באיירן ומכבי ת"א בכדורסל אותה הגברת בשינוי אדרת???

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏20/6/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה מדבר באוויר ואני יצאתי טמבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

הדיון הוא לא רק על גומז, הדיון הוא על השחקנים הגרמנים שבאיירן גונבת מבלי יותר מדי צורך בהם. והדיון הזה הוא לגיטימי, לא בכבוד שלך ליטול בו חלק, אז תחזור לשנאפסים, ליין או לוואטאוור שעומד לך שם בסטנדביי ותעזוב אותנו עם הסובייקטיביות שלך.

תביא עובדות במקום לנסות לכסח אותי כי אתה יודע שאני צודק. כבר הליגה הסקוטית עדיפה, שם לפחות יש 2 קבוצות שנלחמות על הכל. מורידים את הליגה לזנות. ועוד אחר כך מנסים לייפות את העובדות ( כולם באירופה ככה ...יאאאאה רייט ).

תמשיך לכסח, אני לא ארד פעם לרמה שלך.
    ( ואתמול בכלל לא רצית ליטול חלק בדיון, היום אתה הכוכב הראשי של הדיון :aaa021: ).
    תפסיק לשתות !

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

העבודה היא שפתחת דיון שלם על כך שיש לנו 4 שחקנים גרמנים שקנינו. תספור ותראה עובדה מספרית ובצורה ברורה.

במקרה הטוב 5, אם גומז יגיע בהצלחה מרובה אז נתחזק. אנחנו לא מנסים להזיק לשטוטגארט כי הם לא מהווים לנו תחרות. כך גם שלאודרף, מה אנחנו פחדנו מקבוצה שנלחמת נגד הירידה?

4 שחקנים עם אופציה ל 5. לא 23 של סגל נבחרת גרמניה, לא 15 וגם לא 10. נראה לך הרבה?

סופר מריו בוא לאימפריה :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/08
  3. A. Arshavin Member

אל תשכחו שקלינסמן ייאמן בבאיירן, ויש לו אמון אדיר בצעירים, בעיקר בפודולסקי.
    (יכול להיות שהטיעון כבר הועלה פה, לא הסתכלתי על כל התגובות פה).

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

והוא ממשיך להגיב.

תקרא שוב את הדיון, תסתכל ותבין שלא מדובר רק על ההווה אלא גם על העבר, תראה מה קרה לקבוצות הגרמניות בשנים האחרונות ואולי תשכיל להבין משהו. עד אז אם אין מה לכתוב והדיון אכן נשרף כמו שאתה אומר הוא ישקע לבד.

סע לשלום ואל תשכח, לא נוהגים עם אלכוהול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ואני מנסה להראות לך כמה שנים אחורה בהם באיירן שיחקו עם 2 שחקנים גרמנים בהרכב הראשון בלבד.
    מאיפה שטוטגארט קונה שחקנים? מהליגה הטורקית? לא, מגרמניה. ברור שקונים שחקנים מגרמניה, אין שום דבר חריג בזה. כל אחד ותקציבו.

כמובן. מעבר לגרמנים הבודדים שקנינו יש לנו את השחקנים הנהדרים שגידלנו. טוני קרוז, אוטל, לל ואחרים שהם חלק חשוב מאוד בסגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. C-J Member

דחילק ילדים... הפסיקו עם זה עכשיו ומיד.

סלע, ומצדדי דעתו, מסתכלים על הדיון מנקודת מבט כוונות הנהלת FCB: להביא שחקנים טובים, עדיף גרמניים, כדי שנצליח כמה שיותר (בגרמניה כמו גם באירופה).

לירן, ומצדדי דעתו, מסתכלים על הדיון תוצאת מהלכיה של הנהלת FCB: הבאת שחקנים גרמניים ל FCB הורסת את הקבוצות האחרות.

עכשיו ילדים, תבינו: שתי הדעות כאן מתארות אותו מצב עובדתי. עכשיו התכוונו או לא התכוונו להרוס, זה כבר דעה סובייקטיבית שכל אחד שופט לפי השקפת עולמו.

וכמו שנאמר כאן, הכל נובע מהקוטביות המתרחבת בין היכולות הכלכליות והספורטיביות של באיירן בצד אחד לבין שאר הליגה בצד שני.
    אני הצעתי באשכול אחר לצמצם את הליגה כדי שלשחקנים בקבוצות אחרות תהיה תחרות רצינית עם באיירן, וכדי שיהיה להם עניין להישאר בקבוצותיהם שמגיעות לאנשהו באירופה (או בגרמניה לפחות).
    כולכלם התנפלתם עלי ואמרתם שאסור להקטין את הליגה ושזה לא יקרה.
    יופי. קיבלתי. עכשיו תציעו לי אתם חברים שיטה/סיבה טובה ששחקנים כמו גומז וקלוזה, לא רק שיחשבו פעמיים לפני שיגיעו לבאיירן, אלא אפילו שלא יחשבו על האופציה הזו בכלל.

לכן, אין פה קרמינל אחד וקורבן אחד. כמו שבאיירן מואשמת בכך שהיא גונבת שחקנים, כך גם אשמות הקבוצות האחרות שלא השכילו להגיע לכדי מצב ששחקני הבית שלהן יעדיפו להישאר בבית לאורך כל הדרך, על כל המשתמע מכך.

