באיירן מינכן 2016/2017 :: לה פסטה די דון קארלו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏17/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אפנברג Member

ניתוח מצוין. בהחלט יש הימור בחילופי דורות כאלו כאשר החדשים מאוד צעירים. בקישור המרכזי על סמך היורו סאנצ'ז נראה בהחלט כמי שניתן לצפות ממנו שיסחוב אותנו קדימה-יש לו ביצים של שור. מטיאגו התייאשתי מזמן ולא בונה עליו: הכשרון שלו ענק אבל נפצע המון וביותר מדי משחקים לא התבלט. לא חושב שהרכישה הזו תצדיק עצמה ושהוא יהיה בעתיד חלק מהקישור שלנו. כמו שזה נראה כרגע הרכישות שלנו די הסתיימו, לא רואה משהו נוצץ מוחתם עכשיו. הסגל חזק מאוד, בטח עם החיזוק של הומלס וסאנצ'ז וההשארה של לבנדובסקי, בנוסף לכל האחרים. אני חושב שיש בעיה בעמדות המגינים: רפיניה מעולם לא היה שייך לטופ, לאם מעבר לשיא למרות שסוף עונה שעברה היה מצוין, אלאבה לא ברור כבר חצי שנה (הירידה בכושרו אינה רק כי הוצב כבלם. יש לו טעויות קשות ביותר בחלק האחורי-את השער שאינטר כבשה מולנו השבוע בארה"ב הוא בישל במסירה איומה לאחור. מול יובנטוס עשה טעויות קשות מאוד במשחק במינכן, שלא לדבר על השער העצמי האומלל שכבש במדי אוסטריה) וברנאט שחקן נחמד ולא יותר מזה.

2. Raulito Madridista

באיירן מפסידה 1:0 לריאל מדריד במשחק ההכנה אתמול כשהיא נכנעת לשער יפה של דנילו.
    - מחצית ראשונה טובה של באיירן ששלטה בכדור ואיימה בעיקר מרחוק.
    - במחצית השנייה חלה נסיגה גדולה ביכולת.
    - נעדרו: כל החבר'ה הגרמנים מהיורו - נוייר, בואטנג, הומלס, מולר וכן גם קינסלי קומאן הצרפתי ולבאנדובסקי.

בכל-מקרה אני כותב כאן כי העלו את שמו של דויד אלבה. אתמול הוא היה מצוין ונראה כמו אלבה הישן והטוב. אין ספק שבלבול העמדות השפיע גם עליו והיורו לא היה אידיאלי. הוא בעט כדורים אדירים מרחוק כולל בעיטה חופשית פסיכית שעליה ברחוב אומרים '5 נק' בסטנגה', באמת חיבור וריאל מדריד מאוד התקשתה לעצור אותו. הבעיטות שלו כאמור היו חדות, הוא היה מהיר ורענן. שישחק כמגן שמאלי רק בבקשה.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא ראיתי דקה אחת של משחק הכנה. זה לא כדורגל ואני לא איש של אימונים :sm_new_sleeping:

קיץ אין סופי, שיתחיל כבר הכדורגל.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביזיון אחד גדול. שוב הפסד לריאל מדריד. מנצחים רק קבוצות חובבים מהליגה הרביעית. צריך להעיף את המאמן.

בעניין אחר שהעלו פה על היכולות של קומאן וקוסטה. רק תזכירו לי מי בדיוק הביאו אותנו לחצי גמר בעונה שעברה. מי בדיוק שיחק? לא ריברי וגם בקושי רובן.

BayernMunchen ו-Der Kaiser אוהבים את זה.
  5. Lebron Member

רובן היה מצוין במשחק הראשון מול יובנטוס וגם כבש שער משמעותי.

השחקן המרכזי בבאיירן בשלבי הנוקאאוט היה בכלל וידאל

קומאן וקוסטה ווינגרים טובים מאוד והיה להם עונה טובה, אבל יש להם עוד לאן להשתפר ובכל אי אפשר לבנות רק עליהם באגפים לאורך כל העונה, ראינו מה קורה כשיש רק שני ווינגרים בסגל בעונה השנייה של פפ, וקוסטה כבר הספיק להיפצע פעמיים מאז שהגיע.
    רובן וריברי יכולים עדיין לתרום מהניסיון שלהם במסגרת הרוטציה, אני הייתי מעדיף שלא ישחקו הרבה בחצי הראשון של העונה כדי למקסם את הסיכויים שיגיעו כשירים לחלק השני והחשוב יותר.

