באיירן מינכן 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/7/11.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: ככל הנראה שאפשר להפסיק לחשוב על וידאל (ואני לא חושב שזה נורא). בראיון מדרום אמריקה הרחוקה הוא אומר שיובנטוס זה אופציה מעניינת.

:aa1: ברנו עדיין לא הצטרף לאימוני הקבוצה והוא עדיין באימוני שיקום לבד, אחרי הפציעה והניתוח בשריר הירך. בנתיים עולה גם עוד אופציה למקרה ובואטנג או אלכס לא יגיעו וזהו הבלם הקרואטי לוברן מליון.

2. dudi Member

יובה מעניינת? וואו כנראה שאני באמת חסר מושג בענף, פשוט מעורר הרהורי פרישה...

בכל מקרה אם וידאל שאני כל כך מחבב חושב שיובה זה כ"כ מעניין(שישאל את פליפ מלו, ודייגו שגמרו קריירה שמה), אז לענייננו מוטוליבו, והרבה יותר מטודי הפצצה הצרפתית המתקתקת(פוטנציאלית כמובן).

ולגבי לוברן, ואלכס צמד בלמים בכירים כאופציה למגן בינוני לעמדת הבלם.. החיים ממש M&M.

3. aloneli Member

גם בלם אחד זה מספיק טוב,לוברן נשמע כשחקן עם הרבה פוטנציאל ועם נתונים טובים.אני בעד!

4. aloneli Member

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. dudi Member

רשום שמה אלכס לצידו של בואטנג כמטרה בצוות המקצועי שלנו..

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשום שמה שריאל האריכה את החוזים של סרחיו ראמוס ושל פפה. כאשר השמועה שהדאיגה אותך בקשר למעבר של אלכס לריאל היתה שזה ייעשה במסגרת של חילופים - פפה לצ'לסי, אלכס לריאל. מכיוון שפפה האריך את החוזה בריאל, כנראה שהוא לא הולך לשום מקום. כלומר, שאלכס לא הולך במסגרת החלפות.
    זה שבואטנג (בלם) על הכוונת ושאלכס הוא התוכנית החלופית במקרה ובואטנג (בלם) לא יגיע זה ידוע כבר מזמן.
    בנתיים נראה שככה או ככה צריך לפחות עוד בלם לסגל. כרגע יש 3 (שמתוכם אחד יותר לא בריא מבריא) וחצי בלמים.

8. dudi Member

ה-tz מפרסם שבואטנג, אלכס אחד מהם יגיע בוודאות, והאמנם לבואטנג יש עדיפות בגלל הלאום...

הבנתי שמדברים על לאום בהקשר של-

נוייר-קאסיאס
    להאם-אלאבס
    שווייני-צ?אבי
    מולר-אין תחרות
    רובן-מסי
    גומז-זלאטן

מה לעשות למרות שאני לא מחליף אף אחד מהרשימה שלנו באף אופציה מבחוץ במקרה של אלכס ובואטנג זה פשוט לא רציני ולא במקום העדפות לאום צריכות לעמוד בקריקטריונים ובואטנג הוא לא עומד בהם! עם כל הכבוד.

9. aloneli Member

באותו אתר אומרים שאוליץ' נפצע באימון ולא ידוע על חומרת הפציעה.

10. dudi Member

הייניקס מרגיע את דודי הלחוץ

When it comes Vidal remains the coach of the German football championship record with optimism: "I am still confident that he comes to us. Because withhold a player who wants to change that has never worked, "said Heynckes, who is full of praise for the Chileans," This is a street footballer. Goes into an aircraft, curls up and sleeps, because running from automatism, fantastic - and he also plays football. Arturo could play on a concrete pitch. "

11. Yotam Member

אני חושב שבאיירן נשארים אדישים בכל הנוגע להעברות - על שחקנים כמו וידאל ובואטנג צריך להלחם ובמיוחד על קבוצה שזקוקה לבלם. למה זקוקה? - כי אי אפשר להתמודד מול התקפות אימתניות שברשותך בלמים חסרי ניסיון אירופאי וגם חסרי יכולת להתמודד מולם. בשביל זה נצטרך בלם. את הוויכוח עברנו למרות שאני עדיין מתעקש שיש לפחות בלם אחד שמתאים לכל ה'קטגוריות'. בעניין הסכסוך המיותר!, נוייר והאולטראס של באיירן מינכן הגיעו להסדרים, עדיין לא מובן לי מה שורש הסכסוך...

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת יכול להיות רגוע דודי. וידאל ככל הנראה שלא יגיע. מבחינות הרצון הוא לא באיירן, אלא רק להתקדם מלברוקזן http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/fc...ta-1320582.html

13. aloneli Member

יש איזה סיפור שנוייר חגג מול הקהל של באיירן והתגרה בהם אחרי ששאלקה כבשה גול.
    יש כאלה שאומרים שזה סתם בגלל שהוא שחקן שאלקה..

בקיצור גם זה יעבור,משחק טוב של נוייר והשלום חוזר!

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/11
  15. Trnado Member

עדיין לא מפורסם באתר הרשמי אבל גם אני ראיתי את זה ממש עכשיו בדף שלנו בפייסבוק. מעניין על כמה סגרו בסופו של דבר.