באייר 04 לברקוזן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Brian the Lion, ‏27/5/07.

1. bayer04 Member

באייר לברקוזן ממשיכה ביכולתה הטובה כאשר היא מביסה את דואיסבורג 4-1 בבאי ארנה דווקא לאחר שהחבר'ה מתחתית הליגה עלו ליתרון בדקה ה-10.

שוב לברקוזן מוכיחה שכדורגל מתחילים לשחק מהדקה ה-45. וחבל.
    וגקאס- מה עוד אפשר להגיד על החלוץ הפנומן הזה? פשוט שחקן ענק. אני מצדיע לו.
    לנבחרת ישראל יהיו חיים לא קלים עם הבחור הזה.

2. T0XiN Member

אין ספק שלבקוזן עשתה החלטה חכמה מאוד כאשר היא הביאה לשורותיה את מלך השערים של העונה שעברה. חלוץ מצויין שעושה עבודה שקטה ונותן את התפוקה שלו. המעבר מבוכום לא שינה אצלו את היכולת וזה מצויין הוא העונה עשוי להבקיע לא מעט שערים ואף יוכל להאבק עם קלוזה\טוני\ואן דר וארט על ראש טבלת המבקיעים ואף לזכות בתואר מלך השערים זו עונה שניה ברציפות.
    ובקשר לישראל בכלל בשנים האחרונות השחקנים היוונים בולטים בבונדסליגה ואם אני לא טועה רוב הנבחרת היוונית מורכבת ברובה משחקנים שמשחקים בבונדסליגה מה שמראה על נבחרת מאוד איכותית שהצליחה בשקט לבוא מאחורי הגדולות ולהיכנס בדרג הראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/07
  3. bayer04 Member

מילה טובה מגיעה גם למגנים של לברקוזן.
    וידאל וקאסטרו עושים עבודה נהדרת, מזכירים את התקופה הטובה מלפני 6 שנים.

4. bayer04 Member

באייר לברקוזן בניצחון יפהפה היום 3-0 בחוץ (!) על הרטה ברלין.

את השערים הבקיעו:
    ראמלו (31)
    בארנטה (50)
    בארבארז (90)

לברקוזן ממשיכה במסעה המופלא בבונדסליגה והיא כבר מגיעה למקום ה-4, ולא רחוקה אף מהמוליכות של הטבלה. את ההתקדמות שלה היא מוכיחה בעיקר בעזרת ההגנה (שימו לב! ההגנה השנייה בטיבה בליגה אחרי באיירן..) וגם ההתקפה המצויינת שכובשת בצרורות.

ברנד שניידר עלה מהספסל כמחליף וגילה שוב כמה קסם יש לו ברגליים, כאשר הוא מבשל שער יפהפה. ובארבארז- פשוט שחקן שלא נגמר. כובש גם היום ומראה ששחקנים זקנים יכולים גם להיות בכושר לאורך זמן.

בשבוע הבא מגיעה לבאי ארנה האנזה רוסטוק, ושום תוצאה פרט לניצחון של סקיבה וחניכיו לא תהווה סיבה לגאווה. הצמרת של הבונדסליגה מתחילה להיות צמודה, צמודה מאוד. והמאבק מתחיל להיות מעורב בהרבה קבוצות. נקווה שהאדומים-שחורים ישמרו על המומנטום, ולא ייכנסו שוב לתקופה של חוסר יציבות, שכל כך מאפיינת את המועדון בשנים האחרונות.

5. Frings Member

פשש כל הכבוד , ניצחון מרשים והגולים לא פחות ..

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/07
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בשקט בשקט לברקוזן במקום הרביעי, 4 נק' מהמקום השני! מדובר בקבוצה שיכולה להשיג מקום בו היא כל כך מתגעגעת להיות - ליגת האלופות.

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, זהו כבר ניצחונה הרביעי ברציפות של הקבוצה של סקיבה שבאמתץ עושה רושם של קבוצה מלהיבה. רק מלהסתכל על הקאדר שלה, ניתן לראות שהקבוצה הזו שייכת לחלק העליון של הטבלה. יש לה צמד שחקנים לא רעים כמעט על כל עמדה ועמדה. הבעיה הגדולה של הקבוצה היא כאמור, האי סדר של סקיבה. אולי עם מאמן אחר לברקוזן הייתה מסוגלת לשבת על הזנב של הבווארים אבל עם סקיבה העונה של לברקוזן גם עכשיו יכולה להתפתח לכל הכיוונים. בינתיים זה עובד יופי ולמען הכדורגל הגרמני שמאוד חסרה את לברקוזן בארבע שנים האחרונות בצמרת הגבוהה באמת אני מקווה שזה ימשיך להיות נפלא.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אל תתרשמו יותר מדי, עם סקיבה מאחורי הקווים וסגל סה"כ בינוני היא לא תתקדם מעבר למיקומה הנוכחי, מה שכן היא חייבת להיות בתוך חמש הראשונות.