Die Werkself ו-nfcb אוהבים את זה.
  6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט. רק עד למשחק עם יובה היו עוד כמה משחקים ובהם (מרצון או שלא) הסתמכנו על קומאן וקוסטה והם עשו את העבודה. מה שהתכוונתי זה שיש לנו בסיס מצויין איתם. הם כבר הוכיחו שבסיס יש להם ועם הזמן הם עוד ישתפרו.
    ברור שאי אפשר לבנות רק על שחקן בעמדה וחייב להיות לו מחליף.
    אני לא מזלזל ברובן או ריברי ובגילם ובמצבם הם יופי של אופציות יחד עם קומאן וקוסטה (וגם סאנצ'ז). אבל אי אפשר לבנות עליהם לבדם.

Lebron ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  7. BayernMunchen Member

מתוך ה-4 ווינגרים:
    רובן - פצוע
    ריברי -פצוע
    קוסטה - פצוע
    קומאן - לא ידוע

לאחרונה גם בואטנג נוטה להיפצע ואצלו כל פציעה זה כמה חודשים טובים, אני כבר לא יודע מה לחשוב על הפציעות האלה בסגל.

8. Lebron Member

מסכים איתך לחלוטין, ברור שלא, ובדיוק בשביל זה הביאו את קומאן וקוסטה שהתגלו כרכשים מוצלחים די מוצלחים.

לגבי סאנצ'ז, יכול להיות שהוא ישתפר בהמשך, אבל ממה שראיתי ביורו הוא לא מספיק זריז ומהיר כדי לשחק באגף, אני מעדיף אותו באמצע כגיבוי לוידאל כרגע ובמשחקים נגד יריבות נוחות יותר.

9. Raulito Madridista

לא כל-כך הבנתי את מטרת הדיון בנוגע לווינגרים חוץ מבקשה אחת - שיהיו בריאים.
    הדעה שלי ידועה כבר, חזרתי עליה לא פעם: אם אני אוהד באיירן אני מעדיף את רובן וריברי 'בקל' במשחק חצי גמר ליגת האלופות נגד אתלטיקו מדריד ולא את קומאן או דוגלאס קוסטה. זה המצב כשהם כשירים מבחינתי. אין מה לעשות, זה לא משחק נגד גלאדבך ויריבה אחרת. אספקט הכדורים שונה, האיכות של שחקני ההגנה שמולך שונה וכן איכות הקבוצה כמכלול. אותו כנ"ל במשחק נגד דורטמונד. ברור שמדובר ברכישות מצוינות, תהליך חילופי המשמרות כבר החל בגלל הפציעות והם היו מצוינים בעונה שעברה ויתרמו לבאיירן עוד המון - אבל אין תחליף לניסיון ולאיכות, מה גם שדוגלאס קוסטה נחלש מעט בחצי השני של העונה. רובן וריברי מאיימים יותר על השער והם יותר קילרים, יש להם יותר כוח הרתעה. כל העולם ידע שרובן הולך לעשות את מה שהוא עושה נגד יובה ובכל-זאת הוא כבש גולאסו. אגב במבט חטוף על לוח המשחקים של באיירן וממה שזכור לי - וידאל היה מאוד דומיננטי וכמובן לבאנדובסקי ומולר.

עוד עשרה ימים באיירן פוגשת את דורטמונד בסופר-קאפ הגרמני. מספיק זמן עבור חלק מהפצועים להחלים וכדי שההרכב ייראה טוב יותר.

החלוץ גרין הוא המחליף הרשמי של לבאנדובסקי לקראת עונת המשחקים הבאה?

