באיירן מינכן 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏27/6/09.

1. FC_Bayern Member

יש למישהו סטטיסטיקה של כמות השערים שהגיעה מאגף ימין מול אגף שמאל בעונה החולפת?

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Lars Ricken Member

שאלה לי אליכם אוהדי באיירן.
    במועדון הבאוורי חושבים שההגנה שלהם תחזיק מעמד גם בעונה הבאה?
    באיירן לא רוכשת אף בלם,רכישה שהייתה אמורה להתבצע עוד הרבה לפני הרכישות של חלוצים וגומזים למינהם.
    באיירן בראש ובראשונה צריכה בלם.כי אחרת נשאר עם בלם בדיחה העונה לשם דמיקליס ואיתו עוד בלם לא יציב ושמו לוסיו וכולנו גם ראינו איזה בלם מחליף "פנטסטי" הוא ברנו.
    ההגנה הזאת לא החזיקה אשתקד וזה עלה למועדון הבאוורי באליפות ובהדחה משפילה מליגת האלופות.
    אני לא יתפלא אם כולנו בסוף נבכה בעונה הבאה כמה ההגנה של באיירן נראית כמו מסננת.
    4-0 לברצלונה זו תבוסה מבישה למועדון כה מפואר כגון באיירן.4-0 שכולו הגנה כושלת.
    על מנת שתוצאות כאלו לא יחזרו שנית,באיירן חייבת לקנות עוד היום(!) בלם וורלד-קלאס לסגל שלה.

4. dudi Member

אדוני מי שמשקר לעצמו יאכל את הכובע עוד לפני שהאביב מגיע אני אישית לא מאמין בצוות הבלמים הקיים לא מוכר המשחקים הארגנטינאי,ואן בויטן האיטי והמסורבל,וברנו שאישית לא מרחיב על הדבר הזה,אולם לוסיו בסדר אבל לא שמקיפים אותו חבורת הלא יוצלחים הזאת.

תוסיף לאלמנט ההגנתי את האגף הימני שזקוק לבוסינגווה(חלום!!),או לפחות סרנה,ועמדת השוער שהעובדה שהרצון בשוער מספר 1 בגרמניה (אם לא מעבר אליה) מזילה ריר לקברניטים בזבנר שטרסה מצדיקה את עצמה נובעת מחולשה בעמדה הנ"ל גם כן.

אז ככה שבלם ברמה צריך(בואטנג?!!!,סובוטיץ',או אפילו קרבליו,ברצאלי,ואיבנוביץ')אבל לא פחות מגן ימני,ושוער ואם ללכת עוד צעד באיירן סבלה מקישור אחורי מגוחך בהנהגת ה"קפטן" מה שאני מקווה שטימו ישמנה פלאים..מאד מקווה.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

וההגנה הזו ספגה עונה קודם לכן את כמות השערים הנמוכה ביותר אי פעם בליגה הגרמנית.
    באיירן לא צריכה שחקני הגנה. באיירן צריכה משחק הגנה. ואני אעשה פארפזה על דבריו של פיליפ לאם - את החיזוק הכי חשוב בהגנה עשינו בהחתמת המאמן (הוא אמר: "המעבר החשוב ביותר היה המאמן")
    אם כי, עדיין יתכנו שינויים פרסונליים מעבר לבארפהיד שבא ולוסיו שאולי הולך.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/09
  6. dudi Member

נדב לא שכחת מגן ימני במסגרת השינויים..? חוץ מזה עדיין לא רואה הגיון בעזיבה של לוסיו לא אני ובטח שלא גדולים ממני,לא במצבת הבלמים הנכחית זה בטוח.

7. Lars Ricken Member

ובשורה התחתונה,בגלל ההגנה העלובה של באיירן ,המועדון הפסיד תארים שבאים ברגל בד"כ לבאיירן כמו גביע הפוקל ואליפות הליגה.
    ואחרי כל הבלה הבלה בלה של כולנו ,באיירן חייבת לרכוש בלם עוד בעונת העברות הנוכחית.
    יש חושבים אחרת?

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אולי אם היה משהו נגיש בשוק שהיה אפשר להביא, היו יוצאים לטרף במועדון כפי הנראה. השאלה היא, על מי חשבת?

9. Lars Ricken Member

אפילו אריק בנאדו סלע.
    וברצינות,לבאיירן יש מערך סקאוטינג שלם שנבנה במטרה לחפש אחר שחקנים שהקבוצה צריכה אותם.
    קוראים לקבוצה שלך קוטבוס או בילפלד סלע?
    כי בלקסיקון של באיירן לא תמצא בחיים את המילים "נגיש " ו"לא נגיש".
    עם כמה ג'ובות שבאמת לא חסרים בבאווריה אפשר לקנות בלם שיסגור את החור הענק שנוצר במהלך העונה שעברה בהגנת באיירן מינכן.
    אם באיירן יסמנו בלם שהם באמת רוצים הם יקנו אותו לבסוף.
    הרי בסופו של דבר בשנים האחרונות הכסף מניע את הכדורגל,במיוחד העונה(ע"ע ריאל מדריד).