ותפסיקו לחפש כאן פתרון אחד. זו לא משוואה מתמטית.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

4 שחקנים גרמנים זה לא שוד. זה אפילו מעט מידי לטעמי למועדון גדול כמו באיירן ביחס למועדונים אחרים.

למשל מה, כולם מלדינים במילאן? נסתכל על הנבחרת ונראה שגאטוסו, פירלו, אמברוסיני ונסטה זה על רגל אחת שחקנים שמילאן רכשו. אז הם גנבים? באיירן לא מאושמת בגניבה, לא שמעתי על המילה גניבה מעולם עד הדיון קיומו של הדיון הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/08
  8. yonmu Member

סליחה שאני קופץ, אבל הדוגמא של מילאן ממש לא קשורה.
    גאטוזו בא מחוץ לאיטליה, אמברוזיני עלה מהנוער, פירלו כמעט גמר את הקרירה באינטר אז מילאן קנו אותו, ורק נסטה דוגמא טובה - אבל הוא הגיע בגלל שלאציו כמעט פשטו את הרגל.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה לא משנה, גם באיירן יכולים לבוא בטענה שהם עושים רק טוב למי שמגיע אליהם. קלוזה כבר לא פגע בברמן ולא היה לו מועדון אחר לפנות אליו ולקבל כמויות של כסף, גם ברובסקי כעמט גמר את הקיירה בברמן, התחילו להושיב אותו על הספסל ועשו לו חילופים בדקה 30 על יכולת רעה. יותר מזה?

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אלא שבאיירן לוקחת את השחקנים שהם בשיאם ומחפשת כל מיני דרכי קיצור כמו סעיפים בחוזה, תום חוזה וכו.
    לפחות אצל גומז אין כזה.

וסלע, גם אם קשה לך להאמין C-J צודק בטענתו, אם זה נגדי או אם זה נגדך. אתה פשוט יותר סובייקטיבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/6/08
  11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בורובסקי וקלוזה הגיעו בשיאים? לכן אמרת כל הזמן שקלוזה אחרי השיא? שלא נדבר מה אמרת על בורובוסקי...
    וכשאני מציין 2 שחקנים זה בעצם אומר שציינתי חצי (50% בשבילך) מסך הכל הרכש הגרמני שיש כרגע בבאיירן מינכן שלא עולה על בסך הכל 4 במספר.

דבר נוסף, כן סעיף לא סעיף, מי שרוצה שחקן ויש לו יותר כוח בסוף יקח אותו. מעבר לזה שמתעללים בכם על המגרש ועושים אותך מתוסכל, אז גם כל השנים לוקחים לכם את החלוצים. שאלקה לקחו את קוראני, גם אז בכית, אבל לפחות לא קמו כאן דיונים מפגרים בגלל שאתם מועדון עקום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/08
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שוב אתה מכניס לי מילים לפה ולאט לאט אני מתחיל לגבש דיעה סנילית עליך...
    על קלוזה בחיים, בחיים לא אמרתי שהוא מגיע לבאיירן שהוא לא בשיאו. כל מה שאמרתי שהוא מגיע לבאיירן בכושר ירוד. שבאיירן סגרה עימו את החוזה עם זאת הוא היה מלך השערים של הסיבוב הראשון, ז"א היה בשיאו.

תפסיק לנסות להוכיח את הדיעה שלך בכוח כי שוב נכשלת.

ובורובסקי אכן הגיע לבאיירן שהוא אחרי השיא שלו, זה היחידי שאפשר לטעון עליו את זה.

בסטה, סלע תודה שאתה סובייקטיבי ובא נסגור את הדיון הזה איתך.

ד"א לא יודע מאיפה הם מוציאים את זה אבל אוהדי שטוטגארט טוענים היום שהפגישה היא בכלל בשטוטגרט, וששטאודט אמר : לדבר אפשר תמיד, לסגור לא חייבים כלום.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אמרת שבאיירן לוקחים שחקנים בשיאים, קלוזה לא הגיע בשיא. השיא היה אפישהו בין 2002-2007. זאת כבר הייתה הירידה כמו שאתה אמרת נכון (נס?)
    זה אוטומטי סותר דברים שלך, נקודה. וכך גם מקרה בורובסקי, לכן חצי מהאימרה הזאת היא כבר שגויה או במקרה שלך שטויות שהתרגלנו.

כבה ת'אור ולישון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נ.ב. כל הודעה כאן אני אחזור ואציין שלירן פתח את הדיון בגלל שיש לנו 4 שחקני רכש גרמנים. שדדנו את הליגה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הלוווו, משהו בבית? קוקורירקו ....

שבאיירן סגרה איתו את החוזה הוא היה אחרי סיבוב אדיר בו נבחר לשחקן הסיבוב והיה מלך השערים הזמני. הוא היה נהדר בזמנו!

סע לשלום, ואל תשכח שנוהגים לא שותים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא, הוא היה אחרי פציעה וחלש. כבר לא מלך השערים, אחרי השיא.
    גם אחרי השיא מגיעות פה ושם תקופות טובות, אבל זה לא השיא. קולט מה זה שיא? אמרת שיא, תעמוד מאחורי הדברים.

ושוב, הדיון נפתח כי באיירן שודדים שחקני רכש של הנבחרת. בתחילת העשור כמעט לא היו לנו ועכשיו יש לנו 4.