באיירן מינכן 2012/2013 :: !Miasantriple#

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Rotbart, ‏5/7/12.

1. dudi Member

אני יענה פעם אחת זה בקשר לפוסט ישן שחוזר כמו תקליט שבור פה אני לא מצפה שתבין מה הקשר זה לא היה מופנה אליך או למי ששאל לפניך עבור.

הכוונה כמובן צינית וכן ההנהלה הכי טובה בעולם זה יותר מופנה לזה שזעק ימים ולילות לשלוח את שווייני החוצה, ריברי לסירוגין, שאין רכש, שרובן שחקן השנה בעולם, ושנוייר לא מצדיק את הסכום ששולם עליו(שוער הכי טוב בעולם במחיר עלוב של 25 מליון).

לא הבנת הכלליות עבור זה יותר סגירת מעגל הכרחית.

2. dudi Member

מטורף במובן הטוב של המילה.

מקווה שאף אחד לא ישוחרר מהמשפחה הבווארית שלנו, יש לנו 6 משימות רשמיות, ועוד 3-4 לא רשמיות נצטרך את ה effort של כולם.

3. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

נחמד וטוב לדעת שיש כאן עקיצות בין האוהדים וגם ידידות גדולה וארוכת שנים, אבל היינו בשיחה על גומז ונכנסת באין כניסה משום מקום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני אוסיף בנושא גומז שלמרות שהוא אולי לא מה שחלק חושבים שהוא, אבל אני כן מסכים שהוא סופרטאי למופת. האישיות הנוחה מקנה אצלו המון נקודות זכות וכמובן גורמת לנו להתחבר אליו יותר ולקוות שיהיו עוד הרבה כמוהו בקבוצה כדי שההרמוניה תפרח. אומנם אני גם תומך בצוות המקצועי וחושב שהפרידה ממנו הייתה לגמרי במקום, אבל מאחל לו מכל הלב בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/13
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

טיאגו ערך אתמול אימון ראשון ושוויני חזר להתאמן גם הוא.
    היום חוזרים מהחופשה גם מרטינז, דנטה וגוסטבו (שכנראה בדרך החוצה) וסוף סוף יהיה לפפ סגל מלא מלבד הפצועים גוצה ובאדשטובר.

5. dudi Member

נדב גוסטאבו? בלי אימן רק גרזן אחד בין 30-40 שחקנים?

6. OriRR Member

לא נעים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. aloneli Member

באיירן לא יכולה להרשות לעצמה לוותר על גוסטבו,בטח אחרי שטימו עזב.אני לא יודע אם פפ באמת חושב שקרוס,שוויני או טיאגו באמת יכולים לשחק כקשר אחורי אז זהו שלא.אם חאבי יעבור לשחק בלם אז בכלל.

מעניין אם פפ באמת הולך לשחק עם ריברי כמספר 10 ואז זה באמת שינוי גדול כי ריברי שחקן האגף השני הטוב בעולם ויש לו שיתוף פעולה מצויין עם אלאבה.למרות שריברי זה שחקן שיוצא הרבה מהאגף לא הייתי מוציא אותו משם.

לגבי מנדזו,זה הקטע שהוא הגיע כדי לתת גיבוי לגומז ברוטציה.אם תרצו השחקן שבא להחליף את אוליץ' רק שהוא בכושר טוב יותר ויותר מתאים לשיטה מאוליץ'.הפציעה של גומז ועונה ענקית של מנדזו נתנו לו את המקום בהרכב ובצדק אבל בטח שלא היה מובטח לא כלום בהתחלה.

אחרי שגצה הגיע זה די היה ברור שמישהו צריך לעזוב.אחרי הכל היינקס לא הצליח להתמודד עם הסגל שלו עד שבאמת היה גארבצ' טיים בסוף העונה.גומז אמר שהוא רוצה לעזוב בכל מצב,אז אם הוא כל כך רוצה לעזוב והוא שחקן ההתקפה שהכי פחות מתאים לפפ אז זה יצא לנו בסדר וגם לו.