באיירן בישראל: מפגש פורום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏30/8/09.

1. dudi Member

באתי לקנאות בכם קצת (;

אם היתה לי אפשרות להיות בארץ שבוע הבא אני חושב שיותר מרגש,ומעניין זה להתארגן על האימון המסכם,או נסיון לתפוס איזה תמונה\חתימה שהקבוצה תהיה במלון.

כפירוביץ' תסתער אחי אןלי תחזור לנו עם תמונה עם רובן וריברי מלצידך ככה 4-3-3 אתה יודע :)

2. FC_Bayern Member

הדבר שהכי קשה לי זה לדמיין איך אני ארגיש כשהאדום של באיירן והירוק של חיפה יעלו על כר הדשא. שתי הקבוצות שבלעדיהן לא הייתי יודע מהי אהבה לקבוצה בכדורגל משחקות לראשונה אחת נגד השנייה, כאן, ליד הבית. אני המום עדיין שזה הולך לקרות, זה נראה לא מציאותי, ואני מתאר לעצמי כמה מהר הולכות לחלוף 90 הדקות מרוב הנאה. אני רק רוצה לעצור את הזמן, שלא ייגמר המסע הבווארי בישראל...

3. 100%Bayern Member

היום דוד שלי דבר עם המשרדים של הקבוצה במינכן... והם אמרו לו שחיפה לא הקצו להם כרטיסים או משהו ואי אפשר יהיה להזמין...

כנראה למי שיש כרטיס (ל600 שמגיעים ולחלקכם פה) הכרטיסים הם לא ממכירות הכרטיסים של הקבוצה...

בכל אופן ... כרטיס בודד למשחק ליציע 16-18 עולה 100 שקל לבוגר ו60 לקטין\חייל\סטודנדט...

נשארו משו כמו 5000 כרטיסים בלבד...

מחר כנראה אנחנו מזמינים איזה 10... :S

העיקר להיות במשחק ולא משנה לי איפה לשבת ועם מי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Yav85 Member

גם עם חיפה מאוד מאוד מאוד תרצה למכור את הכל לקופים בלי לתת שום דבר לאוהדי חוץ היא בכל זאת חייבת להעביר מינימום 5 אחוז מתחולת האצטדיון לקבוצה היריבה כך קובע תקנון אופ"א מה שכן המספר יכול להיות קטן יותר רק אם הקבוצה האורחת מסכימה לכך. הבעיה שנכון ליום שני ב12 וחצי בצהריים (הפעם האחרונה שדיברתי עם המועדון) חיפה עדיין לא העבירה את הכרטיסים לבאיירן והיו צריכים לעשות את זה לכל המאוחר עד יום שלישי שזה בעצם היום. מה שאותי אישית מאוד מלחיץ בקשר לזה האם נקבל את הכרטיסים בזמן

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתלבט בין לרכוש כרטיס ב60 שקלים ליציעים 17-18 או לחכות ולראות מה קורה עם באיירן. אני מאוד מפחד לצאת קירח מכאן ומכאן ולסמוך על כל מיני ספסרים למיניהם שימכרו לי מנויים באלפי שקלים.

6. Yav85 Member

טוב נמשיך לעדכן דיברתי עכשיו עם המועדון הם אמרו שיש בעיה עם אספקת הכרטיסים ושאיסוף יהיה ממלון קארלטון בתל אביב. דיברתי עם קארלטון והם לא יודעים שום דבר בקשר לזה. אי לכך ובהתאם לזאת אין לי מושג מה נסגר

7. Yav85 Member

כמו כן אשמח אם מישהו יעשה בדיקה חוזרת לנושא כי לצערי אני בתהליכי חרישה למבחן בסטטיסטיקה (שתישרף באש הגיהינום) עד מחר בערב

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני דיברתי איתם היום והם גם אמרו לי את זה. בקיצור הכל בלאגן אחד גדול. אף אחד לא יכול להבטיח כלום עד יום המשחק.

9. C-J Member

10. Yav85 Member

טוב הגרמנית שלי לא בשמיים אבל ממה שאני מבין האיסוף הוא רק ביום של המשחק? ואיזה מכתב בדיוק אני צריך להביא איתי בנוסף לתעודה מזהה?

11. C-J Member

ההודעה באתר של באיירן מיועדת לאלה שכבר רכשו כרטיסים דרך המועדון במינכן.
    הפרטים הם רק לגבי צורת האיסוף של הכרטיסים, שמפאת קוצר הזמן יצטרכו האוהדים לכתת את רגליהם לקרלטון בת"א ביום המשחק.

אני שואל אם מישהו מפה הצליח בכלל לקנות כרטיסים דרך באיירן, אם שילם, ואם קיבל אישור להזמנה.

12. Yav85 Member

הזמנתי קיבלתי אישור טלפוני ואמרו לי לבוא לקרלטון את הכסף עוד לא הורידו

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הזמנתי באופן טלפוני. אני מאוד מאוד מקווה שהמכתב הזה אכן יגיע אליי בדואר כי לא קיבלתי שום אישור טלפוני מהגרמנים.

14. Yav85 Member

ג'ובני איזה מכתב בדיוק? לי אמרו רק להביא איתי תעודה מזהה וזהו
    תתקשר תשאל אם ההזמנה שלך מאושרת

15. C-J Member

מה המחיר שביקשו עבור כרטיס?