באיירן מינכן 2012/2013 :: !Miasantriple#

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Rotbart, ‏5/7/12.

1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

המחשבה מאחור המהלך הוא כנראה שהחברים הבוגרים שבחבורה יפנו את המקום לצעירים. רובן כנראה עשה את שלו, לקח גביע ונפרד ממנו יפה כאלוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי המערך אז כולם התקפה וכולם הגנה. שחקני הכנף ישחקו בדיוק כמו בעונות האחרונות, אין הבדל. הם לא חלוצים, אף אחד לא משחק עם 3 חלוצים. הם קשרים ולכן אנחנו ממשיכים בעצם לשחק סוג של 4-5-1. ההבדל הוא שבמרכז הקישור יהיו במקום 2 קשריים אחוריים, רק מרטינז לבד אולי ושוויני יהיה קצת יותר מקדימה עם קרוס, גוצה או מי שפפ יחליט. רק הצורה במרכז המגרש מעט תשתנה, אבל משחק החוד והקיצוניים ישאר מערכתית זהה.

שווינשטייגר לא מתאים כשחקן גרזן נטו לבד, מרטינז כן, אלא אם כן פפ יקח את שוויני קצת יותר קדימה ואז הוא יהיה סוג של 50 50.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/13
  2. RyanGiggs11 Member

טיפה עצוב שרק עכשיו אני מגיע לפורום הזה ושההודעה הראשונה שלי היא לא בפורום של מנצ'סטר יונייטד אלא של באיירן מינכן, אבל ניחא..

----------------------------- ניואר -------------------------------
    אלאבה ----- באדשטובר ------ דאנטה ----- להאם
    -------------------- מארטינז\גוסטאבו ---------------------------
    ------- שווינשטייגר\טיאגו ------ קרוס\גצה -----------------
    ריברי\גצה -------------------------------------- רובן\שאקירי
    --------------------- מולר\מנדזוקיץ'\גצה ------------------------

זה לדעתי ההרכב שהולך להיות באיירן כשהמיקומים משתנים בהתאם לצורת המשחק של היריבה, בהתאם לתוצאה ולעוד ירקות.
    גצה ומולר יוכלו לשמש בתור False 9 במשחקים שבהם החזקת כדור תהיה נדרשת.
    פפ רוצה להפוך את באיירן לקבוצה מושלמת, קבוצה שמסוגלת להתאים את עצמה לכל יריבה, לכל סוג משחק וקבוצה שתהפוך להרבה יותר טקטית, חכמה ומגוונת.
    באיירן של השנה הקרובה, הולכת להיות אחת הקבוצות המושלמות שראינו ויותר מושלמת מברצלונה של פפ.

3. Landon Donovan Member

אני חושב שמי שצריך לדאוג הוא לא מארטינז אלא דווקא טוני קרוס.

4. פול סקולס Member

נדב, אתה יכול להרחיב בעניין "בשווייץ הסבירו לפפ למה מעדיפים את גצה על ניימאר והוא הבין מיד והסכים..."

מי הסביר לו? ואיך?

5. אפנברג Member

לפעמים צריך להיות הכי חשוך לפני עלות השחר... אחרי עונת 2011/12 הטראומטית התחילו בהנהלה לפתוח הארנק כמו שצריך ולהנחית טאלנטים, הן במגרש והן על הקווים. איש לא האמין שכבר עונה אח"כ באיירן תזכה בהכל. עכשיו מבינים שצריכים להשקיע כדי להשאר בטופ ועל כך נאמר: "אין מזכירים לאדם חטאיו הראשונים אם חזר בתשובה" כך ששאפו ענק להנהלה.

לגבי הגמר: בואטנג המצטיין, אה נדב?... בגמר הזה היו שני מצטיינים: נוייר ואחד הולנדי, ששתו את דמו בקשית פה עונה שלמה ורק אני עמדתי בפרץ להגן עליו! בעבודה יש לי כבר שנתיים פוסטר של רובן בעמדה. אחרי הגמר מול צ'לסי אמרו לי "מתי כבר תוריד אותו"? ואני האמנתי בו עד הסוף! זה היה כתוב בכוכבים! אריאן רובן מבשל וכובש את שער הנצחון בדקה ה-89! אני רוצה לראות שבתחילת אוגוסט הוא לא מקבל את שחקן השנה...בחלומות הלילה קרוס היה מבשל וכובש במשחק הזה. אריאן רובן גרם לכך שדרוגבה כבר לא מופיע לי בסיוטים! אריאן רובן עם ביצים למשחקים גדולים גם אם נכשל פעם אחר פעם, הוא לא מוותר! כמו בהגדה של פסח: "הוא ולא מלאך, הוא ולא שרף הוא ולא שליח"- אריאן רובן בכבודו ובעצמו הושיע אותנו וסיים את ייסורינו עם גביע אירופה חמישי בארון!

6. dudi Member

כפיר די ל?חרחר מלחמה? ממראדונה,בקנבאואר,דרך מסי,ובייל,וגם אצל רובן ריברי שחקן השנה בעולם! מינימום על העונה האחרונה.

