באיירן מינכן 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏28/5/07.

1. Jose Mourinho Member

V
    ----------
    V

2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למעט מילאן אני לא בטוח בשאר הקבוצות. שטוטגארט בקלות יכלה לתפוס מקומות 1-3 בסרייה א'.

ואני לא מכחיש, מילאן הייתה טובה יותר מאיתנו בהתמודדות בסיכום והגיעה לה לעלות. מילאן טובה יותר מבאיירן מינכן.

לגבי אינטר, צריך לזכור שאינטר הגיעה לאליאנז-ארינה בכושר לא רע בכלל והצליחה לגנוב שער בדקה ה93. אל תתלהב מהאליפות של פעם ב18 שנה, אינטר לא הייתה גדולה השנה. למעט משחקים של 2-0,2-1 לא ראינו תצוגות מרשימות של הקבוצה הזו. בחייך רג'ינה, אמפולי ושות'? ואני אומר זאת כאוהד אינטר בסרייה א' בעיקר בגלל העבר הגרמני של הקבוצה ששיחקו שם קלינסמן, רומינגהה, מתיאוס ושות'.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עזבו אותכם מדיוני הליגות, זה לא יוביל לשום מקום, כל אחד בדיעה שהליגה שלו היא ההכי טובה.
    בכל אופן רק הזמן יראה איך הקישור של באיירן יראה בעונה הבאה, אני בנתיים לא מתרשם מהקישור הבווארי, מה עוד שכרגע ישנו חוסר אונים לגבי שוויני, שהעונה היה בירידה גדולה.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעשה לי טובה. חוץ מואן בומל ומקאיי הוא היחידי שתיפקד והחזיק את הקבוצה על עצמו. רק תראה איך הקבוצה נראתה ולאיזה "הישגים" היא הגיעה אחרי שהוא נפצע. מידע עם הפציעה שלו הקבוצה התמוטטה.

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק לחזק את הדעה של נדב, האפקטיביות של שווני לרוב אינה נראית לעין. הרבה פעמים נראה כאילו הוא מתחבא באגף, ומפחד לקחת על עצמו אחריות. שטויות. ראינו שהוא נפצע כמה הוא חשוב לבאיירן. ושווני הוא מסוג השחקנים האלה שלעולם לדעתי לא יהיו באלאק או אפנברג אבל כן הם שחקנים חשובים ואני חושב שדווקא שווני עשה העונה קפיצת מדרגה והתגבר מעט.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, בא נשאיר לרגע את הסובייקטיביות בצד, שוויני נתן עונה גרועה, גרועה מאד.
    אני מקווה בשביל הכדורגל הגרמני שהוא יחזור לעצמו.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נשים לרגע את העובדות בצד ונתעלם מהן, אז אתה צודק לשוויני הייתה עונה גרועה. אבל אם נתייחס גם לעובדות אז הוא היה אחד היחידים שהיה בסדר בבאיירן והיחידי שעוד החזיק אותה. אתה יכול להיות בטוח שאם הוא היה משחק במשחק השני נגד מילאן הדברים היו נראים אחרת (גם אם לבסוף מילאן היו עוברים).

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא נתן עונה פושרת ולא יציבה כמו כל הקבוצה. כדי להתבלט מעל כולם ולמרות כולם בקבוצה שמציגה יכולת לא טובה צריך להיות ממש עילוי. כל הקישור היה זוועה, ולמרות זאת היו לו את הרגעים שלו (אי אפשר לצפות ליותר שהקבוצה לא תוקפת גלים במשך עונה שלמה).

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/07
  9. Jose Mourinho Member

אתה לא בטוח שאינטר ורומא טובות משטוטגרט ושאלקה? הבנתי.
    שטוטגרט יכולה לתפוס בקושי רב את המקום השישי בסרייה א'.

אתה זוכר בכלל איזה הרכב עלה במינכן? ההרכב השני + שחקנים שהיו מושעים ולא יכלו לשחק במשחק שלאחר מכן בליגה מול אמפולי + זלאטן פצוע. ובכל זאת אינטר לא נפלה מבאיירן במשחק. מנצ'יני כלל לא ייחס חשיבות למשחק הזה.

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=26615&L=en&IDINI=26649
    ותוסיף לזה דאבל בדרבי על מילאן.

http://www.inter.it/aas/campionato/home?IDSTAG=2006/07&L=en
    http://www.inter.it/aas/partita/mc?L=en&AL...=3590&SHOW=FORM

רומא, מילאן, פיורנטינה, לאציו. 7 ניצחונות מ8 משחקים.

אני אף פעם לא פותח בויכוחים האלה, אבל אני מאמין שזה לא הגיוני שמשתמש ינסה לשכנע את הפורום בדעתו, וכאשר מישהו לא מסכים איתו הוא לא ינהל איתו דיון על כך. לאף אחד אין ספק ש2 הליגות הטובות בעולם העונה הן אנגליה וספרד, ולא איטליה וגרמניה. אבל, עדיין רוב הקבוצות בליגה האיטלקית יותר טובות וחזקות מרוב הקבוצות בליגה הגרמנית, כך זה היה כמעט תמיד ופחות קבוצה אחת לא משנה את זה העונה, בטח גם אחרי שבאיירן, קבוצת הדגל של גרמניה(דבר שאין באיטליה), נפלה העונה וסיימה 4.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טוב חדל, שמענו, מכירים. אם יש לך משהו לכתוב בטופיק של באיירן מינכן אתה יותר ממוזמן.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב להגיד שבאיירן זכתה ביופי של חלוץ.טוני הוא אגרסיבי,הוא מאסיבי הוא משופע בטכניקה ומשחק ראש מצוין והרבה כוח.חלוץ מצוין נוחת בבאווריה בקרוב ואם הוא יצליח שם הוא ישדרג את באיירן רמה אחת קדימה.

12. Rudess Member

שויינשטייגר הוא השחקן הכי חשוב וטוב של באיירן מינכן לדעתי, כשהוא לא שיחק ראו עד כמה באיירן אפורה ולא יצירתית.
    ברכות על הרכישה של טוני. מישהו מוכן לעדכן אותי מה מצב שאר החלוצים של באיירן, מי עוזב מי נשאר?

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים כולם נשארים חוץ מפיזארו שהחוזה שלו נגמר ואין כוונה להאריך לו אותו.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

יש לו כבר הצעות ? שיבוא לדורטמונד !

וואי באיירן בונים חתיכת קבוצה לשנה הבאה,חבל לי מאוד שהם בגביע אופ''א.

15. C-J Member

כנראה שזה המפתח להבאת שחקנים כמו טוני, ואולי גם ריברי, קלוזה ואחרים....

שחקנים כאלה יבואו לקבוצה בגיע אופ"א רק אם יבטיחו להם שהם יהיו חלק מסגל אדיר שכולל שחקנים גדולים.

אני מאמין שטוני לא היה חותם אם לא היו מבטיחים לו שישחק ליד שמות גדולים אחרים שאנחנו עדיין לא יודעים עליהם, כך שעונת 2008 תהיה חימום לקראת ההסתערות בעונה שאחרי זה על הזירה הגדולה באירופה.