באיירן מינכן 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/7/11.

1. BayernFan Member

מסכים עם אלון. באמת כתבת את זה?
    רק לקרוא את זה עושה לי לצחוק.
    למה שברצלונה תשלם על בוט הזקן הזה ותביא עוד שחקן טוב כמו פיקה. אפילו הפועל עכו לא יקנו את בוט.

2. דנידין Member

הוא מסתלבט עליכם יגאונים.

תוכיח

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/11
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה מסתלבט? חשבתי שמשחקים בנדמה לי והחלטתי להצטרף גם.
    אם כבר משחקים בנדמה לי שריברי בשתי רמות מעל הליגה, אם משחקים בנדמה לי שבואטנג לא בלם, אם משחקים בנדמה לי שיש בחוץ בלמים יותר טובים ממה שיש לנו, שגם פנויים וגם יכולים לבוא במחיר סביר (לא 30 מליון על הומלס, למשל), אם משחקים בנדמה לי שרק השם של הבלם קובע את טיב משחק ההגנה של הקבוצה ולא הרבה מאוד דברים אחרים הרבה יותר חשובים (מספרי 6, צמצום רווחים, מחשבה קצת יותר הגנתית וכו'), אם משחקים בנדמה לי שהיינקס הוא סתם מאמן ולא מבין בהגנה ועוד כמה נדמים לי אחרים, אז למה לא בפנטזיה הכי גדולה. גם משחררים את השיכור גם מקבלים את פיקה וגם מקבלים כמה מליונים.

4. dudi Member

עזוב נדב ברצינות אם השם לא קובע, וצמצום פערים עושה את ברנו פיקה למה לשחרר את בוט בשביל פיקה?
    או לסירוגין למה לשלם לואן בויטן, ולא לסטרול הרי מה משנה השם בצמצום פערים מהירות,כח,וראיית\מחשבת משחק לא קובעים מאום העיקר שהדחליל בעמדה מס' 6 יהיה קרוב לקונוסים ב 4, ו 5...

אף אחד לא אמר 30 מליון על הומלס(מי שלא רוצה לשחק אצלינו אסור שהוא יהיה מועומד לעד), אבל זה שאתה חושב ש-אלכס(אם יבוא תגידו כולכם תודה כי לי זה נראה לא מציאותי) בלחץ 12 מליון לא מספיק טוב בשבילנו זה לא אומר שהתיאוריה הזאת תביא אותנו לאן שהוא..

5. aloneli Member

נדב נראה לי שרק אתה משחק במשחק הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אני אומר ממה שראיתי,היינקס לא העמיד הגנה חזקה בלברקוזן.אני מאוד מקווה שבבאיירן נראה הגנה טובה יותר כי כרגע אנחנו רק בשלב הדיבורים.

וכן שם הבלם קובע את איכות ההגנה,לא יעזור כמה הטקטיקה תהיה טובה צריך גם שחקנים מתאימים בשביל זה.
    שאני אומר שיש לנו הגנה חלשה זה לא כי נדמה לי,אני לא רוצה ששחקן כמו אלכס יגיע רק בגלל שהוא מפורסמם יותר מברנו,אני אומר את זה כי יש לי הוכחה לכך שבמשך שנתיים ההגנה שלנו הייתה מפורקת לחתיכות.

כרגע לא נדמה לי שום דבר אני אומר דברים שהיו ועדיין קיימים,ההגנה שלנו חלשה לא יעזור לך כלום!

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמדברים על סטרול וכאלה, אז אין על מה לדבר וחבל. כי אם מישהו באמת חושב שואן בויטן או באדשטובר או ברנו הם ברמה של סטרול אז חבל על הבלאי של המקלדת שלנו.
    אף אחד לא אמר שצריך לשחק עם קונוסים או עם אבי סטרול. יש מינימום וזה ברור. במינימום הזה אנחנו עומדים והרבה יותר. עדיין ממתין לשמות של בלמים יותר טובים ממה שיש לנו ושאפשר להביא (ולא ב - 50 מליון). עברו כבר יותר מ - 3 שבועות ועוד לא שמענו שום שם, חוץ מלאכס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx מעניין למה.

