באיירן מינכן 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י FC_Bayern, ‏18/7/10.

1. Rudess Member

גם אם ריברי לא יילך לכלא הרי שבאיירן קיבלה הזדמנות נדירה להיפטר ממנו,מהחוזה שלו ולתת הזדמנות למישהו אחר לשחק בעמדה הזאת, אוזיל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי תמצא כאן את התשובה.
    http://www.sport1.de/de/fussball/fussball_...kel_265917.html

דרך אגב, מה שאמרתי עליו ועל סמי לא היה עקיצה, אלא הגיג או משאלה/תקווה.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הממ, דיברתי על טימושצ'וק ולא על גומז או שפיספסתי משהו בכתבה.

לגומז מאידך זה מגיע, שיחזור עם הזנב בין הרגליים ויחתום בוולפסבורג או וואטאוור, פשוט לא עוברים משטוטגארט לבאיירן, פשוט לא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/10
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אולי צירפתי את הלינק הלא נכון. בכל מקרה ב TZ יש כתבה שאומרת שגם טימשצ'וק יכול לחפש לעצמו קבוצה.

ותהרגו אותי מה אתם רוצים מגומז. מה הוא עשה לא בסדר? מה הוא עשה שמישהו אחר לא היה מנסה לעשות?
    לצערו הרב כשהקבוצה התחילה לעבוד כמו שצריך הוא נפצע ואוליץ' לקח את הצ'אנס בשתי הרגליים. ובכל זאת, לעונה ראשונה בקבוצה שלא בנויה על חלוץ אחד, עם הפציעות, עם הגמגום של הקבוצה בתחילת העונה, אני חושב שהוא עשה עונה בהחלט לא רעה. אני גם לא חושב שמבחינתו הוא, הוא לא צריך כבר לחפש לעזוב. הוא חייב לנסות לפחות עוד את העונה הזו.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יקירי, איך היית מרגיש אם השחקן האהוב עליך, נגיד מולר, היה עובר לסעודי הבידיוני שרכש את 1860?

משעשע עד שזה לא קורה נכון?

6. joe Member

7. FC_Bayern Member

קרוס יהיה בהרכב על חשבון אוליץ'? מולר חלוץ חוד?
    ומה עם גומז וקלוזה? ממשיכים לחמם את הספסל?

הכל שמועות, נמתין לפתיחת העונה, הכל עוד רחוק מלהיות סגור.
    מה שבטוח - קרוס, מולר, באדשטובר, לאם, שוויני, קונטנטו - כל אלה שחקני בית, ואני באמת ובתמים חושב שכל אלה צריכים להיות ב11 הפותחים.

8. אפנברג Member

איזו עונה איזו? הבן אדם גמור לגמרי, לא מסוגל להשתלט על כדור. תוסיף לזה שהוא הרכש היקר בתולדות הבונדסליגה ותקבל כשלון בריבוע. מי אשם שהוא לא שם שער מול ואן דר סאר במינכן בהזדמנות פז בדקה ה-90? 2 דק' אחרי אוליץ' סגר עניין וזה כל ההבדל.

9. Raulito Madridista

יכול להיות שאני מעט מגזים, אבל בתקופה האחרונה שיניתי את התפיסה שלי במידה מסוימת בנוגע להתנהלות של באיירן מול פראנק ריברי. לפתע ההחלטה להאריך לו את החוזה ולוותר על אוזיל, נראית לי קצת לא נכונה. ריברי היה נהדר בעונה הראשונה שלו בקבוצה והיה נראה שהשלב הבא הוא להתקרב לכריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי, לפחות ברמה מסוימת. אך ריברי מתקדם ברוורס למעשה. בשנתיים האחרונות הוא נפצע, נראה פחות איכפתי ומנגד הגיע אריאן רובן ותומאס מולר מתפתח להיות שחקן נפלא. אני בטוח שבמידה ובאיירן הייתה מציעה לריאל את ריברי אז היינו רוכשים אותו, באיירן הייתה משיגה את אוזיל כפי שהיא עושה עם כל השחקנים הכי טובים בבונדסליגה שלא נמצאים אצלה, ובסיכום שתי העיסקאות, הייתה נשארת עם רווח יפה ביד. אני לא חושב שריברי לא טוב בהכרח מבחינה מקצועית, פשוט הוא נראה לי מעט שבע, והוא עוד לא עשה מספיק בכדורגל בשביל שזה יהיה המצב.