10. אפנברג Member

זה בדיוק העניין: שבשלבים הגבוהים ממש, ולא בשלב הבתים של הצ'מפיונס, לא בטוח שקומאן או קוסטה מספיק בשלים. לא ברור לי למה חושבים פה שאם שחקן טוב בשלב בתים מול דינמו זאגרב אז הוא יהיה טוב גם בחצי גמר מול ריאל מדריד. זה אמנם אותם 11 על 11 ואותו כדור אבל רמות אחרות. רובן הבקיע ברמה הגבוהה ביותר, וזכה בתארים החשובים ביותר. לאחרים יש עוד כמה זוגות נעליים לקרוע לפני שיגיעו אליו.

לגבי ההפסד לריאל והציניות: לפחות לא קבלנו בהרכב מלא, בבית, רביעיה כמו אצל הליצן הקודם שהתחזה לגאון טקטי וקבל נוקאאוט מהמאמן הנוכחי שלנו ובלי יותר מדי פוזות על הקווים.

11. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

לא חושב. אמנם הוא כבש שלושער מול אינטר, אבל בעונה שעברה שיחק במילואי באיירן בליגה הרביעית ולפי הסטטיסטיקות אפילו שם לא כיכב בצורה יוצאת דופן. יכול להיות שהוא מרשים במשחקי ההכנה ויהיה בסגל של באיירן בעונה הקרובה, אבל כל עוד לא יגיע עוד חיזוק התקפי המחליף הראשון ללבנדובסקי יהיה לדעתי מולר (ובמקרה כזה אחד הקשרים האחרים יתפוס את המשבצת של מולר).

12. BayernMunchen Member

מולר כגיבוי ללבה וגרין כגיבוי לגיבוי, לפי דעתי זו התוכנית ואני הסדר עם זה 100%, לא חושב שיש לנו צורך בחלוצים נוספים כשיש לנו את לבה ומולר, מעדיף את המצב הזה מאשר להגיע למצב של אינפלציה בחלוצים דוגמת ליברפול, החלוץ של באיירן 2 הוא פשוט בדיחה מהלכת(לאפפה) אז נישאר עם גרין וכל עוד גרין מקבל דקות זה רק לטובתינו, עוד שחקן שנהנתי מהמשק שלו בבוגרים הוא פביאן בנקו ולפי מה שהבנתי הוא איתנו העונה, לי יש ציפיות גדולות מבנקו ואני מאמין שאפשר לקבל פה קשר סנגון איסקו כזה בעתיד.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/16
  13. אפנברג Member

אני נהניתי במשחקי ההכנה גם מהצעיר אוזטורק. אם רוצים בכ"ז חלוץ מחליף שממילא לא אמור להיות מהטופ ורק כגיבוי של גיבוי ללבה ומולר למה לא להביא את סנדרו וואגנר? הוא שחקן שגדל במועדון ויש לו פיזיות מרשימה ואולי יגדל להיות משהו טוב.

14. BayernMunchen Member

גרין = חלוץ מדף

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/16
  15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ככה באמת מאמן אידיוט היה לנו שלא הרכיב את רובן באף אחד מארבעת חצאי הגמר האחרונים.
    גם ג׳ובאני אלבר הבקיע ברמות הגבוהות. גם הורסט רובש. למה לא נביא אותם? הבנו. רובן וריברי היו מהשחקנים הגדולים שהיו במועדון. אבל מילת המפתח היא היו. אי אפשר לחיות על העבר וצריך להתקדם. אם הם יהיו בריאים זה נהדר שהם יהיו שחקנים מחליפים בקבוצה. אם הם יהיו בריאים.
    מעניין שהפסד לריאל במשחק אימון עם חצי הרכב זה סתם אבל ניצחון על קבוצת חובבים במשחק אימון זו סיבה לאופוריה. יפה לא להתלהב מהיכולת של קומאן וקוסטה בשלב הבתים או רבע הגמר של ליגת האלופות אבל להתלהב מהיכולת של ריברי במשחק אימון מול קבוצת חובבים.
    נו ברצינות.

דרך אגב, סאנדרו וואגנר הוא לא ״חלוץ מזוייף״. הוא חלוץ טהור מהסוג של פעם. שחקן פיזי עם נוכחות ברחבה. אבל מוגבל מאוד בשאר הדברים.

BayernMunchen אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.