באיירן מינכן 2012/2013 :: !Miasantriple#

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Rotbart, ‏5/7/12.

1. Herrmann Member

בסך הכול, רומיניגה צודק בזה שהוא אומר שיש לבאיירן שני שחקנים על כל עמדה. ההרכב המחליף של באיירן יכול להתברג בצמרת הבונדסליגה :
    שטארקה
    אלאבה - דאנטה - ואן בויטן - ראפיניה (וויסר)
    טימושצ?וק - קאן
    שאקירי - מנדג?וקיץ? - מולר
    פיזארו

רק שאלה - מי אמור להחליף את ריברי אם הוא ייפצע או יורחק? שאקירי? מולר? מישהו אחר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/12
  2. aloneli Member

שאקירי/מולר/אלאבה.

3. dudi Member

שוב משחקים ב 10 שחקנים? הייתי בטוח שחוזה ההרכב תם שנה שעברה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/12
  4. אפנברג Member

כל 17 משחקי הבית בליגה בעונה הקרובה סולד-אאוט:

http://www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/.../2012/35810.php

מה אומר לכם, לאוהדים הנפלאים של הקבוצה מגיע כל הטוב שבעולם. אני זוכר שב-2001, רגע לפני שאפנברג עלה לפודיום, כקפטן, להניף את גביע האלופות, הוא סימן עם היד לכיוון הקהל כאומר: "זה בשבילכם", הלוואי מראה כזה שוב במהרה.

5. aloneli Member

לא שמישהו באמת מאמין שרובן יהיה שחקן ספסל בעונה הבאה.
    האמת טוב שכך שנה הבאה פותחים דף חדש עם רובן שהוא בכל זאת הקיצוני הימני הכי טוב בקבוצה ואני מאמין שרובן רוצה לשנות את התדמית שהתקשורת עשתה לו.גם בשנה שעברה קטלו פה את ריברי והוא היה השחקן הכי טוב של באיירן השנה ככה ששווה לתת עוד צ'אנס לבחור.
    ואם זה לא יקרה אני מקווה שהיינקס ידע להשתמש במולר/שאקירי כי אחרי הכל לא בכל משחק רואים את ריברי/רובן מוחלפים או בכלל לא עולים לשחק.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובן אולי הקיצוני הימני הכי טוב במשפחת רובן. לא יותר מזה.

7. aloneli Member

ומולר?

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלת אותי?

9. dudi Member

איך שאומרים עולם ורוד רואים רק דרך...

לעיקרו של דבר במה לעזאזל רובן טוב יותר ממולר? ובטח עם יד על הלב לבאיירן כמועדון במה רובן תורם יותר לקבוצה, ולחבריו לקבוצה יותר ממולר(או אפילו חצי ממולר?).

שאקירי מסתמן ככח עולה שאני לא בטוח שכדאי לספסל, ואלאבה כבר הכהה את שניי הבוסר שלו הבחור מוכן לשנת הפריצה הגדולה ונציין שאני לא בטוח כמגן שמאלי (ההגנה כל כח חזקה עם בואטנג בימין אחרי יורו חלומי מבחינתו,דנטה,והבלם הגרמני מספר 1 במרכז, והקפטן לשמאל).

אני מאד מקווה שבפאריז, או סיטי "יפלו על הראש" ויפטרו אותנו מעונשו של זה.

10. aloneli Member

אסור לשכוח שמולר זה גם לא בדיוק ריברי.לא סתם באיירן בקיץ אחד מאריכה לרובן את החוזה וכן לא כדי למכור ומחתימה את שאקירי שבטח לא בא להיות פראניץ'.לא סתם היא גם מחתימה עוד שני חלוצים שיכולים לתפוס למולר את המשבצת.
    שום דבר פה לא סתם לכל החתמה יש מחשבה קדימה כך לפחות אני מקווה.אם היינקס היה סומך כל כך על מולר אז כנראה שאחת מהרכישות האלו לא הייתה מתבצעת.מי יודע אולי אפילו לא היו נותנים עוד צ'אנס לרובן שהוא הקיצוני הימני הכי טוב במשפחה שלו.
    גם מולר לא טיפש.לא סתם הוא הולך לתקשורת ואומר שהוא לא פוסל מעבר לקבוצה אחרת.זה נראה שלפי הרכישות שהמעמד שלו בשנה הבאה יהיה אפילו גרוע יותר.יותר מזה אני בטוח שגם בתוך המועדון עצמו נותנים לו את ההרגשה שלא סומכים עליו כשחקן הרכב.

אני (וכנראה שגם היינקס) לא ראיתי למה למולר מגיע לפתוח על חשבון רובן באגף ימין.כמובן שאני אשמח לראות את מולר מוכיח את עצמו ומשתלב בהרכב אבל כרגע גם לקרוס וגם לרובן מגיע לפתוח לפניו בהרכב.

11. igal Member

הבעיה ברובן זה לא היכולת שלו, הוא פשוט מעצבןןןן ולא אהוד(טרבלמייקר).לפעמים זה יותר חשוב מהכישרון.

12. aloneli Member

גם מבחינה מקצועית רובן נתן עונה חלשה אבל זה לא שהמחליף שלו נתן עונה טובה יותר.זה נשמע פה כאילו עושים עוול למולר שנתן משחקים גדולים מהאגף והוא סתם בספסל.סתם גם הביאו לו עכשיו עוד שני חלוצים ושאקירי על הראש כל זה כי הוא היה כל כך טוב באגף או כחלוץ שני בעונה שעברה.

13. dudi Member

אלון אחי אתה כזה תמים? מולר, וריברי על סף שנאה אליו אם לא מעבר, תוסיף את גומז שמקבל את הנפות הידיים לכל מהלך.

איך אפשר לשחק ככה?! בטח שאלאבה,קרוס,ולהאם מסתדרים מקצועית במיוחד עם הקולגה הצרפתית באגף שמאל.

הבנאדם פשוט לא אהוב על ידי חבריו, ונוגד את האידיאולוגיה הנהדרת של המועדון שמציג הצלחה מבית.

*-מקצועית אין מה לדבר הבנאדם לא פוגע, את התרגילים שלו למדו היטב, ויש עליו לחץ רע מסביב שיקשה עליו לתרום.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/12
  14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מולר נתן עונה מצויינת. כששיחק כקשר ימני. רק חבל שנתנו לו לשחק שם רק עד נובמבר. אח?כ הוא הועבר לעמדה מס? 10 ושם באמת אין לו מה לחפש. בדיוק כמו שלמנואל נוייר אין מה לחפש שם.

15. dudi Member

לא מגיע לקהל כמו שלנו פרחים כמו מולר אחד השחקנים החכמים בעולם שעבר התעללות(טוב שלא הוצב כשוער..) במלוא מובן המילה כזאת שיכולה לחסל קריירה, ועל מולר ניכר שהוא עבר את הכל בשלום.

יותר ווינר מריברי, ורובן ביחד! הרבה יותר לויאלי משניהם בהליכה, אולי פחות מוכשר מריברי אבל יכול להשתלב איתו בהרכב כבקשתו של הצרפתי במלוא הכוונה.

נ.ב. להוציא את השער בגמר, וההופעה הנהדרת שלו בעמדה שלו עד נובמבר, נציין שהנבחרת נעצרה בשני המסעות הקסומים שלה בטורנירים הקודמים בחצאי הגמר שמולר נעדר מסיבה כזאת או אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/12