באיירן מינכן 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י FC_Bayern, ‏18/7/10.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פה הוא כבר נשמע הרבה יותר נחוש (גם מדבר גרמנית, טוב לדעת) להכנס לכושר כבר בשלב מוקדם של קדם העונה. גם אם בסוף הוא יהיה עם מחצית מהמוטיבציה הזאת, קשה לי לראות אותו מודח מההרכב עלידי טוני קרוס. היינקס אמר שלריברי אין מעמד מיוחד, אך קשה לי להאמין שיורידו אותו לספסל בשביל קרוס. צריך שיקרה משהו קיצוני עם ריברי, כמו לפני שנתיים אולי עם השביתות שהוא עשה, כדי שהוא יאבד את מקומו בהרכב. בכל אופן זה לא נראה המצב כרגע.

הפיתרון הוא רק מכירה. מכאן יהיה אפשר לדבר על שחקן חדש בעמדה שלו וגם קרוס ינסה להתחרות על המשבצת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/11
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מכיוון אגב שמכירה היא לא על הפרק, אז נקווה שהיינקס בניגוד למאמנים אחרים שניסו מאז היצפלד (שהצליח יותר מכולם) יצליח להוציא ממנו את המקסימום.

3. dudi Member

סתם משאלת לב של אנשים שגם חושבים שברנו,ואן בוייטן,וטימו מספיקים לכתר האירופי או לקריאת תיגר.. הכל טמון בשורש.

ואגב בקטנה, ובשיא הפשטות לכל הפרופסורים אם פרנקי לא נפצע תוך כדי שהוא מנצח את הופנהיים באמצע השנה שעברה אתם דאבליסטים עם שמיים זה גבול באירופה.
    תמשיכו לנסות לנטוע הרס לא קיים פרנקי הוא חלק בכיר מחוליית הקישור\התקפה הטובה בעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/11
  4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יובנטוס נחושים לקנות את וידאל והציעו 21 מיליון יורו עליו. זה אומר שהם נקבו סכום אולי קצת יותר נמוך ממה שהם מוכנים לשלם כדי להתחיל מכאן את המשא ומתן עם לברקוזן. הם יקבלו אפילו יותר אם לברקוזן תתעקש, אבל מצד שני יש לו רק עוד עונה אחת בחוזה, לכן באייר ישמחו לקבל גם פחות כדי לא להפסיד אותו ללא כל תמורה.

איך שלא מסכמים את זה, זה גם לא סכום שבאיירן תשלם וגם לברקוזן נחושים לא להעביר אותו אלינו. לטעמי חזית וידאל נסגרה מבחינתנו. אני גם לא חשבתי שאנחנו צריכים אותו מהתחלה. לא הקישור האחורי הוא עקב האכילס שלנו (אם בכלל יש אחד כזה).

5. dudi Member

וואו חשבתי שהדיון על ריברי לא ייגמר, טנקס סלע(זה רגע לפני שנדב הופך עלי שולחנות כאן, אבל על ריברי אני לא מוותר לו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx..)!

בכל מקרה 21 מליון על וידאל שווה ליובה במיוחד שקשה לה להשיג בכירים, והנה שחקן שיכול להיות מוקד חשוב ביבשת בעמדה שאתה טוען שהיא לא האכילס שלך, אבל לזה קוראים התפשרות\בנוניות שהיא האויב למילה הצלחה, ושגשוג.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דודי, לברקוזן יתנו אותו גם ב 10 מיליון ליובה רק כדי לא לתת אותו לנו, זאת הייתה השורה התחתונה. אנחנו כן רוצים שחקנים טובים ככל האפשר, אבל שוב חוזרים למקרה שקבוצות לא רוצים לתת לנו (הפעם מסיבה קצת שונה). נכריח אותם?

7. dudi Member

אל תכריח, אבל אתה יודע בטח שטוב ממני שעם טלפון באישון לילה, שיכלול "ליטופים" כגון אלאבה, פראניץ'\טימו, או אפילו קרוס, בתוספת 2 כפיות סוכר, ובערך 8 מליון יורו, והצ'יליאני אצלך בעטיפה של וורלד קלאס.

