באלאק חזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏12/10/07.

1. T0XiN Member

אני לא יודע עד כמה הידיעה הזו אמינה,אחרי הכל זה One :\
    אני גם מקווה מאוד בשבילו שהוא ימצא בית חדש.
    בכתבה נכתב שגם למפרד בדרך לטורינו מה שלדעתי יהיה אסון כי כבר ראינו שבאלאק ולמפרד לא הולכים ביחד.

2. Dimitar Berbatov Member

אני מגיב קצת קצת באיחור (אני חייב להכנס לכאן יותר), אבל בכל מקרה:
    אם באלאק ישאר בצ'לסי, כן, זה יכול להיות הסוף ואני לא מגזים. הבחור כבר לא ילד, בן 31 כמדומני, אחרי הרבה פציעות, וגם כשהוא יחזור מהפציעה, הוא לא ישתלב בקלות בצ'לסי. שימו לב, כרגע יש לצ'לסי במרכז את לאמפרד שמאז שחזר מפציעה נהדר, מקאללה (קשיש, קשיש, אבל עושה את העבודה כמו שצריך), אסיין שהוא באנקר, ג'ון אובי מיקל וסידוויל. השניים האחרונים יושבים על הספסל, והשני לא ממש רואה מגרש.
    צריך לזכור שבאלאק אחרי פציעה, ויהיה לו קשה לחזור לעצמו, מה שגם לפני הפציעה באלאק לא היה במיטבו.
    נקודה אחת לטובת באלאק: אצל גרנט, בניגוד למוריניו, השמות משחקים תפקיד. את מוריניו לא היה מעניין אם קוראים לשחקן באלאק או מיקל, מי שהיה טוב יותר ובכושר טוב יותר היה עולה. גרנט יתן את הכבוד לבאלאק, יתן לו צ'אנסים, אבל אני בכל מקרה חושב שבאלאק צריך לעזוב, הוא לא מסוג השחקנים שישחקו ברוטציה.

אני חושב שבאלאק צריך לעבור לריאל. שוסטר אוהב אותו, וריאל זקוקה בדחיפות לקשר מרכזי. מלבד ריאל, אני לא רואה אף קבוצה שתרצה שחקן שעבר עונה קטסטרופלית, ולא פתח את העונה בצורה סדירה.

3. xavi6 Member

העצם ההופעה בנבחרת גרמניה, להגיע לגמר המונדיאל, להגיע לגמר גביע אירופה,להיות שחקן מוביל בבירן מינכן ולהוביל אותה לתארים מוסיף לו הרבה מאוד כבוד, אפילו אחרי שנתיים של כישלון קבוצתי שבהם צ'לסי כולה הייתה רעה, וגם הפצעיות שלמיטב זיכרוני לקחו חלק ביכולת הרעה שלו. למרות כל הלוזריות שלו זה מראה לך על שחקן מעולה, שגם אם הוא לא ב-11 הכי טובים אי פעם בנבחרת, לא אומר עליו שהוא שחקן רע שלא יכול לחזור בגיל 31, ולא הרבה שחקנים בעולם יכולים להגיד שהם היו והגיעו לאן שהוא הגיע. גיל 31 לא אומר בהכרח שאתה לא יכול להוביל קבוצה\נבחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/07
  4. T0XiN Member

5. Bridge Member

ה-Tuttosport הוא עיתון ממש לא אמין.

הדיבורים לגביי אינפלציית קשרים הם ממש לא נכונים. לצ'לסי יש 6 קשרים, 2 מהם אפריקאים שיסעו לחודש אחד באמצע העונה ואחד הוא מקללה שהוא כבר לא צעיר.

אברם גרנט גם אמר היום שהוא יחזור בעוד חודש חודשיים והוא מרוצה מזה כי הוא שחקן חשוב.

מעניין אותי לדעת, איפה מאמן נבחרת גרמניה עכשיו שאמר שהוא יחזור באמצע אוקטובר ומה דעתו על ההחלטה לנפות את באלאק מסגל ליגת האלופות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/07
  6. odedsaidon Member

שמע, נכון שואן ממציאים הרבה שטויות לפעמים.
    אבל כשזה מדובר בדברים שלא קשורים לישראל\ישראלים שמשחקים באירופה, הם לא מכינים ידיעות משלהם, כל מה שהם כותבים בקשר לדברים מחו"ל, זה דברים שהתפרסמו באתרים בחו"ל. זה לא שיש להם קשרים באנגליה והם יודעים לפני כל העולם שבאלאק אולי מושאל ליובה, זה הכול מידע שהם מביאים מאתרים אחרים.

7. joe Member

כמו אז שוואן טענו שאוואט סיכם בבאיירן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום חמישי נגד הכוכב האדום ואן בומל יצא בדקה ה - 80 ובמקומו נכנס ילד בן 17 שעוד בנוסף לכל מסון כסטאר הבא של באיירן ומביא את הניצחון. עכשיו, שאלה, אמנם היפוטתית, ובכל זאת היא מדגימה את עניין באלאק. מישהו רואה שקורה דבר כזה עם באלאק. שבאלאק נותן שיוציאו אותו בדקה 80 כדי שיכנס במקומו איזה פישר בן 17 ועוד זה שמסומן להיות המוביל של באיירן?
    מצטער, אני לא רואה דבר כזה קורה.

9. T0XiN Member

בשביל להכניס את קרוס היצפלד הפך את המערך.
    ואן בומל קשר אחורי דפנסיבי וקרוס קשר קדמי התקפי.
    במקום להוציא מישהו בעמדה של קרוס כדי לרענן את העמדות הוא פשוט הפך בשביל קרוס קצת את צורת המשחק.
    אני לא רואה את באלאק מוחלף על ידי קרוס אלה משחק לצידו ואיתו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/07
  10. xavi6 Member

אז הוא לא מיקצוען ואף קבוצת צמרת בעולם לא צריכה כזה שחקן.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב הפקטור כאן הוא בכלל לא השחקן אלא המאמן, ואיך אמר אולי קאן בזמנו : " Eier, wir brwuchen eier" וביצים זה מה שיש להיצפלד. על אחת כמה וכמה להוציא אולי את השחקן הכי פרובלמטי שלך. הכבוד שיש להיצפלד יש למעט מאמנים, אבל זה כבר טופיק אחר ידידי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בנתיים באלאק חוזר לאימונים, ואמור כבר בקרוב לערוך את הקאמבק שלו, יאללה שיהיה בהצלחה מיכה..

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חתם על הארכת חוזה. והנה הוא גם צדק לגבי באלאק. הוא אמר שבאוקטובר הוא יחזור והנה הוא חזר להתאמן.

13. דנידין Member

ובעיקבות אליפות אירופה ( תודה לאל שיש) גרנט כבר הצהיר שבאלאק חזק בתוכניות שלו.
    טוב מבחינת הנבחרת, טוב מבחינת באלאק.

14. bayer04 Member

אני מקווה שאברהם מספיק חכם כדי לדעת שבאלאק הוא שחקן שחייב להיות ב-11 שלו בכל משחק. קשה לי לראות את צ'לסי עם באלאק על הספסל. פשוט תמונה לא רציונלית.

15. T0XiN Member