באים לגנוב את ההצגה - נבחרת רומניה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏29/5/08.

1. FC_Bayern Member

גם אני רוצה לראות את רומניה עוברת את הבית הזה, פשוט שונא את 3 הנבחרת שאיתה. למען האמת, שנאה גדולה מאוד אפילו.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטריקולור טיילו היום עם 0-4 קליל על מונטנגרו מצמד של דיקה ושערים של מוטו וגיוניאה. מחר אני מקווה שיעלו כבר הסיקורים של המשחק באתרי האינטרנט ואז נוכל לדעת עליו קצת יותר, כמו על ההרכב שפתח וכו', אבל גם בלי הסיקורים ניתן לקבוע שמדובר באחלה תוצאה שתיתן בטחון לקראת היורו, ולהוסיף שחשוב מאוד שדיקה כבש צמד מעמדת הקיצוני השמאלי. נצטרך לקבל התעלות רצינית מהקישור, במיוחד באספקט ההתקפי, כדי להגיע לאנשהו בטורניר.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקציר המשחק מאתמול, או ליתר דיוק הגולים של רומניה מאתמול. מה שלא רואים בתקציר הזה זה שלפי הדיווחים המחצית הראשונה היתה מאוזנת מאוד ומונטנגרו הקשו על הרומנים, ואפילו לובונט לקח לווצ'יניץ' פנדל כבר בדקה הראשונה. במחצית השנייה הסכר כבר נפרץ ורומניה התחילו לשטוף את המגרש. יופי של שערים, גם גול גדול של מוטו עם פעולה חדה מאוד, עצירה בימין וישר ירייה בשמאל מהאוויר, אבל דיקה גנב את ההצגה עם צמד מבריק. הצ'יפ העדין בגול הראשון שלו פשוט דליקטס, ובשני בעיטה כזו ברגל ימין החלשה מחוץ לרחבה... ענק. הוא לא פתח אתמול בהרכב ואני מקווה שזה לא מעיד על התוכניות של פיצורקה ליורו, כי רומניה חייבת כל שביב של יצירתיות בקישור ודיקה הוא פנטזיונר אמיתי.

ההרכב אתמול: לובונט, קונטרה, טאמאש, ראדו, ראט, פטרה, ראדוי, קוקיש, קיבו, מאריקה, מוטו.

ההרכב החזק שיש לי בראש לפחות הוא: לובונט, קונטרה, טאמאש, גויאן, ראט, פטרה, קודריאה/ראדוי, קיבו, דיקה, מאריקה, מוטו.

קיבו שמאלי ברגל אבל לשים אותו כקשר שמאלי כמו שהוא תופקד אתמול עושה לו עוול וגם דוחק את דיקה מההרכב. מעניין שראדו פתח בעמדת הבלם, הייתי בטוח שהוא רק מגן, זו תהיה דרך מעניינת לשלב אותו, בכל זאת מדובר בשחקן מהסרייה A, לא הולך ברגל. הסיבה להיעדרו של גויאן ממרכז ההגנה ד"א - הוא נפצע והוא בספק למשחק הפתיחה מול צרפת.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני בכלל בדיעה שהתוצאה הזאת לא טובה, משחקי האימון מבחינתי לא אינדיקציה, ולתת גז דווקא במשחקים האלו לא יעזור לנבחרת מול נבחרות כמו איטליה, צרפת או הולנד.
    בכלל שימו לב שכל הנבחרות הגדולות לא מרשימות במשחקי הידידות שלהן.

איתי, איך היה ציפריאן אתמול?

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק לצערי הרב (שני ערוצים רומנים יש לי ובאף אחד מהם הוא לא שודר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx ) כך שאני לא יכול להגיד לך איך היה ציפריאן. אני כן יכול להמליץ לך להסתכל על התקציר שהבאתי ולראות את הצ'יפ של דיקה...

למה תוצאה לא טובה? היא לא אינדיקטיבית במיוחד וגם לא צריך להתרגש ממנה לחיוב, אבל לא טובה? תוצאה פרווה הייתי אומר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עכשיו כל העיניים נשואות ל-9.6, צרפת here we come!

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק מה שהנבחרת לא צריכה לפני היורו... אני מקווה שדעתו של אדריאן לא תוסח יותר מדי בגלל העניין הזה, למרות שאי אפשר שלא להיות מוסח אם אתה בנאדם פרטי שנקנס ב-9.6 מיליון פאונד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx .

איך אפשר לגנוב מרומני?!

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

על זה רומני לא ישן בלילה חודש לפחות. הוא עובר ללבוש שחור, תשכחו מתפקוד שלו

8. FC_Bayern Member

תהיו בטוחים שזה ישפיע עליו. גם אם לא באופן ישיר ובוטה, באופן עקיף ופסיבי. חבל שדברים כאלה יוצאים לעיתונות 2 שניות לפני שריקת הפתיחה של הטורניר מס' 2 בעולם. אבל מה אגיד לכם, רק אדריאן הביא זאת לעצמו. בכל מקרה, מוטו חלוץ מצוין, אני בטוח שהוא ייתן טורניר טוב. סיכויי העפלה לרומניה? הרבה תלוי במזל ובמלחמה על המגרש.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב קצת רשמים ומחשבות אחרי אתמול ובעיקר לקראת יום שלישי...

