באיירן מינכן 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י FC_Bayern, ‏18/7/10.

1. FC_Bayern Member

ציטוט מדיון החדשות:

לדעתי החלטה מצויינת, רק אם תגיע הצעה על בלם במקומו של דמיקליס. אני חושב ש-2 המגנים שלנו: לאם וקונטנטו, הם מגנים מצויינים לקבוצה, וראינו מהילד שיש לו כדורגל ברגליים - גם הגנתית בסגירה טובה (אם כי עדיין יש לו כמה דברים ללמוד כמובן) וגם תמיכה נהדרת בהתקפה.

עכשיו כשלא צריך לדאוג למגנים, אפשר לחשוב רק על דבר אחד: בלם! (חלוצים כבר יש, והקישור - גדוש בשחקנים איכותיים).

לגבי סוגיית השוער, אפשר לתת לבוט עוד עונה, בסה"כ לא עונה גדולה שלו בעונה שעברה, אבל הוא נתן גם תצוגות לא רעות בכלל. מגיע לו לשחק עוד עונת אחת (עונת פרישה) בקבוצה הבווארית.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה כל כך מהר צריך חיזוק בעמדת הבלמים? אפשר יפה מאוד להסתדר עם באדשטובר וואן בויטן כשעל הספסל דמיצ'ליס וברנו.
    אם כבר צריך להחליף מישהו בקבוצה זה בוט. הוא נקודת התורפה העיקרית.
    ומה פתאום מגיע לו? מה אנחנו לשכת הסעד. מגיע למי שטוב לשחק מי שלא שישב על הספסל או שישחק במקום אחר.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

העונה בגרמניה יוצאת כבר היום לדרך עם פתיחת הליגה השלישית.
    בין היתר אפשר למצא את הקבוצה השניה של באיירן עם המון שחקנים צעירים מוכשרים כמו לדוגמא דוויד אלבה שיפתח ביום ראשון בבלסברג (15.00) דווקא בקישור. לינקים אפשר אולי יהיה למצא ביום ראשון.

בכלל יש לבאיירן בהרכב הפותח לא פחות מארבעה אוסטרים בהרכב , לאט לאט באיירן מבינה את מקומה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

האוסטרים מאד צעירים:
    אלאבה וקנסנמולר בן 18
    מי שמסתמן כילד הפלא הבא הוא הקשר דרפלינגר שהוא בסה"כ בן 16.5 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

אז מי יהיה ה"מולר" הבא?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/7/10
  4. FC_Bayern Member

נדב,

זה נכון שבאיירן יכולה להסתדר, ולהסתדר לא רע עם באדשטובר וואן בויטן במרכז ההגנה, יחד עם זאת צריך לזכור, שהמטרה אחרי עונה כ"כ מוצלחת, היא להשתפר עוד יותר כדי להוות איום גדול יותר. לבונדסליגה אין ספק שההגנה שלנו מספיקה ואף יותר מזה, ברם הצ'מפיונסליג ממתין בפינה, ושם הזאבים רעבים יותר... חייבים להביא בלם מהיר יותר מהבלגי (ואני מאוד אוהב את ואן בויטן) עם משחק ראש מצוין - זה המפתח למציאת תחליף ראוי. כמובן שרצוי בלם עם ניסיון מוכח בזירה הבינלאומית, לא קל למצוא אחד כזה, אבל עם עבודת סקאוטינג נכונה - בסופו של דבר יימצא שחקן כזה.

לגבי בוט, אני לא חושב שהוא מציג יכולת לא טובה. לכן אני חושב שזה בסדר להמתין עוד עונה, ואז לנסות לרכוש את אחד מ2 השוערים הטובים בליגה: אדלר או נוייר. כמובן שהדבר היה עדיף אם היה נעשה הקיץ הזה, אבל לא יהיה כ"כ נורא אם נמתין עם זה עוד עונה. בסה"כ מדובר עדיין באחד השוערים הגרמנים הטובים שיש.

5. אפנברג Member

בוט נקודת התורפה?! אם לא הוא היינו חוטפים עוד כמה גולים אשתקד, איך אפשר לבוא אליו בטענות? אחרי שרנזינג נמחק הוא סגר לנו יופי של פינה. אני זוכר בגמר הצ'מפיונס כמה הצלות יפות שלו, בניגוד לשחקנים שהיו אמורים לשמור עליו . מה כ"כ מוצלח בבלם מזדקן ואיטי כמו ואן בויטן? אולי בכדורגל האנגלי של לפני שנים עם הגבהות הוא היה מתאים, לא עם שדים מהירים כמו מסי או דויד וייה. דמיקליס על הספסל לא שווה גרוש: הרי כשהוא משחק הוא חרפה אז אם תוציא אותו מכושר משחק בכלל תקבל בדיחה. שיעבור ליציע.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, באדשטובר במקום מיקו זה כבר שיפור.
    שנית, וכרגיל, נשאלת השאלה מי? (ואל תגיד לי שאתה לא יודע ובשביל זה יש מחלקת סקואטינג. כי הרי אתה רוצה מישהו עם קבלות בזירה הבינלאומית. אז אם יש לו קבלות גם אתה אמור להכיר אותו ולא צריך לחפש אותו באיזה חור נידח). אז, קח את האתגר ותן את השם של הבלם שהיית מביא לבאיירן (לא תאירוטית, מעשית).

