באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. dudi Member

כמה טוב שבאת נדב :)

אני סגור על זה שעשינו פה דיל טוב לשחקן כלבו שמאלי,שנראה ממנו הרבה דברים שהיו חסרים לגיוון הקבוצתי,סטייל מה שלא קיבלנו מעולם מאלטינטופ.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף מישהו שמח לראות אותי.

3. C-J Member

"דברים שחסרים לגיוון הקבוצתי"? מה? האם זה התת מודע שלך שמודה שהאיש בא בעצם במקום ריברי ובכך הוא כבר תורם לגיוון הקבוצתי?

תיקון: "סטייל מה שלא קיבלנו מעולם מריברי". (אלטינטופ קשר ימני!)

4. dudi Member

אוקיי בוא נתחיל מכך שהוא לא בא במקום ריברי,כי ריברי נשאר.
    דבר שני למיטב ידיעתי דניאל יכול להיות מגן שמאלי במקרה חירום בצורה מועילה יותר מזו שזה רוברטו עשה,מה גם שמהמעט שראיתי יש לבחור משחק שדה חכם,ובעיטה חופשית טובה,הגבהות מצויינות.

הכוונה של היתה שדברים שלא קיבלנו מחאמיט שלא באשמתו כמובן(פציעות) אולי כן נקבל מדניאל כקשר מגן ולסרוגין כנשק הסודי מהספסל.

5. אפנברג Member

מה אתה מדבר נדב מלך, גם אני שמח לראות אותך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx צריך בקרוב להפגש על איזו בירה ארדינגר ואספרסו משובח אצלך :)

לגבי ברנו: לי לא ברור איך מביאים בלם שהוצהר שאמור לרשת את לוסיו ואחרי חצי עונה מחליטים שהוא עגלה-אז שיפטרו את מי שאחראי על הסקאוטינג (רק על הבאת סוסה צריך להעיף שם כמה ראשים...).
    אני מקווה שהבלמים הקבועים שלנו לא הולכים להיות ואן בויטן ודמיקליס, למרות שאם לוסיו יעזוב זה מה שמסתמן. נשאלת גם השאלה: אם אחד מהם יפצע מי יש לנו על הספסל בהנחה שלא רוצים את ברנו?

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/09
  6. T0XiN Member

בטח ששמחים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

הנה מחרוזת שערים של הרכש החדש:
    http://www.youtube.com/watch?v=0DIjaflmwMI

נראה מרשים בהחלט ואני מאוד מקווה שהוא השתלב אצלנו בצורה הטובה ביותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. C-J Member

בראפהייד.
    נכון שהוא בא על תקן מגן, אבל כבר הוזכר באתר של באיירן שהוא מתאים לעמדת הבלם.

וזה גם מסביר את המשך המאמצים להחתמת מגן נוסף בדמות בוסינגווה.

8. dudi Member

אוקיי חברים יש לנו בעיה קטנה עם בוסינגווה-

גלן ג'ונסון חמק לצ'לסי בין הידיים,והחליט ללכת לבניטז בליברפול עכשיו אני לא רואה איך האסימון לא נופל לאנצ'לוטי שבוסינגווה כבר שמה אחרי חצי עונה שניה מצוינת,ובטח שהוא יותר טוב מג'ונסון אז למה לרוץ לחפש משהו לא נחוץ?!!

נראה לי שהעברה הלא צפויה והגדולה שציפינו לה(ואני אישית חלמתי עליה) מקבלת מכה קשה בגלגלים,אלא אם כן אנצ'לוטי ימשיך להיות מוזר עם עצמו ונחמד איתנו..

9. johnnie walker Member

תקווה חדשה לבווארים?

קלמנס טוניס,האיש החזק בשאלקה אומר שגם במקרה נוייר לשלקה יש את ה-Schmerzgrenze
    והיא תהיה מוכנה לשחרר אותו לבאיירן תמורת המחיר הנכון,
    מה שמהווה שינוי עמדה לאמירה של מאגאת שנוייר "לא למכירה"

עכשיו נותרו רק כמה שאלות פתוחות:

א.מהו המחיר הנכון לנוייר ששאלקה מתכוונת אליו?
    ב.האם באיירן תהיה מוכנה לשלם את אותו "מחיר נכון"?
    ג.מה חושב פליקס מאגאת על כל העניין הזה?

http://www.sport1.de/de/fussball/fussball_...age_121597.html

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/09
  10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלות ששאלת כאן רלוונטיות לדיון של שאלקה, לא לדיון של באיירן. אני חושב שהשאלה העיקרית שבאיירן צריכה לשאול את עצמה ברכישת נוייר- האם הוא באמת שווה את זה? נכון, על הנייר הוא כבר הוכיח את עצמו כשוער מצוין והוא מביא איתו קבלות. מצד שני הוא בערך באותו טווח גילים של רנזינג, אותו טיפחנו כל השנים. פתאום ניתן לרנזינג להיות עוד פעם כינור שני ועוד לשוער בן גילו?