הכל עניין של רצון, בצורה שאתה רוצה לזרוק להם 10 מליון, ולהחריב להם את התקווה לרווח, או לסירוגין מצוינות\הישגיות היא לא רצינית מספיק, והצדק עם לברקוזן בנתיים, ואני מקווה שההפסד הוא לא לנו.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לדעתי היינקס והמועדון רוצים את וידאל כל כך, שגם 15 מיליון + שחקן בסגל הם מוכנים לתת ללברקוזן תמורתו. תפנים, הם לא רוצים לתת למתחרה שלהם בליגה את השחקן. עכשיו עם ההצעה של יובה, גם אם באיירן תציע 25 מיליון הם יקבלו סירוב מלברקוזן. זאת תיהיה סנסציה מבחינתי לאחר החדשות האחרונות אם וידאל ינחת כאן הקיץ. הסיפור נראה לי די גמור.

9. dudi Member

שני דברים שונים, אז ככה-

1-חבל, ואני לא אפרט מפאת כבוד 44 עמודים כמה וידאל טוב,משדרג,חיוני.

2-עם יד על הלב, איזה יריבות אתה מדבר? שיקום הגבר שמוכן לומר אני שם את ההון שלי על העובדה שבאיירן לא עושה את הליגה ב-8 נק' לפחות!

יריבות..

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם אני רוצה את וידאל ומודע לתוספת המקצועית שהוא יכול לתת לנו. לברקוזן כן מאמינים שהם יכולים לתת תחרות לבאיירן. גם אם זה לא נכון, זכותם.

11. dudi Member

אני רוצה רק להדגיש אני חלילה לא מזלזל באף אחת מהקבוצות בליגה! אני פשוט לא רוצה פוליטיקה על מטרות המועדון שלנו הגמר במינכן, ולא שאני אומר שחייב להגיע, אבל חובה עלינו לעשות הכל כדי להיות שמה, ולא להציב מטרה מינימלית שהיא הליגה, בנינו מצב הסגלים פיזית לא יאפשר תחרות.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מסכים, ואל תדאג, מנסים לשאוף הכי גבוה ולהביא את השחקנים הכי חזקים שרק אפשר. עם וידאל זה לא ילך לצערנו כי לברקוזן מסרבים בתוקף. נראה מה הלאה.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין עם וידאל בכלל לא סגור. ההצעה של יובה לא משנה שום דבר. לא יובה מהווה פקטור בעניין וגם לא לברקוזן. הכל תלוי בוידאל עצמו. אם וידאל מאוד רוצה לבוא לבאיירן הוא יהיה אצלנו. אם הוא רק רוצה להתקדם מלברקוזן הלאה ולא משנה לו אם זה באיירן או יובה או מילאן או השד יודע מה, אז הוא לא יהיה בבאיירן. במקרה שהוא רוצה רק להתקדם, יש ויהיו מספיק הצעות שלברקוזן ישמחו לקבל (כי אם לא בשנה הבאה הם לא יראו גרוש והם לא יכולים להרשות לעצמם אובדן הכנסות כזה) ובאיירן לא ישלמו עליו מעל ל - 12 מליון (או אולי בלחץ כשחלק מזה זה איזה שחקן או שניים 15 מליון). ואם הוא ממש רוצה רק באיירן אז לא יעזור לאף אחד כלום ורק נשאלת השאלה מתי. הוא לא יסכים לעבור ליובה וללברקוזן תהיה ברירה או לאבד אותו בחינם לבאיירן בשנה הבאה או לאבד אותו לבאיירן בתמורה לסכום מסויים השנה.

מכיוון שאין אלטרנטיבות לואן בויטן וברנו כאחד משני הבלמים אז כנראה עדיף לשחק איתם מאשר לעלות רק עם בלם אחד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    כמו שאף אחד לא ישלם 30 מליון על קונטראו ככה אף אחד לא ישלם 30 מליון או יותר על הוודס או הומלס או כיוצ"ב ובצדק.

14. dudi Member

בואטנג, ובאדשטובר יהיו בלמים.

15. aloneli Member

אין ספק שוידאל טוב,אבל אין מה לעשות נברקוזן נגד העסקה ולא משנה מה וידאל רוצה או אם זה עוד 5 מיליון לפה ולשם.

מאיפה בדיוק הבטחון הזה שנזכה באליפות ועוד בפער של 8 נקודות?

אפשר לחשוב שבאיירן היא ברצלונה או ריאל...קודם כל שיהיה לנו הגנה ואז נדבר!