באיירן מינכן 14/15: אליפות ה-25 במספר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בוא ניתן לפפ את הקרדיט ונחכה לראות אותו על המגרש, כי היו שהרימו גבה גם אחרי שברנט ורודה הוחתמו. יש לו טביעת עין לשחקנים שהוא מאמין שמתאימים לצורת המשחק שלנו. נחכה ונראה, המהלכים נשפטים אחרי שרואים את הביצוע ובמבחן התוצאה.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועל כל הסיפור הזה כמובן יש גם את הצד השני שאולי היה צריך לכתוב עליו במקום אחר. אבל אני כבר רואה ביקורת על שטוטגרט. וזה מזכיר לי את ההתנהלות שלהם. הנה שחקן שבאיירן מוכנה לקנות ב - 7 מליון יורו. באיירן מאמינה בו ושטוטגרט לא. במקום להאריך לו את החוזה ולשפר לו אותו ככה שלא יהיה לו כל כך חשק לעבור הם מוותרים עליו. אח"כ הם מלא מבינים איך הם תקועים עם ארתור בוקה והחברים שלו.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה נכון ולא נכון נדב.
    קודם כל ב 2013 בשטוטגארט היו בדיעה שקימיש עדיין לא מספיק טוב בשביל הקבוצה הראשונה והציעו לו לשחק בקבוצה השניה בליגה השלישית ודרכה להגיע לקבוצה הראשונה. במועדון האמינו בו מאד ולכן שהגיעה הצעה מלייפציג לרכישה עם אופציה של קניה חזרה ב 750 אלף יורו החליטו לתת לו ללכת תוך כדי אמונה מלאה שהוא יצליח ויחזור בשל למועדון.
    כמו בהרבה מקרים כאלו העיסקאות הללו מכילות בתוכן סיכון לקבוצה שהשחקן לא ירצה לחזור ולשחקן שהקבוצה תוותר על שורותיו והוא לא יחזור לקבוצת האם שלו.
    שטוטגארט הצהירו בכל דרך אפשרית שהקבוצה תממש את האופציה ותחזיר את קימיש הביתה, אלא שהוא כבר היו בשיחות עם באיירן. האופציות של שטוטגארט היו או למכור או להתחיל לריב עם באיירן ועם השחקן שהבהיר שהוא רוצה לבאיירן.
    זה בור בלי תחתית להתחיל להלחם עם שחקן שרוצה לעבור לבאיירן מכל כך הרבה סיבות שהפורמט הזה לא יספיק.
    הוא עשה את הבחירה שלו ולא השאיר לשטוטגארט הרבה ברירה.
    חוזה היה לו, רצון רק ממש לא.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב. אתה הולך לסוף כשכבר היה לקימיש את החוזה שהיה לו. אבל אני מדבר על ההתנהלות מהתחלה. למה למכור אותו עם אופצית קניה ולא להשאיל? למה לא להאמין בשחקן נבחרת גרמניה (הרי הוא לא הגיע לנבחרת אחרי שנמכר אלא עוד קודם) ועוד ועוד.
    בסופו של דבר כנראה שלא היתה לשטוטגרט ברירה, אבל אני מדבר על הלפני בסופו של דבר.
    והעניין הוא שזו לא הפעם הראשונה שדברים כאלה קורים.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, מאחר ולא אני ולא אתה היינו בשיחות, קשה לי לדעת למה החליטו על מכירה עם אופציה של מכירה ולא השאלה.
    עובדתית גם אז טען בוביץ' שקימיש תוך שנתיים יהיה חזרה בשטוטגארט.
    שוב שבאיירן מופיעה זה משנה את כללי המשחק. שום חוזה לא יעמוד בדרך של שחקן שרוצה לשחק בבאיירן, גם אם זה יקח יותר זמן מהמתוכנן (ראה ערך גומז או לבנדובסקי).
    בוודאי שמת לב לאחרונה שאני מבקר מאד את ראשי שטוטגארט, הפעם זה אחת הפעמים היחידיות שאי אפשר לבוא אליהם בטענות.
    וד"א בוקה ודומיו גם לא נמצאים יותר בשטוטגארט. לשוואבים יש היום את הקבוצה הצעירה בליגה (והמאמן הוותיק בליגה). יש סוג של מחשבה ובניה שם, אבל הרבה ריקבון בכל פינה כמעט. את המשך הדיון הזה אבל אפשר להעביר לדיון אחר.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל לגבי מה שכתבת על הקבוצה אצל באיירן. מצטער, אבל בוקה ודומיו עדיין בקבוצה. הרניק ועוד כל מיני כאלה. וגם אם לא זה לא משנה. הפעולות האלה של שטוטגרט נעשו לאורך שנים והביאו את הקבוצה לאן שהביאו. וחבל. אכן, אי אפשר לדעת מה קרה עם קימיש. אבל היות והוא לא הצעיר היחידי (וגם לא העשירי) שהלך לפרוח במקומות אחרים, אז כנראה שמישהו כן טעה שם.
    לגבי דוט. אומרים שגם אם תצפה את העז בזהב היא לא תדע לעוף. לי נראה (ואני יכול להבין אותך) שאתה מנסה בכוח למצוא איזה נקודונת אור קטנטונת במינוי דוט. על פניו, הוא נכשל הרבה יותר מאשר הצליח. אפילו אם ננסה לבנות לו כתרים על מה שהיה בפרייבורג בשנים האחרונות. ורק גם צריך לזכור שרק לפני שנתיים (בערך) בא שטרייך כדי להציל אותה מירידה. ככה שגם שם לא הכל היה ורוד מאז שמר דוט הלך.
    אישית, הלוואי ושטוטגרט תחזור למה שהיא הייתה. יש לי פינה מיוחדת מאוד בלב בשבילה מהעונה הראשונה שבה הראו כדורגל גרמני בארץ באופן סדיר (אותה אליפות בלתי נשכחת בנגיחה של גידו בוכוולד בדקה ה - 87).

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי חדשות.
    */aa1 אולי הנס חוזר לתפקיד במועדון.
    */aa1 הולגר באדשטובר חזר להתאמן עם כדור.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פייר אמיל הוייברג הושאל לאאוגסבורג עד סוף העונה.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל מה שעושה באיירן נכשל.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאקירי עוזב את באיירן לטובת אינטר שתשלם עליו 18 מליון יורו (בנתיים הוא מושאל והוא יקנה בראשון ליולי בגלל כל מיני בעיות של אינטר). קנינו אותה ב - 9 מליון ב - 2012. עוד עסקה כושלת של באיירן.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פרטים לגבי הוייברג. הוא האריך את החוזה שלו בבאיירן בשנתיים נוספות והועבר בהשאלה עד סוף העונה. :sm_eusa_clap:

13. aloneli Member

שני צעדים מבורכים ועסקאות טובות לשני שחקנים שלא היו מרוצים וגם לא קיבלו יותר מידי צ'אנסים בטח שכל הפצועים יחזרו שזה חצי סגל.
    חבל לי על שאקירי שלא הצליח לעשות את הקפיצה ואולי גם לא קיבל צ'אנסים,הויברג צריך עוד להתבשל וזה צעד נכון ומבורך.

14. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לדעתי הפוטציאל בשאקירי קיים אבל אצלנו עמדות הקיצוניים עמוסות במיוחד בסטארים וקשה היה לתת לו הזדמנויות לשחק משחקים מלאים. מאחל לו הצלחה באינטר, אם ידעו לנווט נכון איתו את הקבוצה הוא יהיה כוכב עולמי, אני מאוד מאמין בו.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואולי מפנים במהלך מקום לרוייס בכלל..,

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.