באיירן מינכן 2012/2013 :: !Miasantriple#

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Rotbart, ‏5/7/12.

1. South Boy Member

אם לשאקירי חשובה הקריירה שלו יותר מ?המשפחה הבווארית?, הוא חייב למצוא את הדרך החוצה מהקבוצה בה הוא משחק ויש לגצה, מולר, ריברי, קרוס, טיאגו, גוסטבו ושווייני עדיפות על פניו.
    אם בעונה שעברה הוא בקושי שיחק, אז כשגצה וטיאגו בסגל ושולם עליהם סכום עתק הוא יגול לחלום על דקות משחק.

2. aloneli Member

נדב, אי אפשר להסיק כלום ממשחקי האימון מהסיבה שכל הקישור האחורי היה חסר לנו ופפ זרק סתם מערך כדי לסגור שם פינות.אם כבר נהיה חכמים יותר שכל הסגל יחזור ואז נראה מה הסגנון של פפ.

לא יודע מה איתכם אבל אני חושב ש-6 הקשרים יהיו:חאבי,שוויני,ריברי,רובן,גצה ומולר משם פפ כבר יכול לשחק עם זה.אני לא רואה אף אחד מהם מסופסל ואני מאמין שחאבי ימשיך בקישור כי הוא בול הקשר האחורי שמתאים לפפ.חוץ מזה מי שחושב ששוויני או טיאגו יכולים לשחק בתקפיד הקשר האחורי כנראה שהוא אופטימי מידי.
    בהתחשב בזה שמחליפים יהיו גוסטבו,קרוס,טיאגו,שאקירי ומנדזוקיץ'.מקבלים 5 מחליפים על 6 עמדות שזה די כבד.בנוסף גם פיזארו וקאן שהם בתקן המחליפים של המחליפים אבל איתם כרגע זה פחות נורא.

3. Landon Donovan Member

אני חושב שדווקא להפך. איך שאני רואה את זה, פפ יודע שיש לו קבוצה כמעט מושלמת בבאיירן, שרצה כבר שנתיים ביחד, ולכן הוא מעדיף לנצל את משחקי ההכנה לטובת כל מיני ניסויים שאולי יועילו לו בהמשך העונה. בברצלונה, לאחר שהנחיל לה את ה4-3-3 שלו, הוא המשיך וניסה מערכים נוספים (3-4-3, למשל), למקרה שיריבה תצליח להתמודד מול המערך הרגיל שלו. אני מאמין שכרגע הוא משתמש במשחקי האימון לסינון של מערכים ושיטות משחק אפשריות.

כל זה היה נכון אם א) תיאגו היה שחקן ללא בטחון עצמי. תיאגו חושב שהוא היה ראוי ליותר הזדמנויות בבארסה וכנראה בטוח שכשהוא יקבל אותן בבאיירן הוא יבטיח את מקומו בהרכב. ב) את באיירן לא היה מאמן גווארדיולה, שמאמין בתיאגו (הרבה יותר מששאר בארסה האמינה בו).

4. aloneli Member

לדעתי טיאגו לא היה עובר ליונייטד גם ככה.אני בטוח שהוא היה מעדיף להישאר בבארסה כמחליף מאשר להיות שחקן הרכב ביונייטד.
    הסיבה שהוא בחר בבאיירן על חשבון בארסה מבחינתי היא די ברורה והיא פפ.כנראה שיש קשר מיוחד ביניהם ואולי אפילו הם חברים טובים מחוץ למגרש.לדעתי טיאגו יותר סומך על פפ מאשר טיטו וגם יותר נוח לו איתו(כן זה גם חשוב לשחקן).בנוסף אני חושב שהוא באמת מאמין שתחת פפ הוא יעשה את השדרוג בקריירה שלו,אולי נמאס לו לחכות לצ'אנס בבארסה.טיאגו העדיף ללכת למקום שהוא מרגיש בו יותר בבית כמה שזה נשמע מוזר.

5. aloneli Member

6. dudi Member

גם אותי זה לא מצחיק אלון, אני פשוט מסתכל על משחקי ההכנה יש לי הרגשה טבעית שהוא עדיף על צמד מספרי 9 שנותרו במועדון עם כל האהבה אליהם.

בקצת שהוא קיבל הוא עשה הרבה שנה שעברה, ועדיין מה שרלוונטי זה שהוא עדיף בהרבה על צמד מספרי 9 שנותרו בסגל מה שמביא אותי לרצות שנשחק עם חלוץ מדומה עם כל החוסר התלהבות מכך כרעיון כללי.

7. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גם שביונייטד הוא היה נזרק ישר למים העמוקים ולאינטנסיביות של הפרמייר ליג וליגת האלופות, דבר לא בריא במיוחד לשחקן בגילו. בבאיירן הוא יוכל לעשות זאת בהדרגה ובקצב שלו מבלי להיות תחת לחץ כלשהו. בעונת 2011/12 תיאגו קיבל המון דקות בקבוצה וזה לא היה כ"כ טוב בשבילו, אולי בגלל זה טיטו מיעט לשתף אותה בעונה שלאחר מכן. אני מאמין שלאור ריבוי הקשרים בבאיירן תיאגו לא יקבל הרבה יותר ממה שהוא צריך וזה יעשה לו רק טוב.