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מצטער, אבל זה לא נכון. גם במושגים של באיירן וגם במושגים של ריאל מדריד יש נגיש ולא נגיש. אפשר לנסות להציע סכום על כל שחקן, אבל לקבל אותו לא בטוח, תלוי ממי. המטרה של רוב השחקנים הגדולים באירופה הוא לא לבוא לשחקן בגרמניה, אלא לשחק בריאל מדריד, ברצלונה, יונייטד וכו'. אם לא שם, אז בליגות הגדולות. תמיד היה קשה לפתות שחקנים לבוא לגרמניה אם היו להם הצעות מספרד או איטליה. באיירן הצליחו יפה והביאו כמה סטארים גדולים, אבל עדיין לא הם ולא ברצלונה מסוגלים להוציא את טרי מצ'לסי או את פרדינאנד מהיונייטד. אלו פשוט יסרבו על הסף (גם השחקן וגם המועדון) למעט מקרים בודדים (כמו רונלאדו שרצה מהיום הראשון לשחק בריאל). עכשיו אתה מבין למה אני מתכוון שאני אומר "נגיש"?

11. Lars Ricken Member

כן.
    אבל כשאמרתה "אם היה משהו נגיש בשוק",זה נראה כאילו אין בלם בעולם שיכול לסגור את החור בהגנה של באיירן.
    הנה לפניך כמה שמות של שחקנים שהיו סוגרים טוב מאוד את החור בבאיירן ולא,הם לא סמלים של קבוצות כמו "טרי" או "פרדיננד":
    אלסנדרו גמבריני של פיורנטינה, אנדראס ברזגלי-וולפסבורג, דיויד לואיז-בנפיקה ודייגו לוגאנו-פנרבחצ'ה.
    אלו ועוד מלאן שחקנים שהיו באים בשמחה לבאיירן, היו באים אפילו בריצה קלה.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עד כמה אתה סגור על זה שהם עדיפים על וואן בוייטן, דמיכאליס ולוסיו? אחרי כל כך הרבה רכש שבאיירן עושים תיהיה בטוח שהם בודקים כל אופציה לפרטים. צריך לראות מה יהיה בחזית לוסיו ואז יגיע בלי ספק בלם. עונת העברות הרשמית החלה רק היום, בוא נסכם את מסע הרכש עוד חודש. אולי אתה צודק והם רדומים בכל הנוגע לבלמים, אבל לפי הערנות שלהם בסך הכל בשוק העברות העונה, אני מתרשם שלא. בוא נדבר עוד חודש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Lars Ricken Member

אוליי עדיין מוקדם לשפוט את באיירן בעניין הרכש,למרות שאני חושב שליפני כל הרכישות הייתה צריכה להתבצע רכישה של בלם.
    הבה נדבר בסיום עונת העברות.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שכחתי את עמדת המגן הימני. לטעמי, עם עבודת הגנה נכונה של המאמן (כלומר איך שהוא יעמיד את משחק ההגנה, החל הקשר/ים הדפנסיביים שישחקו, דרך הקשרים ההתקפיים וכלה בחלוצים) אין לנו שום בעיה עם המגן הימני. לזה תוסיף שברפאהיד ופרנייץ' יכולים שניהם לשחק כמגינים שמאליים ואז לאם בימין.
    ולגבי לוסיו - זה לא אני. זה הוא. הוא כועס מאוד על באיירן, בגלל דברים שנאמרו עליו שם לאחרונה (אין לו מקום בטוח וכו') והוא רוצה לעזוב. תקרא בכל אתר/עיתון גרמני. אז לא יחזיקו אותו בכוח ואולי הוא ילך. להגיד לך שאני שמח או מצטער. אני דיי נחצה לשניים. מצד אחד, לוסיו ידוע בשטויות ההגנתיות שלו ולא פעם אמרתי את זה, מצד שני הוא היה לא רע השנה (אם כי יחסית להגנה מצחיקה אז אולי הוא לא באמת השתפר). ולא פחות חשוב, אם הוא איתנו השנה הזו, לא נראה עליו כסף, אז אולי עדיף למכור אותו עכשיו ולהכניס כמה יוריים לקופה, לפני שיהיה מאוחר בעניינו.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

1 ליולי ובשעה טובה נכנסנו היום רשמית לעבודה בזמן שהחוזים החדשים נכנסו לתוקף. כך זה נראה היום בזבנר שטרסה עם כל הפנים החדשות:

http://img17.imageshack.us/img17/4941/neubayern2009.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/09