אף אחד לא אמר שהיתה לנו הגנה טובה בשנתיים האחרונות. אבל זה ממש לא בגלל השמות של הבלמים שלנו. היה לנו את לוסיו שאצלנו היה בדיחה ואצל מאמן שיודע לעשות הגנה הוא היה תותח. גם פיליפ לאם שהיה מהמגינים הטובים בעולם רק לפני שתי עונות היה לא יותר מאשר בדיחה עצובה בשנתיים האחרונות.

לצערנו גם אם קאנברו בשיאו או פיקה או פויול היו משחקים אצלנו בשנה שעברה ההגנה שלנו הייתה נראית בדיחה. כי הבלמים לבדם היו צריכים להחזיק את ההגנה ואת זה אין שום בלם בעולם שיעשה.

ועוד מילה על אלכס. ומצטער לאכזב אתכם, אלכס בשיאו לא היה יותר טוב מואן בויטן. אלכס בשיאו היה שחקן נחמד לפ.ס.וו. לא יותר. מספיק לראות את השטויות שהוא הספיק לעשות בצ'לסי כולל בשנה שעברה (זכור לי גול שבא מגיחה בזינוק אקרובטי ומיותר שלו ישר לרגליים של שחקן היריב). אם באדשטובר או ברנו היו עושים את השטויות האלה הייתם תולים אותם. והוא עוד עשה את זה אצל מאמן הגנה מהשורה הראשונה. היתרון היחידי של אלכס על הבלמים שלנו הוא שהוא הדשא של השכן. לכן הוא ירוק יותר.

אף אחד מכם עוד לא הביא שם של בלם יותר טוב ממה שיש לנו ושאפשר להביא (למרות שעברו כבר איזה שלושה שבועות מהפעם הראשונה שביקשנו). אז גם אם אנחנו רוצים משהו יותר טוב, כנראה שאין.

הדבר היחידי שנכון הוא שמשחק ההגנה שלנו היה חלש מאוד. אבל זה בגלל הרבה מאוד דברים ולא בגלל השמות של השחקנים. בטח לא בגלל הבלמים לבדם.

7. dudi Member

אלכס לא טוב יותר מברנו, או ואן בויטן בגילו? זו בדיחה עצובה יותר מסטרול בבוואריה.

עכשיו אלכס למרות כל הרפש הלא מציאותי שאתה מוציא עליו אם בע"ה הוא מגיע הוא הבלם מספר 1 בבונדסליגה.

אפשר על קצה המזלג לומר שבואטנג לא טוב אבל עדיף על מה שיש,גם הוודס(10 מליון וברנו\פראניץ' והם עוטפים אותו באריזת מתנה), ושוב שמות לא חסר אבל אין צורך להסתבך רוצים בגדול אלכס מוכן, ורצים מקומי מפושר אבל עדיף גם הוודס, ובואטנג אופציה.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זכותך לחשוב שאלכס יותר טוב מהבלמים של נבחרת גרמניה ומשאר הבלמים בליגה. כנראה שלא נצליח להגיע לעמק השווה.
    אבל רק עניין אחד קטן בעניין. איך בדיוק נהיה יותר טובים מצ'לסי עם שחקנים שצ'לסי חושבת שהם לא מספיק טובים בשבילה? מהטעם הזה לבד אין לנו מה ללכת על אלכס.

הוא שנאמר יש דיבורים חזקים מאוד וכנראה רציניים מאוד. ברצלונה מציעה לנו את פיקה ועוד כמה מליונים בתמורה לבוט.

שתי האפשרויות מציאותיות בדיוק באותה המידה.

9. dudi Member

אלכס מספיק טוב בשביל צ'לסי, אבל מה לעשות לא יחלוק רוטציה עם הבלם הטוב בתבל, וזה שלצידו מהיקרים בתבל מה גם שרק שניים משחקים ככה שאלכס לא פסולת פשוט מרכז ההגנה של צ'לסי נוצץ מדי גם לעומת ריאל, או אינטר.

דבריך נכונים לגבי גבי מילוטו ולכן הוא מעולם לא עלה על לשוני, אבל אלכס? הגזמנו נדב.

עכשיו בנינו אם שאלקה לא משחררת את הוודס תמורת 10 מליון(עם או בלי שחקן בטרייד), אז העולם דפוק סלח לי, באותו משקל של הומלס ששניהם לא במצב של 35% בלמים בכירים מקצועית ביבשת.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז יש לי חדשות עצובות בשבילך דודי. שאלקה לא משחררת את הוודס ב - 10 מליון יורו. אולי אולי ב - 30 מליון +. גם זה לא בטוח. כל מחשבה אחרת שלך שקולה לעניין של הבאת פיקה בתמורה לבוט.

