באייר לברקוזן 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏23/7/11.

1. GRANDE LAZIO Member

ראיתי את המשחק מול דורטמונד, או חלקים גדולים ממנו וממש לא התרשמתי מלברקוזן. קבוצה איטית ודי מסורבלת, עם מעט איכות בחלק הקדמי. הגנה כמו הגנה גרמנית, הרבה קשיחות ופיזיות, אבל מעט מאוד כדורגל. אני מסכים עם אלו שטענו פה כי אובדן המאמן הוא קריטי. זזה שדוט העלה את פרייבורג ליגה לא אומר שמגיע לו את המשרה של סגנית האלופה. גם הרכש שלו בהתאם - דליל ואלמוני. עם יכולת כזו לברקוזן תחטוף מצ'לסי ו-ולנסיה. כהוגן.

2. johnnie walker Member

עוד אחד שבא לראות משחק אחד ובונה עליו תאוריה שלמה, זה כבר נהיה מעייף, אנשים פה קובעים דעות שחקנים או קבוצות על סמך משחקים בודדים ולא מבינים שזה לא עובד ככה,
    לברקוזן תחטוף מצלסי בכל מקרה מצלסי ואולי גם מולנסיה פשוט כי היא קבוצה פחות טובה בליגה חלשה יותר, בשביל לסיים במקום 2-3 בגרמניה זה מספיק בהחלט, לא בנו את לברקוזן במטרה לזכות בצמפיונס ליג.

3. GRANDE LAZIO Member

ג'וני, ראינו קבוצות גרמניות שעומדות יפה ואף מנצחות קבוצות חזקות מספרד ואנגליה. זה לא בשמיים אם אתה מעמיד קבוצה חזקה ואיכותית. זה לא המקרה בלברקוזן וגם אם אני מביע את דעתי על סמך משחק אחד, אילו שפנים בדיוק יכולים להוציא שם כדי להיראות טוב יותר? זו הקבוצה שבנו, אין קסמים. לברקוזן לא תחרותית ביכולת שלה ולא בסגל שלה, כמו דורטמונד, אגב, שנשענת על צעירים חסרי ניסיון. נדמה שהגרמניות הורידו הילוך בהוצאות על שחקני רכש בומבסטים כמו בעבר, ומלבד באיירן אין ציפייה מאף אחת להצליח בליגת האלופות (לזכות? מי אמר? גם אם אמרת בציניות).

4. johnnie walker Member

לא יודע אם עקבת אחרי העונה האירופית של דורטמונד לפני שנה כשהסגל שלה היה אפילו יותר חזק
    יחד עם שאהין, הקבוצה התבזתה מול קבוצות שחלשות ממנה על הנייר כך שזה לא עניין של לברקוזן אלא של הכדורגל הגרמני בכלל.

המודל הכלכלי השפוי בגרמניה הוא הטוב באירופה (בניגוד לרמת הכדורגל בקבוצות) ולא מאפשר לקבוצות להכנס למינוס, קבוצות לא משקיעות יותר מאות מיליונים בשחקנים כמו שריאל וברסה עושות ומחכות אחר כך שהבנקים והממשלה תמחוק להם את החובות האסטרונומיים, בגרמניה לעולם לא תהיה שביתה בגלל שחצי מקבוצות הליגה חייבות עשרות מיליונים של משכורות לשחקנים שלהם אבל לא מסוגלות לשלם, בגרמניה קונים שחקנים לפי היכולת הכלכלית ולא לפי פנטזיות כמו בספרד, יש לזה כמובן גם חסרונות, למשל שהקבוצות הגרמניות שאינן באיירן מתקשות להתמודד שווה בשווה מול המקבילות שלהם באירופה בגלל חומר השחקנים, מצד שני לטווח הארוך זה ישתלם, המודל השפוי שקיים כרגע בגרמניה מתחיל לתפוס תאוצה בכל אירופה בזכות חוק הפיננשל פיירפלי של פלטיני וקבוצות שרגילות לקנות שחקנים שאין להם אפשרת לשלם להם יצטרכו החל מהעונה הבאה להראות מאזנים חיובים כדי שיורשו להמשיך לרכוש שחקנים חדשים, לאט לאט נראה איך הפערים מצטמצמים להם בזכות העבודה הכלכלית הנכונה שעושים כבר עשור גרמניה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/11
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיה בלברקוזן. קיים חשש כבד שהקבוצה תיאלץ להחזיר 16 מליון יורו שהיא קיבלה בשנתיים האחרונות מהספונסר האחרון שלה שפשט רגל.
    האמת, שאני במקומם לא הייתי כל כך מודאג, הרי הם קיבלו כסף ממכירתו של וידאל.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חוסר מזל למייקל אורטגה, שכבר באימון הראשון שלו קרע את המיניסקוס וייאלץ להעדר לפחות 6 שבועות.

