באיירן מינכן 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י FC_Bayern, ‏18/7/10.

1. אפנברג Member

אני חושב שיש חשיבות למה שאומרים ולפי ספורט5 שמביא בשם אתרים גרמניים ואן חאל אמר שהיה צריך לעזוב כבר אחרי הגמר מול אינטר, כי עכשיו מאוחר לו לתפוס נבחרת ליורו ב-2012:
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?fold...d=82205&lang=HE
    אם זה נכון זה חמור ביותר ולא ברור לי למה צריך להתעלם. חשבתי שהוא בונה אצלנו פרוייקט עם צעירים כמו מולר ובאדשטובר וקונטנטו ופרוייקט כזה לא נוטשים אחרי שנה אחת, מוצלחת ככל שתהיה. מולר כבר יודע הכל? ובאדשטובר? צריך עוד לעבוד איתם כדי להמשיך לקדמם אז מה שייך לעזוב? אין לזה צורה ואני במקום ההנהלה הייתי קורא לו לשיחה.

לגב ריברי ואוזיל, אני מסכים איתך שיש עדיפות לצרפתי. עם כל הכבוד לאוזיל יש לו המון העלמויות במשחקים ולפעמים תוך כדי משחק כך שעם כל הכבוד לכתרים שקשרו לו יש לו עוד מה ללמוד (טונות של כשרון אין ספק שיש לו). אם ריברי יחזור לעצמו, בעיקר פסיכולוגית, אנחנו נקצור הרבה פירות ממנו.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפיר מותק הוא סיים חצי חוזה שלו ולא שליש. ובאמת תתעסק בדברים חשובים ולא בכל מיני כותרות שהוצאו מהקשרם על מה שכל מיני אנשים אומרים. אני מציע שתתרכז בכדורגל עצמו. ואם אפשר אז גם ביותר מלהתלהב מאיזה דריבל.

אם כבר, אז באותה הזדמנות אתה יכול לתת לנו את המספרים שיצאו בהגרלת הלוטו שתהיה יותר מאוחר הערב?

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/10
  3. Trnado Member

עברה בי מחשבה לרגע שכל הסיפור הזה של אוטל הוא שלו"ח מתכוון לסדר לו תפקיד חדש כבלם, שאולי מתאים לו יותר כרגע בהתחשב במצב העניינים בקבוצה, אבל נראה שזה לא זה וההולנדי רוצה להיפטר מהמשקל העודף בסגל שלו. אז אפשרי שברנו, במסגרת פרויקט הצעירים המבטיח, בכל זאת יתחיל לראות מגרש סופסוף על חשבונו של הארגנטינאי. אולי הספסל יגרום לו לקחת את עצמו בידיים ולהפסיק להחליק, ליפול ולהסתובב במקום כל פעם שכדור גובה מגיע לרחבה שלו.

אני מקווה שיהיו גם השנה עוד הרבה חבר'ה כמו הבחור למעלה שממשיכים להתעסק במי טעה בסופר-קבוצה שהתמודדה מולנו, ואיך בלי הטעות הקבוצה העלובה שלנו לא הייתה מנצחת אף אחת מהקבוצות בליגת האלופות אשתקד כולל את מכבי חיפה. אני נהנה לקרוא.

4. אפנברג Member

אני בעד ברנו! לדעתי יש לו פוטנציאל גדול של בלם קשוח (הבחורצ'יק קבל אדום במשחק ידידות במסגרת מסע במזרח הרחוק בסוף 2007/8 כאשר התחרע על שחקן יריב כך שמוטרפות יש לו וחסר לנו איזה גרזן מאחור). אוטל נראה לי רך מדי ואני לא רואה בו איזה ערך מוסף.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוטל יכול לשחק בלם, אבל עדיף בלם קצת יותר רציני לצד באדשוטבר במידה ודמיקליס עוזב, וואן בויטן יורד לספסל. ברנו בקושי שיחק בנירנברג, והסיבה לא משנה יותר מדי, אז אני לא יודע כמה אפשר לסמוך עליו.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברנו לא שיחק בנירנברג כי במשחק השלישי שלו שם הוא נפצע קשה וגמר את העונה. ואן בויטן לא ירד לספסל זה בטוח. גם רוב הסיכויים שדמיצ'ליס לא. אבל אולי אולי באדשטובר יקבל את חולצת ההרכב כבלם במקומו.

כפיר מה קרה לבלם מהשורה הראשונה? ברנו? ואח"כ תגיד למה לא מביאים שחקנים ברמה עולמית?