אתה רוצה שיפור וצודק. המקום היחידי שבאמת דורש שיפור הוא עמדת השוער. בוט לא יותר משוער בינוני. אז הוא לא "לא טוב" אבל הוא גם לא שוער טוב ובטח לא מצויין, שזה מה שאנחנו צריכים בכל עמדה. ומסתבר שכנראה גם להביא שוער זה לא כזה פשוט. דרך אגב, כבר בשנה שעברה רומינגה הודיע שנוייר ישחק בבאיירן, לבטח החל מאחרי העונה הקרובה. אז יש למה לצפות. עם זאת, אנחנו בגלל זה תקועים עוד עונה עם שוער בינוני.

וכפיר זה מאוד מתאים לך לזרוק את האשמה על ההגנה שלנו כל העונה, לכעוס על ההגנה בגלל הספיגה המרובה ממנצ'סטר תוך התעלמות מוחלטת מזה שאחד השערים הוא של מליון אחוז של בוט (עד היום גיבסון לא מאמין שהכדור שלו נכנס) ועוד בישול שלמזלנו לא עלה יפה לנאני (אם אני לא טועה) על ספיגה מרובה מול פיורנטינה אבל להתעלם מזה שמשני השערים החוקיים שספגנו נגדם אחד באשמתו המלאה של בוט.

7. אפנברג Member

נכון שלבוט היו פלופים העונה אבל בסה"כ הוא היה בסדר גמור, ולפחות הופיע למעמד הגמר במדריד, מה שאי אפשר להגיד על כמה אחרים (לקח כדור סופר קשה של סניידר מבעיטה חופשית שגילחה הראש של אלטינטופ וסגר עוד הזדמנות טובה של סניידר שעבר, כמה לא מפתיע, בין הבלמים שלנו). אני מודיע לך שאם לא הוא היינו מקבלים בראש בר"ג מול חיפה והוא לקח 2 כדורים של קטן ועוד שניים של דבלשווילי, לקח גם כדור סופר קשה של קמורנסי במינכן, כיפר על הטעויות בבורדו עם 2 פנדלים שהדף (למרות שהבעיטות היו גרועות) ונתן גם תצוגה ענקית במחצית הראשונה מול גלאדבך במינכן בליגה. אלא שהוא הרגיש את מה שחש קאן לפניו: אין לך הגנה ברמה עולמית שניתן לסמוך עליה וכך אתה פוגש פעמיים את מיליטו (שכולם יודעים שהוא הכי מסוכן באינטר) מולך ואין לך הרבה מה לעשות. אולי הבעיה שלו שהוא נחמד מדי וושקט מדי לא צועק על ההגנה כמו שקאן היה עושה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כפיר, אתה יודע איפה הבעיה שלך?
    שאתה רואה דברים באופן מאד שיטחי. בחרת לקחת סצינה טובה של בוט, צריך לבחון אבל דברים כאלו על סמך מספר דברים ולא רק על פי הההיבטים החיובים.

אני אמשיך ואטען שאין לבוט מקום כשוער ראשון אצל אף אחת מ הטופ 7 בבונדסליגה, אז איך לעזאלזל יש לו מקום בבאיירן?

הוא יוצא רע מאד לכדורים, הוא הודף לא מספיק טוב את הכדורים וברגעים של לחץ הוא לא משרה שקט על ההגנה. מה עוד שלטעמי האינסטינקטים שלו לא מה שהיו.
    לבאיירן מינכן שוער שני לגיטימי, אף פעם לא שוער ראשון. אני עם נדב, הוא הנקודה הראשונה שבאיירן חייבת לטפל בה.
    הבעיתיות היא, שאם באיירן יוצאים עם בוט כשוער ראשון זה לפחות עד חג המולד...

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, כפיר, שמענו על ההצלות האלה. כדורים שכל בלם סביר (אפילו אני בזמנים שעוד שיחקתי כדורגל) לוקח עם הראש. אל תכניס לעצמך שטויות בראש. הוא לא הציל אותנו אפילו פעם אחת העונה, בטח לא נגד חיפה. ואני עוד עדין איתו ולא מזכיר את מופע האיימים שלו מול קלן או מול בורדו.
    הוא מעולה אבל ההגנה חלשה. אולי זה קצת להיפך?

10. Rudess Member

במקרה של באיירן, הבעיה היא לא בעמדת השוער אלא בהגנה. הצמד דמיקולו את ואן בויטן זה פשוט שילוב מחריד, שניהם איטיים מאד ולא בלמים ברמה לקבוצה כמו באיירן. שלב ראשון זה להציב את באדשטובר במקום דמיקולו, שלב שני זה להביא בלם מהיר במקום ואן בויטן ולבנות מרכז הגנה חדש.

