באייר לברקוזן 15/16:: בדרך למקום השלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏24/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

פאפאדופולוס נפצע מול ויאריאל וגמר את העונה. מול שטוטגרט כנראה נראה את ההגנה הבאה:
    וונדל - רמאליו - טה - בלראבי

לצערי (למרות שבדיעבד אני לא נורא מתאכזב), לא יצא לי לראות את המשחק בחמישי. בכל מקרה, הבנתי שבלראבי היה מצוין כמגן ימני, אז אולי ההגנה הזו לא תהיה כל כך גרועה.

עריכה: @Franco רוגר שמיט (מאמן לברקוזן) אמר לפני כמה ימים שאראנגיס אמור לחזור אחרי הפסחא :)

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

Franco אוהב/ת את זה.
  3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

בלראבי הודיע שהוא יישאר בלברקוזן בעונה הבאה!
    הוא טוב מאוד בזמן האחרון, ביחד עם בראנט מוביל את לברקוזן בחלק ההתקפי במשחקים האחרונים ואחד האחראים העיקריים לרצף הניצחונות. לפעמים אפשר להשתגע ממנו ומהבעיטות הגרועות שלו מרחוק (עם מקרים יוצאי דופן כמו מול ספורטינג), אבל למרות זאת אני מאוד שמח שהוא יישאר.

4. golding מנהלים

קבלת החלטות *קצת* לוקה בחסר אבל אחד השחקנים המוכשרים בבונדסליגה. אני מודה שלא ראיתי הרבה כדורגל בכלל, ובונדסליגה בפרט, בחודשים האחרונים, אבל בעיניי הוא שחקן סופר חשוב אצלכם. בשורות טובות.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

וגם קיסלינג האריך חוזה, עד 2018 עם אופציה לשנה נוספת. כנראה יפרוש בלברקוזן ויהפוך לחלק מהצוות המקצועי אחרי הפרישה.

golding אוהב/ת את זה.
  6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

7. golding מנהלים

מאמר טוב של הוניגשטיין (כמו תמיד, למען האמת). חייב לומר שבשלב כלשהו חשבתי ששמידט איבד את זה. מגיע לו קרדיט גדול על החודשים האחרונים.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קראתי את המאמר. מה שאותי מטריד אצל שמידט זה ההגנה. תמיד הקבוצה נראתה לא רע בהתקפה אבל ההגנה אצלו לא משהו. לאורך כל התקופה שלו בקבוצה. הקבוצה סופגת יותר מידי שערים.

9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

וונדל ויורצ׳נקו נפצעו באימונים וגמרו את העונה (בסך הכל שלושה משחקים, ובכל זאת). טה ויידבאי בספק להרטה בגלל פציעות קטנות, כנראה ששוב נראה הגנה מאולתרת, אם טה וידבאיי לא ישחקו: הנריקס מגן שמאלי, רמאליו וקראמר בלמים, בנדר או הילברט בימין.

בקצרה על העברות (אולי מתישהו אחפור יותר):
    - טופראק הוזכר כמועמד להחליף את הומלס בדורטמונד.
    - לנו מחזיק בסעיף שחרור של 18 מיליון אירו שיפוג ביום שבת. טוטנהאם (לא הבנתי למה היא צריכה שוער), ליברפול, ברצלונה (על תקן טר שטגן, לא סביר לדעתי) ולייפציג הוזכרו כמעוניינות. אני מקווה ומהמר שהוא ישאר בסופו של דבר.
    - לפי הקיקר, לברקוזן מימשה את האופציה על דני דה קוסטה (22), מגן ימני של אינגולשטט שגדל בלברקוזן ועבר לאינגולשטט בחינם כשלברקוזן מחזיקה באופציות קניה בחזרה של חצי מיליון אירו. סבל מפציעות אבל לאחרונה תפס את המקום בהרכב אינגולשטט ודי מרשים. הוא מגן עם נטייה התקפית מה שעל הנייר יתאים לשמיט, אבל אני לא יודע אם הוא יהיה בסגל לברקוזן בעונה הבאה או שיושאל.
    - שחקן נוסף שלברקוזן מחזיקה באופציות קנייה בחזרה שלו הוא יונאס מפרט (21), קשר אחורי מקרלסרוהה שכמו דה קוסטה גדל בלברקוזן, אם אני לא טועה גם האופציה לקנות אותו היא בחצי מיליון אירו. פרייבורג התעניינה בו בינואר והוא מוערך ב2-3 מיליון אירו כרגע, אני מאמין שלברקוזן תממש את האופציה והשאלה היא אם הוא יהיה חלק מהסגל, יימכר או יושאל (בהנחה שהאופציה תמומש).

