באיירן מינכן 14/15: אליפות ה-25 במספר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. נדבד Member

רוב כלי התקשורת באיטליה מדווחים שוידאל לבאיירן עבור 40 מיליון יורוו, או שמריו גצה יהיה חלק מהעיסקה.
    אין משהו מהבילד, קיקר?

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק מקווה שוידאל במידה ויעבור לא יסיים כעוד קשר אחורי אדיר שהופך לבלם סביר במקרה הטוב.

Lars Ricken אוהב/ת את זה.
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם זה יצא לפועל, אז עוד מכה מתחת לחגורה לאוהדי באיירן.
    אני מזכיר למי ששכח את התיאטרון שהיה לבאיירן עם וידאל לפני שעבר ליובה...

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

המגעים מתקדמים, המחיר כנראה 35+5 בתוספות או 40.
    אני לא חושב שפפ ישתמש בו כבלם, הסגנון של וידאל שונה משל מרטינס (ושל מאסצ'רנו).

ומשהו מהטוויטר:
    Tancredi Palmeri‏@
    Bayern, just keep Vidal out of Oktoberfest

אלעד ו-golding אוהבים את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי ציני כמובן. אין ספק שוידאל שחקן עם אוריינטציה הרבה יותר התקפית משניהם. אני לא חושב שיש שחקן שמתאים יותר ממנו למה שבאיירן צריכים במרכז השדה שנראה חסר אנרגיות במידה מסויימת, בעיקר בשלבים האחרונים של העונה בליגת האלופות.

יש כאן הימור מסויים בגלל הברך שעשתה לו בעיות, אבל אם העסקה לא כוללת את גצה זו חתיכת החתמה של באיירן.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

אני לא חושב שנעשה לגצה עוול גדול מדי במדי באיירן מינכן עם כל הכבוד לכך שגוארדיולה היה יכול להשתמש בו יותר בצמד המשחקים נגד בארסה כשיש מכת פציעות כזו גדולה. אם גם רובן וגם ריברי פצועים ובכל-זאת הוא לא משחק - יש סיבה. הבעייה היא גם לא במספרים שסיפק אלא בגישה. שחקן שמגיע בכל-כך הרבה כסף וכבר הצליח בדורטמונד וכבש שער בגמר המונדיאל - חייבים להתייחס אליו באותו אופן, אסור להוריד ממנו אחריות למה שקורה איתו וזו התגובה שאני תמיד משתמש בה כדי לתאר את מה שקורה עם בייל בריאל מדריד. אפשר לכתוב 'העמדה בצד ימין', 'שריקות הבוז מהקהל', 'ההתעלמות של כריסטיאנו', אבל אלה תירוצים. אני כלל לא בטוח שגצה ביובה הופך להיות סופר-סטאר כמו שכולם חשבו.

- לגבי ארתורו וידאל עצמו - כרגע הקישור המרכזי של באיירן פחות טוב מן הסתם. אם וידאל מצטרף זו החתמה אדירה, שחקן שיכול לתת כמה שנים אדירות. הוא יוסיף לבאיירן הרבה טירוף ותשוקה, משהו שאלונסו או שוונשטייגר לא ממש נותנים. הוא גם מצטרף נהדר מאחור ומאיים על השער ודבר כזה חסר לבאיירן לאחר שטוני קרוס עזב(בריאל מדריד קרוס משחק את הקשר האחורי ולכן מתקשה להיות דומיננטי). מעבר לכך שמדובר בהחתמה של קראק ואם יש צ'אנס להביא שחקן כזה אז אסור לוותר. אגב, כל אלה שמדברים על בעיות הבירכיים - הוא רשם 45 משחקים בעונה שעברה שזה לא כל-כך נמוך.