ההתלבטות כאן היא עצומה. שני שוערים צעירים גרמנים שכל הקריירה לפניהם, מצד אחד רנזינג שגדל במועדון ולאורך שנים היה כינור שני לאגדה אוליבר קאן. מנגד, נוייר שרבים רואים בו שוער העתיד של נבחרת גרמניה. ובוא לא נשכח שבמשוואה הזאת יש נעלם נוסף- יורג בוט. עוד שוער מצוין שלא ימהר לעזוב את באיירן והוא הוכיח העונה בהזדמנויות שניתנו לו שהוא כאן להלחם על מקומו. לא רוצה כרגע להכנס לנעליים של ואן חאל כי ההכרעה היא מאוד לא פשוטה במקרה הזה.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע שאתה וכולם תמיד מוזמנים אלי, בטח בימי משחק.

12. dudi Member

כפיר עזוב אותך מאספרסו,ובירה נדב הבטיח בוסינגווה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

13. אפנברג Member

יודע נדב שדלתך תמיד פתוחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

לגבי השוערים: אני לא מצליח להשתחרר מהתחושה שנגרם לרנזינג עוול: אחרי שנים שטפחנו אותו הוא נכנס לנעליים של קאן דווקא בעונה בה ההגנה שלנו זוועה והיה מאמן שידוע ברוטציות שלו בעמדת השוער עוד מימי תפקידו כמאמן נבחרת גרמניה. קשה מאוד להכנס כך לנעליים הכל כך גדולות שקאן השאיר. אם היינו מביאים את בופון או קסיאס במקום רנזינג אז ניחא אבל להביא שוער בגילו, כשרוני ככל שיהיה, נראה לי יריקה בפנים. מגיעה לרנזינג עוד הזדמנות ואין שום סיבה שבוט לא יהיה שוב מספר 2 (הוא ידע שלשם כך מביאים אותו לבאיירן) ואם נראה שגם השנה רנזינג לא מצליח אז באמת נדע שנתנו לו הזדמנות. במקרה כזה בוט יוכל להחליפו עד סוף העונה כי הוא שוער מעולה ובקיץ הבא נעשה חושבים.

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי ה'בילד' טוני, בורובסקי, ברנו ואוטל לא בתכניות של ואן חאל לעונה הקרובה. הם כולם ברשימת ההעברות למרבה במחיר וחלק יושאלו גם.

בנוגע לבורובסקי, זה היה דיי צפוי. לא מצא את מקומו בבאיירן ואפשר להבין לבד למה הוא בדרך החוצה. ברנו זה כישלון מוחלט של באיירן ממשיך את הקו של השחקנים הבינוניים שנחתו פה ובאמת טוב יעשו אם ישלחו אותו מבאיירן. על אוטל עוד קצת כואב לי כי בכל זאת שחקן שמסוגל עוד לתרום. יחד עם זאת אינו מספיק לרמות הגבוהות ביותר ולכן שנתיים בקבוצה כמו ברמן או שאלקה יכולה לעשות לו טוב. טוני לדעתי לא צריך לעזוב. ראינו מה קרה אשתקד שהקאדר מנה שלושה חלוצים בלבד. ברגע שאחד מושבת אנחנו בבעיה רצינית. בכל סגל של כל קבוצה בעולם חובה לפחות ארבעה חלוצים בסגל. אז נכון שהוא לא יראה הרבה דקות בעונה הקרובה כמו שראה בשנתיים שחלפו אבל בכל זאת אני מאוד הייתי רוצה שטוני יישאר במועדון.

לוסיו לא הוזכר כאן, אולי הוא יישאר בכל זאת?

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופיר, גם בלי טוני כבר יש לנו 3 חלוצים בסגל. גומז, קלוזה, אוליץ' ומולר שקיבל חוזה מקצועני. דרך אגב, גם קלינסמן יכול היה להשתמש בו רק העדיף שלו (לעומת היינקס שכן נתן לו לשחק).