוצתו החדשה ישיגו לפחות 3 נק' .

4. Yeste Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

עריכת מנהל
    אם אתה מתכוון לזה ששמעת שסנטאנדר הקדימה את משחקה לשבת , מדובר על המחזור הבא.
    אם אתה מתכוון לשידור,אז לא יודע למה אתה מתפלא . הרי 5 פלוס גאים לשדר את אוואט ובניון מדי שבוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/04
  5. RMCF Member

בהחלט משחק מאד מעניין, סנטאנדר מול נומאנסיה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אמממ... אני תוהה מה ייקרה אם כמו שאדום בנשמה אמר, ברצלונה תשחק כמו במחצית השנייה מול מילאן.
    ראינו את זה במשחק שבו לה קורוניה ניצחה את ריאל 1-0, אבל מכיוון ששם זאת הייתה ההתקפה של ריאל מדריד ופה מדובר בהתקפה של ברצלונה, אני חושב שהסיכוי יהיה... אפסי.
    ובכל זאת, אני מהמר על תיקו.

6. Yeste Member

ההפסד של ריאל לדפורטיבו היה מקרי. דפורטיבו לדעתי היא הקבוצה המאכזבת ביותר באירופה.מקבוצה שזכתה בתארים והגיע להשגים בשנים האחרונות היא הפכה השנה לקבוצת מרכז טבלה,לא עשו שם רכש ועכשיו הם משלמים על זה.פתיחת העונה העלובה שלהם לא הייתה רק משבר זמני.המקום האחרון בבית היחסית קל בליגת האלופות לא מקרי.דפורטיבו איבדה השנה את הנשק החזק ביותר שלה, הריאזור ,אחד המגרשים הקשים ביותר בעולם בשנים האחרונות . ההגנה עם אנדרדה ופאבלו אמו נראית עלובה.ועם סקלוני,מגן\קשר ימני,כקשר אחורי זה לא מפתיע.האשמה לא צריכה להיות מוטלת על השחקנים ולא על אירורטה,אלא על ההנהלה הקמצנית שלהם.נייבט עזב לטוטנהם ,מאורו סילבה גמר את הסוס,אירורטה ביקש את קולצי'יני ומאניש ,אבל ההנהלה לא הסכימה.ועכשיו הם משלמים.
    תתכוננו ללינץ של ברצלונה.ברצלנה יבואו למשחק הזה בשיא ,אחרי נצחון מדהים על מילאן,הם רעבים.
    מולם עומדת קבוצה עם שם,קבוצה שבשנים האחרונות נחשבה לאחת הטובות והחזקות בכדורגל העולמי והספרדי בפרט.בראסה יכנסו למשחק הזה בטירוף ,אני לא מקנא בדפור.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה היה נראה גם כשדפור הגיעה לבירנבאו,שריאל למרות המשבר שלה תצליח לנצח את דפורטיבו החלשה.

אבל זו הגדולה של הקבוצה הזו,להתעלות על עצמה במשחקים האלה,מול הקבוצות הגדולות .

8. נדב Member

וואי... כמה זמן לא כתבתי כאן...

אני מאוד מקווה שריאל תנצח המחזור הזה כי היא נראת לא הכי טוב בזמן האחרון...

9. RMCF Member

ולפני זה היא שיחקה יותר טוב?
    אולי היא לא נראית "הכי טוב" עכשיו, אבל היא במגמת השתפרות.

10. נדב Member

אני יודע... בגלל זה אני אומר שאני מקווה שהם ינצחו...!

11. Barcik Member

אני חושש, חושש מאוד מהמשחק מול דפורטיבו. גוטי-14 לא טועה באופן שבו הוא מסכם את פתיחת העונה של דפורטיבו. לנדוירו טעה קשות כאשר סרב לפתוח את הארנק בחורף, למרות תחינותיו החוזרות ונשנות של אירורטה. הבעייה בדפורטיבו היא הרבה יותר מסגל מזדקן שלא עבר חיזוק - זו קבוצה שאיבדה את הרצון והניצוץ. זוהי אחת מהסיבות שחאבו כה רצה חיזוק בקיץ. אבל כאשר לנדוירו מסרב בתוקף, זה אומר משהו לשחקנים - שצפוייה להם 'סתם' עונה. ככה נראית דפורטיבו העונה. כמו 'סתם' קבוצה, בלי רצון וחשק. ובכל זאת, אני מפחד מהמנטליות שלהם. יש לדפורטיבו נטייה מוזרה לבוא למשחקים גדולים בגישה חיובית וחדשה, בהתלהבות ולא בנון-שאלאנט. אני מפחד שהם יבואו למשחק ויתנו את הכל, וכולנו יודעים שיש להם לא קצת. אני מפחד מהפריצות של לוקה, האח הלבן של סמואל אטו, בעוד בלטי מטייל בהתקפה. אני מפחד ממשחק הראש הקטלני של דייגו טריסטאן, מול פויול הלא גבוה ואולגוור האפס. ואני מפחד מבונקר אימתני שדפורטיבו יודעת איך לעשות אותו. זה ממש לא יהיה טיול לברצלונה.
    כמובן, ברצלונה עדיין פייבוריטית. קשה לי לראות איך מאורו סילבה וסרחיו יצליחו להתמודד עם שאבי ודקו, ואין סיבה שאטו לא יוסיף עוד שער מול הקבוצה לה הוא הבקיע הכי הרבה. וכמובן, עם התחזית שלי לגבי כושרו של רונאלדיניו לאחר השער מול מילאן תתגשם, אף שחקן בעולם לא יוכל לעצור אותו. נותר לי רק לקוות שמארקז יצליח לכסות את ואלרון (לפי המשחק האחרונים - כן גדול), שבלטי לא יעשה הרבה שטויות, שאני אראה את אולגוור כמה שפחות ושלודוביק ג'יולי ישוב להיות עכברון חרוץ וזריז. האמת? אין סיבה שזה לא יקרה.

מסתמנים מחר שתי משחקים מאוד מעניינים. לבאנטה של ברנד שוסטר תצא מול אתלטיק בילבאו. שני קבוצות עם התקפה יצירתית ומצויינת, ואני משוכנע שהם יתנו משחק ענק. באשר למשחק השני - אם סראגוסה ואתלטיקו יצליחו לנצח את אי-היציבות שלהן, זה יכול להתפתח למשחק מטורף, עם כמות שערים שתשאף לדו-ספרתי.

12. נדב Member

הרכבים צפויים:

ברסה - ואלדז; באלטי; פויול; אולגוור; ואן ברונקהורסט; מארקווז; צ'אבי; דקו; ג'יולי; אטו; רונאלדיניו.

דפורטיבו - מולינה; מנואל פבלו; פבלו אמו; אנדרדה; קאפדבילה (/רומרו); סרג'יו; סקאלוני; ויקטור; ואלרון; לוקה; טריסטן.

13. Barcik Member

מפתיע, לוקה על הספסל. לא הצלחתי להבין מי במקומו (פראן?). טריסטאן בהרכב. בארסה עם 11 זהים לאלו שפתחו מול מילאן.

14. marvid Member

מחצית מצוינת בקאמפ נואו.
    דפור עלתה ליתרון מפתיע כבר בדקה ה-7,אבל בארסה מזכירה לנו,למה היא מסוגלת,ופשוט שלטה בשאר המחצית,וביצעה מהפך 2-1.

15. נדב Member

2-1 לברסה....