באיירן מינכן 2012/2013 :: !Miasantriple#

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Rotbart, ‏5/7/12.

1. אפנברג Member

אגיד לך את הדבר הבא אחי, ולכולנו פה בהקשר הזה. בכיתי כמו ילד אחרי הגול של מולר וחיבקתי כל מה שזז לידי. אבל בפנים, בדיוק כמוך, קינן הספק. כשרובן בעט הפנדל לא הסתכלתי, שכבתי על הבטונדה העליונה ביציע הדרומי באליאנז ארנה וחיכיתי לשמוע האם היציע שלנו קופץ או זה שממול. שכה יהיה לי טוב, כששמעתי שזה היציע הצפוני של אוהדי צ'לסי לקחתי התיק ויצאתי מהאליאנז ארנה למלון. זה מטורף לחלוטין: הנשמה יצאה לי להשיג כרטיס למשחק ויצאתי בתחילת ההארכה למלון. לא היה לי ספק שזה לא שלנו. הרי אם היינו זוכים לא הייתי סולח לעצמי ואעפ"כ ידעתי, כמו שאתה הרגשת, שאין מצב. נהג המונית שלקח אותי למרכז העיר לא האמין שיצאתי לפני הסוף. כשהתחילו הפנדלים ביקשתי ממנו שיכבה הרדיו והוא היה כ"כ טוב לב שהוא הסכים. ירדתי מהמונית לפני סוף הבעיטות וצעדתי למלון כשאני ניזון רק מצעקות אוהדים בפאבים כדי לקבל איזו אינדיקציה. עליתי לחדר והדממה שהיתה בחוץ, אותה דממה שהיתה באולימפיקו ב-84, אמרה לי הכל. הייתי באליאנז ארנה ועד היום אני לא יודע מי בעט בפנדלים, למרות שהבנתי מפה ומשם, ואין סיכוי שאראה את זה. אין לי מושג איך נרדמתי ואיך קמתי למחרת. העצבות שהיתה ברחובות מינכן ביום ראשון שאחרי היתה בלתי נסבלת. הסתובבתי כמו סהרורי ברחובות כי הטיסה שלי חזרה היתה רק בערב. מה אוכל לומר, נכון שיש דברים יותר גרועים בחיים אבל איך אמר מרצ'לו ליפי פעם: מבין הדברים הלא חשובים בחיים כדורגל הוא החשוב ביותר.

2. Der Rotbart Member

ואוו - סיפור מדהים וקשה. גם אני מאלו שחושבים שאנחנו בדרך הנכונה - רק שזה לא יקח יותר מדי זמן...

3. yossi170271 Member

מישהו יודע האם יש אמת בשמועות לגביי פירלו?

4. Der Rotbart Member

יש הכחשה רשמית מטעם המועדון:

Pirlo - FCB

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ואו, במידה וזה היה נכון אני חושב שהוא בדיוק השחקן על העמדה שבאיירן הייתה צריכה, אין צל של ספק שהוא שחקן ברמה גבוהה שיכול לתרום המון לבאיירן חבל שבאיירן מכחישה את הספקולציה הזאת.

6. aloneli Member

אין פה מה להכחיש כי אין שום סיכוי שיובה תמכור את השחקן הכי טוב שלה והכי טוב באיטליה בעונה שהיא דווקא מחפשת להתחזק לקראת ליגת האלופות.

7. Der Rotbart Member

:aaarofl:

8. muller_sk Member

גם לי לא נראה שיובה תשחרר את פירלו אחרי שהוא היה הכוכב של היורו,באתר וואלה כתוב שבנוסף להתעניינות בפירלו באיירן רוצה להביא את מרקיזיו ומוכנה להשקיע עליו 27 מיליון יורו.

9. dudi Member

אני יודע ש..סלע יכעס עלי, אבל אני מנסה ת'מזל כהרגלי בחיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx אז אם כבר ספאם אז עד הסוף -

נגיד מחר פירלו \ מרקיסיו \שניהם ביחד מקבלים הודעה מיובה תפדלו משוחררים חבר'ה, ואז? על המשבצת של מי נושיב אותם, או יותר נכון על הראש של מי הם יהיו\ישחקו?

*-אגב כפירו ריגשת אחי, הסיפור שלך קרע אותי מחדש כמו מהלך הגמר לפני חודשיים.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/12
  10. igal Member

על המשבצת של גוסטבו כמובן

11. aloneli Member

12. aloneli Member

http://www.youtube.com/watch?v=w7g4VWsgqyU

תקציר המשחק של באיירן אתמול,חבל שלא היו לינקים למשחק.
    אגב שאקירי שיחק באמצע וויסר ואלבה באגפים.אני מקווה שלמרות שהוא היה שחקן אגף בבאזל שהיינקס ינסה אותו עוד ועוד כמספר 10 כי הסגנון שלו די מתאים לעמדה הזאת ויש גם ככה עומס באגפים.אם יהיה אפשר לקבל אותו טוב בעוד עמדה רק נרוויח מכך.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: קרל היינץ רומניגה אמר היום שבאיירן לא תבצע עוד רכישות בקיץ הקרוב ("יש לנו שני שחקנים על כל עמדה") ובנוסף, אריין רובן לא יעזוב את הקבוצה. מה דעתכם על זה?

14. aloneli Member

באיירן התחזקה בדיוק איפה שהיא הייתה צריכה והוציאה את כל השחקנים שהיינקס לא בונה עליהם.עכשיו יש גם ספסל שהיינקס יותר מאמין בו.סגל רחב מידי גם יכול להזיק כמו במקרה של מרטינז.
    ההחלטה טובה ובאיירן עשתה יופי של עבודה בקיץ!

15. dudi Member

עכשיו זה נהדר ההרכב יהיה אדיר -

נוייר;בואטנג,דנטה,באדשטובר,להאם;גוסטאבו,שווייני,קרוס,רובן,ריברי,אלאבה,שאקירי,מולר;גומז.

4-8-1 :aaarse: