באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם ה"קיקר" מדווח שהעיסקה סגורה: לינק

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שיהיה לו המון בהצלחה. תפס אמריקה הבחור (למי שיתחיל לנסות לתקן אותי במקום אשר בו הוא מיועד להיות אז הכוונה של הפתגם אומרת בעצם שהוא מצא לעצמו את עיסקת חיו החלומית).

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/07
  3. טום17 Member

אתם יודעים אולי מה בערך סכום העסקה?

*העברה חופשית

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/07
  4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שבטוח הוא שבבאיירן לא ימהרו להחזיר אותו אחרי האמירות שלו היום: "סוף סוף אני מגיע לקבוצה שניתן לזכות בה בצ'מפיונס ליג". חוצפה מעין כמוה, כולנו ידענו שפיזארו שחקן בעייתי ואין לו יותר מדי סנטימנטים לקבוצה. אבל פיזארו עזב לצ'לסי בצורה בלתי נסלחת שהיא מגעילה יותר מהצורה שבה עבר מיכאל באלאק.

5. rami87 Member

מה הבעיה? הוא אמר את האמת.
    הוא לא אמר שהוא שונא את באיירן, הוא לא אמר שהוא סבל בקבוצה/בגרמניה.
    הוא רק אמר שהוא מגיע לקבוצה שיש לו סיכוי לזכות איתה בליגת האלופות, כי בינינו מאז 2002/03, העונה שבה הודחנו ברבע הגמר מול ריאל מדריד, גם לאוהדים האופטימיים ביותר שלנו היה ברור שלא נצליח להתקרב לשלבים הסופיים של ליגת האלופות.
    ושנה הבאה, כשאנחנו משחקים בגביע אופ"א, זה נכון גם מעשית, בצ'לסי יש לו סיכוי לזכות בליגת האלופות, בבאיירן מקסימום בגביע אופ"א.

פיזארו היה שחקן שחיבבתי כבר מאז שהגיע לבאיירן, ותמיד האמנתי שיש לו הרבה יותר כדורגל מלרוקה סנטה קרוז. אחד הדברים היחידים שנראו לי ביזאריים אצל היצפלד, היא העובדה שלפעמים סנטה קרוז קיבל צ'אנס לצד מקאיי, כשפיזארו היה בריא וחימם את הספסל.

בכל אופן, עכשיו עם החתמתם של טוני ושלאודרף, ועם זה שעדיין נשארו בסגל מקאיי ופודולסקי (ובפועל גם רוקה סנטה קרוז עוד לא עזב) הוא לא רואה את עצמו מבטיח לעצמו מקום בהרכב של באיירן, אלא יצטרך להלחם עליו בשיניים. גם אני הייתי מעדיף להיות חלוץ שלישי בצ'לסי (אחרי דרוגבה ושבצ'נקו) ולא להיות זר שם סך הכל (הוא דובר אנגלית, משכורת גבוהה מאוד ביחס למה שהיה לו בבאיירן, באלאק חברו משכבר הימים מבאיירן מינכן), מאשר להיות חלוץ רביעי בבאיירן אחרי טוני, מקאיי ופודולסקי.

6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל הרשה לי לתקן אותך בעונת 02\03 באיירן הודחה בשלב הבתים ולא בשלב רבע הגמר מול ריאל(קרה שנה אחת קודם).
    בכל זאת, יכל לומר כמה מילים טובות על הקבוצה, על האוהדים התומכים במקום להצהיר שבבאיירן אין סיכוי ממשי לקחת אליפויות. קח לדוגמה כרגע את ריברי, שממילא לא רוצה לבוא והוא עלול להיות מושפע מאמירות שכאלה.

