באיירן מינכן 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/7/06.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, גם מהדוגמא שלך משטוטגרט, איפה הינקל? איפה טיפרט? לא קיבלו את הדקות והלכו. באיירן הוציאה אותה כמות (לאורך שנים) כמו שטוטגרט. ותזכיר לי איזה שחקני נוער מברמן בדיוק מקבלים הרכב?

ולגבי אוטל, אין שום מקום למכור או להשאיל אותו. הוא כבר שם את הרגל שלו בבאיירן ואם יש תקופות שהוא משחק יותר ויש פחות זה בגלל שהוא עדיין לא כזה כוכב שלא מושיבים אותו על הספסל, אבל הוא בהחלט טוב לרוטציה ואם הוא ימשיך להתקדם אז הוא גם יהיה שחקן הרכב. אסור למכור/להשאיל אותו (אלא אם המאמן בא מראש ואומר שהוא לא רוצה אותו) וגם הוא מבחינתו חייב לרצות להישאר. אחרת הוא יהיה עוד שחקן, כמו פויילנר ואח'.

דרך אגב, טרוכו לא מקבל דקות גם בהמבורג.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, נדב....
    אני דיברתי על השחקני נוער שבשלוש שנים האחרונות שיחקו בהרכב, חלקם כבר עזבו אבל זה לא משנה את העובדה שהם היו שחקני הרכב ראשון בקבוצה.

ולגבי אוטל, הוא הולך להתייבש בספסל אם הוא לא יעזוב.

3. ofiro Member

אני מסכים עם מי שמעליי ( איך קוראים לך ? (= )
    אוטל חייב לעבור קבוצה כי כמו שרואים כבר בשנה שנתיים האחרונות לא נותנים לו זמן והוא מאוד כישורני , ועם הוא לא מספיק טוב בשביל באיירן - תמכרו אותו .

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

תמיד אפשר להשאיל ! ! לא צריך למכור ! !

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, כן לירן. ובבאיירן שיחקו ב - 3 השנים האחרונות לאם, שוויני, אוטל, גררו, הארגריבס, טרוכו ופוילנר. ואפילו רנזינג מקבל דקות למרות שהוא מתחרה באחד השוערים הטובים בעולם וגם פולדי שאתה כל הזמן טוען שאנחנו נהרוס אותו. וגם גרליץ, כשלא היה מושבת מפציעה שותף ביותר משחקים מאשר לא שותף. ומה אתה יודע, באיירן בשנים האלה שיחקה על אליפות וליגת האלופות בעוד שטוטגרט שיחקה על מרכז טבלה וכמובן יכולה הייתה להסתפק בפחות טובים.

ומה אתה יודע, בדקתי בשבילך, ואוטל שותף השנה ב - 22 משחקים שזה יותר מהמשחקים שקדירה שותף בהם.

לירן, כבר אמרתי לך, תעזוב אותך מחומוס ומלונאות, אתה תהיה עו"ד מעולה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

ובכלל, אני לא מבין למה אוטל חייב לעזוב? מה קרה אם הוא לא משחק 90 דקות כל משחק הוא צריך לעזוב? כלומר שלבאיירן בכלל לא צריכים להיות מחליפים. כל מי שלא משחק הרכב צריך לעזוב. ולמה לאות' לא חייב לעזוב? ולמה טסקי (שמיירה מועדף עליו) לא צריך לעזוב?

עזוב. באיירן מקדמת צעירים, בין אם זה נוער ובין עם צעירים רכש, לא פחות מאף אחד ובד"כ גם יותר, בטח בהתחשב בזה שהיא מנסה לזכות בליגת האלופות ולא יכולה להתפשר על הרמה.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפי ה"קיקר" ( עדיין לא יצא אונליין) מנצ'סטר ובאיירן סיכמו את תנאיי העברתו של אואן הרגריבס תמורת 25 מיליון יורו ליונייטד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/5/07
  7. C-J Member

כמות השמועות סביב ביירן הינה מוגזמת לאחרונה.
    בואו נחכה לפרסום הרשמי באתר של הקבוצה.

[ולירן, אם יתברר שזה נכון, אז עשית לי את היום].

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. אפנברג Member

כתבה מעניינת, אך איני מסכים לשתי נקודות: הכותב טוען שאוליבר קאן יכול לכעוס עד מחר על ההגנה שלו, הוא הנק' החלשה. זה לא נכון: אוליבר בסה"כ יציב ובלא מעט משחקים העונה ההגנה פשוט הפקירה אותו (כמו בשטוטגרט לדוגמא), שלא לדבר על שני השערים העצמיים שלוסיו שם לו במשחק בברמן. הכותב טוען גם שהאבידה של סליהמיצ'יץ' גדולה מדי. בראזו שחקן נשמה שאני מאוד אוהב אך טכניקה משובחת אף פעם לא היתה לו, ואחרי 8 שנים זכות שני הצדדים להפרד. אין ספק שהכותב צודק שבבאיירן דרושים שינויים רבים, וזה מתחבר לדברים שאמר רומיניגה בראיון לאתר הקבוצה, לפיהם יהיו שינויים בכל מערכי הקבוצה לאור האכזבה מהעונה הנוכחית. הולכת להיות עונת מלפפונים לוהטת בבירת באוואריה!!!

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול קראתי את רומינגה או בקנבאואר (לא זוכר) אומר שהקבוצה מתכוננת להשקיע 100 מליון יורו.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בקנבוואר..
    בל אופן הכתבה בGOAL לא משהו. בפורום שלנו ראיתי כתבות כבר טובות יותר בנדון.

13. C-J Member

שאלה שמעניינת אותי:
    האם במשחק האחרון בשבת מול מיינץ, ביירן תעשה מסדר כבוד ותעניק פרחים לשחקנים העוזבים כמו בשנה שעברה?
    אם כן, מי יזכה לקבל אותם?

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה שעברה הםרחים היו בעיקר לירמיס, באלאק קיבל כי הקבוצה לא יכולה להביא לשחקן אחד כן ולשחקן אחר לא.

השנה אני מניח שיביאו לסנטה קרוז, מהמט שול וכנראה גם אואן הארגריבס.

15. C-J Member

זאת בדיוק הנקודה...
    האם הנהלת ביירן כבר עשתה סיכום חסוי על עזיבה עם מספר שחקנים, כך שביום שבת אנחנו כבר נזכה לגלות מי אלה?!
    הלוואי!