באיירן מינכן 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏27/6/09.

1. T0XiN Member

אני לא מבין על מה כל המהומה על שויינשטייגר. לאחרונה נכתב בתקשורת הגרמנית שהוא יצא לחופשה מיד אחרי סיום המונדיאל והדבר היחיד שמעניין אותו זה לבלות קצת זמן איכות. כשתהיה ידיעה משמעותית יותר על מעבר כזה או אחר יהיה על מה לדון.

שויינשטייגר נתן עונה פנטסטית הן בבאיירן והן בנבחרת הגרמנית. בורג חשוב לכל הדעות.
    אני לא חושב שיש שחקן שירצה לעזוב את הקבוצה אחרי עונה שכזאת.

כפיר,שוב פעם אתה מחפש בשדות זרים? פקח את עיניך,הקשב לאוזניך ותריח היטב. כי באיירן מינכן היא הטופ. לא ברצלונה ולא ריאל מדריד (במיוחד לא ריאל שכבר כמה שנים טובות לא השיגה דבר באירופה).

לקבוצה שלנו יש שחקנים מהטופ העולמי, הקישור שלנו כולל ההתקפה כבר מאוייש בתותחי אירופה כאשר הם מתפקדים כמעט ללא אגו ובצורה קבוצתית נהדרת.
    יש להשתדרג אולי מעט בחלק האחורי ולאייש את החלק האחורי בשחקנים מוכשרים וצעירים שבעתיד יהיו אותה הגנת ברזל שאנו מייכלים לה בהנהגתו של פיליפ להאם.

חבר'ה,הרימו ראש ותהיו גאים כי הקבוצה שלנו נכנסת ללא ספק ל New Era.

2. אפנברג Member

קפטן הוא תפקיד שיכול להיות פרווה ויכול להיות מאוד משמעותי-השחקן הוא זה שעושה את התפקיד. אני זוכר במשחק האליפות ב-2001 כשקבלנו גול בדקה ה-89 מהמבורג והיינו זקוקים לתיקו: קאן (אפילו שלא היה הקפטן) רץ להרים השחקנים ולדחוף אותם וכולנו זוכרים איך נגמר. גם אפנברג נתן הצגת תכלית של קפטן בגמר באותה שנה מול ולנסיה, בקיצור: לא מדובר בהכרח בתפקיד שהוא רק ייצוגי, אפשר לתת לו תוכן.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

11 משחקני הקבוצה שלנו הגיעו לחצי גמר המונדיאל האחרון 8 בגרמניה ו - 3 בהולנד.

שחקני הקבוצה שלנו הבקיעו יותר שערים במונדיאל מכל שחקני איזה מבין שאר הקבוצות - בסה"כ 12 שערים.

4. T0XiN Member

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד, אחרי ששמועות קישרו את קלוזה לווסטאם שמועות חדשות מקשרות אותו למארסיי.

מצד שני, תומאס מולר אומר בראיון שהוא מוכן לחתום בבאיירן גם ל - 10 שנים, כבר היום ובלי שום היסוס.

6. scholl Member

תעזרו לי ,אני מאוהב !
    3>

7. aloneli Member

אין ספק נוכחות הייתה לבאיירן במונדיאל!!
    היה יכול להיות מצב של 11שחקני באיירן בגמר...
    למרות שהייתה קצת אכזבה מרובן ריברי ודמיקלס שהיו רחוקים מהיכולת שלהם אני מקווה שזו רק עייפות ולא ירידה ביכולת או משהו..

