באיירן: קמצנים, או עושים בית ספר בניהול לכל העולם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Riki, ‏16/1/06.

1. Manuel Neira Member

באיירן קבוצה טובה, מתנהלת טוב.
    אבל כמו שאמרו פה, היא חייבת להביא את הסופרסטאר שיעשה את השינוי.
    הסקאוטיג של הקבוצה ברמה גבוהה, אך ליזראזו וסניול היו מצויינים עוד לפני ההגעה לבאיירן.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת אפילו טוטנהאם??
    אני זוכר את ליזראזו כשבורדו הפתיעה והלכה רחוק בגביע אופ"א (כשזה היה עוד שווה משהו, אם אני לא טועה גם אתם לקחתם אותו איזה עונה), הוא לא היה סופר אלמוני, ואם היום קבוצה צרפתית תגיע לחצי גמר הצ'מפיונס גם ממנה יחטפו את השחקנים הבולטים.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו טוטנהאם זה שטוטנהאם, עם כל הכבוד לה, קבוצת מרכז טבלה באנגליה שלא מגיע לשום מקום לא בליגה המקומית ולא בתחרויות האירופיות והיא לא בקליבר של הגדולות באמת (מנצ'סטר וצ'לסי, ריאל וברצלנוה, יובה, מילאן ואינטר, באיירן וברמן, ליון). אפילו היא לא מביאה שחקנים אלמוניים במחירים מצחיקים מחוץ לאנגליה. או כמעט ולא ואלה שהיא מביאה לא צומחים להיות מה שצמחו ליזה וסניול.

ליזרזו לא הגיע מבורדו, אלא מאתליטק בילבאו והוא וסניול באו כאלמונים ובמחירים מצחיקים. שום שחקן של שום קבוצה צרפתית שיגיע לחצי גמר ליגת האלופות (כמו שאמרת) לא ייקנה במחירים מצחיקים ובטוח שסניול וליזה, אם היו כאלה כוכבים כשקנו אותם (כמו שכמה מנסים כאן לטעון) לא היו מגיעים במחירים המצחיקים שהם הגיעו. לא סתם שנתיים שלוש אחרי שהם הגיעו לבאיירן פתאום היו קבוצות שמוכנות לשלם עליהם מעל 10 או 15 מליון יורו וכשהם הגיעו לבאיירן הם הגיעו בערך בעשירית הסכום. זה נקרא לעשות סקואטיניג אמיתי. ועד עכשיו, אף אחד כאן לא הביא דוגמאות לסקואטניג של הקבוצות הגדולות.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס למשל, אם אתה רוצה דוגמה, עושה סקאוטינג מבריק.
    ארסנל, כמה שלא נעים להודות בזה, גירדה את ויירה הקניבל במחיר מצחיק מקצה הספסל של מילאן והפכה אותו לקשר האחורי הטוב בעולם.

להמשיך לחפש?
    אתם לא לבד בעולם. עדיין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. אפנברג Member

לא סתם "איזה עונה" ידידי, אלא באותה עונה בה בורדו הלכה רחוק, עם נצחון כפול עליהם בגמר (אז הגמר היה עדיין שני משחקים, בית וחוץ) 0:2 ו1:3. את חצי הגמר שהיה באותה עונה מול בארסה אי אפשר לשכוח. קצת נוסטלגיה...

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק רציתי להזכיר 8 ימים לסוף מועד ההעברות בגרמניה....
    אואן עוזב או נשאר, שלאודראף בא עכשיו או בסוף העונה, ואולי באיירן תשלוף שוב איזה שפן מהכובע, נכנסנו למאני טיים חברים

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין שבסופו של דבר באיירן תצא יתומה מחלון ההעברות הזה. שלף מהכובע היא תשלוף אין ספק, יקרה אותו דבר כמו שקרה עם ואן בומל ונצטרך לחכות בשקט ל31 בינואר כדי לדעת.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייקס היא הדוגמא היחידה שאפשר להביא, אם כי צריך להגיד שם שני דברים. אייקס כבר מזמן מזמן לא בגדולות של אירופה (שם גדול כן, אבל קבוצה מהשורה הראשונה לא) ושנית אני לא בטוח שהשחקנים שלהם זה סקאוטינג, אלא יותר שחקנים שגדלים בבתי הספר השונים שלהם בעולם.

לגבי ווירה. איך אפשר להגיד על שחקן שבא ממילאן שהוא אלמוני ושמישהו עשה עבודת סקואטינג טובה. זה כמו להגיד שבאיירן עשו עבודת סקאוטינג טובה כשהביאו את ואן בומל. זה שבמילאן לא ממש הבינו מה יש להם או שהוא לא התאים להם זה משהו אחר. אבל אם מישהו כאן עשה עבודת סקואטינג זה מילאן ולא ארסנל.

והכי חשוב. אני מעולם לא טענתי שאנחנו לבד בעולם בעניין. מי שטען את מה שטען היה לירן שטען שבאיירן לא יודעים לעשות סקאוטינג. ומה מסתבר. שמהגדולות של אירופה אין הרבה סקואטינג יותר טוב או רציני משלנו.

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שברשימה של השחקנים בסדר גודל של ליזארזו וסניול אפשר להכניס לרשימה גם את סליהאמיציץ' שלא זכור לי כשחקן גדול או פוטנציאל גדול לפני המעבר לבאיירן. למרות שבספו של דבר הוא שחקן דיי אפור, אפשר להגיד שהוא גם סקאוטינג מהשורה הראשונה אם אינני טועה.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אבל הוא הגיע מהמבורג שהוא היה בשיאו...

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וגם השיא לא משהו..

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא הגיע מהמבורג ולכן אין כאן עניין של סקאוטינג. בשביל לקנות שחקן שמשחק במדינה שלך בליגה ראשונה (או אפילו שניה) לא צריך סקאוטינג.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ופתאום הכל נראה אחרת בסבאנר שטרסה.....
    עונה אחת גרועה,
    עונה אחת בלי ליגת האלופות....
    ופתאום הונס, רומינגה ושות מרגישים כמו רומן אברמוביץ ומבטיחים לנו קיץ חם, קיץ רותח...
    טוני כבר כאן, קלוזה בדרך, ריברי, רובן ואחרים לא הכי מעוניינים לבוא אבל ההצעה הנדיבה הבווארית כנראה משנה את דעתם.

האם הפוליטיקה הבווארית השתנתה בגלל העונה הגרועה שעברה, או בגלל הביקורת על הקמצנות של הקבוצה, או שאולי סוף סוף הבינו בבאיירן מה שברור לכל העולם, לבאיירן יש כסף, יש הרבה כסף, במקום לממן את הג'קוזי החדש של רומינגה ( משפט של סלע) אפשר להתחיל להשקיע בשחקנים.

אתם לא חייבים להגיב על דברי, פשוט מחשבה שעלתה לי פתאום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx