באיירן מינכן 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י FC_Bayern, ‏18/7/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה בעד להחליף את כל הקבוצה.

מה ההבדל לשם העניין בין גומז לדז'קו? שניהם היו נהדרים בליגה בקבוצות בינוניות, שניהם נעלמו במעמדים גדולים יותר. אתה מוזמן לתקן אותי, קח את הזמן ותחפש.

מזל שלכם שבראש הקבוצה עומדת הנהלה שיודעת קצת יותר מהאוהד המצוי ולא, לא היה היום באיירן מינכן.

וגומז דווקא היה טוב בליגת האלופות במדי שטוטגארט. דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיקרון אני מסכים עם לירן וגם רוצה להוסיף לכפיר שאני לא שמעתי את גומז מתלונן אפילו פעם אחת על מעמדו. החלפה בין השניים נראית, על פניו, כמו הימור. כמו דז'קו גם סופר מריו נתן שתי עונות רצוף עם יותר מ - 20 שערים לפני שבא אלינו (בהנחה שדז'קו אכן יגיע). אז כמו שמריו "נכשל", לא בטוח שדז'קו יתן את הסחורה.

הפלוס היחידי שאני יכול לראות בהחלפה כזו הוא שואן חאל מעוניין להמשיך לשחק בשיטת 1-1-4-4. מריו לא היה מסוגל לשחק כחלוץ בודד (או יותר נכון חצי בודד. כי ה 1 שלפניו היה למעשה מולר שהוא גם חלוץ וגם קשר) ויש מצב שדז'קו יותר יכול לשחק ככה. אז אולי דווקא זה יותר יתאים לו. אולי.
    לזה אפשר להוסיף שאם אנחנו נותנים את מריו + טימושצו'ק בעבור דז'קו גם לא נוציא כסף וגם נחסוך משכורת.

ולסיום, אני חייב להגיד שוב. אני לא חושב שמריו נכשל אצלנו. אני עדיין לא רואה איך בשיטה שאנחנו משחקים חלוץ אחר היה מבקיע 20 + שערים. בטח לא בעונה הראשונה בקבוצה (שעוד גמגמה מאוד בשליש הראשון של העונה).

בכל מקרה. לי יותר חשוב להביא את סמי קדירה לקבוצה מאשר להחליף את מריו.

3. אפנברג Member

לא מעט פעמים השנה גומז לא הצליח להשתלט על כדורים פשוטים (איך אמר ברקוביץ"בשידור מול חיפה: שחקן שעלה 30 מליון יורו ולא יודע לעצור כדור), שערים הוא יודע להבקיע כך שלדעתי הבעיה מנטלית: יש הבדל גדול בין להגיע ממעמד של באנקר בהרכב (שטוטגרט) לשחקן שאוכל הרבה ספסל אם לא מספק הסחורה (באיירן). לגבי ההצלחות של גומז באירופה: תקנו אותי אם אני טועה אבל גומז לא חווה רבע גמר ולא חצי גמר ולא גמר צ'מפיונס עם השוואבים ואלו המעמדים שבהם צריכים את הטובים ביותר. אם קלוזה עוזב אותנו שיביאו את דז'קו בנוסף לגומז: מה רע בעומק בספסל בעמדת החלוץ? העונה ארוכה, יש פציעות והרחקות וצריך את העומק הזה.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור. שהרי במעמדים כאלה משחקים עם כדור מרובע ולא עגול.

ואם ברקוביץ' אמר אז זה בטח נכון.

5. אפנברג Member

אני מודיע לך חגיגית נדב שבודאי יש הבדל בין משחקים כאלו למשחקים אחרים. הלחץ עצום, כמויות כסף אדירות מונחות על הכף וכל החמצה או טעות מורידות הבטחון לריצפה-זה לא כמו עוד משחק מול מיינץ בליגה. לא ברור למה אני בכלל צריך להסביר את זה, זה ברור לחלוטין. הכובשים הגדולים בצ'מפיונס הם שחקני-על כדוגמת ראול, אינזאגי וגרד מולר ולא גומזים למיניהם או מקאיים למיניהם שחוררו רשתות בליגה ונעלמו באירופה. מי לא זוכר איך ראו על הפרצוף של ריקלמה שהוא עוד רגע עושה במכנסיים בפנדל מול ארסנל בדקה ה-90 בחצי גמר הצ'מפיונס ב-2006? אינזגי או ראול או ואן ניסטלרוי לא היו ממצמצים בכלל ולכן בשלבים הגבוהים של הצ'מפיונס יודעים להבחין בין הגדולים באמת לכאלו שהם טובים אבל לא יותר מזה.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא בדיוק מה שאמרת בפוסטים הקודמים בעניין, אבל לא משנה.

