באיירן מינכן 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י FC_Bayern, ‏18/7/10.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככל הנראה. ואם זה ככה זה נהדר. אבל בנתיים, בואטנג נשאר במנצ'סטר סיטי ובצדק. לא צריך לשלם עליו 25 מליון יורו.

בדיוק להיפך. בכלל לא משנה מה רוצה לברקוזן משנה רק מה רוצה ארתורו וידאל.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני זוכר שהוא אמר שהוא מאוד רוצה לעבור לבאיירן. אני רק לא זוכר מתי הוא פסל לעבור ליובנטוס. אם זה קרה, אז מצבנו אכן לא כזה רע.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אמר שהוא מאוד רוצה לעבור לבאיירן וזה היה לפני שבאו הצעות ממילאן ומיובה. השאלה היא אם באיירן היא ה WUNSCH CLUB שלו, כמו אצל נוייר או באוטנג או שהיא סתם בבחינת קפיצת מדרגה, כמו שמילאן ויובה יהיו בעבורו. אם האפשרות הראשונה היא הנכונה אז לא תהיה שום בעיה, מקסימום נחכה שנה (וכמעט בטוח שלא. בדיוק כמו עם נוייר). אם הוא רק מחפש להתקדם הוא יילך לקבוצה אחרת ולא יבוא אלינו.
    מכיוון שהוא אמר את הדברים לפני ההצעות ממילאן ויובה (בניגוד לנוייר שחזר על הדברים בכל הזדמנות כולל גם אחרי ההתעניינות ממנצ'סטר) אין לנו דרך לדעת מה הוא חושב, אלא לחכות בסבלנות.

ואם שואלים אותי, בכלל לא הייתי מתעסק עם זה יותר מידי. בפעם היחידה בה גוסטבו שיחק כקשר אחורי הוא הראה שהוא משלים את שוויני לא פחות טוב מואן בומל, ובפעמים שטימושצ'וק שיחק כקשר אחורי הן בבאיירן (אחרי שואן חאל הלך) והן לפני זה הוא הראה שהוא ברמה עולמית גם כן. לצערנו, שניהם לא שיחקו, אצל ואן חאל בתפקיד הזה כמעט ולכן לא נהנינו מהיכולת הטובה שיש להם. בדיוק כמו שאם היינו מביאים את נוייר בשנה שעברה והוא היה משחק מגן שמאלי לא היינו נהנים מהיכולת הטובה שלו.

4. aloneli Member

אם אני לא מתלהב להחתים את וידאל,בטח שיש לנו את גוסטאבו וטימו בעמדה שלו.

מבחינתי בואטנג סוגר לנו את חלון העברות הזה...

5. Yotam Member

לא ידוע מה יהיה בשוק של באיירן. הם כנראה לוקחים את השמונה שבועות שנותרו באיסי. כמובן שהעברת בואטנג נפסלה בגלל המחיר הגבוה שדרשה מנצ'סטר ובעניין וידאל, לברקוזן לא מעוניינת למכור אותו ליריבת ליגה, ובצדק. ריברי ושוויני יישארו וכלום לא קורה בגזרת ההעברות ובינתיים נותר לקוות לטוב יותר, הציפייה שלי זה להביא עוד בלם בכיר, מה בנוגע למרטסאקר?

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מטרסאקר? איזה בדיחה.

7. aloneli Member

יותם רק השבוע סיטי החתימה מגן שמאלי ובלם בעדמות שבואטנג משחק בהן.

בינתיים הסיפור עם בואטנג לא גמור,ואחרי השבוע האחרון יש פה סיבה להיות אופטימי ולחכות שהזמן יעשה את שלו.

אני מאמין שבאיירן תתן לעסקה הזאת עוד קצת זמן כי אחרי הכל עוד מוקדם,מבחינתי אם הוא לא מגיע תוך שבועיים אז אפשר לחפש בלם אחר ולהמשיך לזרוק פה שמות.

בסופו של דבר אני מאמין שיגיע בלם..

8. aloneli Member

http://www.youtube.com/watch?v=v9qKgnJyBA0...player_embedded

תקציר ממשחק האימון של באיירן בטרנטינו.

כיף לראות את לאם בשמאל,אלאבה היה סבבה באגף ופיטרסן בעניינים.קצת מבאיירן החדשהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. dudi Member

אופטימיות הכל טוב, ויפה רק חבל שבואטנג לא בלם..

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אז גם שווני לא קשר אחורי ורובן לא קשר ימני (כי הם לא היו כאלו עד לפני שנתיים). יש שחקנים שיש להם פוטצניאל לשחק בכמה עמדות. כל שצריך הוא לראות את הפוטצניאל ולתת להם את ההזדמנות. עמדה היא לא קיר. ואן בוייטן היה חלוץ והיירו היה אפילו חלוץ מוביל עד שהפך להיות בלם. גם מקרים קיצוניים אם אתה רוצה אז יש. בסך הכל בואטנג הוא שחקן הגנה ויש לו נתונים פיזיים שמאפשרים לו להיות בלם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/11
  11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואטנג כן בלם.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי ה TZ דייל ג'נינגס עבר היום בדיקות רפואיות ויחתום בקבוצה.

13. dudi Member

סבבה, אבל לפי מה שאני מבין לקבוצה השנייה קודם כל? -___-

14. aloneli Member

כנראה שכן...

15. Yotam Member

הקבוצה השניה ירדה לליגות המחוזיות (רגיונליגה) והיא עשתה מסע רכש לא רע, להערכתי גם אלאבה יעזור להם שכן המטרה של הקבוצה השניה זה לעלות לליגה השלישית.