8. Raulito Madridista

תיאגו שיחק בסופר-קופה הראשון בברנבאו בפתיחת עונת 11/12. הוא פתח בהרכב ובלט. הוא לא 'נזרק למים העמוקים' בבאיירן. זה לא כמו המקרה של טאיו שפתאום - הפתעה, פותח בהרכב בצד שמאל במקום ויאה בסופר-קלאסיקו במשחק על האליפות(כשריאל ניצחה 2:1). קשה עדיין לפענח איך תהיה באיירן של גוארדיולה, וזה מדהים שיש שם שני שחקנים איכותיים כמעט על כל עמדה(אם כי שוב - בכדורגל שום דבר לא מבטיח הצלחה, לא הייתי ממהר להגיד שבאיירן תזכה פעם בצ'מפיונס עוד פעמיים תוך 4 עונות כמו בארסה. זה יכול לקרות, אבל זה לא חד משמעי) - אבל קשה להאמין שגוארדיולה רוצה אותו רק כסותם חורים. אולי באיירן תשחק 4-3-3 ולא 4-2-3-1(יש הבדל), גצה או מולר יהיו חלוצים מדומים ורובן נניח על הספסל.

9. אפנברג Member

במה הוא בדיוק עדיף על מנדוקיץ? הקרואטי כבש בלי הכרה אשתקד ודחק בצדק את גומז לספסל. הוא גם כבש בגמר האלופות, במשחק החשוב מכל, מה שאי אפשר לומר על גומז בגמר שנה לפני. מנדוקיץ גם פועל שחור ועושה יופי של עבודה בלחץ על בלמי היריבה בחצי שלהם, דבר שגומז ממש לא עושה. בקיצור, הנוסטלגיה מעוותת את ההסטוריה: הקרואטי עדיף עליו וייתכן וגומז לא היה מוכן להיאבק על מקומו. עצם העובדה שהוא עבר לפיורנטינה ולא לקבוצות הדרג הראשון ביבשת מלמדת משהו.

10. dudi Member

כפיר הפציעה דחקה את גומז "לצד" עד אז בסיום היורו גומז היה במעמד הטוב ביבשת period.

11. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בסוף אותה עונה שהפסדנו את הגמר, היינקס עשה את החושבים שלו בקיץ והביא את מנצ'וקיץ'. כך או כך הוא כנראה תכנן להוריד את גומז לספסל וגם אחרי שגומז חזר מהפציעה והיה בכושר טוב, הוא לא חזר להרכב. מסתבר שגם פפ רואה את אותם דברים בדיוק ואפילו שלח את גומז לחפש קבוצה שתרצה אותו (והפתעה, לא נראה שברצלונה, צ'לסי, ריאל או מישהו בקליבר הזה בכלל פזלה לכיוון של גומז).

אולי אתם רואים דברים שאנשי המקצוע לא רואים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. dudi Member

נדב הנהלה זבל קיבלנו רביעיות מצ'לסי, וזניט (פייבוריטים רישמיים של אתרי ההימורים לזכיה בצ'מפיונס 2014 עוד לפני שהתחיל עם זאת שהימורים זה לא בדיוק הצד החזק שלי).

13. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

כמו שכבר מישהו כאן שאל אותך אם אני לא טועה - מה קשור?

ההנהלה שלנו היא מספר 1 בעולם. היחידה שאין לה עליות ומורדות חדות כמו שקורה בברצלונה שכל פעם בוחרים נשיא עם מצבי רוח שונים שעושה מלא שטויות או ריאל מדריד שאומרים למאמן איך לאמן ומי צריך לשחק. יש לנו באמת הנהלה הכי מקצועית והכי ממעיטה בטעויות בעולם. יותר טוב מכל אוליגרך.

אותה הנהלה גם איפשרה לשחרר את גומז בלי בעיות ובלי להלחם מידי ואפילו ההנהלות שאוהבות לבזבז כסף ולקנות הכל בספרד ובאנגליה, לא חשבו להוציא פני אחד על גומז. אני חושב שזה מסביר את הכל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/13
  14. Der Rotbart Member

העזיבה של גומז גם מבחינתי היא סיפור עצוב אבל ההתנהלות שלו היא חלק מהעניין. הוא כזה בחור טוב ונחמד שהוא מוכן לוותר כי הוא חושב שהמאמן לא בדיוק בעדו, והוא מעדיף לעבור לפיורנטינה כי נראה לו שהקבוצה מתאימה לו יותר וכדומה. לצערי חסרה לו עקשנות וסוג של נחישות ואפילו הייתי אומר רוע כדי להשאר בבאיירן. אני באמת מאחל לו כל טוב ומהיום מעודד תמיד את פיורנטינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אגב, התקופה עכשיו עם גווארדיולה כל כך ממחישה את ההבדל מהמצב של לפני שנה עם היינקס. היינקס לקח קבוצה מצויינת ועשה בו את התיקונים הקטנים הדרושים להפוך אותה למה שהייתה בעונה שעברה. גווארדיולה, וזה הולך ומתברר מיום ליום, לקוח קבוצה מעולה ומנסה ליצור בה אבולוציה למשהו אחר. אין לי ספק שזה הדבר לעשות אחרי עונה חלומית, וגם הצורה היחידה להשאר בפסגה, אבל יש בזה משהו מפחיד אפילו אם על הנייר כל השחקנים, החדשים והישנים, מדהימים. יהיה מעניין.

15. BvB Member

רק שתראו כמה הכאבי ראש לגוארדיולה גדולים השנה,וכמה הסגל עמוק וטוב:
    2 קבוצות ממש אפשר לבנות בבוואריה
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/71643_280007248806077_799084324_n.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/13