באיזה איצטדיון הייתם רוצים להיות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י cavenaghi, ‏28/7/04.

1. cavenaghi Member

במכתש יש אווירה יותר טובה מה קרה לך גבר?

חרא של אווירה יש באנגליה אני פשוט לא מבין את הסיבה שיש כאלה שאומרים שיש את האווירה הכי טובה באנגליה. פשוט לא מבין.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בהייבורי האוירה די משמימה בעשור האחרון, הקהל שקט לאורך פרקים ארוכים של המשחק,ולכן הוא זכה לכינוי "the library". מה שכן הייבורי הוא דוגמא ממש אבל ממש לא מייצגת והאוירה במגרשים בבריטניה היא פשוט נפלאה אם הייתי צריך לבחור משחק אחד ללכת אליו זה בוודאי היה ה"אולד פירם" הגדול בפארק-הד של סלטיק. אם לא מספיק העידוד הנפלא הקבוע של אוהדי סלטיק (רק היום היה בספורט 5+ את ה4-3 ההוא על יובה ופשוט רציתי להיות שם ולחגוג עם הקתולים המשוגעים האלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx ), תזרקו פנימה גם את כל המתחים שהצטברו בין השנים בין הקתולים לפרוטסטנטים בגלזגו ובבריטניה בכלל ותקבלו משחק שהוא חוייה לכל החיים.

3. cavenaghi Member

עזוב אותי פרוטסטנטים שמוטסטנטים, אני רוצה אווירה, קופנטי, רימוני עשן, צעקות, עידוד בלתי פוסק.

זה נמצא בכל מקום חוץ מאנגליה.

4. juva Member

קאמפ נאו
    נגד ריאל מדריד...

לא הייתי מתנגד לשבת גם באנפליד במנ' יונטיד-ליברפול(ובשום פנים ואופן לא באולד טרפורד)
    למרות העובדה שאין באנגליה לא רימוני עשן, לא קונפטי ולא הרבה פריטי עידוד(צעיפים, דגלים וכו')
    השירים הבריטיים פשוט עושים לי את זה

5. אלי מתחן Member

מתי אנשים יבינו שלא הכל זה אבוקות, מבחינת עידוד אין על הקהל באנגליה. שם מעודדים בישיבה אבל כולם מעודדים, בלי יוצא מן הכלל.

6. John Barnes Member

נכון, במשחקים באנגליה לרוב אין עידוד מאסיבי . אבל שהנבחרת משחקת זה סיפור אחר לגמריי...
    מה, לא ראיתם יורו 2004?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/7/04
  7. cavenaghi Member

רוצים להיות באנגליה?
    תהיו באנגליה.

אבל אין כמו מונומנטל.

8. KirkH Member

אני חוזר למונומנטל בלי לחשוב פעמיים בכלל. לא כל יום יוצא לראות 80 אלף איש שרים וקופצים ביחד.

9. Mokesh Member

אולי כבר נהפוך את הדיון לדיון האיצטדיונים הרשמי? ככה נוכל לדבר פה על כל מה שקשור לאיצטדיונים, וכשאיצטדיון חדש נבנה או מכריזים על איצטדיון חדש, נוכל לדבר על זה פה....
    כל מקרה, גם אם לא, סוף סוף אושרה סופית בניית האיצטדיון החדש של ליברפול בסטנלי פארק. האיצטדיון, בדומה לאשבורטון גרוב, ממוקם רק ככמה מאות מטרים מאנפילד המקורי. בליברפול כבר מתכננים הרבה זמן את האיצטדיון, אבל רק עכשיו אישרה מועצת העיר את התחלת הבנייה. בניית האיצטדיון תמשך 5-6 שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/04
  10. shmon2005 Member

פה בארץ היתי רוצה להיות באצטדיון בלומפיד ובחו"ל בכולם :aaa7: :aaa025: :aaarse: