באיירן מינכן 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏27/6/09.

1. דנידין Member

רק שחשוב לומר, הוא לא מדבר על עזיבה אם תשים לב בהודעה שלי, אבל מי יודע מה יהיה בעתיד.

2. scholl Member

אז בקיצור ,תקנו אותי אם אני טועה ,הוא לא פוסל אפשרות שבעתיד הוא יעזוב כמו שהוא לא פוסל אפשרות שבעתיד הוא יישאר ,בינתיים הוא סגור על זה שהוא נשאר במועדון .

אמת ?

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לפחות ככה אנחנו מקווים.

4. scholl Member

אם את ריברי ה "בעייתי" הצליחו להשאיר ,שוויני בשבילם זה משחק ילדים,אין מה לדאוג ,ישבו לו קצת על המצפון בנוסף לעוד קצת מזומנים והוא יחתום גם לעוד 5 שנים ובנוסף לזה יגיד תודה .

אני לא מתרגש מהפרסומים האלה מהסיבה הפשוטה שהיום קשה למצוא מועדון כמו באיירן ,במיוחד שחקן בית כמו שוויני ,ושוב ,אם את ריברי הצליחו להשאיר ...

5. אפנברג Member

עוד מזומנים??...הוא קבל כבר בקיץ הקודם העלאה בשכר ועם משהו כמו 5.5 מליון יורו לעונה אין סיבה להוסיף יורו נוסף. גם המשכורת של ריברי מופקעת לטעמי, 10 מליון יורו לעונה. אם זה היה תלוי בי אין העלאות שכר בבאיירן בחמש השנים הקרובות...

6. scholl Member

חבר,מעבר לערך של ריברי על המגרש ,השארת שחקן כזה במועדון ממחישה את כוחה של האימפריה .
    בזמנו דיברו על 50 מיליון יורו וסכומים דומים ,באיירן מינכן לא התכוונה לשחרר את ריברי וכמו שאתה רואה הוא האריך את חוזהו במועדון .
    גם אני חושב ש 10 מיליון יורו זה מגזם אבל זה מה שה "כוכבים" האלה מרוויחים היום ,אין מה לעשות ,חוץ ממנו אני לא חושב שיש שחקן שמקבל סכום כל כך גבוה ועדיין ,אני מקווה שהוא יצדיק את המשכורת הגבוה.

אם תלך למועדונים כמו צ'לסי ,ריאל מדריד ,ברצלונה ,מנצ'סטר יונייטד מנצ'סטר סיטי ועוד תגלה שגם שם יש שחקנים שמקבלים 10 מיליון + .

בבאיירן הדבר אמנם חריג (וטוב שכך ) ,אך לא צריך להכחיש גם שהמועדון מנוהל נפלא ויש לו רווחים גדולים מעוד מדיי עונה והוא יכול לעמוד בסכומים כאלה .

עוד פן של העניין הוא כל המסביב ,ריברי מוכר חולצות והוא באופן כללי דמות מעניינת שמוסיפה צבע לכל המסביב .

ואם לומר את האמת ,אותנו לא אמור לעניין כמה הוא מרוויח ,העיקר שיבצע במגרש את המוטל עליו .

7. אפנברג Member

אין ספק שהמועדון מנוהל כלכלית לעילא ולעילא, רק ששחקנים לא יהיו חוצפנים. אף אחד לא צריך לקבל העלאה בגלל טורניר טוב כמו המונדיאל. כולם כבר היום מקבלים סכומים גבוהים ויחס נהדר שמועדון כמו באיירן יודע לתת אז אפשר להתרכז בכדורגל. זה לא אומר כמובן ששוויינשטייגר או מישהו אחר בקש העלאה אבל שידעו שאת השטרות צריך לפרוע לאורך עונה של עשרות משחקים בכמה מפעלים במקביל ולא רק בטורניר קצר של חודש, קשה ככל שיהיה. כפי שאני רואה הדברים, וגם שוויינשטייגר אמר זאת, נבנה בבאיירן משהו טוב תחת ואן חאל וכולם צריכים להירתם למשימה. העונה הקרובה הנה עונת מבחן חשובה: האם ההגעה לגמר אשתקד היתה אפיזודה או שחזרנו לטופ הארופאי, שלא לדבר על כך שעוד שנתיים גמר הצ'מפיונס אצלנו בבית אז בכלל דרושה מחויבות טוטלית. ההגעה לגמר השנה נתנה למועדון כח מול השחקנים: אנו מועדון פאר וזכות לשחק אצלנו. לפני כן הכח היה אצל השחקנים, ככה זה כש-9 שנים לא עוברים את רבע הגמר אבל זה השתנה אשתקד ואני מקווה שהחלה תקופה חדשה.

8. scholl Member

הוא עצבן אותי גם כשאמר שסרט הקפטן מגיע לבאלאק .
    במקום ללכת עם לאם ,הוא העדיף לתפוס את הצד של באלאק .

מעניין אותי מה נדב אומר על כל מה שאנחנו שומעים בימים האחרונים .