9. bayer04 Member

בעיקרון אתה צודק לירן, אין לנו את הכלים כמו של באיירן\ברמן, אבל הדבר החיובי שאני לוקח מהעונה הזו זה המלחמה בהגנה. עם השיפור הזה הקבוצה לאט לאט תשתדרג ביכולת.

תראה את העונות האחרונות: הרבה פעמים לברקוזן הפסידה נקודות כי חטפה שערים מוזרים שלא מחוייבים בכלל למציאות. העונה זה לא קורה, ואנחנו לא רואים את לברקוזן מסיימת משחק כשהיא מובסת, או עם הרבה שערים בתוך הרשת שלה. יש מלחמה בצד ההגנתי, יש שחקנים שמודעים לחשיבות ההגנה במהלך המשחק. בלי הגנה אי אפשר להיות אופטמיים. אבל אני שמח שהעונה המצב שונה. אבל שוב, אני רק מקווה שהקבוצה תמשיך במומנטום ותראה לנו יכולת זהה לאורך הרוב המכריע של העונה.

10. דנידין Member

לברקוזן תאבק על המקום החמישי, וגם אותו אני בספק אם תשיג. גם שטוטגארט וגם שאלקה עולות עליה, ובטח ששלושת המובילות.
    וכמו שנאמרכאן עם הליצנים סקיבה ופלר מאחורי הקווים הם יכולים להמשיך להתפאר מניצחון על הרטה, נראה אותם מול הגדולות ( עד עכשיו אם אני לא טועה הם לא ניצחון עוד אף אחת גדולה ואף הפסידו להמבורג, באיירן ושטוטגארט).

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללברקוזן יש סגל מצויין. לא פחות. הבעיה היא חוסר העיקביות וזה אך ורק בגלל סקיבה שגם לא יודע לנהל משחק.
    קצת מזכיר את דורטמונד אם כי הסגל בלברקוזן יותר טוב מזה שבדורטמונד.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סגל מצויין?!

שוער מצויין פה אני לא חושב שיש ספק.

הגנה-
    אדלר - שוער ענק!
    קסטרו, מגן טוב שעדיין לא הפיק מעצמו את מה שהוא הבטיח עוד בגיל 18 .
    מ. פרידריך ?!@ תעשה לי טובה, מגן נחמד, אבל אם זה אמת המידה שלך להגנה טובה..
    לוקס סינקביץ , נחמד...SAME O
    וידאל- כישרון יש, מעבר לזה קשה לי לנתח

קישור:
    רולפס - אין ספק היהלום של לברקוזן
    שניידר - שחקן מצויין, אבל הגיל והפציעות מאד מגביל אותו
    רמלאו - נגמר הסוס ( ואל תתנו לגול אתמול להטל בכם)
    ברנטה - ווינגר טוב, אבל קשה להגיד שהוא מתבלט יותר מדי

התקפה:
    גקאס - ממשיך להגיד >> פלופ ( ימים יגידו)
    קיסלינג - ממשיך להתקדם, אבל יכול הרבה יותר

ספסל:
    ברבארז, נהדר כשחקן ספסל
    פרייר- כמו בירהופקה הגיע ככישרון עד שנסחט לגמרי
    פפדופולוס ?!?@!?@#
    הגוי ?!@##$@
    ברקר #!@@!@

תעשה לי טובה, אתה יכול להגיד שהם טובים יותר משאלקה או שטוטגארט איתן הם נאבקים על המקום לאופ"א?!?

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, את מה שכתבת כאן אפשר להגיד על כל סגל. ההוא זה רק הבטחה. הזה נפצע וכן הלאה. למה, גומז לא נפצע כל הזמן (גם בעונה שעברה הוא היה חסר הרבה זמן וגם העונה. שוויני לא נפצע? קלוזה לא נפצע? קוראני לא נפצע? מיירה לא נפצע? וכן הלאה). הילברט מימש את הכל? טסקי? אוזיל? שוויני? פולדי? רולפס?
    יש להם סגל מצויין עם מאמן שלא יודע להפיק את המקסימום.
    קסטרו, רולפס, פרידריך וקיסלינג כולם שחקני סגל הנבחרת הגרמנית (לא פחות ולא יותר) וכולם שחקנים לגיטמיים בסגל. בדיוק כמו הילברט, טסקי, היצלספרגר, אסמואה, טרוכו, ג'ונס, בורובסקי, פריץ וכו'.
    שניידר הוא הקשר הימני הגרמני הכי טוב בשנים האחרונות ולדעתי אין אף אחד אפילו רמה אחת פחות ממנו בגרמניה.
    ברנטה גם הוא שחקן מצויין. ולא סתם הוא שחקן הרכב בשוויץ. אותו הדבר גם לגבי וידאל. שניהם לא נופלים מאוסריו ופארדו או ארנסט או באומן או ביירמוביץ', או ירולים וכו'.
    גקס הוא חלוץ מעולה. המעניין הוא שהוא הבקיע בדיוק את אותה הכמות של סנוגו. אבל סנוגו הוא הצלחה וגקס הוא פלופ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx .
    פרייר, גם הוא שחקן אדיר שנכנע לפציעות אבל ממילא הוא רק שחקן ספסל. כך גם ברברז, סינקביץ' וראמלו.

