אתרי הספורט באינטרנט, ושאר אמצעי התקשורת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏27/8/05.

1. Alexander Hleb Member

בית"רי, אולי תביא לפה איזה לינק לכתבה של עמיקם?

*עריכה. לא משנה מצאתי

רון עמיקם על הנעשה בטדי

"מבכירי מערכת הספורט של "מעריב" ולשעבר חבר מערכת "חדשות הספורט" בערוץ הספורט ובתוכנית "ספורTV". כתב לשעבר בעיתונים "חדשות" ו"עולם הספורט". מתמחה בהיסטוריה של הספורט הישראלי לדורותיו ואוהד של מכבי יפו המיתולוגית"

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/05
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי אלא להסכים לכל מילה בטור של רון עמיקם...

ולהוסיף שאני לא יודע אם זה משעשע או פאתטי שהוא הצליח לרכוש בפשטות ובבצע כסף את אהדת ואהבת אוהדי בית"ר.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה?מה אתה רוצה מהקהל של בית"ר..הוא מתכוון להחזיר אותם לימים הגדולים שלהם...
    הביא להם את טון קאנן הביא להם את פרננדז,העיף את אוחנה ואת פני-ג'ל,למה שהם לא יאהבו אותו...

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הם בסך הכל כלי עבורו. וכשהוא יגמור להשתמש בכלי, מי יודע.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמר דני ענבר בתוכנית עליו,שני הצדדים מרוויחים...

דרך אגב..לא ממש יודע איפה לשאול את זה..אבל מה עם רוסלן לוברסקי?משהו יודע מה קרה איתו?

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני הצדדים מרוויחים, השאלה היא לכמה זמן.

תסכים איתי שקריאות 'הנה בא ראש הממשלה הבא' לגאידמק רק בגלל שהוא שם כמה ג'ובות בקבוצת כדורגל מצביעים על משהו בעייתי. וכן, אני באמת מאמין שאם הוא ירוץ לראשות הממשלה הם יצביעו עבורו, הוא הרי שם כסף בקבוצה.

7. בית"רי מלידה Member

מי באמת יודע???

" משנחרב בית המקדש, ניתנה הנבואה לשוטים "

ברוך בואך אמיר בצל קורתו של "כוכב מעריב" רון עמיקם.... :aaa021:

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה. אין לי קשר לרון עמיקם ולמעריב, אבל מה לעשות, יש דיעות שאני מסכים איתן.

אני לא רוצה שהמועדון שלי יהיה בידיים של אף אדם אחד שיום אחד יחליט שהוא רוצה להשקיע ויום אחר יחליט שאולי הוא רוצה לסגור אותו. לצערי זה בדיוק מה שקרה עם גלייזר. אם זה מתאים לאחרים, שיתבשמו, עד לנפילה.

9. בית"רי מלידה Member

אמיר:

מהרגע שארקדי נחת בבית"ר, עסוקה קבוצה שלמה של עיתונאים, בחיטוט בלתי פוסק באיש, מניעיו, כוונותיו, ומה לא...

צו הסגרה מצרפת, הלבנת הון, מאפיה רוסית - זה רק חלק קטן ממה שנאמר עליו.האם איזשהו עיתונאי קטן מסוגו של רון עמיקם / דוד פרנקל / פוהורילס הביאו איזשהו בדל הוכחה להאשמותיהם? כלום!

יושבת לה חבורת עיתונאים קטנים, חסרי מעש, חסרי יכולת לראיין את ארקדי - ושופכים את תיסכולם ברבים.

אין להם שום בעיה מוסרית לעבוד ולקבל כסף מפושע שישב מספר שנים בבית הסוהר - ולצאת מצד שני בהכרזות חסרות כל בסיס במציאות על אדם שתורם עשרת מליונים לחברה, ואשר מעולם לא הורשע בדין, אפילו לא הוגש נגדו כתב אישום.

למה למשל לא מזכירים את העובדה שמזה שנים הוא תורם בנדיבות לבית החולים תל השומר? כי איזכור עובדה זו משמיט את הבסיס לתיאוריות ההזויות שלהם.

הסיבות לירידות עליו הן ברורות:

הוא עשיר, הוא רוסי שהצליח, וגרוע מכל - הוא השקיע משקיע וישקיע הרבה כסף בבית"ר.

לי, כמי שהספיק לטעום מהחרא של שילטון מפא"י ( אני יליד 1960 ) , זה לא חדש:

תמיד יאשימו אותנו הרוויזיוניסטים ברצח ארלוזורוב, בנסיון הפיכה ב 1948, ומה לא...

לשמחתי הרבה, מאז שפניג'ל וחבורתו עפו - מקנאים בנו, ולא מרחמים עלינו
    :aaa021:

ואסיים כדרכי , בקטע מתוך השיר "הם לא ישברו אותנו" , אותו כתב ב 1946 דוד ניב (ינובסקי) איש אצ"ל פצוע במחנה המעצר הבריטי באריתריאה:

עד 120 לכל שונאי בית"ר - תסבלו לראות את בית"ר מצליחה!

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שזה נשמע כאילו לך יש אינטרס לגביי גאידמק יותר ממה שלאחרים יש אינטרס נגדו,זה טבעי
    שבנאדם שלא מכירים ממש וקשה לדעתי מה היה העבר שלו ושהוא נחקר במשטרה אז אף אחד לא בוטח
    בו...
    מה תגיד שגם המשטרה מתנכלת אליו סתם?כמו שזה נראה הוא לא בדיוק ילד טוב ירושלים[או מוסקבה במקרה שלו]
    אין לי ממש דיעה בעדו או נגדו מה שבטוח שהוא לא מושלם וגם העיתונות לא מושלמת כי הם מחפשים
    סקופים ולמצוא שגאידמק מועל בכספים או לא יודע מה זה אחלה סקופ אז הם מחפשים...זאת העיתונות בכל
    מקום וככה היא תמיד תהיה..