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם אכן כך אז דמיכאליס כבר שנתיים סובל מעייפות. אני מניח שלגביו אפשר כבר להסיק את המסקנות. לגבי רובן אין תלונות והוא גם למרות העומס משחקים המשיך להיות טוב בגביע העולם. צריך לזכור שהתמקדו בו פחות ויותר נתנו לסניידר לנהל את המשחק בהולנד וזה גם אספקט לכך שרובן לא בלט כמו שהוא בולט בבאיירן.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/10
  9. eran levy Member

העובדה שסניידר היה בינוני בעצמו (המועמדות שלו לשחקן הטורניר שעלתה מתישהו לא עשתה עליי רושם) לא תרמה ליכולת של רובן, ומה שעשתה לו הגנת ספרד בגמר לא קורה דרך קבע.
    דמיקליס באמת צריך לנוח, הוא קצת מבולבל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

10. אפנברג Member

ויפה שעה אחת קודם! הוא שחקן שצריך לעבור לווסטהאם, לא קלוזה.
    אין ספק שהיה הרבה כבוד כשהמון שחקנים שלנו שיחקו במונדיאל, באמת תענוג. יאללה שתתחיל כבר העונה! רעב לעוד מסע מופלא בצ'מפיונס!

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן חאל קורא לשחקני באיירן שלא להשתתף במשחק הנבחרת הבא. עם כל הכאב, אני יכול להבין אותו.
    השחקנים האלה במנוחה עד ל - 2 באוגוסט ורק אז הם מתחילים את האימונים עם הקבוצה. המשחק הרשמי הראשון של הקבוצה הוא ב -15 וב - 20 כבר יש ליגה. משחק הנבחרת נגד דנמרק הוא ב - 11 לחודש והשחקנים שאמורים להיות בסגל אמורים להגיע למחנה אימונים כבר ב - 9 לחודש, כך שלשחקני באיירן שבנבחרת יהיה רק שבוע להתאמן עם הקבוצה.
    יוגי כבר הרי הראה לנו שמשחקי ידידות זה לא ממש משנה (המשחק נגד אורוגוואי, למשל) אז שיקח סתם 11 ויעזוב לנו את הקבוצה בשקט.

12. דנידין Member

אני לגמרי מסכים וגם בשאר הקבוצות מאוד לא מרוצים מהתאריך המדובר, אבל יש סדרה של משחקי ידידות בכל העולם ואלו תאריכים שנקבעו לכולם מראש.

13. אפנברג Member

צודק במאת האחוזים.
    אני חושב שלשחקני באיירן היתה העונה הכי ארוכה מכל הקבוצות באירופה עם ההגעה לישורת האחרונה בשלושה מפעלים וכמות שיא של משתתפים במונדיאל אז אפשר לוותר להם על משחק הנבחרת-ההכנה שלנו לעונה הבאה לא בדיוק אופטימלית ונקווה שלא נשלם על כך מחיר.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש צדק מסויים. ועדיין תהרגו אותי איך אתם לא רואים את החוצפנות של ואן חאל.
    מאמן השנה ובלה בלה, שיחת טלפון, שיחת טלפון אחת, שיחה בינך ובין לאוו, לא השגת אותו, דבר עם בירהוף, דבר עם יושב ראש ההתאחדות צוונציגר.
    למה לרוץ לתקשורת?

פוץ!

15. אפנברג Member

יש צדק בדבריך אבל אנחנו יודעים שזה ואן חאל (להבדיל כמו שיודעים שמוריניו הוא מי שהוא בהתנהלות) כך שאני לא מופתע מהצעד הזה. יכול להיות שגם החזה קצת התנפח אחרי אשתקד (להגיד על ואן חאל שהוא היה סוס מת ברמת המועדונים הגדולים לפני אשתקד זה להעליב את הסוס המת...ופתאום הוא באמת בטופ של הטופ ויהירות וואן חאל תמיד הלכו יחד). אני חושב שהשתחרר אצלו גם כעס בגלל ההכנות שנפתחו והוא צריך להשלים הקאדר עם שחקנים מהחובבים כדי לקיים אימון מלא. כל זה לא תורם לסבלנות שלו והוא גם זוכר איך נפתחה העונה אשתקד: הכסא מתחיל לרעוד מהר תחת ישבנו של מאמן באיירן בגלל הציפייה להצלחות, מה גם שבעונה הבאה הציפיות בשמיים אחרי העונה הנוכחית אז לא מפתיע שנהג כפי שנהג.