באים לגנוב את ההצגה - נבחרת רומניה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏29/5/08.

1. Dimitar Berbatov Member

גם אם ואן באסטן ישאיר על הספסל את שחקני המפתח שלו כמו ואן ניסטלרוי, ואן פרסי ורובן, המחליפים שלהם מספיק טובים בשביל לנצח את רומניה. השאלה עד כמה שחקנים כמו הונטלאר (שאין לי ספק שיפתח במקום רוד), קויט וואן דא וארט התאמצו. אני מאמין שאם רומניה תצא קצת מהכדורגל ההגנתי שלה ותעיז יותר, היא תנצח את הולנד.

דרך-אגב, למה מאריקה לא שיחק נגד איטליה וצרפת? שחקן מצוין. שילוב שלו ושל מוטו יעשה הרבה בעיות למרכז ההגנה הבינוני של הולנד.

2. אבו Member

לא יודע מה איתך, אבל אני ראיתי את רובין ואן פרסי נכנס כמחליף בשני המשחקים, ואת רובן במשחק אחד שהוא היה כשיר גם כן נכנס כמחליף- אז מי פה המחליפים בכלל? אני חושב שואן פרסי ורובן.

פרט להם, גם הונטלאר, אפלאיי אחלה שחקנים והולנד פייבורטית גם במצב הנוכחי אם תעלה עם המחליפים.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רובן וואן פרסי לא מחליפים בכלליות. הם נכנסו כמחליפים רק בגלל הפציעות שלהם, אם כולם יהיו כשירים ברבע גמר ואן באסטן צפוי לפתוח עם רובן וואן פרסי אלא אם כן הוא מכין הפתעות.

4. Dimitar Berbatov Member

בכושר הנוכחי אני מחשיב את ואן פרסי ורובן שחקני הרכב ואני משוכנע שהם יפתחו, או לפחות אחד מהם יפתח בהרכב ברבע הגמר. מה גם ששניהם נשארו על הספסל נגד איטליה וצרפת בגלל פציעות. כשהם כשירים (ועוד בכושר הזה) הם שחקני הרכב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/08
  5. cazzo Il Capocuoco

מאריקה נפצע ולא נמצא בכושר מי יודע מה טוב.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הייטניחה, דה זיוו והצייד יפתחו אני די משוכנע. לגבי סטקלנבורג, אולי.

7. samoel Member

אם אתם שואלים אותי, להולנד אסור לזלזל במשחק הזה.
    ההולנדים בממונטום, לעצור אותו כי : לא דופקים חשבון, כי צריך לשמור על שחקנים, לדעתי זו טעות, אף אחד לא באמת האמין בהולנדים, והאמת שאם זה מה שיקרה והם לא ידרסו/ינצחו גם את רומניה(מה שלא יקרה בשום הרכב לדעתי הרומנים במצ' אפ טוב מול הנבחרת הזאת, ראו מוקדמות) המומנטום יכול להישבר, וכמה שממונטום זה עניין נזיל, זה מסוכן מבחינת ואן באסטן לאבד את המומנטום. זה למעשה מה שמכריע, טורניר אתה בא לשחק כל הזמן טוב, אין מקום לזזול לטעמי ולדעתי ההולנדים צריכים לבוא בשיא הרצינות ולנסות לעשות את המקסימום. התפקיד של ואן באסטן הוא למנוע את ירידת המתח ה"טבעית" כי היא יכולה להכריע היום האם הולנד הולכת לאליפות אירופה, או לעוד טורניר שבסופו של דבר יאכזב את אוהדיה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סטקלנברג יפתח נראה לי... אגב ביורו 2000 במשחק האחרון שקבע את זהות המקום הראשון בלבד, ווסטרבלד פתח במקומו של ואן דר סאר. אם שואלים אותי, אפשר להחליף את כל ה-11, חוץ מואן דר סאר, רוצה לראות אותו על המגרש כל שנייה עד סיום האליפות הזאת.

