באיירן מינכן 2019/2020

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/17.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוך השם. הלך.

muller, Lebron ו-אלעד אוהבים את זה.
  2. AS R Member

כנראה שאנצ'לוטי עוזב, לא רק בגלל התוצאות, גם השחקנים כבר לא ממש תומכים בו.

אוהדי באיירן, הייתם רוצים לראות את טוכל כמחליפו?

3. Lebron Member

החלטה נכונה, מאמן שמאבד את חדר ההלבשה הוא רק נטל, מעבר לכך שהקבוצה לא נראית טוב ולא נראה שאנצ'לוטי מתפקד. אני לא אתפלא אם חלק מהשחקנים עשו לו סבוטאז' גם על המגרש.

טוכל זאת אופציה סבירה כסותם חורים עד תום העונה, באיירן השנה לא תזכה בליגת האלופות בלאו הכי, הקיץ כבר נגמר, ואני מעדיף אותו על סניול עד לתום העונה.

4. alexshw Member

היה מינוי חסר מעוף מלכהתחילה. לא קונה את סיפורי ה"מומחה לצ'מפיונס". מה די מתאו למשל היה מומחה לצ'מפיונס?
    מינוי שיותר מתאים למנצ'סטר יונייטד של השנים האחרונות.

5. Bayern Straße nach sechs

סבא קרלו הגיע בתור 'מנהל חדר הלבשה' / 'מאמן של שחקנים' / 'אבא של השחקנים שמביא אותם למקסימום ברגע הנכון' / תבחרו את הקלישאה שלכם. לדעתי הוא אף פעם לא היה טקטיקן גדול, ועם השנים אבד עליו הכלח. ברגע שהוא איבד את השחקנים אין לו מה לחפש בשום מקום, בוודאי לא בקלחת הבאוורית.
    שיהנה בסין. בסך הכל ג'נטלמן וסבא חביב, אבל קבוצות שרוצות להיות בטופ יעשו בשכל אם לא יתקרבו אליו.

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  6. אפנברג Member

קרלו פוטר. תכלה שנה וקללותיה. ממש המאיס עצמו במשחק אמש עם הרכב הזוי וחשבונות אישיים. מאוד שמחתי כשמונה אבל לא התחבר ואיבד את חדר ההלבשה. ההנהלה מביאה מאמני עילית כמו קרלו ופפ (לא חשובה כרגע דעתי האישית על פפ) ולא מצליחה לגעת בגביע עם האזניים הגדולות. מבאס מאוד מבחינתם ומבחינתנו. אבל שאפו להם שלא משכו את זה עוד והבינו אחרי אמש שלא הולכים לשום מקום בצורה הנוכחית.

7. סמואל אטו Member

חשבתי שלזכות עם באיירן בליגת האלופות זה כמו לאכול חתיכת עוגה.
    מה לא?

oFiRzZz ו-Ever Banega אוהבים את זה.
  8. yonmu Member

קצת מוזר לדבר על זה שאתם לא יכולים להתמודד עם פסז' בשוק ההעברות ואז לפטר מאמן שלא מצליח להתמודד עם פסז' על המגרש.

אני לא אומר שאנצ'לוטי צריך להמשיך אצלכם - אני שמח, עכשיו יש סיכוי שהוא יחזור למילאן - אבל העיתוי נראה רע. אליפות, חצי גמר גביע והדחה ברבע גמר הצ'מפיונז מול ריאל מדריד בשערוריית שיפוט זו עונת בכורה לא רעה בכלל. העונה הזאת אמנם לא נפתחה טוב, אבל פיטורים אחרי המשחק של אתמול לא מריחים טוב. לא אופתע בכלל אם תכנסו לסחרחורת שתגרום לכם לאבד את האליפות העונה.

9. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

הסיבה שלא התמודדנו איתם הייתה בעיקר כי קרלו עלה עם הרכב הזוי:
    בלי כנפיים עם חמישה שחקנים במרכז, המגנים נאלצו לשחק הרבה יותר גבוה ולהשאיר את הכנפיים האחוריות פנויות לגמרי לניימאר ומ'באפה, מילא אם היה פותח עם הומלס ובואטנג שהם הבלמים היותר מהירים.
    בכל אופן, זה היה יכול לעבוד אם באמת כשכדור היה אצלנו היינו מייצרים משהו אבל לא עשינו כלום כי סגנון המשחק הוא הנעת כדור סתמית והגבהות ללבנדובסקי.
    וכאן המקום להודות ש@nfcb
    צדק בקשר לקרלו כשסיכם את העונה הקודמת, אני אישית לא הסכמתי איתו אז אבל עכשיו אני בהחלט מסכים (עם רוב הסעיפים שנאמרו שם) ושמח שקרלו עף.

10. DRORIKO Member

יש כבר דיבור על מחליף? באחד המשחקים שלכם משה מאירי אמר שנגלסמן מקושר אליכם. יש מצב שהוא מגיע?

