באיירן מינכן 13/14 :: עידן פפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/13
  2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

טוב יעשה גוסטבו אם יעבור לוולפסבורג. בעיניי הוא לא יצליח בצ'לסי. וולפסבורג מתאימה לו בול. יכול להיות השחקן הכי בולט שם וגם מקומו בהרכב הפותח מובטח.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה מבחינתי חשוב מאוד ולא מובן מאליו. חששתי שהולכת להיות רוטציה ממשית כמעט בכל העמדות אבל אין בזה הרבה הגיון. במועדון התכוונו כנראה בהצהרות האחרונות שתיהיה רוטציה בסיסית (בערך כמו זו שהייתה אשתקד). שוויני חייב לשחק קרוב ככל הניתן לטיאגו, חשוב מאוד.

4. dudi Member

ובמצב כזה טיאגו יהיה לבסופו של דבר מס 10, קרוס ורובן ייפגעו משמעותית, אולי גם שאקירי זה דרכו של העולם ברוטציה יהיה קשה מאד לשחזר ההצלחה.

אני מאמין שיתפזר הענן ההגנה תישאר בצדק אותו הדבר, חאבי יהיה הבאנקר של אירופה בקישור האחורי, שווייני מס 6 כמו שנקבע במילותיו של זאמר הנהדר ואזי טיאגו שישחק והוא ישחק מס 10 גצה מולר וריברי קדימה והנפגעים לטעמי יהיו מי שציינתי בהתחלה.

הרי אף אחד לא רואה את שווייני בספסל, או 2 רכישות ב 40 מליון(חאבי,מריו) בספסל, או את שחקן השנה בעולם בספסל חלילה(!) (שום מוסד עולמי לא יקח ל FR7 את התואר שהרוויח ביושר).

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בכל מצב יהיו שחקנים מאוד יקרים על הספסל וזו פריוולגיה שיש למועדונים גדולים שמשקיעים בסגל שלהם, כמו באיירן מינכן כמובן.
    גם להושיב שחקן יקר וסופר מוכשר כמו טיאגו על הספסל זה דבר שקשה לעכל או להושיב את מרטינז לא פחות. מה לעשות, שחקנים יהיו חייבים לשבת. כנראה שפפ מעדיף את טיאגו על מרטינז כי הוא גם טכני יותר ועוזר יותר לבנות התקפות ולייצר מצבים. צריך לראות איך הכל יעבוד כששוינשטייגר יחזור כי כמו שאמרו כאן ואני מסכים, הוא עמוד היציבות שלנו ואיתו נראה איך אנחנו סוגרים את מרכז המגרש ההגנתי במערך החדש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/13
  6. dudi Member

סיטואציה לא קלה זה בטוח אבל אני סומך על פפ שכבר באואדי קאפ, סופר קאפ האירופאי, והפתיחה בליגה\גביע יסדר את השורות.

אגב Uli Hoeneß מה השם? וולקאמ.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי נראה שבסופו של דבר זה יתייצב ככה. וככה גם צריך להיות. מה שעובד כל כך טוב לא צריך מהפכה אלא התאמות ושינויים. מה שהספיק להמבורג וגלדבאך (מס 6 אחד שגם הוא לא גרזן) לא ממש מספיק לחצי ברצלונה לא הספיק לדורטמונד וג לא יספיק לאריות היבשת.
    נראה לי שרובן יהיה הגיבוי למולר מנדזוקיץ? ומןלר הגיבוי לגוצה שאקירי לריברי וקרוס לטיאגו. בנוסף וכמו שפפ אמר, טיאגו יכול לשחק בכמה עמדות בקישור. ככה שאולי קרוס לא ייפגע כל כך.
    אבל עוד יש לנו איזה שבועיים שלושה לחכות כדי לראות את הכיוון.

בעניין אחר, פפ אמר שדויד לואיז לא יגיע בוודאות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/13
  8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום למשחק יש לפפ סגל מלא לחלוטין, למעט גוצה (שכבר חזר להתאמן עם כדור). כנראה שהיום נתחיל לראות את הכיוון האמיתי. כנראה.

9. JohnTerry26 Member

למה אתה חושב ככה? בעיני גוסטבו יכול להיות מצויין בקישור האחורי שלנו.
    להגיד שוולפסבורג מתאימה לו בול זה מאוד להמעיט בערכו אני חושב, הוא מהטובים בעולם בתפקיד הזה לדעתי.

dudi את השמועה על צ'לסי שמעת בעיתונות הגרמנית?

10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

היי דודי, אני ירון, אכן נעים מאוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני מסכים איתך לגבי זה וחושב שרק שיגיעו המשחקים הרשמיים והקובעים באמת, נתחיל לראות את הדבר האמיתי. עד אז נמשיך לקבל ניסויים, בדיקות ותירגולים שפפ מעביר כדי לקבל תמונה ממש מלאה על מה כל שחקן יכול לעשות בצורת המשחק בה הוא יוביל העונה.

גם הערב אין הרבה למה לצפות, זה אימון נוסף רק עם סגל בריא יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/13
  11. dudi Member

לא פשוט מנסה להיות ריאלי, להגיד גוסטאבו וולפסבורג זה 1+1=3.. לא מסתדר.

(קראתי על כך במדיה הישראלית...).

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/13
  12. aloneli Member

זה די נראה שששויני באנקר וחאבי יהיה המחליף של טיאגו.ריברי ורובן באגפים ומולר וגצה ישלימו את הקישור.קשה לי לראות את קרוס נכנס להרכב לא משנה באיזה מערך,מנדזו עוד איכשהו.

13. dudi Member

חאבי המחליף של טיאגו? זה כמו שגוצה יחליף את נוייר לא אותו תפקיד.

חאבי הגרזן היחידי ביחד עם גוסטאבו בין שלל שחקני הסגל הריב והעשיר לא נראה שיש לו מחליף.

14. aloneli Member

בינתיים פפ מנסה את חאבי כבלם..בקיצור זה נראה שפפ בונה על טיאגו ליד שוויני.חאבי בספסל/בלם.

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

משהו כזה, רק שזה יותר כמו שלושה קשרים אחוריים ויחד עם שוויני וטיאגו יהיה גם קרוס או מישהו אחר. אפשר לשחק עם לשחק עם שלושה קשרים אחוריים שהם 50 50 וניתן לצופף כך טוב מאוד לפני הבלמים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/13
מצב נושא:
הנושא נעול.