11. אפנברג Member

תודה רבה! מדהים שמנסים להפיל פה דברים על בוט כשלפניו מרכז הגנה כ"כ איטי ולא מוצלח. כולנו ראינו איזה בדיחה דמיקליס במונדיאל ועדיין מנסים למצוא אשם אחר בדמות השוער. אולי המביא כדורים מאחורי השער אשם בגולים שלנו.

12. 100%Bayern Member

דמיקליס כבר כמה עונות נורא חלש, ואן בוייטן דווקא נתן עונה יחסית טובה למישהו שעלה מהספסל להרכז הראשון... כושר משחק נורא קשה להשיג בגיל 30.
    לא שער ולא שניים היו בעמדת השוער... גם אם בוט נתן עונה מדהימה (כמו מרבית הקבוצה שהשיגה 110 מעצמה) לא אומר שהוא יתן עונה כזאת שוב.. והוא הוא יהיה באותה רמה כמו רנסינג? אחרי הכל בוט לא שוער מהטופ.. בסך הכל שוער בינונוי ( אין מה לעשות עם זה) שנתן עונה חלומית. גם איינמה "עצר" את מסי זה הופך אותו לשוער מטופ? שוער שנתו משחק או רצף משחקים טוב שפשוט היה בכושר טוב.
    זה לא רק בעמדת השוער... מרבית הקבוצה הייתה בכושר משחק וגופני מצויין... ואם בוט לא יהיה באותו הכושר אז את מי נשים בשער? סטייל רנסינג? חוץ מזה בוט היה אמור להיות שוער מחליף.. ומי מחליף לבוט?
    חייבים להביא שוער ובלם בעונה הקרובה או גג מקסימום לא יאוחר מאשר עונה הבאה.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט כן.

כפיר, מתי תבין? אף אחד לא מפיל על בוט כלום וגם אין לנו טענות נגדו. בסה"כ מה שאנחנו מנסים להסביר זה שבוט הוא שוער בינוני ולא יותר מזה. הוא אולי נתן עונה טובה ביחס למה שחשבת שהוא ייתן אבל עדיין הוא היה בינוני ביחס לשוערים בקבוצות אחרות ברמה של באיירן באירופה או בליגה. הוא נתן בדיוק את העונה שציפינו ממנו. אפילו לא גרם אחד יותר. תנסה להיזכר במשחק אחד שהוא ניצח בשבילנו (ולא נגד חיפה הוא לא לקח שום שער שכל בלם אחר היה לוקח עם הראש או הרגל). לעומת זאת המון טעויות בסיסיות ביציאות לכדורים (או אי יציאות לכדורים) בהדיפות, בשפה משותפת עם הבלמים שלו (איך הוא הצליח לפצוע את ואן בויטן) וכיוצ"ב.
    בוט הוא לפחות רמה אחת פחות מכל שחקן אחר בקבוצה שלנו ולא מתאים לקבוצה שיש לה שחקנים מהטופ העולמי שיהיה לה שוער שהוא ברמה בינונית בליגה המקומית.

דרך אגב, מהסימנים אני מבין שאכן דמיצ'ליס ירד לספסל (לפחות בתחילת העונה). בעונה שעברה גם אחרי שקונטנטו הראה שהוא מספיק טוב כשבאדשטובר לא יכול היה לשחק (חצי גמר ליגת האלופות למשל) כשבאדשטובר שוב היה זמין הוא פתח על חשבונו של קונטנטו. היום אנחנו שומעים שקונטנטו הולך להיות המגן השמאלי הקבוע (לפחות בהתחלה). כלומר שבאדשטובר יאבד את מקומו שם. ואן חאל היה מאוד מרוצה באדשטובר (מלמדת על כך גם העובדה שהוא הועדף אפילו כמגן שמאלי על קונטנטו). מכאן אני מבין שבאדשטובר כן ישחק. כלומר, רק בעמדת הבלם. יותר מפעם אחת הבנו מואן חאל שהבוס בהגנה הוא ואן בויטן ולכן נראה שלפחות בהתחלה ההגנה שלנו תהיה עם לאם וקונטנטו בצדדים וואן בויטן ובאדשטובר באמצע.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/10
  14. FC_Bayern Member

במצב הדברים הנוכחי ועם הסגל הקיים - זו ההגנה הטובה ביותר שהבווארים יכולים להציע. טוב מאוד.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כריטסטיאן נרלינגר מספר בראיון לקיקר שלא פחות מ - 8 אנשים שונים התקשרו אליו כסוכנים של דייגו וביקשו להחתימו בבאיירן. מוסיף נרלינגר ואומר שבתפקיד הזה יש לנו שניים לא פחות טובים - מולר וקרוס.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/10