באיירן מינכן 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/7/06.

1. Waters Member

סליחה שאני ככה בא מעולם אחר ולא קשור כזה. אבל התכוונת למיקו שעזב את ברמן? יש סיכויים שהוא מגיע לבאיירן?

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ת'אמת, לא מחייבים לענוד את התג. מתוך חוסר בגאווה מסויימת המועדנים הללו בחורים שלא ללבוש את התג. מילאן למשל, הם היחדים שלובשים את התג גם במשחקי הליגה האיטליקית!!! המון גאווה בזכיות.

תשאל את נדב(nfcb) הוא יגיד לך שזה הכינוי של דמיכאליס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/06
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן כן. ה - Spitzname שלו זה מיקו.

4. אפנברג Member

חבר'ה, מכירים שירים של אוהדי באיירן? (לחן יהיה קצת קשה להעביר...אז לפחות המילים). קבלתי תיאבון אחרי שהבנתי שאוהדי גרמניה שרים במשחקי הנבחרת (אני מקווה שאני כותב בלי שגיאות):

auf gehts Deutschland schiess ein Tor (קדימה גרמניה תבקיעי גול).

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה. (יש לי דיסק עם שירים של באיירן. רובם גם מושרים ע"י האוהדים) אני אנסה מידי פעם לתת משהו.

נתחיל בשיר/קריאה (עם מנגינה) ה"ראשית" שגם אוהדי הנבחרת שרים
    JETZT GEHT'S LOSS

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/06
  6. Rudess Member

מה אתם מחזיקים מדמיקליס הדמיקולו? היה בלם שעבר הסבה לקשר אחורי, הוא איטי מאד ולא תורם יותר מדי בחלק ההתקפי, הארגריבס עדיף עליו בעשרות מונים.

7. אפנברג Member

נדב, אם אתה משכפל לי הדיסק אני מגיע עד אליך באשקלון לקחת אותו, וגם הקסאמים לא יעצרו אותי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. אפנברג Member

מה זה LOSS?

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, הארגריבס הוא לא המחליף היחדי לדמיכלס, אל תשכח את אנדראס אוטל הרב גוני, וןהסופר מוכשר.
    הוא כמה שזה ישמע מצחיק אולי הולך בדרכו של פיליפ לאם. אני מקווה בשבילו ובשביל הכדורגל הגרמני לראות אותו ואת רנסינג בעונה הבאה משחקים!

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מסכים.

לירן, הלוואי והגרמני אכן יהיה טוב יותר מהארגריבס, אבל הוא כנראה יאלץ להמתין כמה שנים טובות כמו שאואן עשה, כי הוא עדיין לא מספיק טוב.

JETZT GEHT'S LOSS אחלה שיר רוק של באיירן, יש לי ת'שיר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תבוא. תראה גם את האוסף הנהדר (אם מותר לי להעיד על האוסף שלי) של החולצות וגם תקבל אירוח טוב. תבוא לראות את אחד המשחקים של באיירן (בתקווה שערוצי הלווין הערביים ימשיכו את מה שהיה בעונה שעברה).

לא יודע אם אפשר לתרגם את המילה LOSS אבל המשפט הוא משהו כמו "עכשיו קדימה" או "עכשיו הולכים על זה" או משהו בסגנון.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אפשר לארגן מפגש לחברי הפורום הגרמני. מי מתנדב לדבר עם באיירן בדם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

13. אפנברג Member

קבענו. הבירות עלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

תגידו, מה נסגר עם המדים של באיירן: היה להם סט לליגת האלופות בצבע שחור (יפהפה לטעמי) אבל בעונה שעברה רק בתחילת שלב הבתים הם שיחקו איתו ואז חזרו לאדום או לזהוב. מה הבעיה לשחק אדום בבית, זהוב (בעונה הקרובה לבן) בחוץ בליגה ושחור בליגת האלופות? (למעט מקרים שזה מתנגש עם צבע המדים של היריבה).

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אשמח לארח. יש גם בפורום הלווינים אוהד של באיירן ויש עוד כמה - ג'ובני אלבר ועוד ובכלל כל מי שאוהב כדורגל גרמני.

ואם כבר אז ככה. לפי הפרסומים הרישמיים של באיירן יש מועדון אוהדים בארץ שהוא מועדון אוהדים רשום ומוכר על ידם בשם יקס בארץ. אני ניסתי ליצור איתם קשר (לפי מס' הטלפון והכתובת שבפרסומים של באיירן) כבר לפני כשנתיים ולא הצלחתי.
    מה דעתכם על החייאת המועדון הזה או הקמת מועדון חדש (שכמובן יהיה מועדון רשמי ומוכר ע"י באיירן בעצמם)?

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני חבר בייקס מאז שבאיירן הגיעו לארץ. יש בחור גרמני יהודי שהגיע ממינכן והיום הוא גר בת"א (שכחתי את שמו) שהקים את כל העניין הזה. הבחור בקשר תמידי עם המועדון במינכן, ונמצא איתם בקשר כל הזמן (הוא אירגן לנו כרטיסים למשחקים וכו.. וגם יצא לו להפגש עם השחקנים). נסה שוב נדב, ולא שזה כזה משנה...