באיירן מינכן 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏27/6/09.

1. Yav85 Member

אך להפסיד פעם שניה בגמר תוך חודשיים זה ממש ממש באסה רצינינית =(
    ולענייננו לפי התקשורת שוואיני לא יחליף את ואן בומל כבעל הסרט על היד כי הוא בדרך לריאל מדריד

2. Klose Member

ומאיפה המידע הזה שהוא ברך לריאל?

3. scholl Member

שוויני מבחינתי הוא אכזבה עצומה - בכל מה שקשור לדיבורים שלו .
    כשהוא היה אפס המשיכו להאמין בו והשאירו אותו בקבוצה ,עונה אחת טובה ומונדיאל אחד טוב והוא כבר מדבר על עזיבה ?

אלה אם כן לא הבנתי את הדברים נכון .

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא מצאתי עדיין מקום בו הוא ציין משהו לגבי עזיבה. ממה שהבנתי ממנו הוא לא פוסל לשחק במקום אחר בעתיד, אבל זה לא מהיום ולא החל ממחר כפי הנראה.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוויני אף פעם לא היה אפס ותמיד עשה את העבודות שהטילו עליו בצורה מצויינת, כולל גם מגן שמאלי (לבעלי הזיכרון הקצר). מה שכן, אף פעם, עד העונה הזו לא היה לו תפקיד המפתח בקבוצה. עד העונה הזו תמיד נתנו למישהו אחר להיות הלב של הקבוצה. אז המצוינות שלו היתה פחות מורגשת.

אל תתרגש ממה שדני הביא. הוא ציטט את זה כאן ובעוד מקום בדיוק בשביל זה. להתסיס את אוהדי באיירן. כאילו שוויני בוגד בנו. כאילו שזה משנה אם אתה כועס על שוויני או שונא אותו. זה לא ישנה את התוכניות של שוויני או המועדון. עם כל הכבוד לנו, אנחנו לא קובעים כלום (אפילו לא רוזנר כשהיה יושב בישבות ההנהלה של באיירן).
    שוויני אמר שהוא ממשיך בבאיירן ובעתיד עוד הכל יכול להיות. זה הכל. זה לא פעם ראשונה שלו שהוא אומר את הדברים האלה וזה טבעי וגם לפני המונדיאל הוא אמר דברים דומים. לצערנו, אין היום הרבה שחקנים בעולם שמתחילים ומסיימים את הקריירה שלהם באותו המקום. במיוחד בגרמניה שכל מעבר ממנה לאנגליה או ספרד נחשב כאילו עליה בדרגה. אז הם רוצים להגשים חלום. כשהדברים יהיו קונקרטיים ידברו איתו ויראו מה לעשות ואז גם לנו יהיה על מה לדבר. כרגע, באמת חבל על השיפוף שאנחו משפשפים את המקלדת בהדפיסנו את הפוסטים שלנו בעניין זה.

6. Klose Member

מה יש לכם משוויני ? מה הוא עשה לא בסדר?....תפסיקו להאמין לכל פיפס שכותבים ולכל שמועה קטנה..
    אז היו שמועות שריאל מתעניינת בו נו ו?....חחח מה הביג דיל....או שהוא אמר שיש אופציה לעזיבה...חח אז מה?....אין משהו שהוא עשה או אמר לא בסדר...הוא100%

7. Yav85 Member

שוואיני הוא אחד השחקנים הטובים ביותר שיש היום בבאיירן אבל כשבכל מקום יש דיבורים על המעבר שלו או לריאל או לצ'לסי והוא עצמו אומר שלשחק בחו"ל זה יהיה דבר חלומי אפשר להגיד שלא נראה אותו עוד הרבה באליינס וצריך לחשוב על אלטרנטיבה

8. scholl Member

אני עדיין מאמין שזה עוד רחוק מאוד ,שוב ,אם השארנו את ריברי שהוא בכלל לא שחקן בית ושחקן שמחפש "ריגושים" ומעברים (לפניונו הוא החליף כמדומני 5 קבוצות ) אז אני מאמין ששוויני ירגע ,יחשוב בהיגיון ויבין שהכי טוב לו להשאר בבאיירן ולהיות בה אגדה .

ב 2012 ישוחק באליאנז גמר הצ'מפיונס ,אפשר להיות בטוחים שלפניי כן הוא לא יעזוב .

אני חושב שהמחלה שלנו הייתה ונשארה מיכאל באלאק ,הבנאדם לא מפסיק לבלבל לשוויני את המוח והוא זה שממליץ לו בחום לעזוב ,יש לי הרגשה שבאלאק רוצה להתנגח עם הנס ,רומנהיגה וכל באיירן בעצם ,ולכן הוא מנסה לשכנע את שוויני לעזוב לצ'לסי ,הממזר גם התבטא לא פעם כשאמר שעשה החלטה טובה כשעבר לצ'לסי ,ובכל זאת ,את ליגת האלופות הוא לא לקח ,אני מקווה שניתן ללוזר הזה בראש במדיי לברקוזן .

באיירן מינכן היא אימפריה ,יש לנו מועדון גדול ,אחד מהגדולים ביותר ,ויש לנו סגל ומאמן מהטופ של הטופ .