9. chiae Member

אפשר קצת מידע על מספר 4 של רומניה ? הבלם הזה פשוט קיר ,מאוד התרשמתי ממנו .

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקרא בהודעת הפתיחה של הדיון, כתבתי עליו כמה מילים תחת הכותרת "שימו לב ל..."

אני לא מבין איך טאמאש אף פעם לא הצליח להישאר באותה קבוצה יותר מעונה-שתיים. כל הקריירה הוא נודד, לא ברורות לי הסיבות, מאז 2003 הוא הפסיק לשחק בדינמו בוקרשט, בגלטסראיי, בספרטק מוסקבה, בסלטה ויגו ועכשיו באוקזר. אני מקווה שבזכות היורו הזה גם יעריכו אותו יותר ברמת הקבוצות, הבחור באנקר בהרכב של רומניה, הוא וגויאן (לא ברור לי גם איך הוא עדיין משחק בליגה הרומנית) במרכז ההגנה הם חתיכת סלעים יציבים. עשו קמפיין מוקדמות ענק, נתנו משחק מושלם נגד הצרפתים, לדעתי גם נגד איטליה הם היו מצוינים למרות שהם התקשו להתמודד עם לוקה טוני באוויר, אם יש חוליה בנבחרת הרומנית שאני סומך עליה בעיניים עצומות זו ההגנה.

11. chiae Member

מוכשר מאוד הבחור ,אף אחד לא יתפלא אם איזה קבוצה גדולה תלך עליו ,הוא באמת טוב .

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו דרך עגומה לסיים את היורו. לא ציפיתי לראות היום כדורגל מבריק במיוחד או מהלכים מחוכמים, אבל מינימום של התלהבות ולחימה כיאה לקבוצה שמשחקת בשביל עלייה מול קבוצה שלא איכפת לה מהמשחק, מינימום שבמינימום רומניה לא נתנה היום. ממש בזיון. לא הייתי מתבאס מההפסד אם הייתי רואה ספרינט אחד של שחקן רומני במשך כל המשחק הזה. הם שיחקו בהליכה, לא ברור לי למה, אולי אין להם כושר לשחק בכזו אינטנסיביות כל 4 ימים, לא יודע, לי נראה כאילו הבעיה היתה בראש. מאוד מאכזב, אני מקווה שאני היחיד שראה את הבזיון הזה בזמן שכל היתר צפו בצרפת-איטליה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה לא היחיד...

רומניה הוכיחה שהיא קבוצה לא מלהיבה, היא כן מסוגלת להבריק, בכל זאת בסך הכל פנדל אחד של מוטו הפריד בינה לבין סיטואציה אחרת לחלוטין, אבל בכל זאת.. משחק מביש של הרומנים, לא היוו יריב ראוי היום להולנד.

14. cazzo Il Capocuoco

עד כדי כך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx רומניה ביזיון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כדי כך יואב, אני לא מגזים... לירן מילא אם הם רק היו מוכיחים היום שהם קבוצה לא מלהיבה. אני הייתי מסתפק בסתם העפות כדורים סתמיות למעלה אם היה איזשהו מינימום של לחימה, של ריצה, של לחץ על ההולנדים ששיחקו ברוגע כאילו הם על החוף בקופנגאן, לא מבין מה עבר עליהם. זה כל כך לא דומה לנבחרת ששיחקה מול צרפת ואיטליה ואכלה את הדשא מרוב התלהבות, לא ברור. ועוד עם כזה קהל נהדר ביציעים שהמשיך לעודד כמו גדול גם בפיגור, איך אפשר לא לדפוק כמה ספרינטים כשהקהל שלך מרעיד את האיצטדיון עם שירת ההמנון בפיגור 1-0, ממש עצוב.

אגב פיצורקה עם ניהול משחק מתחת לכל ביקורת, חילופים תמוהים ללא שינוי מערך משמעותי למרות שהיה ברור שמשהו במשחק הרומני חייב להשתנות, גם הוא כמו השחקנים על המגרש רע מאוד. הקהל הביע את מחאתו על החילופים שלו בבירור.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/08