חבל שאתה שוכח איך הם ניסו לא לשחרר את נוייר כשזה קורה רק שנה לפני שהוא הולך בחינם. יש לי עוד חדשות קצת עצובות בשבילך. נוייר היה אמור לבוא אלינו כבר לפני שנה איתו הדברים כבר היו מסוכמים. אבל אז, אי אפשר היה ללחוץ על שאלקה כי הם יכלו עוד להחזיק אותו בכוח. גם את הוודס הם יכולים להחזיק בכוח עוד שנתיים שלוש. ועד שהוא לא עלול ללכת להם בחינם הוא לא יילך בפחות מסכום מופרך.
    ואם עדיין לא שכנעתי אותך בזה, אז אתה יכול להיות רגוע. היו דיבורים על הוודס אלינו. הדיבורים האלה ירדו מהר מאוד מהפרק. נחש למה...

אני על אלכס לא אדבר יותר. רק שאפילו אתה מבין שהוא לא מספיק טוב לצ'לסי.

11. dudi Member

ניסיתי להבהיר שאם הוודס עולה יותר מ-10 מליון בלם סביר מינוס אוי ואבוי.

לגבי אלכס מה זה לא טוב לצ'לסי, הרי גם פפה,וידיץ',וסמואל לא היו מקבלים הרכב שמה אז גם הם פסולת? הכל יחסי בחיים.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי קשר לרמתו של הוודס הוא לא למכירה. בטח לא בפחות מ - 30 מליון.

13. dudi Member

הבאתי ראיות שטעית לגבי אלכס.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא. נסית למצוא תירוצים למה הוא לא משחק.
    מעניין למה ברצלונה וריאל ומנצ'סטר ואחרות לא ממהרות להציע לו להיות שחקן הרכב אצלן? אולי כי גם אצלן הוא לא יהיה מספיק טוב כדי להיות שחקן הרכב ולא רק בצ'לסי? מה שלמעשה מביא למסקנה הבאה: "אלכס לא מספיק טוב להיות בלם ראשון באף אחת מן הגדולות".

מעבר לזה, אני לא מסתכל על שחקן אם הוא טוב או לא לפי איפה שהוא נמצא, כמה שילמו עליו, כמה רוצים עליו או באיזה דרכון הוא מחזיק. אני בוחן שחקן לגופו לפי מה שאני רואה ממנו במשחקים. עקבתי אחרי אלכס עוד מימיו בהולנד ולא התרשמתי גם אז. המון חורים, המון עבירות מיותרות, המון פיספוסי כדור. לדעתי אלכס לא בלם טוב ואף פעם לא היה. הוא היה בלם סביר לקבוצה בסדר הגודל של פ.ס.וו עם הכוונות שלה ולאו דווקא אחד עם פוטניצאל להתפתח.

15. Ian Wright Member

אלכס הוא בלם מצוין והוא יכול לתרום לכל קבוצה בה הוא ישחק. הסיבה שהוא כנראה לא ימשיך בצ'לסי היא בגלל ששחקן ברמה שלו לא מעוניין לשבת על הספסל. הוא נפצע קשה במהלך העונה האחרונה וצ'לסי הביאו רכש יקר מאוד בדמותו של דויד לואיז הצעיר בינואר האחרון בגלל מחסור בבלמים(כזכור, ריקארדו קראבליו עזב לריאל מדריד ולא הגיע מחליף במקומו לרוטציה). אני לא בטוח שהוא יותר טוב מאלכס אבל צ'לסי נמצאים כרגע בתהליך הצערה וזה הרבה יותר נכון מבחינתם לתת לדוד לואיז את המפתחות שהגיע בסכום כבד של 21.5 מיליון פאונד. כשהוא(אלכס) שיחק לצידו של ג'ון טרי הוא היה אחד הבלמים הטובים בפרמיירליג ואני בטוח שגם אוהדי צ'לסי יסכימו איתי. גם באיינדהובן הוא זכור לי מאוד לטובה כי הוא (כמעט) לבד העיף את ארסנל מליגת האלופות.