ממני והלאה על ההחלטות כשרות או לא במשרדי המחליטים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/13
  7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

העלתי את המאמר/ראיון בעניין הזה לפני כמה ימים ושם מסביר רומיניגה שבחודש ינואר (נדמה לי) ישבו עם פפ לפגישת עבודה לגבי העונה הבאה בשוויץ והיה מזג אוויר נוראי. חורף מרכז אירופי אמיתי. אחד הנושאים לדיון היה החיזוק לעונה הקרובה. דובר על איזה סוג שחקן רוצים להביא ומצאו שיש שניים שמתאימים ברמה הנדרשת לבאיירן ושאפשר להביא - ניימאר וגוצה. הם לקחו את פפ לחלון הראו לא את מזג האוויר והסבירו לו ששחקן צעיר בעונותו הראשונה מדרום אמריקה עם מזג אוויר של 30 מעלות מאוד מתקשה להסתגל למזג האוויר של מינוס 6. כך גם לתרבות המקומית והשפה ועוד כאלה. לכן הם מעדיפים שחקן שכבר מכיר (לפחות פחות או יותר את המסביב). גם הסבירו לו שלקבוצה היה ניסיון עבר לא הכי טוב עם שחקנים דרום אמריקאים צעירים שבאו ישר לגרמניה ישר לבאיירן. בו במקום פפ הבין ואמר הולכים על גוצה.
    כמו כן גם אמרו לפפ שההעדפה של המועדון היא כמה שיותר שחקנים גרמניים וגם לכך הסכים פפ.

8. Der Rotbart Member

ברוך הבא; ואנחנו מאוד אוהבים מבקרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

כפי שכתבתי לפני איזה יום-יומיים קצת מוקדם לנחש מה הולך להיות מבחינה טקטית אבל אם כבר עוסקים בניחושים אז לא מן הנמנע שגווארדיולה ינסה את מה שלא כל כך הלך לו בברצלונה, היינו מערך של 3-4-3; לפחות מהצד של הסטת מרטינז קצת אחורה זה יכול להיות הגיוני.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, מצחיק כל הניתוחים האלה שנסמכים על ניחושים ואף אחד לא מתייחס למה ראינו במשחקי האימון.
    למשל, במשחק האימון האחרון עברנו לשחק 1-4-1-4 כשקרוס משחק את השחקן הבודד בין ההגנה לקישור וממש מתפקד כמו קוורטרבק בפוטבול (כך היה גם במשחק שלפני) ולאם משחק בכלל כקשר ימני.

עוד לעניין גוצה ומה שכתבתי למעלה. רומינגה פשוט אמר לפפ "לפעמים צריך להסתכל דרך החלון" וכשפפ שאלה "למה?" רומינגה אמר לו את הדברים ההם.

10. Der Rotbart Member

יכול להיות נדב, אבל עם כל הכבוד לנסיונות האלו לפני ששוויני, מרטינז, דנטה, גוסטבו, גוצה וכעת גם טיאגו כשירים ונמצאים קשה לדבר בכלל על מה שיהיה. הדבר היחיד שנראה פה בטוח זה שריברי יקבל (הרבה) יותר חופש על המגרש.

אשמח אם תביא שוב את הקישור לכתבה ההיא, שנשמעת מאוד מעניינת.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. אי אפשר לדעת כלום. ובטח לא לנחש ניחושים ע"פ הרגשת בטן. אבל אם כבר רוצים להתעסק באיך ייראה אז צריך לבדוק לפי המשחקים ששוחקו תחת פפ עד היום. הם עוד איכשהו יכולים לתת אינדיקציה כלשהי. תחושת בטן של מישהו זה סתם לגמרי.

בבקשה
    http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/ma...de-2998746.html
    חלק מהדברים לא נאמרים בכתבה הזו (נסיון רע עם שחקנים מדרום אמריקה) אבל נאמרו ע"י הונס וקאלה בכמה הזדמנויות ואני מניח שגם את זה הסביור לפפ.

12. Rosez Member

העניין הוא שכלל לא בטוח שהמערך שיעלה למשחק הראשון יישאר אותו אחד שגם יסיים את העונה אתו.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מזה. לא בטוח שהסגל שישנו היום יהיה גם ב 1.9 ופפ כבר אמר שחוץ מטיאגו לא יבוא אף שחקן. אני לא אתפלא על שניים שלא יהיו איתנו בסוף חלון ההעברות הזה.
    בשבת יש את גביע הליגה טוטאל, ברביעי הבא ברצלונה, אחרי זה הסופר קאפ וגביע אאודי. אחרי כל אלה נהיה קצת יותר חכמים.

14. dudi Member

שאקירי חלק מאיתנו למעשה התחבר היטב למשפחה הבווארית, אפשר להיפטר מהפרסומים המטומטמים שלמעט קאן ווייזר שיושאלו בצדק אף אחד לא עוזב את המשפחה?!

15. Civil Anti Madridista

לא מסכים איתך פה, אם השיקולים של טיאגו לעזוב את בארסה בגלל מחסור בדקות אז באיירן היא לא הכתובת בשבילו. הקישור של של פפ לא פחות עמוס משל טיטו
    מעבר ליונייטד היה אולטימטיבי מבחינת 2 הצדדים, כשיונייטד נואשת לשחקן שיחזיק לה את האמצע והוא היה הופך לברומטר מובהק.
    אין ספק שזאת החתמה ענקית של פפ, מקצועית אין צורך להוסיף - כלכלית מחיר מציאה - פסיכולוגי לקחת לבארסה שחקן שסומן לרשת את צ'אבי. צעד מבריק מכל הבחינות

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/13