שוב, שחקנים מצויינים. הבעיה היא בהנהלה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שלב שלב נדבי...

אתה משווה את גומז בן ה 21 או שווייני בן ה 22 או קלוזה היחסית צעירים לשניידר בן ה 33 שנפצע באותה תכיפות ?!?!

הילברט לדעתי שווה ביכולתו לברנטה, היתרון שלו הוא גם משחק ההגנה הסולידי שלו. טסקי שחקן ספסל העונה בשטוטגארט ( אחרי החזרה של דלפייר, ולפי היכולת אתמול גם טוב ככה).
    שוויני ורולפס בקטגוריה אחרת, שניהם כבר הוכיחו איזה שחקנים משמעותים הם, כמובן שהם יכולים עוד הרבה יותר.

פרידריך שחקן הסגל של גרמניה בדיוק כמו טסקי, בעיקר לפרוטוקול, שים לב שאפילו ארנה פרידריך העלוב מקבל עדיפות על פניו בנבחרת.
    קסטרו מגן טוב, אבל אותי הוא לא הפיל מהכיסא. קיסלינג, רחוק מאד מלממש את הפוטנצייאל שלו.
    מה שמשאיר אותנו עם רולפס ( שעדיין לא הוכיח את עצמו במדי הנבחרת) ושניידר כשני שחקנים נפלאים בנבחרת.
    בשטוטגארט, עם היצסלפרגר, גומז עומדים שני עמודי תווך של הנבחרת העתידית של גרמניה. הילברט וגם בק לדעתי יוכלו גם להיות חברים נכבדים של הסגל הזה.

נדב ההשוואה של ברנטה ווידאל לפרדו היא מגוחכת, פבלו הוא המנוע של שטוטגארט ולטעמי יחד עם זה רוברטו הקשר האחורי הטוב בליגה.
    וידאל הוא הבטחה, ברנטה שחקן טוב ( וואו שחקן נבחרת שוויץ ווואווווווווו) ואוסוריו שחקן ספסל העונה בשטוטגארט ( עם הרכב מלא), גם האקן יקין היה שחקן נבחרת שוויץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

את גקאס למדתי להעריך בנבחרת יוון, ולא סתם אוטו ( אחד המאמנים הגדולים) לא תופס ממנו ( כמה אשראי הוא לא נתן לו בעיקר בגלל הפציעה של אמנטידיס).
    פרייר היה שחקן נהדר, הוא יותר מדי לא יציב בגלל 1001 סיבות, לדעתי הוא יושב גם על זמן שאול בבאייר.

ניקח השוואה של שטוטגארט מול באייר...

שפר >> אדלר -לפי העונה יתרון ברור לבאייר

בק (אוסוריו) >> קסטרו - לדעתי שווים
    פרידריך >> דלפייר - יתרון ברור לצרפתי
    מיירה >> הגוי - מיירה בעונה גרועה ועדיין עדיף על הטוניסאי
    מגאנין >> וידאל - פחות או יותר שווה

פרדו >> רמאלו - יתרון ברור למקסיקני
    רולפס >> היצסלפרגר - שווה
    שניידר >> הילברט - יתרון באייר
    ברנט >> בשטורק - הטורקי אומנם לא שיחק הרבה אבל כבר הוכיח איזה יהלום הוא יהיה, ועדיין דיי שווה כאן

גומז >> גקאס - יתרון ברור לגרמני
    קקאו >> קיסלינג ( ברבארז ) - יתרו ברור לקקאו

והנה לך קבוצה מהמקום ה 8 שפשוט בהשוואה של שחקן על שחקן טובה יותר מבאייר.
    על הספסל ד"א שחקני כמון - מריקה, בוקה, טסקי, אוסריו, מייסנר, אוורטון, קדירה וכן הלאה
    ככה ש...

אם תרצה אני גם ילך להשוות לשאלקה, שמה ההגנה עולה כמעט בכל קטגוריה על ההגנה של באייר.

15. דנידין Member

לא מרזיק אומנם מההשוואות בין קבוצות, אבל אני עם רוזנר, לברקוזן קבוצה דיי בינונית שבנוייה מאד על שניידר.