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

11. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מדווח בגרמניה שלברקוזן צפויה להחתים את יוליאן באומגרטלינגר ממיינץ.
    שחקן טוב, אפילו טוב מאוד, אבל כבר בן 28 ובלי פוטנציאל resale ובעיקר משחק בתפקיד שלברקוזן מאוד "עמוסה" בו - קישור אחורי, שכרגע יש ללברקוזן את בנדר, קראמר, קאמפל, אראנגיס, רמאליו (בלם רביעי/גיבוי לקישור האחורי), פריי (אולי יושאל), הנריקס (משחק כמגן לאחרונה, אבל בעיקרון הוא קשר. אולי יושאל) ומפרט שיצטרף בעונה הבאה (אולי יושאל או יימכר).

עוד אחד שצפוי להצטרף, גם אוסטרי מהבונדסליגה, הוא השוער רמזאן אוזצ'אן מאינגולשטט.

12. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

באומגרטלינגר רשמית בלברקוזן.

כמו שכתבתי קודם, הוא שחקן טוב אבל אני לא יודע איפה הוא יכנס עם כל הקשרים האמצעיים של לברקוזן. יחד איתו יש חמישה קשרים אמצעיים ברמה גבוהה - בנדר, קראמר, קאמפל, אראנגיס ובאומגרטלינגר, לכן אלא אם התכנון לעונה הבאה הוא לשחק עם שלושה קשרים אמצעיים/אחוריים (ב4-3-3, 4-1-4-1 וכו') אני מניח שמישהו, כנראה קראמר שבכל מקרה לא הסתדר לגמרי עם השיטה של שמיט ומזכיר את באומגרטילנגר בסגנון וברמה, יעזוב.

המחיר הוא סעיף השחרור שלו שכנראה עמד על 4 מיליון יורו. אבידה לא קלה למיינץ, אני מופתע שדווקא לברקוזן קנתה אותו ולא קבוצה אחרת שיותר צריכה קשר אחורי.

13. golding מנהלים

האמת, מעבר ל4-3-3 יכול להתאים לפרסונל במרכז הקישור שלכם. לצורך העניין, גם אראנגיס וגם קאמפל מספקים יצירתיות כקשרים, ובמקרים מסוימים גם קלהנוגלו יכול להצטרף לשלישיית קישור (גם אם זה פחות מתאים לו). האופציה הסבירה יותר היא שמישהו מהם יעזוב, אבל אם נערכים ל4-3-3 זו קבוצת קישור איכותית לדעתי.

שתי הבעיות המרכזיות שנוצרות במצב כזה הן א) קלהנוגלו קצת מתבטל, אבל זה לא ישנה במידה וקבוצה תשים עליו הרבה כסף וב) אני לא בטוח שצ'יצ'ריטו ישחזר את היכולת שלו ללא חלוץ לצידו. או שאני טועה?

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

באומגרטלינגר הוא רכש נהדר!
    שחקן אנדרייטד שלטעמי טוב יותר מרוב השחקנים שלכם בעמדה כולל בנדר שאחרי הפציעה עוד לא מצא את עצמו

15. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אני אשמח לראות 4-3-3, זה בתיאוריה יתאים לסגל הנוכחי. השאלה אם זה יתאים לשמיט, שבינתיים נע בין 4-2-3-1 ל4-4-2.

למרות שאני גם חושב שרוב הסיכויים שתהיה ירידה בתפוקה של צ'יצ'אריטו במצב כזה, אני מרגיש שהיה שיפור מסוים אצלו במסירות, בעיטות מרחוק ובסך הכל במשחק שלו רחוק מהרחבה, והשלישייה ההתקפית של בלראבי-צ'יצ'אריטו-בראנט קטלנית במתפרצות והובילה את הקבוצה לרצף הניצחונות המרשים. אז אולי לא.

לפני שאני ממשיך את ההודעה: יש שמועות בשעה האחרונה שקווין פולאנד חותם בלברקוזן!

מצב נושא:
הנושא נעול.