אתרי הספורט באינטרנט, ושאר אמצעי התקשורת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏27/8/05.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת.....ידיעות בקטע בזה הרבה יותר גרועים..למרות שברור שגם במעריב אין יותר מדי מלאכים.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שי, אני לא אומר שברק צודק, אבל אל תמעיט מערך התחמנות של הכבתבים, והמניפולציה של התקשורת, כולם משחקים מתוך אינטרסים אישים, אפילו הפולטיקאים שלנו ואנשי הציבור הם שקרנים בני שקרנים, הם ישבעו בפניך שעכשיו יש ירח בחוץ ברגע שהשמש זורחת, ככה זה אצלנו , דברים חייבים לבוא על דיוקם!
    ובנוגע לפרסום של ברק, עוד פעם ממש לא מכובד!

3. ozi Member

לירן, היה לנו ויכוח הרבה יותר ארוך מזה שאתה רואה עכשיו בנושא הזה, ואני פשוט מחקתי אותו כי הוא היה מיותר פה. בכל מקרה, אני אמרתי לו שלא כל העיתונאים כמוהו (אני, לדוגמא, לא כזה), ואף אחד בטח לא ממציא ידיעות.
    לדעתי, אם הוא אומר ש"כל העיתונאים ללא אינטגריטי" אז הוא בעצם מעיד על עצמו. הוא אולי היה מעדיף שכולם יהיו כאלו, כדי להקל על המצפון שלו, אבל מה לעשות שיש עיתונאים שהיושר המקצועי חשוב להם?

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/05
  4. barakrom Member

אני לא אמרתי שעיתונאים ממציאים ידיעות!!! לא תמצא שאמרתי דבר כזה.
    אני טוען שבגלל שיקולי מערכת ובעלי עיתונים, הפרסום הסופי תמיד לא מדוייק בגלל שמטים אותו לכיוונים הרצויים לבעלי העיתונים.
    העיתונאים הם בורג קטן, העורכים כבר יותר מושפעים
    אבל אם תחפור תמצא שגם העיתונאים והעורכים-רובם המוחלט למכירה בכל הזדמנות

5. ozi Member

הנה, למרות שמחקתי את כל הויכוח המטופש הזה, מצאתי את הציטוט הזה.
    הגדלת ואמרת אפילו שאין שמץ של אמת באף ידיעה. אם היית אומר שלפעמים הפירסום הסופי לא מדויק, עוד הייתי יכול איכשהו לקבל את זה. אבל בטח לא יכולתי לקבל את המשפט האחרון שלך עכשיו: "העיתונאים למכירה בכל הזדמנות". אני לא יודע איפה אתה לומד את הדברים האלו, אבל זה בטח לא מה שקורה אצלנו במערכת ואצלי בפרט.

6. לוקה בראצי Member

טלספורט אתר חלש מאוד, כאילו בכוח הוא נותן ידיעות עדי גלסקה חסרה הבנה מינימלית של המשחק ולא פלא שהיא עפה מהר מתוכניתו של אליעזר לחנה כמו גם משבת של כדורגל

הכי הזויים הם יצאו בפרשת ראיוביץ בכל מקום אפשרי פורסם שהוא חתם בכפ'ס כולל ציטוטים מפי השחקן עצמו ,והם התעקשו על נתניה ועוד השאירו זאת כמעט שבוע, כנראה גם הם מודעים לחולשתו של האתר

צר לי ברק בד'כ אני מסכים ומבין את דעותיך אך זו לא ממש הפעם

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, מה הסיבה שברק מהלל את טלספורט כל כך ברורה. אני גם יכול לכתוב את זה על אתר ספורט מסוים שאני מקושר אליו אבל אני לא טורח כי זה מיותר. כל אחד יסיק את הדיעה שלו לגבי אתרי הספורט.

כך או כך, אתר ש"חולל מהפכה"? הגזמה פראית. הוא נותן חדשות כמו כולם. וכמו כל אחד ואחד מאתרי הספורט, לפעמים הוא ראשון בידיעות חשובות ולפעמים הוא לא ולפעמים הוא כותב שטויות (שוב, בדיוק כמו כולם, אף אחד לא יוצא זכאי). זה לא משנה כמה ניסיון יש לכתבים - גם הטובים והמנוסים ביותר טועים.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ההבדל בין ספורט 5 ווואן לבין טלספורט הוא בדיוק ההבדל ביו ליגת העל לליגה לאומית( אם לא יותר גרוע),
    גם אני יכול לקחת את אסוקר ולנצל אותו לפרסום אתרים של חברים שלי( שהם דווקא דיי טובים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ), אבל אני לא עושה את זה כי זה סתם מעצבן וחובבני וגובל בחזירות( מילה שברק אוהב להשתמש בה), אני לא מבין למה המנהלים לא מונעים זאת ממנו! זה ממש חוצפה!

9. ozi Member

זה בגלל שהוא עושה את זה במסווה של חלק מהדיון. בכל הודעה שלו תמצא או פרסומת לטלספורט, או פרסומת לצ'רלטון, או שבחים לברקוביץ' ואלון מזרחי, או ירידות על גרנט.
    וזה לא משנה בכלל עד כמה זה לא במקום באותו רגע.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שאני רואה את הפרסום הזול שלו, זה מוציא לי את החשק מהפורום, אסוקר אתר רציני, דברים כאלו לא צריכים להיות חלק ממנו!

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שבחים לברקו-ביטץ' או מזרחי וירידות על גרנט?מה קשור?

12. ozi Member

לא קשור. הוא פשוט מהלל אותם בלי קשר למה שמתחולל בעולם המציאות. או שהם פעם היו מדליפים לו סודות מחדר ההלבשה או שהוא סתם חבר שלהם- מה שבטוח הוא מחמיא להם בצורה עיוורת.
    אני לא מבין איך אפשר לטעון שאלון מזרחי (שהוריד ב-3 שנים 3 קבוצות ליגה- הפועל ב"ש, כפ"ס, אחי נצרת) עדיין שחקן מצוין ויכול לשדרג את מכבי חיפה. את התשובות תמצא אצלו.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה..זה גם אני שמתי לב האהבה הגדולה מדי לאלון מזרחי...
    אבל מצד שני אם הם חברים שלו אז אני די מבין..

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף טופיקון בקשר למה שהזכרתם במהלך הטראש טוק המלבב שלכם:

שי, ברק, איזה דרך עברתם בדרך לעיתונאות מבחינת לימודים והכל?

15. ozi Member

אני רק שנה שעברה התחלתי לימודי תקשורת במכללת ספיר.
    אבל זה לא ממש קריטי איזה לימודים עשית: יש כאלו שיכולים להיות עיתונאים גם בלי לימודים, ויש כאלו שלא יוכלו להיות עיתונאים גם אחרי תואר שני בתקשורת. זה יותר תלוי באופי של האדם מאשר בלימודים שלו.