אז אפשר לעזוב את העינינים האלה בצד ,בזמנו ברצלונה התעניינה בפיליפ לאם והבחור החליט להשאר ,ווילי סניול היה מבוקש בחצי אירופה ובסוף החליט להשאר ,אין מה להתרגש ,שוויני יבין שאין כמו באיירן מינכן בשבילו .

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. אפנברג Member

אם הוא לא יקבל סרט הקפטן זה בגלל שהוא לא קפטן בנשמתו. קפטן באופי היה יורד בגליץ' של צהוב בחצי הגמר מול ספרד כדי לעורר השחקנים והוא פשוט לא כזה. תאמינו לי שכשהוא ילך למקום אחר הוא יבין איזו חממה היתה לו בבאיירן.

לגבי המשכורות: אני כמובן בעד שחקנים בעלי שם ולשם כך צריך לשים כסף אבל לא בעד להעלות לשחקנים שכר אחרי שהם כבר חתומים וגם כך לא בדיוק רעבים ללחם ולזה התכוונתי במקרה של שווייני.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, דיי עם השטוויות!

סילפתם פה לגמרי את הדברים של שווייני ועל זה אתם יוצרים לו פה דיון הזוי ומטומטם.

מי שלא יודע לקרא גרמנית שלא יביא לי לכאן כתבות של וואן או וואטאוור. זה לא מקובל אצלנו בגרמני.

וכפיר, ציד המכשפות שלך נגד שווייני הוא מגוחך ועצוב. עצוב כי כאוהד באיירן שווייני אמור לסמל אצלך את כל מה שטוב בכדורגל הגרמני הקלאסי ולא המודרני.

קיצר, כל הודעה מפגרת בנוסח כמו של האלה למעלה תמחק.
    כן דיקטטורה, כי זה כבר מעצבן אותי, משעמם לכם? לכו לים!

11. yossi170271 Member

רוזנר אתה תותח,אתם מדברים כאן כבר יומיים על דבר שאין לו שחר,

12. דנידין Member

שוויני עשה שיפור גדול העונה, אבל מותר לחשוב שהוא לא מתאים להיות קפטן. אני אישית לא חושב כך, הוא אפילו יותר מתאים מלאם להיות הקפטן בבאיירן בעתיד.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון מאוד ולדעתי זה גם ישפר את היכולת שלו עוד יותר.
    עם זאת, תפקיד הקפטן (כלומר מי לובש את הסרט) לא באמת כזה עניין חשוב. מישהו חושב שהקפטן של ספרד נתן להם איזה ערך מוסף או של הולנד?

ובעניין השמועות - התבשיל הנוכחי מקשר את גי'אן הגנאי לבאיירן. יכול להיות יופי של חיזוק לספסל במידה ומירו אכן יעזוב. הכל כמובן תלוי במחיר שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/10
  14. Trnado Member

רץ פה אחד הדיונים המצחיקים שיצא לי לקרוא בפורום הזה אם לא המצחיק שבהם. יש הצעות מריאל וצ'לסי? אז מה? איך לא יהיו הצעות? הוא השחקן הכי טוב בעולם בעמדה שלו, רק שעכשיו שאר העולם מתחיל להבין את זה.
    הוא לא הולך לשום מקום בעתיד הקרוב. יש לו הזדמנות להיות אגדה במועדון שהוא גדל בו אם יסיים בו את הקריירה. משהו בסגנון של מלדיני במילאן וראול בריאל מדריד. אם יבחר לעזוב יום אחד זה יהיה עוד הרבה זמן. דיון מיותר ולירן צודק. לכו לים.

15. Bayern Straße nach sechs

7 שחקני הנבחרת הגרמנית ו-3 הפינלייסטים ההולנדים מקבלים 3 שבועות מנוחה ויחזרו לאימונים ב-2 באוגוסט אחרי עונה ארוכה במיוחד.

לבחור צעיר אחד אין כוח לגעת בכדור:"לא לבעוט בכדור, רק לשכב ולנוח" 66 משחקים למולר בעונה ראשונה בבוגרים! עם זאת הוא מוסיף:"בדיוק כמו בשנה שעברה, אני מתחיל מאפס. המאמן לא יגיד לי:תומאס, לא התאמנת שלושה שבועות אבל אני עדיין אבחר אותך" - איזה רעב, איזה רצון, איזה בחור. כמות השבחים בשבועות ובעיקר בימים האחרונים פשוט מחממים את הלב. הצניעות והעבודה הקשה שלו שווים כל מחמאה.
    עוד אחד שזקוק למנוחה הוא פיליפ לאהם, ששיחק 67 משחקים העונה, וזה לא נגמר, יש לו עוד גמר מחר, חתונה עם קלאודיה. בגמר הזה הוא לפחות ניצח. מזל טוב!
    באסטי האדיר מסיים מונדיאל של 79 קילומטרים ו-565 מסירות. שני רק לאלוף העולם החדש, צ'אבי.
    אני עדיין בשוק על הדיון שהלך כאן בימים האחרונים.