באלוטלי מכניע את גרמניה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏27/6/12.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם - לבקר את פראנדלי על זה שהביא לטורניר את מונטוליבו שהיה מוקפא לחצי עונה זה לגיטמי,וגם באיטליה הרימו על זה לא מעט גבות.

גם על בונוצ'י אגב,היו המון סיבות לרדת,ויש הרבה יותר דוגמאות של שחקנים כמוהו שקרסו ולא עשו מהפך של 180 מעלות.

וגם באלוטלי,את הביקורות שלו מקבל בצדק גמור.זה שהוא הדבר הכי טוב שיש לנו? זה משהו אחר.
    אם הוא לא היה יוצא נגד ספרד,לא היינו עולים בכלל,אבל זה לדיון אחר.

אני אישית אגב,לא הייתי שותף לביקורת על מונטוליבו.אבל לגבי השאר: כמו שלא שורפים שחקנים בגלל הופעה אחת,על תכתיר מלך ליום אחד.

כולם פה יודעים כמה באלוטלי מוכשר,אין אחד בעולם שמערער על זה.ובכל זאת הוא דפוק. ומגיע לו המון ביקורת,כי שחקן עם כזאת כמות של כשרון צריך להוציא מעצמו הרבה הרבה יותר.

ותמונת היום:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/553149_351394434929079_1017272729_n.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/12
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצה רקורד מרשים? איטליה שיחקה ב-11 חצאי גמרים בסה"כ. המאזן: 9 ניצחונות ו-2 הפסדים.

לאיטליה יש כל מיני מאזנים וסטטיסטיקות היסטוריות מרשימות, אבל הנ"ל זה הדבר הכי מטורף שנתקלתי בו בתחום (יחד עם זה שמדבר על מתי הפעם האחרונה שגרמניה לא הגיעה לרבע גמר מונדיאל).

אנדריי, אתה יצור. נפלא, אבל עדיין יצור.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונטוליבו מוקפא? אולי אתה מתבלבל עם מישהו אחר. שיחק כל הזמן ואף היה לו סיום עונה נהדר.

4. סדרו קייטע Member

עוד דבר שיכול לעודד את האיטלקים: בארבעת הטורנירים הגדולים האחרונים שבהם גרמניה עברה את שלב הבתים, זו שהדיחה אותה, זכתה בתואר (ברזיל ב2002, איטליה ב2006, ספרד בשני הטורנירים האחרונים).

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משום מה היה לי איזה זכרון שריקרדו לא שיחק בתחילת העונה בגלל שלא רצה לחדש את חוזה בפירנצה,אולי זאת השעה,אולי זה היציאות הלא תדירות הביתה מהצבא(במיוחד בתחילת העונה).
    בכל מקרה.. my bad.

6. סדרו קייטע Member

נאזן את זה בנתון נחס ספרדי (אולי מדהים יותר מרקורד חצי הגמר של האיטלקים): מאז ההפסד של ולנסיה לבאיירן בגמר האלופות ב2001 (!), קבוצה ספרדית לא הפסידה בגמר אירופאי, לקבוצה לא ספרדית.

זה יוצא ארבעה גמרי אלופות, חמישה גמרי אופ"א /ליגה אירופית (אם כי שניים מהם היו כל ספרדיים) ושני גמרים של הנבחרת. מדהים.

7. Don Joan Roman Member

תשמעו אפשר להגיד הרבה דברים ולנתח את המשחק בכלך מיני דרכים אבל אני חושב שאנחנו כאוהדי נבחרת איטליה (וגם בכלל) צריכים להצדיע ל2 אלופים: אנדראה פירלו וג'יאנלואיג'י בופון שהכמות ניסיון והכמות עוצמה והכמות ביטחון שהם משדרים לאלו שמסביבם זה ערך שלא יסולא בפז, אני לא יודע מה יוליד הגמר ואין ספק שזה משחק קשה מאוד מאוד אבל לא משנה מה תהיה התוצאה אני חושב שצריך להצדיע לכל הנבחרת ובמיוחד ל2 האלו ובו זמנית גם לתפוס את הראש שזה כנראה הטורניר הגדול האחרון שבו נראה אותם כחלק מהאזורי בטורניר גדול, במיוחד כשעם כל הכבוד אין באמת מישהו שיכול להחליף אותם.

8. סדרו קייטע Member

בופון מול קאסיאס, פירלו מול צ'אבי ואינייסטה.

אלו השחקנים הגדולים בדורם בכדורגל האירופאי בתפקידים החשובים ביותר בכדורגל. הספרדים נלחמים על הישג שלא הושג מעולם (ואם יושג ביום ראשון, כנראה לא ישוחזר לעולם), בופון ופירלו נלחמים להשיג את התואר היחידי שחסר להם ברזומה.

תיקון טעות- בעצם לבופון אין גביע אלופות, לא?

בכל מקרה זה יהיה משחק גדול מבחינת משמעות היסטורית ואני רק מקווה שדל בוסקה לא יהרוס אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/12
  9. JR-Riquelme Member

וכל מילה מיותרת!

בופון זה תופעה, זה שוער שאני פשוט נהנה לראות.

הגמר הכי טוב שיכלנו לקבל. מתחילת הטורניר אמרתי שהנבחרת שתקשה על ספרד הכי הרבה זו איטליה. משום מה יש לי הרגשה שאיטליה יפלו מהרגליים והספרדים יעשו בגמר קרנבל, אבל זו רק הרגשה ולא יותר מזה.

head to head אלה נבחרות שוות

10. 亚历山大帕托 Member

http://www.spaziomilan.it/wp-content/uploads/2011/05/Shevchenko-vs.-Buffon.Xxx

11. Don Joan Roman Member

יימח שמו של השופט שהרחיק את נדבד.
    יש לג'יג'י עוד צ'אנס לעשות את זה.
    גראנדה בופון.

12. alexshw Member

בוא לא נגזים. צ'אנס תמיד יש אבל הוא לא ריאלי.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא ריאלי?

14. riquelme1 Member

ריאלי וחצי.

המשחק הזה הוא 50-50 קלאסי, בלי קשר לעובדה שספרד לא ניצחה את איטליה במשחק רישמי לעולם. דל-בוסקה הולך לקבל חזק על הסבל והבונקר המודרני שלו, יש לי הרגשה כזאת.

15. 亚历山大帕托 Member

דיברו על הסיכויים של בופון לזכות בליגת האלופות. שם זה ממש לא 50-50. שם זה אפילו לא 10-90.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/12