7. אפנברג Member

אחי עם השטויות של פפ הוא עוד יכול לסיים כשוער, לא כזה מופרך...
    בזמנו אולי הנס אמר שוידאל לא יהיה בבאיירן אחרי שכבר הגיעו לסיכום עימו ב2011 ואז הבריז ליובה. הנס כינה אותו בתקשורת "שקרן" אבל הנס כבר לא קובע כלום לצערנו. וידאל רכש מעניין מאוד, הלוואי ונצליח איתו. אחרי המחאה בעקבות עזיבת שווייני ההנהלה היתה חייבת לספק בשר לאוהדים. עדיין צריך בלם וחלוץ מחליף.

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

@Rosner עד כמה שאני יודע, לברקוזן קיבלה הצעות מיובנטוס ומבאיירן אבל העדיפה שלא למכור אותו ליריבה ישירה מהליגה.

אגב, המנהל הספורטיבי של באיירן (ככה התפקיד הזה מוגדר?) מיכאל רשקה היה זה שהביא את וידאל ללברקוזן.
    המחיר של וידאל עכשיו הוא 37+3 מיליון בבונוסים.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וידאל כבר סיכם בבאיירן ועשה יוטרן שיובנטס פנתה אליו. לא סתם רומינגה אמר מה שאמר.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

10. Raulito Madridista

http://www.fcbayern.de/media/images/homepage/spieler-15-16/mueller/Mueller_GET_180715.variant524x295.Xxx

באיירן נראתה היום מעולה כשניצחה בקלות 4:1 את ולנסיה במשחק הכנה
    . מולר הבריק עם צמד שערים למרות שנאלץ לשחק כחלוץ חוד, הראשון בבעיטה מסובבת כשהצטרף ממרחק והשני ממש לפני שיורדים למחצית, אחרי כדור גדול של פיליפ להאם; הרכש החדש קוסטה בישל את השער השלישי בכדור רוחב לטיאגו ואקורד הסיום היה שייך ללבאנדובסקי שהיתל בהגנה ושלח בעיטה מסובבת נהדרת לרשת. באיירן שיחקה ללא רובן וריברי הפצועים וגם מאריו גצה לא שיחק דקה אחת, האם זה אומר שהוא בדרך ליובה? באתר 'גול' פורסם ראיון קצר שלו. מצד אחד שיבח את יובה, אמר שהיא קבוצה גדולה שעשתה עונה אדירה ולשחק בחו"ל יהיה מעניין מבחינתו - תרבות שונה, ללמוד שפה חדשה והוא אוהב את הרעיון הזה, ומצד שני הוא שחקן של באיירן מינכן כרגע. "בואו נראה מה יביא לי העתיד", סיכם. הלו"ז המלא של באיירן לקיץ - לחצו כאן. בעוד שלושה ימים באיירן משחקת נגד אינטר. ב-1 באוגוסט היא תשחק נגד וולפסבורג בסופר-קאפ הגרמני. כשבועיים אחר-כך הבונדסליגה תצא לדרך.
    ההרכב של באיירן: אלריך(שטארקה, 46'); ראפינייה, בנעטיה(שניהארט, 82'), אלבה, ברנארט(פול, 81'); אלונסו(קימיך, 58'), להאם(גרין, 82'), רודה(הוג'ברג, 58'), טיאגו(גאודיניו, 72'), קוסטה(קורט, 72'); מולר(לבאנדובסקי, 58')

רומינגהה התראיין לאחר המשחק ואמר שבאיירן הגיעה לסין כדי 'לפגוש חברים' וגם כדי לקדם את עצמה במזרח הרחוק, היא פונה לשוק רחב כמובן. "אנחנו מתכננים לבקר כאן באופן קבוע, יש פוטנציאל כלכלי עצום במדינה הגדולה ביותר". עוד הוסיף ואמר בנושא שהוא מקווה שמיליוני האוהדים של באיירן שם(להערכתו, כ-90 מליון אוהדי באיירן בסין) - יקנו חולצות. כמוכן, האיש החזק בבאיירן אמר שמדובר במצב לא פשוט עבוא באיירן - "אנחנו כאן בראש ובראשונה כדי להתכונן לבונדסליגה בצורה הטובה ביותר מבחינה טקטית ופיזית, ומצד שני גם ערך השיווק חשוב מאוד והקבוצה צריכה לתזז ולמצוא את הזמן לשני הדברים מבלי לפגוע".

