באיירן מינכן 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/7/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אין מה לעכל...

Als DFB-Sportdirektor hat der 44-Jährige Sammer gerne solche Dinge gesagt: "Es muss auch Anführer geben. Ohne Struktur und Hierarchie in einer Mannschaft ist alles nichts."

תקרא ותשכיל.

למרות שנראה לי שנדב לא שמח מהמהלך

2. אפנברג Member

צעד מעולה! נרלינגר היה אנמי לחלוטין, לא יודע מאיפה הקריצו אותו. זאמר היה שחקן שכ"כ חסר לגרמניה היום: שחקן השנה באירופה 96', אז גם היה התואר האחרון של הנבחרת. שלא לדבר על אלוף אירופה עם דורטמונד. לא מהפרימדונות שיש היום דוגמת שווינשטייגר ושות'. אני מקווה שיחזיר משהו מהעבר הקשוח והיעיל שאני כ"כ מתגעגע אליו.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

להשכיל מדברים ברורים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx הכל נכון וידוע רוזנר, לא חדש ועדיין באופן טבעי יש שאלות שעולות. אין ספק שיש כריזמה אך הניסיון בעמדת המנג'ר חשוב מאוד במועדון בו הלחץ עולה לשחקים, נראה איך הוא יעמוד במבחן. זאמר סמל גדול, אחד הגדולים של באיירן מי... דורטמונד. זה נורמלי שלא כולם יחיו עם זה הכי טוב, אבל מקצועית זו פחות בעיה. צריך לראות אותו מתפקד בשטח ורק זה יקבע.

כפיר, הלוואי והיה תלוי בו להחזיר משהו באופי הקשוח שהיה לשחקני העבר, אבל הוא לא יכול להוריד את החליפה ולשחק במקום השחקנים. ישלח סקאוטרים להביא שחקנים כאלו? הלוואי, נחכה ונראה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/12
  4. dudi Member

סלע הפורום פה הוא מופע ההשמצות נגד שווייני הפרימדונה ואתה מדבר על זאמר?

פרימדונה על מה? על הנגיחה של דרוגבה? על הסחרחורת שבאלוטלי עשה להומלס? על ההופעה שלו בברנבאו? על זה שהחזיק אותנו בטופ עד הפציעה המיותרת מול נאפולי? או אולי על הצמד של מילוטו חתיכת פרימדונה.

לפחות הוא יציב מתחילת הקריירה קבוצתית ובנלאומית בניגוד לאפנברג שלא היה יציב למרות אהבתי אל סטפן.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דודי, מה הקשר לסלע או לפורום, זה הקבוצה שלך שחושבת ככה, זה נשיא הקבוצה שלך שחושב שהדברים של זאמר מתאימים גם לקבוצה שלו ולדעתו זה הבעיה.
    לך לכל פורום בגרמניה ותקרא דברים דומים, יש אכזבה גדולה מלאם ושווינשטייגר.
    עם זאמר מקווים לבנות קונספט חדש עם שחקנים עם בייצים, שכרגע אין לבאיירן לפי הונס ושות.

סלע, נרלינגר סמל?!

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דודי, כל עוד אנשים כאן מבקרים את שווינשטייגר בצורה נאותה, אז הכל תקין. אם אתה חושב אחרת מהם, תציג עמדה שונה.

מי אמר בכלל שצריך סמלים, רוזנר? להביא סמל ענקי של יריבה מושבעת, כמו שכתבתי, יעלה הרבה שאלות אצל האוהדים. אמרתי גם באותו משפט (אם שמת לב..) שמקצועית זו לא אמורה להיות הבעיה. הוא יבחן בעשייה בלבד מבחינתי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/12
  7. Der Rotbart Member

דודי - תאמין לי כל היורו הזה הסתובבתי עם החולצה הזו שרואים בחתימה שלך ועדיין אני מאוכזב מהיכולת של שוויני, לא כי אין לו את זה אבל כי הוא לא מצליח להביא את זה לידי ביטוי. וזה לא קשור לתפקיד כזה או אחר על המגרש זה קשור ליכולת (לעומת פוטנציאל).

אני מאמין שעוד נכונו לו ימים גדולים בבאיירן ובנבחרת; הרבה ממהרים להכתיר כתרים לשחקנים או להשליך אותם לאשפה אבל מי שמתייחס לספורט ברצינות יודע שסבלנות היא מצרך הכרחי אבל נדיר...

8. dudi Member

אופיר לא אמרתי ששווייני הוא המצטיין של הטורניר הוא רחוק מכך, ויכל אולי לתת יותר, אבל מכאן ועד פרימדונה וההשוואה לאפנברג שהיה פחות יציב משווייני היא לא רצינית ומעוררת כעס, רק בגלל העובדה שזה בא מבית.

9. Der Rotbart Member

נאמנים פצעי אוהב...

10. igal Member

סתם נקודה למחשבה, למה סטפן אפנברג לא מגיע לאמן את באיירן כמו פפ בברצלונה.
    דברו על האופציה הזאת מתישהו?

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כי בניגוד לפפ, אפנברג הוא לא חכם גדול וגם מסוג האלו ששורפים גשרים אחרי שהוא עוזב אותם.
    לא סובלים אותו במינכן ובגלדבך כראיה

12. dudi Member

מה נסגר עם אפנברג? חצי דיון נהיה עליו? זה הסמל של המועדון מהמפוארים בעולם? שחקן עבר נהדר עדיין לא סמל. ולמרות מלעיזים יש בסגל שלנו היום לפחות 2-3 יותר סמלים מאפנברג הזכור לטובה שלא גדל אצלינו בכלל.

13. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

מי שיביא ליגת אלופות יזכר, מי שלא ישאר רק עם המחמאות. אפנברג נתן את כולו עבור הקבוצה והנהיג אותנו לגמר ליגת האלופות. הוא ואוליבר קאן לא גדלו בנוער של באיירן ובנתיים יותר גיבורים מכל מיני שווינשטייגרים, לאם-ים שלא הייתי נותן להם להנהיג תחנת דלק בצומת תל ברוך. אני כבר יותר סומך על נוייר שלא גדל אצלנו שיביא לנו בעתיד ליגת אלופות. הוא לא פחדן ובכיין כמו שווינשטייגר.

14. igal Member

שווינשטייגר פחדן, בכיין? אתה בטח אמא שלו שאתה מכיר אותו כל כך טוב לפרטים.

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לא צריך להיות פרופסר לספורט בוינגייט כדי לראות איך אפנברג ניגש לפנדלים בגמר ליגת האלופות ואיך שווינשטייגר ניגש אליו מפוחד ומגומגם. אני מקווה שזאמר הגיע לעשות סדר, להביא דמויות עם אופי לקבוצה ולזרוק את רובן לכל הרוחות.