באיירן מינכן 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/7/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מודאג מכך שהמועדון יתחילו להשקיע בחלוצים ויפקירו את ההגנה והקישור. אם יביאו קשר יצירתי אחד בנוסף להאליטינטופ, שלאודרף וסוסה זה לגמרי לא יספיק, אבל זה נראה כאילו הם מאמינים שזה מספיק.
    חשוב מהכל זה ההגנה. יש האומרים שלא צפויים שינויים גדולים כלל, וזה טעות הטעויות! אני מקווה שזה לא נכון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היצפלד ימשיך לתת אשראי ללוסיו וואן בויטן, יחד עם ישמעאל ולא נצטרך לראות יותר את האלתור של דמיכליס כבלם, אבל זה ממש ממש לא מספיק. לדעתי רכישה של בלם ברמה עולמית חשובה יותר מכל חלוץ שנרכוש הקיץ. ואן משהו להשקיע בו זה בלם, נכון גם בהתקפה יש בעיות אבל חייבים להתרכז בהגנה, מה גם שאולי שלנו לא צעיר כמו פעם ולא יכול להושיענו בכל עת כמו שעשה הרבה בעונה הנוכחית.

3. אפנברג Member

אני מקווה שהיצפלד יסביר להנהלה את חשיבות חיזוק ההגנה. בלי הגנה חזקה לא נגיע לשום מקום. אני מקווה שיפרדו מלוסיו, ואין שום טעם לבנות על יסמעאל,ממש לא בלם מהרמות הגבוהות.אם יש שכל בבירת באוואריה צריך להביא 2 בלמים טובים דחוף.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני חושב שכרגע האלטרנטיבה הטובה ביותר לבאיירן היא קניית חואן מבאייר לברקוזן ! הוא לא רע בכלל ויש
    לו המון יתרונות.יש איזה בלם על הפרק?

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זהו שאין שום בלם שאני יכול לחשוב עליו שפנוי בשוק, וטוב מספיק. ההרגשה שלי היא שבבאיירן מאמינים שלוסיו וואן בויטן (הרכב) ישמעל ודמיכאליס (מחליפים) זה מצויין ומספק. לא ניתנו שום הצהרות על שינויים בהגנה, וכל הזמן מדברים על מס' 10 וחלוץ בעלי שמות גדולים.

מדאיג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא לא חושב שצריך לחזק את ההגנה..
    לאם-ואן בויטן-לוסיו/ישמאל-סניול זה קו הגנה חזק ויציב. למרות העונה הלא טובה שעברה על חלק מהשחקנים.
    הבעיה של באיירן זה קישור אמני וחלש,וגם חיזוק קל בחוד.

לבאיירן חסר קשר שנילחם ועושה עבודה שחורה,וגם קשר יצרתי (מיס' 10),ויש לא מעט שמות שעולים ובניהם: ריקלמה,סניידר,ואן דר וארט ודייגו.
    להביא קשר יצרתי,אולי גם זה רוברטו יחזור (אם לא יעדיף לעבור למילאן בסוף),חלוץ מטורה שישחק ליפני פולדי (טוני או קלוזה),וגם קשר אחורי,במקום הארגריבס שעוזב.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמות יהיה מאוד קשה לבאיירן להביא השנה, בגלל העדרותם מליגת האלופות בשנה הקרובה. זהו שיקול מאוד חשוב אצל השחקנים, ובכדי להפוך שיקול זה פחות רלוונטי הם יצטרכו לסנוור אותם בהמון כסף, כפי שכנראה הם עשו עם לוקה טוני כאשר הציעו לו חוזה לחמש שנים בשווי של 5 מיליון יורו בכל אחת מהן.
    ככה שלי נראה לפחות שרוב הרכש יורכב משחקנים פחות יקרים כמו אלטינטופ, סוסה ושאולדף שכבר חתמו. ואולי יצליחו לשכנע כוכב או שניים להצטרף, אבל קשה לי להאמין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/5/07
  8. דנידין Member

אבל באיירן כבשו כמעט בכל משחק העונה, כך שחיזוק קל בהתקפה יספיק. הבעיה היא כמו ספיגת השערים. ההגנה הזאת לא עבדה לא עם מגאת' ולא עם היצפלד במשך עונה שלמה.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש בלמים טובים בשוק, כך למשל את סמואל מאינטר, שהצעה מספיק מפתה תגרום לו לוותר על עמדתו כשחקן ספסל באינטר לטובה הרכב בבאירן למרות שזו לא תהיה באלופות. או אפילו מקסה של רומא שלא מרוצה מתקרת השכר של רומא העומדת על 2 מיליון אירו. ויש עוד. השאלה היא האם באמת בבאיירן יבינו שיש להם בעיה עם לוסיו וואן בוייטן או שלא.

10. Joao Moutinho Member

למיטב ידיעתי מקסס מקבל ברומא 2 מיליון יורו (שזו תקרת השכר), אני לא רואה מצב שבו הוא עבור לשחק באופ"א תמורת עוד כמה גרושים, ברומא יש לו ליגת האלופות, סיכוי טוב להמשיך להתמקם בצמרת האיטלקית גם בשנים הקרובות, ואולי אפילו להפתיע ולהגיע רחוק בצ'מפיונס.

חוץ מזה, הוא כבר מכיר את איטליה והתאקלם שם, למה שיעבור?

11. joe Member

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זהו שהוא לא יעבור.
    אורי הכיר את סמואל שהוא באמת אופציה לא רעה ביכלל,ואם באמת באיירן יגישו לאינטר הצעה הם גם ימכרו אותו (לפי מה שאני מבין הם גם מנסים לידחוף אותו לכול מיני קבוצות בעיסקות טרייד) חזק את ההגנה של באיירן,למרות שאני לא חושב שצריך.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוסיו פצוע לתקופה ארוכה. הנה הלכה המכירה שלו והוא זקוק לניתוח.

אם כבר זורקים שמות של בלמים, אז לדעתי, בטח בעונה כזו אפשר להביא את מנואל פרידריך, שחקן הנבחרת שירד עם מיינץ לליגה השניה. הוא לא יעלה הרבה, הוא צעיר עם עתיד ואפשר להתחיל לבנות אותו.

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שחקן שירד השנה ליגה עם קבוצתו וההעברה שלו לבאיירן נראית יותר קונקרקטית היא דניאל ינסן מגלאדבך שהוזכר כמועמד לבאיירן כמה וכמה פעמים, מיועד לשחק על המשבצת של ויילי שבדומה ללוסיו גם אנחנו לא מאמינים שהוא יכול להזכיר את היכולת הישנה והטובה שלו.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

התבלבלת ידידי. א. זה לא דניאל ינסן (מברמן), אלא מרסל ינסן מגדלבאך (והנבחרת).
    ב. הוא משחק כמגן או קשר שמאלי ולא מגן ימני. מה שכן, אם הוא יבוא לעמדת ההגנה אז לאם יעבור לימין במקום סניול (כנראה).