באייר לברקוזן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Lars Ricken, ‏7/7/08.

1. johnnie walker Member

מר רוזנר היקר,

אני מקווה שאתה עדיין זוכר ועומד מאחורי המילים שלך,
    אגוסטו עד עכשיו הוא הקשר ההתקפי הטוב בליגה
    וגם אם דייגו או ריברי יעברו אותו בשלב מסוים ,
    מה שבכלל לא בטוח,זה עדיין ישאר אוקיינוסים ממה שאמרת.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אהלן,
    תמיד ( או כמעט תמיד) אני עומד על המילים שלי. להינכס לאופוריה שהולך זה קל. חוץ מזה שאת הדברים לא אמרתי על רק על אגוסטו ( שבאמת יכול להיות ה"דבר הבא") אלא באופן כללי על פוליטיקת הרכש של באייר.
    ואני עדיין אומר ומוכן לחתום על זה, כל עוד רודי פלר הוא המנג'ר של באייר הקבוצה הזאת מוכשרת ככל שתהיה לא תזכה בשום דבר.

ואני גם דיי בטוח שגם השנה הם לא יסיימו בשלושת המקומות הראשונים. עם הכסף שלהם הם היו אמורים ממזמן לזכות בתארים ...

3. johnnie walker Member

וסהלן,

כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב כששאלתי האם אתה עומד מאחורי המילים שלך-
    כוונתי היתה אך ורק למשפט שלך "עוד אחד שיחזק את קבוצת המושאלים של באייר בעתיד"
    שאמרת על אוגוסטו ומסתבר שאתה לא ממש עומד מאחוריהם,או מה אני אמור להבין ממה שכתבת
    עכשיו "שבאמת יכול להיות הדבר הבא" שהוא יהיה הדבר הבא אחרי שיושאל מבאייר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תגובה לדוד שהעתקתי מהדיון של שטוטגארט שלא תחשוב חלילה שאני מתחמק ממך או מאחריות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אז ככה, בא נתחיל אם זה שרודי פלר לא עשה כמעט שום דבר חיובי מאז שהגיע לבאייר. כמעט כלום, כי פטריק הלמס וסטפאן קסלינג זה הברקה וגם לא בדיוק שלו.
    באייר לברקוזן היא הקבוצה לטעמי אחרי באיירן עם הפוטנצייאל הגדול ביותר מזה שנים. בעיה עם כסף אף פעם לא היתה להם ( הכוונה מאז באייר נותנת להם גב). אם היית קורא היית יכול להבין בין השורות שלמרות שזה התפקיד שלו את כל מסע הרכש הוא משאיר לאנשים אחרים, הוא לא מנהל מו"מ ( את זה עושה איש הכלכלה של באייר!), הוא לא מדבר עם השחקנים ( רק שיש ביקורת כמו בעונה שעברה) והוא דוקר את המאמנים בגב רק ברגע שהוא יכול ( ולא חסרים דוגמאות לצביעות שלו בשנים האחרונות, אתה גם מוזמן לקרא מה המאמנים שפוטרו סיפרו עליו). אם תרצה הוא בובה סטייל בקנבוואר, אלא שבעוד הקייזר קיבל את השם שלו בזכות ולא בחסד אצל רודי פלר שכמעט והרג לנו את הנבחרת ( לא מסוגל לשכוח את הנזק שהוא עשה לנו!!!) הרי שפלר לא עשה כלום חוץ מקריירה יפה כשחקן ( על זה לא תשמע אצלי טענות, אחד השחקנים הגדולים...). אבל כמנג'ר הוא פשוט, איש צבוע, שלא מבין מה קורה איתו ולא מבין מה הוא צריך לעשות. הוא מנסה בתיקשורת לקחת את כל הקרדיט על ניצחונות וברגע שלא הולך אז זה כולם אשמים חוץ מרודי, רודי פלר.
    אתה אמרת שאני לא סובל אותו, אז תתפלא הוא לא ממש מעניין אותי, אבל זה שבשנים האחרונות הקבוצה הפנטסטית הזאת לא קרובה אפילו לשלישיה הפותחת רק מלמד שיעור מאלף איך לא עושים את עבודת המנג'ר.
    והצביעות שלו שאמר לסקיבה לתכנן את העונה, רק כדי חצי שעה אחרי זה לפטר אותו דרך התיקשרות...
    מגעיל!