7. Haimazulay06 Member

ניצחון גדול של לברקוזן על ולנסיה 1-2!

הם במומנטום טוב,רק שיימשך כך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. skyday20 Member

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://up353.siz.co.il/up3/nzgj5ty2nmyk.Xxx

תודה לכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. Ricky van Wolfswinkel Member

ראיתי לפני כמה זמן שלברקוזן החתימה את לנו שבכלל הגיע בשביל לשמש כשוער בזמן שאדלר פצוע.
    עכשיו שהוא שחקן לברקוזן תהיה מלחמה קשה בעונה הבאה על העמדה בינו לבין אדלר.
    אם הייתם אדלר, הייתם עוזבים את המועדון?

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אדלר עוזב להמבורג בהעברה חופשית בסיום העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/12
  12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עוד טעות של לברקוזן. זה מראה בדיוק כמה הקבוצה הזו בינונית ולא מכוונת גבוה לצערי הרב כי יש לה את כל האמצעים להצליח, אם זה עם נוער מצוין במועדון או סקאוטינג מורחב מאוד ומוצלח מאוד. חבל שזה מה שקורה ללברקוזן.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ריאיון פרידה ממיכאל באלאק:

האם אתה עצוב לעזוב את הביי ארנה ולברקוזן?

היו רגעים מדהימים, אבל היו לי שנתיים קשות מאוד בלברקוזן. אני שאפתן, אבל לעתים צריך לנשוך את השפתיים ולרסן את השאיפות.

הקריירה שלך בגרמניה עושה רושם הסתיימה. אתה מאוכזב מזה?

הכל עדיין טרי, יש עוד משחק אחרון לשחק. זה יבוא עם הזמן, העצב יגיע. גרמניה הייתה תחנה משמעותית בקריירה שלי".

היכן אתה מתכוון לסיים את הקריירה שלך? מעבר אפשרי לMLS?

לא. אני אודיע בקיץ. לא תהיינה הפתעות גדולות.

שתי קבוצות בהן שיחקת בעבר, באיירן מינכן וצ'לסי, ייפגשו בגמר ליגת האלופות ב19 במאי במינכן. מי העדיפה עליך?

זה שילוב נפלא, אבל אני אעדיף שבאיירן מינכן תזכה. זה יתרון עצום לאחר את הגמר בבית.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מיכאל באלאק שחקן ענק שהראה רגעים מרגשים ומרתקים של כדורגל לכל אוהדי הכדורגל הגרמני. למרות שלא הצליח לזכות עם גרמניה בכלום, אין לי ספק שזה אחד השחקנים היותר טובים שיצאו מהכדורגל הגרמני, תענוג של שחקן פשוט היה כיף לראות אותו משחק. אני לא בדיוק אוהב את לברקוזן אבל באלאק בשבילי הוא גאון כדורגל!

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: באייר לברקוזן בדרך להחתים את ג'וניור פרננדס, חלוצה בן ה23 של אוניברסידד דה צ'ילה. סכום ההעברה צפוי לעמוד על 3 מיליון יורו.