מה בנוגע לחיזוק מרכז ההגנה - ישנם שמות מסויימים על הפרק? באיירן חייבת חיזוק, זה יהיה בעוכריה. לא בטוח שבעונה הבאה היא תצליח להגיע לשלבים הגבוהים של הצ'מפיונס על-אף ספיגה של שלושה שערים בכל משחק חוץ. דמיקליס ו-ואן-בויטן הם מעט פיזים ובעלי משחק ראש טוב, אך גם מאוד איטיים ומגושמים ובאיירן חייבת לפחות בלם אחד שיאזן שם את המצב.

10. FC_Bayern Member

עונה מאוד חלשה לגומז ביחס לציפיות ממנו ולכסף שהושקע עליו. זה נכון שהוא ישב על הספסל גם בגלל פציעה שעבר השנה, אבל בחיאת, כמה זמן לוקח לבנאדם להתגבר על פציעה? זה לא נראה בכלל שהוא עושה התקדמות כלשהי, גם בחודשיים האחרונים, מס' חודשים אחרי שסיים את הפציעה שלו, ראינו עד כמה התנועה שלו מגוחכת על המגרש.

11. yossi170271 Member

שלום שלום למדרידאי,אתה מעביר ביקורת על באיירן? אתה?ההגנה חלשה ,הלו תתעורר אתם 6 שנים לא עוברים סיבוב ראשון בליגת האלופותוזה אחרי שקניתם חצי עולם,וגם השנה לא תקחו את הצמפיונס ובטח לא הליגה בספרד,מוריניו בא יעשה את הנזק שלו וילך עם הזנב בין הרגליים,מספיק הוא הרס את הנבחרת בזה שאין אף שחקן איטלקי בהרכב של אינטר ובטח אף שחקן בנבחרת,גם השנה באיירן יגיעו לשלבים יותר גבוהים מריאל.

12. yonmu Member

מה הקשר?! הוא אמר שההגנה של ריאל טובה? הוא השווה בין ריאל מדריד לבאירן באיזושהיא נקודה? הוא בסך הכל אומר שההגנה שלכם חלשה. זה הכל. תגיב לטענה ולא לבנאדם שמשמיע אותה.

13. אפנברג Member

צודק! אני חושב שכדורגל מתחיל קודם כל בהגנה, עם כל הכבוד להנאת הקהל. אחת מנקודות החוזק של אינטר השנה היתה שכבר מראש באופן פסיכולוגי היריבה יודעת שלשים גול יהיה קשה מאוד וזה משפיע על צורת המשחק. אצלנו, לצערי, מזמן חלפו הימים בהם לשים לנו גול היה פרוייקט. ולכן חשוב מאוד לחזק החלק האחורי כי לא תמיד רובן ושות' בהתקפה יוכלו להשיב בגול על כל אחד שנספוג. אם באמת דמיקליס יורד לספסל אז הרווחנו עוד משהו מהמונדיאל לצד ההופעה הטובה של השחקנים הגרמנים: הבינו שהוא לא מתאים לרמות הגבוהות. את ואן בויטן אני אוהב כי יש לו המון אישיות אבל לצערי גם הוא לא יכול להתמודד עם המהירות של השחקנים היום על הקרקע.

14. eran levy Member

ירדת נמוך, חביבי, הירידה הזו על כותב טוב וענייני לא במקום. גם ל"מדרידאי" מותר להביע דעה על באיירן בלי לחטוף על הראש בגלל היותו "מדרידאי". זה דיון על באיירן, אל תהרוס אותו,מה גם שראוליטו צודק.

15. אפנברג Member