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע, דוד, למה אתה טועה לגבי פלר?
    א. בהשוואה להלדט. מאז שפלר מנג'ר של לברקוזן היא לא הצליחה בכלום (וזה בלשון המעטה) לעומת שטוטגרט של הלדט שלקחה אליפות מכלום וכמעט דאבל.
    ב. אם הבעיה היא המאמן ולא פלר, איך זה שכל מאמן שמגיע לשם נכשל? ואיך זה שסקיבה, שנכשל הכי הרבה, גם נשאר הכי הרבה זמן?

6. Lahmagik Member

תשעה מחזורים מתחילת העונה ולברקוזן נראת בסך הכל די טוב במיוחד בגלל האיזון לעומת הקבוצות האחרות. למרות זאת המבחן האמיתי יהיה נגד הגדולות (ברמן, באיירן, שאלקה) כדי לראות את העוצמה האמיתית של לברקוזן. המשחקים נגד ברמן תמיד מספקים הרבה אקשן. http://www.asoccer.co.il/forum2/html/emoticons/cool.Xxx

7. Bayern`Lover Member

עד עכשיו באייר נראים מצויינים, השאלה היא האם הם ימשיכו כך?

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

זאת שאלה שהרבה שואלים אותה, כל פעם שבאייר לברקוזן משחקת בצמרת יש האומרים כי זה לא יכול להישמר לטווח ארוך. הפעם אני אופטימי לגבי חבורתו של לאבדייה, הקבוצה משחקת כדורגל טוב אך מידי פעם אך ורק לפרקים קטנים אך בפרקים הקטנים הללו הם מצליחים לנצל את החוזקה שלהם על יריבותיהם.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

BAYER 04 LEVERKUSEN - Winter Pause

אימון פתיחה : 3.1.2009

מחנה אימונים : 8.1 - 17.1 בלק, טורקיה

טורניר אולמות :

4.1.2009 טורניר החום Derbyfieber בדורטמונד, מקום 2
    5.1.2009 טורניר מדינת הריין בקלן, הפסד בחצי הגמר

משחקי אימון :

11.1 גלאטסאריי איסטנבול - באייר 04 לברקוזן 3-1
    13.1 באייר 04 לברקוזן - בוראספור
    16.1 באייר 04 לברקוזן - FSV פרנקפורט
    21.1 TUS קובלנץ - באייר 04 לברקוזן

הגיעו :

תומאס זדבאל (VFL בוכום)

עזבו :

שטפאן ראיינהרץ ומרסל ריסה (פ.צ נירנברג), יאנס האגלאר (פ.צ אאוגסבורג, מושאל)

10. johnnie walker Member

ללברקוזן יגיע בקיץ גם המגן הימני דניאל שוואב מפריבורג וגרמניה u-21,
    כמו כן סיכמה לברקוזן עם לארס בנדר הקשר האחורי של מינכן 1860 וגרמניה u-19 שיגיע בקיץ 2010.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לארס יחד עם אחיו סוון וגבהארט שלושת הכוכבים הגדולים של האריות.
    גבהארט הלך לשטוטגארט, לארס יצטרף לבאייר. שלושתם לטעמי שחקנים עם פוטנצייאל עצום.
    אני אוהב את החשיבה של באייר ושל שטוטגארט, צעירים גרמנים.

12. דנידין Member

לפי ה"קיקר" סימון יינש בדרך ללברקוזן על תקן שוער שני. כל זאת בעיקבות פציעה של שוער המשנה פרננדז.
    עד פה הכל בסדר, אני אבל לא מבין איך יינש, שוער לגיטימי כמעט לכל קבוצה בליגה, מרשה לעצמו לעבור מהספסל של וולפסבורג לזה של באייר לברקוזן.
    תמוה

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכה קשה לבאייר לברקוזן ולמאמנה החדש יופ היינקס. החלוץ פטריק הלמס שהבקיע 21 שערים ופתח בכל המשחקים של הקבוצה העונה קרע את הרצועה הצולבת בברך בזמן שהתאמן בפגרה. הוא ייעדר בכל המחצית הראשונה של העונה כאשר גם חזרתו למגרשים בינואר מוטלת בספק בעקבות תהליך השיקום שצפוי להיות ממושך.