הדרך עד כה לא היתה יפה במיוחד ולא נעימה לעין, ויכול להיות שלפעמים היה מקום להעיז קצת יותר, אבל הנה בסופו של דבר הגענו למצב בו אנחנו תלויים רק בעצמנו במחזור האחרון, במשחק בו יש לנו סיכוי סביר לנצח, ולהגיע לכזה מצב בכזה בית קשה זה כבר חתיכת הישג, ככה שקשה לבוא בטענות לפיצורקה. אין מה לעשות, לפני שמנסים למצוא חן בעיני העולם צריך להשיג תוצאות, וזו כנראה הדרך להשיג תוצאות בבית המוות הזה, אם היינו משחקים פתוח יותר יכול מאוד להיות שהיינו נכווים ובגדול.
    במשחק נגד הולנד צריך הרכב אחר מזה שפתח בשני המשחקים הקודמים ובעיקר מחשבה חיובית יותר, אין לנו מה לפחד במשחק הזה, חייבים ללכת על כל הקופה ומהתחלה. דיקה שאני כל הזמן קורא לשיתופו היה לדעתי איש המשחק שלנו מול האיטלקים מאז הכניסה שלו כמחליף מול ראדוי, עשה עבודה חכמה מאוד במרכז המגרש ואיפשר לנו לצאת ללא מעט התקפות חכמות מול האיטלקים האימתניים. אם הפציעה המזעזעת של ראדוי (גם יצטרך ניתוח בעינו וגם שבר את האף) תגרום לכך שדיקה ההתקפי יהיה זה שיפתח בהרכב גם מול הולנד אז במידה מסוימת אפשר להגיד שהרווחנו. צריכים לשחק 4-4-2 כשבקישור קיבו משחק קשר אחורי עם קודריאה לידו, בצד שמאל דיקה ובצד ימין ניקוליצה ולא פטרה שלא מסוגל לעשות מינימום של הגנה כמו שראינו מול גרוסו, ובכל זאת צריך מישהו שיגביל את ג'יו בגיחות המרובות שלו קדימה, מה גם שמבחינה התקפית לא נראה לי שהצועני נופל מפטרה בגילו. בהגנה נצטרך להסתדר בלי גויאן המעולה אחרי צהוב טיפשי מאוד שלו, בטח ראדו הילד ייזרק למים ויפתח במרכז ההגנה למרות שהוא בכלל משחק מגן שמאלי בלאציו, מקווה שזה יעבוד. בחוד נקווה שאדריאן יבוא יותר רגוע, כשלצידו אולי מאריקה אם הוא יהיה כשיר יכול להיות שינוי מרענן.
    עם ההרכב הזה: לובונץ, קונטרה, ראדו, טאמאש, ראץ, קיבו, קודריאה, ניקוליצה, דיקה, מוטו, מאריקה אנחנו יכולים לקחת את הולנד גם בהרכב החזק ביותר שלה וכשהיא באה לנצח, כפי שכבר הוכחנו במוקדמות, אין שום סיבה שלא נוכל לנצח הולנד קצת מזלזלת ובהרכב מוחלש כפי שכנראה נפגוש ביום שלישי.

אני מאמין! :aaa021:

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אמרתי לכם שהדאגות לכסף יחסלו למוטו ת'טורניר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעזאזל איתך... ידעתי שאתה צודק כבר אז. רומנים מכירים רומנים אחרים, it takes one to know one. איך קיבו לא בעט את הפנדל איך?! לחשוב איפה היינו יכולים להיות עם ניצחון על איטליה...

לא נורא, גם בלי זה נעלה! שואן באסטן לא יסכן את הרגליים של השחקנים השבריריים שלו, אנחנו נשבור אותן.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מוטו איכזב אותי מאוד, כבר מהדקה הראשונה ראו עליו שהוא עצבני, לא מרוכז, דברים פשוטים לא הולכים לו, ר קמאבד כדורים, מנסה לבד יותר מדי.. זה לא זה מבחינת מוטו. ואם רומניה חולמת על לעשות משהו נגד ההולנדים מישהו צריך להחטיף 2 סטירות למוטו ולהעיר אותו. הרומנים בסיטואציה מושלמת מבחינתם, בוא נגיד שאם לפני הטורניר הייתם שואלים את הרומנים אם הם היו קונים מצב כזה הם היו קונים בלי לחשוב פעמיים, מצב אופטימלי. לא ברור איך ההולנדים יגיעו, מה שבטוח שברמת דריכות יותר נמוכה וזה כבר משחק לטובת הרומנים, אבל הרומנים יצטרכו להיות בשיאם, עם כל הכבוד למה שהלך במוקדמות, ביורו עצמו זה סיפור אחר, להולנדים יש כישרון מפה ועד מחר, ההולנדים לא מתכוונים להדביק לעצמם תווית של חוסר ספורטיביות, הרומנים בסיטואציה טובה כי הם תלויים בעצמם אבל הולנד לא תחלק מתנות.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אומר שהולנד תחלק מתנות... אבל בכל זאת איפשהו בראש הם יידעו שהמשחק הזה חסר משמעות לגמרי עבורם, אפילו לא במאבק על המקום הראשון, וכבר זה מספיק כדי לתת לרומניה את האדג' בעיני. רק שפיצורקה יעשה את השינויים הטקטיים המתאימים ויעבור להרכב יוזם לעומת ההרכב המתגונן שראינו עד כה בטורניר (ובצדק כנראה).

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/08
  14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שלא יהיה ספקות, ואן בסטן הולך לשמור על הרגליים של השחקנים שלו. צפו ל 4-5 שחקני ספסל במשחק הבא.
    ואן באסטן לא חייב לאיטלקים ולצרפתים כלום, הוא צריך לחשוב רק על התפקוד של הנבחרת שלו ברבע הגמר מעכשיו. כך הוא יעשה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/08
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה ברור, אבל להולנדים יש על הספסל מספיק שחקנים שיכולים לעשות להגנה של רומניה את המוות. (ואני מחשיב את קוייט בתור ספסל שכן כרגע ואן פרסי ורובן כשירים ויש להם הרבה זמן לנוח עד לרבע הגמר)