9. דנידין Member

לאם היה קפטן זמני וכל עוד באלאק הקפטן אז לאם היה צריך להרגע ולא לצאת בהצהרות, אבל עלה לו הדם לראש אחרי הניצחון מול אנגליה וארגינטינה והוא יצא טיפש וגאוותן. שווינשטייגר צדק בכך שאמר שקודם כל באלאק הוא הקפטן הקבוע, אבל גם שוויני לא נקי, כי הוא אמר את זה גם מאינטרס. הוא מקווה להיות הקפטן הקבוע אחרי באלאק ובכך הוא בעצם יצא בצורה חדה נגד ההצהרה של לאם.

כולם בכאסח על סרט הקפטן בנבחרת, הפרצופים הלא יפים של כולם מתגלים, אבל נעזוב את זה כאן כי זה הדיון של באיירן ולא של הנבחרת.

10. דנידין Member

אגב גם היום לאם ושוויני ישבו במסיבת העיתונאים אחד ליד השני ולא הסתכלו אחד על השני, לא דיברו אחד עם השני, לא חייכו אחד לשני, נאדה!

הקרב על סרט הקפטן בנבחרת הוא רק ההתחלה, כי עוד שנה גם ואן בומל כנראה יעזוב ואז שוב הם ילכו ראש בראש על הסרט בבאיירן.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/10
  11. Klose Member

נראה לי יוצאים פה קצת מפרופורציות....
    אז בסה"כ הוא אמר שהוא לא נשוי לבאירן זה הכל והוא צודק..ואם הוא ירצה לעבור לריאל
    אז זכותו המלאה שם הכסף הגדול ויהיה אפשר להבין אותו. הוא הרי עושה את ההחלטות שלו לפי העדפות האישיות שלו כבן אדם מה שטוב לו ולא כאוהב ומה שטוב לקבוצה...
    אז לא צריך להתצבן ולהגיד עד כמה יהיה טיפש מצידו אם הוא יעבור כי אם לכל אחד כאן היו מצעים פי 2 משכורת אז הייתם עושים גם מסג' למאמן בסוף כל משחק. אולי הוא רוצה קריירה גם מחוץ לגרמניה...למה לא? לכו תדעו מה ליבו חפץ....תזכרו קודם כל שהוא עושה מה שטוב לו ולא מה שטוב לקבוצה!

זכותו גם לחשוב שמגיע לבאלק להיות קפטן. למה לא? זאת הדעה שלו...מה כולם צרכים לחשוב אותו דבר...

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עכשיו אני יודע מי אתה!

אתה עיתונאי שאוהב למצא דברים ולא שם וניצב כמו רובין הוד לצד החלשים.

שוויני אמר רק שהוא אוהב מה שקורה בבאיירן, אבל הוא לא נשוי עם אף אחד.
    במילים אחרות, באיירן תמשיך להעמיד קבוצה תחרותית עם מאמן טוב אז גם שווייני ישאר. כמו בנישואים.

יש לנו כאן עורך דין, תשאלו אותו, הוא בטח יבהיר לכם מספר דברים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. אפנברג Member

סרט הקפטן ושווייני זה סיפור לא מהיום ולא רק בנבחרת: כאשר קאן פרש שווייני לא היה אפילו מועמד להיות הקפטן במקומו בבאיירן, ואפילו לא קפטן מחליף. דברו על לוסיו, על דמיקליס בגלל הוותק, על לאם ובסוף החליטו ואן בומל. לטעמי אין לשוויני איכויות של קפטן (ואן בומל לדוגמא יעשה פאול של צהוב כשדברים לא הולכים כדי להעיר את השחקנים-מול ספרד שווייני אפילו לא התקרב לזה), מצד שני גם לאם לא בדיוק אישיות סמכותית... לא יעזור: שווייני עדיין ילד בראש ולא סתם לא מינו אותו בבאיירן ולא בנבחרת. לכן אני חושב שתהיה לו בעיה אם יצא מחוץ לבאיירן כי במקומות אחרים לא יעשו לו הנחות.

14. T0XiN Member

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/10
  15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אותך. מה אתה מתרגש מכפיר. הוא כל הזמן צועק למה לא מביאים סטארים לקבוצה. ובנוסף הוא גם מבקש שגם המחליפים יהיו סטארים ולא אלטינטופים וכאלה. אבל הוא גם לא מוכן לשלם להם הרבה כסף. איך בדיוק הוא רוצה להביא את הסטארים עם משכורת של פועל נקיון בצ'לסי או ריאל? רק לכפיר הפתרונות.
    דרך אגב, אני גם לא ממש יודע מאיפה הוא הביא את הנתון שריברי ירוויח 10 מליון יורו לעונה.

אתמול הסתכלתי טוב טוב על ואן דר ויל. אני באמת לא רואה את הערך המוסף שלו על קונטנטו/באדשטובר. בטח לא ב - 17 מליון יורו. אותם הדברים לגבי קונטראו (רק ששם מדובר ב - 30 מליון).