11. Raulito Madridista

אז אני מניח שאריאן רובן ותומאס מולר לא 'יעשו רונאלדו וקרוס' ויכתבו ברשתות החברתיות כמה הם מצטערים על הפיטורים של קרלו או ניסו להניע את ההנהלה מההחלטה לפניכן. קרלו אכן כוחו תמיד היה בחדר ההלבשה המאוחד וזה שהשחקנים אהבו את זה שמלטף להם. הבעיה של קרלו הייתה שהוא לא יודע לעצור משברים. לרוב אני נגד פיטורים בשלב הזה של העונה וגם לשחקנים יש אחריות, ובטח שמאמן כמו קרלו הוא לא טירון, אבל הפעם לא היה מנוס, לא הייתה ברירה. באיירן הסריחה מכל הכיוונים די דומה לימיו האחרונים של ואן-חאל בתפקיד. דנו כאן כבר בעונת הבכורה הסבירה-פלוס של קרלו, רק נקודה אחת(מעבר לכך שאני מאמין שטוכל למד מהשגיאות בדורטמונד ויהיה אופצייה מעניינת) -
    כל מאמן היה מתקשה מעט עם חילופי הדורות בבאיירן וזה לא רק להאם ואלונסו אלא גם ריברי שבישורת האחרונה או וידאל שבעונה גרועה. מעבר לכך, לא מבין את הביקורת כלפיו בשוק ההעברות. באיירן עובדת בגישה מסוימת כבר שנים. היא גדולה על השחקנים בגרמניה אבל לא באירופה. יש לה כוח משיכה אבל היא לא מתחרה באחרות. הקיץ הובא קשר אחורי מצוין כמו טוליסו, שחקנים שבלטו אשתקד בבונדסליגה וכן חאמס רודריגס שיכול להוסיף הרבה איכות לקישור והוא בעיקר שחקן של מספרים. כל מאמן היה ממשיך עם רוב הקאדר הנוכחי ומבצע שינויים מינורים. אלכסיס היה יכול להיות חיזוק מטורף, אבל ראינו שארסנל לא שיחררה גם לקבוצות שהיו אסרטיביות יותר כמו פאריס, צ'לסי או סיטי.

12. cmon city Member

שבאיירן תפטר מאמן בספטמבר? לא הייתי מאמין בחיים עם ההנהלה השמרנית הזאת.
    על מה בעצם הפיטורים? משחק אחד? (לואיס אנריקה חטף שתי תבוסות אשתקד בצ'מפיונס והמשיך) כי בליגה באיירן עומדת בסדר ואחרי ניצחון ענק בגלזנקירשן. גם הזכירו פה את חילופי הדורות, שחקנים משמעותיים שפרשו. אני לא מבין את זה, בחיי. מה גם שהמחליף שלו יהיה הרבה פחות טוב ממנו, מי כבר יביאו עכשיו? משבר בחדר ההלבשה? לא שמעתי על זה כלום. תמוה ומוזר, זו לא החלטה מקצועית.

13. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

טוכל לדעתי לא יסכים להגיע רק עד לסיום העונה. נאגלסמן זו האופציה המתבקשת, אבל אני לא בטוח שהוא ירצה לעזוב באמצע העונה.

14. alexshw Member

הוא לא צעיר מדי להכנס לקלחת הזו? הוא יוכל בגיל כזה לרכוש כבוד והערכה מסופרסטרים שחלקם בכלל יהיו מעליו בגיל?

אני מנחש שהפעם זה לא יהיה המצב.

15. אפנברג Member

ממש לא על משחק אחד. קודם כל לדעתי הוא איבד את חדר ההלבשה: לספסל את רובן, ריברי והומלס בשבוע בו הם מבקרים אותו במגרש כזה קשה מריח כמו פנקסנות שלו. ההרכב שהעלה היה לא פחות מהזוי במשחק כזה. בנוסף, הקבוצה נראתה חסרת תשוקה כבר הרבה זמן. מה יש להתלהב מנצחון בגלזנקירשן? שאלקה מזמן לא מה שהיתה פעם ונצחון של באיירן על שאלקה הוא תוצאה די צפויה בשנים האחרונות. אין גם מה לזקוף לזכותו שאשתקד בכ"ז הודח מול ריאל הגדולה: באיירן במשחק הבית היתה צריכה לקבל חמישיה אם לא נוייר: מרגע ההרחקה של מרטינז (והרחקה לא מחייבת התפרקות) קרלו במקום להכניס קשר שיחזק האמצע הכניס קיצוני, קוסטה, וכל אמצע המגרש היה טיילת לשחקני ריאל עד השער שלנו. זה ניהול משחק של טירון, לא של מאמן מנוסה כמו קרלו. הוא אכזב מאוד והאמת? נראה במסדרון בדרך לעלייה למגרש יותר מתחבק עם שחקני פסז', זכר לתקופת האימון שלו שם, מאשר מחובר לשחקנים שלו. הפיטורים שלו הם הצהרה נכונה של המועדון: אנחנו באיירן מינכן ולא נסכים להופעות כאלו מול הגדולות ביבשת, ובנוסף אף מאמן לא עושה לנו טובה שנמצא אצלנו.

לגבי מחליפו: הרבה שמועות רצות על מאמן הופנהיים הצעיר. אני מצטער אבל מאמן שמפסיד שני משחקי פתיחה בליגה האירופית, לבראגה בבית וללודוגרץ בחוץ, צריך ללמוד עוד כמה דברים לפני שבא לבאיירן.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/17