באיירן מינכן 13/14 :: עידן פפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. aloneli Member

עד עכשיו הוא לא הצליח להרשים יותר מידי אבל דווקא בתקופה האחרונה יש שיפור אצלו גם ביכולת וגם בביטחון שלו.עדיין קשה להגיד שזה שווה מקום בסגל המפוצץ של באיירן ואולי זה צעד נכון.
    מה שכן באיירן כנראה מאבדת פה עוד שחקן בית ובעצם מאז ואן חאל ב2010 לא עלה אף שחקן נוער שבאמת קיבל הזדמנות.היינקס לא קידם שחקני בית וחשבתי שאצל פפ דווקא יהיה שינוי מסויים אבל זה דווקא להיפך והמגמה של שחקני רכש מתחזקת יותר ויותר.הייתי רוצה לראות איזה שחקן בית נכנס ברוטציה וברגע שטיאגו הגיע זה חיסל את הצ'אנס של קאן לקבל דקות העונה.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאם, קרוס ואלאבה היו מושאלים בעוד שצ?אן נמכר. אבל כמוהם גם הוא אם יתפתח למה שהם יתפתחו יחזור. ובאיירן יכולה לקנות אותו לא רק ב - 2015 אלא החל מ - 2015.

אז נכון בסופו של דבר אם צ?אן יתפתח להיות קרוס או לא או אלאבה אז לברקוזן תקבל בערך שני מליון יורו. בבאיירן של היום אין לו סיכוי להתפתח לכלום. אז תראה לי קבוצה שלא הייתה שמחה לקנות את לאם אלאבה או קרוס של היום בשני מליון יורו. אז לברקוזן לא יפסידו אבל באיירן בטוח ירוויחו. או בקיצור כל הצדדים מרוצים ובאיירן בטח ובטח לא פראיירים.

3. aloneli Member

מעניין אותי אם פפ מתכוון באמת לעלות עם שלישיית קישור של קרוס-שוויני-טיאגו ושחאבי יהיה בלם אז מי יהיו המחליפים של שחקני הקישור?
    בינתיים במשחקי ההכנה הוא שיחק עם לאם,ראפיניה ושאקירי כמחליפים שלהם אבל זה לא רציני.נגיד גוסטבו יכול לשחק כמחליף ואולי אולי גצה אבל אני מאמין שהוא ישחק קצת קדימה יותר.בקיצור אני מאמין שחאבי בכל זאת יחזור לקישור.
    מה שכן עוד שבוע הליגה מתחילה ופפ עוד לא רץ עם הרכב קבוע ואפילו לא עם מערך קבוע במשחקי ההכנה.יום שני יש משחק גביע למי ששכח ועדיין לא ברור כל כך איך באיירן תעלה.בשלב הזה היינו אמורים כבר להיות מוכנים פיקס,בטח שהסגל הוא אותו סגל פחות או יותר.

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לא מדוייק. המערך כבר די ברור מאז משחק האימון הראשון ומאז הוא לא השתנה. ההרכב כבר קיבל תמונה די מגובשת לדעתי ויש אולי רק 2 סימני שאלה, לגבי הבלם לצד דנטה ומי יהיה בחוד. כל השאר נראה די סגור. בכל מקרה גם אמרו בקבוצה שגם במהלך העונה זה יראה בערך כך כי יהיו רוטציות. עם סגל משובח כמו שיש לנו חייבים לעשות רוטציות ולא תמיד תוכל לדעת בוודאות את ההרכב שיעלה לפני משחק ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/13
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים פה עם ירון. כבר כמה משחקים אנחנו עולים עם מס' 6 אחד בלבד (וגם הוא לא גרזן) ולפניו שניים שאמורים להיות יותר הגנתיים מהאחרים.
    אני לא מת על זה ואני מקווה שהחריקות והבעיות שרואים בזה הן רק עניין של התרגלות של השחקנים לשיטה.
    גם יש לנו מספיק מחליפים לכל עמדה גם במצב הזה. את טיאגו מימין יכול להחליף לאם או מולר את קרוס משמאל שאקירי או שוויני או בואטנג.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לא ראיתי עדיין משחק הכנה של באיירן לעונה הקרובה, את הסופר-קאפ ראיתי בחצי עין.