7. T0XiN Member

אדין דז'קו מזכיר לי מאוד במצב שלו את לוקאס פודולסקי ומריו גומז. שחקן שפורח בקבוצה הקודמת שלו ואין לדעת מה יהיה גורלו כאשר יגיע לבאיירן.
    כמובן שדז'קו הוא אישיות ושחקן בפני עצמו ואני יותר מאשמח לראות אותו פורח גם בקבוצה שלנו.

בנוגע לעסקה אני חושב שהיא מצויינת (האמנם קצת מזכירה רולטה בלאס וגאס) אבל מצבנו עם גומז לא יכל להיות רע יותר. השחקן מקבל משכורת עצומה,לא משחק ולא כובש. לכן המצב הכי אידיאלי הוא להביא מישהו במקומו ודז'קו נשמע כמו אופציה נהדרת מכל בחינה. שחקן שכבר כמה עונות רצוף מצליח לחדור לראש מבקיעי הליגה.

טימושצ'וק בחוץ? אם זה יקרה צריך להביא חיזוק למרכז הקישור כי לא נוכל להתקיים על שויינשטייגר וואן בומל בלבד.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אוטל חזר לקבוצה הקיץ ולכן האוקראיני כבר לא כזה חשוב. מה גם שפרנייץ' הוכיח שגם הוא יכול למלא חורים בעמדה.

9. T0XiN Member

אני לא ממש סומך על אנדראס אוטל. פרנייץ' שחקן טוב,לא טוב מאוד אבל סביר ביותר למילוי חורים.
    אבל,אסור לשכח שמארק ואן בומל בקרוב כנראה יסיים את הקריירה שלו בבאיירן וחשיבה קדימה תמיד טובה.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כרגע ואן בומל איתנו ולשנה הקרובה ולא חסר לנו שחקנים בקישור האחורי, זה הכי חשוב. אם ואן חאל סומך על המחליפים שלו, אז כנראה שבאימונים הם לא מאכזבים ומבחינתו הפינה נסגרה לעונה הקרובה. לואן בומל יש לנו שנה לחפש מחליף ואולי גם יאריכו לו חזה בחורף והוא ישאר עונה נוספת, זאת גם אופציה שההחלטה לגביה תיפול במהלך העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  11. אפנברג Member

גם אני לא, נראה לי לל מספר 2: לא חלב ולא בשר. לפעמים יש שחקני בית שרואים עליהם פוטנציאל כמו מולר, באדשטובר וקונטנטו ולפעמים יש כאלו שלא ואוטל נמנה על האחרונים.

12. scholl Member

היום מתחילים את העונה עם משחק במסגרת גביע הליגה נגד פ.צ קלן ,במידה ומנצחים משחקים בגמר מול שאלקה או המבורג .

13. FC_Bayern Member

יש להזכיר שבאיירן עולה למשחק ללא כל השחקנים שייצגו את נבחרותיהם במונדיאל, וכן מס' שחקנים פצועים\לא כשירים.
    בסה"כ משחק אימון להרכב השלישי שלנו

14. אפנברג Member

ואן בויטן שיחק במדי באיירן II מול בורגהאוזן, נפצע ונלקח לבי"ח. לא בטוח שיהיה כשיר לתחילת העונה:
    http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-...atz-861519.html

ד"א: בליגה טוטאל באיירן מנצחת בפנדלים את קלן 1:3 אחרי 0:0 בתום 60 דקות (כל מחצית שוחקה 30 דקות). באירן עם 6 מקצוענים בלבד בסגל ו-5 שחקנים מהחובבים. מחר גמר הטורניר מול שאלקה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/10
  15. TheKeyzer Member

מישהוא יודע מי זה השוער הזה ששיחק?
    לא הבנתי מי זה...