http://www.fcbayern.de/media/images/homepage/spieler-15-16/alaba/Alaba_fcb_180715.variant524x295.Xxx

לפני המשחק התראיין דויד אלבדה ואמר שהשאיר את הפציעה מהעונה שעברה לאחוריו. המגן נראה מחוייך ואפילו אמר שתי מילים בסינית - "זה מה שאני מסוגל, מצטער", אמר בחיוך. "זה נהדר להכיר ארץ חדשה ולקבל כל-כך הרבה אהבה, גם אם אנחנו עייפים". על הפציעה עצמה סיפר - "זו הייתה מכה גדולה בשבילי, אני כל-כך שמח שזה מאחוריי. ניסיתי לעבוד קשה ולא להוריד את הראש". אלבה אמר שהוא נרגש לחזור לשחק ושהוא רוצה לזכות עם באיירן בהכל כמובן. לדבריו, היריבה המרכזית על התואר היא וולפסבורג ואולי דורטמונד. לסיום התייחס אלבה לחברו הפצוע פראנק ריברי - "הוא נהנה איתנו כאן בסין ורוצה לשחק. הוא אדם חזק מאוד, זו הסיבה שהגיע כל-כך רחוק בקריירה, אני משוכנע שהוא עוד יתרום הרבה למועדון. באיירן צריכה אותו".

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  11. Lars Ricken Member

בבאיירן של גווארדיולה ממשיך להיות שמח לא פחות מאשר בצירקוס האליגאלי. כאשר גצה נשאל היום עי הכתבים של טרנספרמארקט bleibst du sicher beim FC Bayern?
    (מריו,אתה בטוח נשאר בבאיירן מינכן?)
    התגובה של מריו- פרייסלס.

Bleibst du sicher beim FC Bayern, Mario? - Transfermarkt.TV

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

12. אפנברג Member

דאגלס קוסטה נראה רכישה מצוינת מול ולנסיה. מהירות של סילון באגף, הטרדה של הגנת היריב ויופי של בישול. פיליפ להם היה כמו פעם, בגדולתו, עם שני בישולים. מולר זה מולר ואפילו ב200 מליון אסור למכור אותו. ולקינוח קבלנו שער יפהפה של לבנדובסקי. נראינו מעולה, נראה איך יהיה נגד אינטר.

Der Kaiser אוהב/ת את זה.
  13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וידאל רכש מעניין גם כן. ניסיון להביא את "האיש הרע" במרכז המגרש, להפוך אותנו לרכים פחות ואולי קשוחים יותר. נראה איך זה יעבוד ועל הדרך אם ישחרר את טיאגו לנהל בחופשיות יותר את המשחק.

14. yonmu Member

יש סיכוי להבין מה המערך-הרכב שפפ מתכנן לעונה הקרובה?
    אלונסו כבלם ולאם כקשר לצד טיאגו ווידאל, או שיש סיכוי שלאם יחזור להגנה ואלונסו יהיה הקשר האחורי (עם וידאל וטיאגו מקדימה)?
    או שבכלל בסוף לאם יישאר קשר, אלונסו יהיה בלם, ווידאל יבוא לאגף...

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני לא מאמין שאת המערך הולכים לשנות ואלונסו מעולם לא שיחק בלם, אבל ככל שהקישור מלא יותר בשחקנים, כך הסיכוי של לאם לחזור לעמדת המגן ריאלי יותר. וידאל אמור להיות אחד משלושת שחקני הקישור ובתקווה זה ההגנתי יותר מבניהם. בוודאות אני לא יכול לומר כמובן, צריך לחכות עוד כמה ימים.

מצב נושא:
הנושא נעול.