טיאגו וחאבי - האם הם משחקים על אותה משבצת, ואם כן, מי מהם אמור להיות מוסט למטה או למעלה? הרי קשה לי להאמין שאחד מהם יוצא מההרכב.

קרוס - מה מקומו בסגל? על תקן שחקן הרכב פותח או שחקן רוטציה?

גצה - האם הוא ימלא את התפקיד של מסי במערך הברסאי שיצר פפ? ואם לא, מה זה אומר לגבי מולר? הרי גצה הוא קשר התקפי מרכזי שיושב על המשבצת של מולר. האם מולר יוסט ימינה בעקבות זאת ורובן יידחק לספסל?

7. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אין תשובות חד משמעיות, בטח בעניין גצה שלא הכי כשיר להתאמן במשחקי ההכנה, אבל אתה תקבל כיוון אם תקרא את הדיון כאן או אפילו רק את העמוד הקודם, גם יתן לך תמונה לא רעה.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שראינו המערך הולך להיות כזה.
    מס' 6

קשר דפנסיבי קשר דפנסיבי

קשר קידמי קשר קידמי

חלוץ/קשר מרכזי

מהמשחקים האחרונים עולה ששוייני יהיה מס' 6, טיאגו וקרוס הם הקשרים הדפנסיביים יותר (קרוס משמאל טייאגו ימין) ומרטינז בכלל בלם.
    רובן היה עד עכשיו קשר ימני ומולר או מנדזוקיץ חלוצים/קשרים מרכזיים. כשמולר שיחק הוא החליף הרבה מקומות עם רובן ככה שלא מעט מהזמן רובן היה החלוץ/קשר מרכזי.

כשגוצה יחזור לגמרי (הוא אמור להיות כשיר כבר לשישי) נראה אם מה שאמרת לגבי רובן יקרה או לא.

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בעצם, ככה:

http://www.tz-online.de/bilder/2013/08/02/3038696/2008211316-fcb-aufstellung1-1Yak9w2j09.Xxx

כשריברי ורובן משחקים גבוה יותר מקרוס וטיאגו.

10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

כן אבל לדעתי מרטינז תורגל כבלם רק כדי לבדוק אם יוכל להיות מחליף למקרה שבואטנג לא יהיה כשיר. לא חושב שהוא יתן לו לפתוח. הוא יוכל תאורתית גם להיות המחליף של שווינשטייגר במספר 6. כמו שהיו דמיכאליס וטימושצ'וק, יכלו למלא חורים ב 2 העמדות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/8/13
  11. dudi Member

טוב נו אי אפשר בלי הציור שלי -

נוייר;להאם,בואטנג(!),דאנטה,אלאבה:חאבי,שווייני,טיאגו(קרוס),ריברי,גוצה(רובן);מולר(מנדז'ו).

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

פברגאס, שווינשטייגר, פלאיני. אחלה אופציות. מסופקני אם שווינשטייגר ירצה לעזוב. אבל תיאורטית, אם זה קורה, זה פותר לכם את בעיית ה"6" שאתם דנים עליה.

14. dudi Member

אני אתנחם שאתה מסכים איתי, וגם רוצה.

שווייני ליונייטד? ומסי לצ?לסי?

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם מה שאתה רוצה כמעט. שני שינויים קטנים, אם זה היה תלוי בי.
    חאבי ושוויני ביחד כמספרי 6 מולר מימין וגוצה חלוץ (עם המון חילופי מקום בינהם ובינהם לריברי ולמי שישחק כמס' 10). קרוס או טיאגו כמס' 10? אהבתי לקרוס ידועה אבל גם מטיאגו התרשמתי ולא חושב שמביאים שחקן כזה לספסל. אז נמצא דרך לרוטציה שלהם עם שאר הקישור.

עם זאת, פפ מבין כדורגל יותר טוב ממני ואם הוא חושב שמספיק מס' 6 אחד ושניים קצת דפנסיביים מעליו אז אני הולך איתו. אם זה לא יעבוד והוא יתעקש (כמו ואן חאל) הוא יקבל ממני את כל הביקורת שצריך.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/13
מצב נושא:
הנושא נעול.