7. אפנברג Member

ברנו, להזכירך, הוא הבלם היקר בתולדות באיירן (עלה יותר מלוסיו) אז אם כבר שפכו מליונים נראה במה מדובר. מכיוון שממילא אני לא רואה שמביאים בלם אחר אז אני לא רואה במה עדיפים בלמנו המהוללים הנוכחיים: לאחד עוד יש סחרחורת מהסלאלום שמיליטו עשה לו בגמר הצ'מפיונס (ואן בויטן) ולשני אולי באחד באפריל אפשר לקרוא "בלם" (דמיקליס).

8. yossi170271 Member

כמה טענות יש לחלק מכם,תתחילו להכניס לקודקוד שלך וידיץ לא יגיע למינכן ולא טרי ולא פפה ולא ראמוס ולא פיקה ,יש אחלה מאמן ואחלה שחקנים וזה מה שיש ושוב ניקח דאבל ובאירופה באיירן תמיד תהיה חזקה ולכל הליצנים שאומרים פגשתם את פיורנטינה,או ליון.אותה ליון העיפה את ריאל מדריד עם כל הכוכבים שלה ואנחנו שלחנו אותם הביתה ובקלות,מנצסטר יונייטד הגדולה נתנה 3 קיבלה צמד ותפסיקו לבלבל תמוח שאם השחקן לא היה מורחק ואם רובן לא היה בועט לשער ואם נגד פיורנטינה כבשנו בנבדל לא היינו בגמר .רק שכחו שבגומלין באיטליה אותה קבוצה כבשה שער אחד בנבדל ושער אחד בעבירה שלא שרקו,אבל זה חלק מהמשחק,

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוסי, מה קרה להודעה עם שורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני צוחק, רק תמשיך ככה!

ואני בהחלט מסכים עם יוסי, לא תראו פה כוכבים בסדר גודל שאתם אולי רוצים לראות נוחתים בסבנר שטרסה, מהסיבה הפשוטה שבבאיירן לא מתעניינים לחזק את העמדה. אתם אומרים מיקו ו VB זה חלש מדי, אבל יש עם ברנו ובדשטובר שתי אלטרנטיבות על הספסל שמאד חשובות למועדון וכנראה גם ללואיס.

הרכש היחידי שכנראה עוד יבוא זה מגן שמאלי או ימני, ואן דר ויל או קונטראו.

לי רק לא ברור מה לעזאלזל טימושצ'וק שיש לו עוד ערך של 7.5 מיליון יורו עושה בבאיירן.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני מסכים עם יוסי.

מה שכן, לירן, ספק רב אם יגיע מגן ימני או שמאלי. ואן חאל אמר שהוא לא ישלם על מגן 30 מליון יורו ואפילו לא 15 מליון. ככה שזה דיי פוסל את שניהם. מה עוד שמהדיווחים ממחנה האימונים קונטנטו בהחלט עושה את העבודה טוב.

כל עוד סמי לא נחת אצלנו אנחנו עדיין צריכים גיבוי לעמדה של מס' 6.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/10
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אאוטץ' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

עקיצה על עקיצה, איך זה להרגיש ש 50 מיליון יורו הולך לשבת שנה - שלוש שנים בכלא הצרפתי?
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל הוא לא עלה 50 מליון, אלא רק 25 מליון.

דבר שני, אני לא יכול לאחל לאף אדם בעולם דבר רע (אפילו אם הוא שחקן של מנצ'סטר) אז קשה לי לאחל לו שישב בכלא. עם זאת, בשבילי באופן אישי זה כמו שמישהו אחר יעשה בעבורי את העבודה (בדיוק כמו הפציעה של באלאק). אני, אישית, לא הייתי משאיר אותו בקבוצה וכמו עם סמי מחכה לאוזיל לשנה הבאה. בנוסף יש לנו גם את ידידנו היקר טוני קרוס.

ככה שבסה"כ חוץ מהצער שלי על הבחור באופן אישי, לעניין הכדורגל זה לא מפריע.

13. yossi170271 Member

לירן ,ריברי לא יישב גם 3 ימים בכלא,מחר ישוחרר והעניין יסתיים בזה שהנערה לא אמרה את גילה וכל העניין ייעלם מהתקשורת תוך כמה ימים,פרנק ריברי התותח.

14. אפנברג Member

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא בטוח ידידי, לא בטוח בכלל.

למה?

1. רומינגה לדוגמא אמר היום:" אני מאד חושש שפרנק יהיה לשעיר לעזאלזל על המונדיאל הזוועתי. אני מאד מודאג"

2. יש טענה האומרת שריברי היה ביום ההולדת ה 18 של הנערה, אם זה נכון הרי שהוא ידע את גילה, במידה וזה נכון הוא ישלח לכלא. כסף, גם ככה וגם ככה הוא ישלם.