בסופו של דבר אני שמח שנפטרנו ממנו, אני קצת מתפלא על צ'לסי שלקחו אותו.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ולפי הסוכן שלו הוא לא רוצה לשחק בבאיירן.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הסוכן מקשיח עמדות כדי לנסות להוציא עוד כמה דברים בחוזה. ואולי גם סוכן לא יכול לספר דבר כזה לתקשורת ויכחיש בכל תוקף על דבר כזה כל עוד אין חתימה בדיוק כמו שהיה במקרה מגאת' ווולפסבורג ומקרים אחרים שהיו הכחשות ואז הופ - חתימות.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת אינפורמציה על איך הולך להראות הקיץ של באיירן ואוטמר היצפלד:

השחקנים בחופש עד ה29 ביוני. ב29 ביוני, טסים השחקנים למחנה אימונים בהונג קונג(למעט סנטה קלאוס). כעבור שבוע הם חוזרים לגרמינה. בגרמניה עד לאמצע יולי באיירן תפגוש קבוצות חובבים מהליגות הנמוכות + משחק מול בורוסיה מישנגלאדבך. ב21 ליולי רבע גמר גביע הליגה, אם באיירן תנצח אז חצי הגמר יתקיים ברביעי. וביום שבת יערך הגמר הגדול בלייפציג. לאחר מכן משחק ידידות נוסף מול אימפריית עבר שמדשדשת כיון בליגה השנייה וזוהי פ.צ. קלן. ביום שבת הרביעי לאוגוסט הסיבוב הראשון של הגביע הגרמני כנראה שעוד מפגש מול קבוצת חובבים. ברביעי טסים לספרד לשחק ידידות עם מיורקה. ובשבת חוזרת הבונדסליגה ב11 לאוגוסט למרות שטרם הייתה הגרלת המשחקים. וכעבור ארבע ימים משחק פרידה משול בטורניר בקנבואואר.

חופשה מהנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

What the fuck happend in bayern?! the are buying good players?!

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הבילד הכל מסוכם עם ריברי והוא יהיה השחקן היקר ביותר בתולדות באיירן מינכן (25 מליון יורו) והכי יקר בבונדסליגה אי פעם ביחד עם אמורוסו.
    וכך תראה באיירן על המגרש בעונה הבאה, לפי הבילד:

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bundesliga/2007/06/04/bayern-ribery-wechsel/bild-aufstellung-gross.Xxx

המעניין הוא שלפי זה קלוזה לא מגיע לבאיירן.

עוד עניין מעניין בבילד. יש מי שמרוצה מהמשבר של קלוזה. באיירן. עם כל משחק נטול שערים שלו המחיר שלו הופך ליותר ויותר זול.

אני, בניגוד לאחרים, חושב שמה שכתוב בבילד (לפחות בעניין הזה עם ריברי) זה בדיוק מה שקורה. ואני גם חושב שבסופו של דבר מקאיי לא יהיה בקבוצה וקלוזה יהיה החלוץ השני עם טוני במקומו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/07
  14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הרכב מפחיד מאוד ! ! ! אבל דמיקליס כבלם ? אני חושב שבאיירן צריכים לעשות חושבים לפני שהם נותנים
    לו להיות בלם בהרכב הראשון.הכי מבאס אותי לראות שפודולסקי לא בהרכב,איזה אכזבה.אולי עדיף בשבילו
    לקחת את הרגליים ולעבור למועדון אחר אני בטוח ששאלקה ושטוטגארט ירצו אותו לצד גומז או קוראני בליגת
    האלופות שנה הבאה.לגבי רוי מאקאי קראתי איפה שהוא שיש קבוצה שמעוניינת בו אני לא זוכר אבל איזה.
    עוד שחקנים שעולים כשמות חמים בבאיירן,זה רוברטו,פלורנט מלודה ואמרה.

15. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב הזה נראה לי דיי מופרך מכמה סיבות:

1. היצפלד דיי מחזיק מואן בויטן, הוא לא ייתן לו לשבת על הספסל כל כך בקלות בטח שהמחליף שלו זה דמיכליס, אפילו ישמעאל עדיף כבלם.
    2.אני לא רואה את סוסה משתלב בהרכב של באיירן כל כך במהירות, השילוב שלו עם ואן בומל יכול להיות ניסוי כלים מעניין לגביע הליגה אבל לא יותר מכך.
    3. גפ אני לא מרוצה מזה שפודולסקי לא יראה מגרש בעונה הבאה, אבל בהתאם לנסיבות ואיך שהוא נראה השנה, עדיף לטובתו ולטובת באיירן שהוא יושאל לאחת הקבוצות הקטנות, וששאולדרוף יעבור למקום שלו על הספסל.