אתם בחרתם - מיגל ויטור הוא שחקן העונה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏27/5/17.

?

מיהו לדעתכם שחקן העונה?

הסקר סגור ‏1/6/17.
  1. מיגל ויטור

48.9%
  2. מהראן ראדי

25.5%
  3. טוני וואקמה

6.4%
  4. וידאר קיארטנסון

2.1%
  5. איתי שכטר

8.5%
  6. אחר (נמק)

8.5%
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

מסכים עם דרוריקו,
    אלבז שנתון 92 והוכיח שהוא שחקן ליגה ראוי וזה יפה, אבל יש לו כמה "תואמים" בליגה (נניח מלמד ושכר שגם יותר צעירים ממנו)
    פלופצ'נקו שנתון 96 ולמרות שהיה בירידה השנה, יש לו יכולות גבוהות שאין להרבה שחקנים כמו בליגה כמו בעיטה מחוץ לרחבה, פס טוב וראיית משחק טובה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מלמד נהדר לליגה.

אני לא משווה פה מי שחקן יותר טוב, אלבז עם התקרה הנמוכה מבין השמות שרשמת, זה נטו התייחסות לעונה שהשחקנים עשו.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיגל ויטור כנראה היה מקבל את הקול שלי בקלות אם לא היה נעדר לתקופה כה ארוכה. הצבעתי למהרן ראדי.

Doritoz אוהב/ת את זה.
  4. oFiRzZz Member

אין ספק שויטור מבחינת יכולת היה הכי טוב בליגה בפער, אבל קצת קשה לי לתת את הקול שלי לשחקן
    שפספס שליש ליגה. מהרן ראדי הוא הבחירה שלי - הציג יכולת גבוהה כל העונה כולל במאני טיים,
    אליפות חמישית ברציפות.. מגיע לו.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מיגל ויטור. שחקן שלא שייך לליגה בשום צורה, כמה רמות מעל השחקנים שמסביבו אפילו, שהם בפני עצמם מהטובים שיש בליגה. ההשפעה שלו הייתה עצומה עד בלתי נתפסת, כל מילה נוספת מיותרת.

6. Love Is Red Member

מיגל חייזר ויטור, איתו אנחנו היינו יכולים אפילו לעבור שלב או שניים באירופה, בלעדיו אנחנו נראים הרבה פחות דומיננטיים.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתחלק ל-2:
    מיגל ויטור,השפעה אדירה על כל הקבוצה אין מילים.
    מאור בוזגלו,הישראלי הטוב בליגה,כששיחק היה שובר שיוויון,קמפיין אירופאי אדיר והמספרים שלו בליגה מדברים בעד עצמם.

8. Blanco 7 Member

אם מיגל ויטור לא היה מחסיר כמות כל כך גדולה של משחקים הוא ללא ספק שחקן העונה שלי. אבל בגלל הפציעה הנוראית הזאת הקול שלי הולך למהארן ראדי. אדיר לראות איך בגיל 34 הוא פורח בקבוצה הכי טובה בישראל ועשה עונת שיא מבחינתו.

שי אוהב/ת את זה.
  9. אבי סנדור Member

טוב אז בגלל שאני היחיד שהצביע לטוני (וכן אני משוחד ומסונוור מהתופעה הזאת) אני אכתוב כמה מילים כי הוא בהחלט ראוי לאזכור בעונה כזאת.

לפני זמן לא רב התקיים כאן דיון על השחקן האפריקאי ועל המנטליות שלו (בעיקר שחקני התקפה), התאוריה אומרת ששיא היכולת שלהם מגיע כשיש להם מה להוכיח.. ברגע שהם מגיעים לשיא כלשהו או שהם מרוויחים את המעמד שלהם, מגיע נפילת מתח והם מפתחים גינונים של "כוכבים", .

התאוריה הזאת די משקפת את טוני ואת העונה הזאת בפרט, אבל במקרה שלו- כשהבחור בשיא שלו, אין אף אחד שיכול לעצור אותו והשנה, במסע האירופי המרגש של ב"ש, הוא הוכיח שהוא בקלות יכול להשתלב בקבוצות דרג שני באירופה לפחות..

אחד הדברים שהופכים שחקן משחקן טוב לשחקן מדהים, זה היכולת לתת תצוגה כשכולם מצפים לה וכולם מוכנים אליה, זאת השנה ה-4 של טוני בארץ, כולם כבר יודעים למה הוא מסוגל, כולם יודעים ששחקן אחד לא מסוגל לעצור אותו, שולחים עליו שמירות כפולות ואישיות ועדיין מדובר בשחקן עם נתונים שבליגה שלנו אין להם מענה..

בראיה קצת יותר שטחית, אומנם לא בדקתי את זה אבל יש לי הרגשה שטוני לבש את סרט הקפטן בליגת וובי אצל רוב המשתמשים ברוב העונה, מה שמוכיח שלאורך כל העונה כולה, טוני הוא שחקן העונה. :D

אז המצטיין שלי -אנטוני ננדוזו נוואקמה */aaa8*/aaa8

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב אוהדי באר שבע הולכים על ויטור, אחרים עם ראדי, אבל אני ממשיך לדבוק בגנרל - טוני נואקמה.
    16 שערים ו-11 בישולים במסגרות השונות מתפקיד הקיצוני, ייצר יותר מצבים מכל שחקן אחר אצלנו, מפלצת כדורגל שגם כשלא מייצר מצב לשער, בישול או גול, עדין מסוגל להחזיק כדור מבחינה פיזית ולתת להגנה שלנו לנוח, עדין מסוגל עם הפיזיות שלו לשבור לחץ של היריב ולפרק את המערך שלו, עד שראיתי את ויטור הוא היה מבחינתי הגדול בהיסטוריה שלנו.
    הבחירה בינו לבין ויטור קשה, אבל לאור העובדה שטוני שיחק יותר משחקים, אני הולך איתו.

ברגע שרשמת "יש אדם שמתרגש" ישר עלה לי לראש השיר הבא :)

Drama2 אוהב/ת את זה.
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואקמה היה ב-4 חודשים נוראיים.. חושך מצרים, שבחלקם הוא לא היה ראוי להיות על המגרש. קשה לי לשכוח לו את הסיבוב השני שהוא פשוט לא רק היה לא טוב, אלא גם הרס כמעט כל פעם שהכדור היה אצלו. לכן הוא אולי מקום 3 אצלי.

עידן444 ו-yakar אוהבים את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נואקמה בחצי העונה השנייה חווה ירידה (כמו כל קבוצה לדעתי) אבל האוהדים שלנו הגזימו איתו.
    ציפו שבכל משחק הוא יכבוש ויבשל וימשיך עם המספרים הפסיכים שלו וזה ציפיות גבוהות מידי.
    בגלל הפציעות גם היה קשה לתת לו מנוחה והוא המשיך לשחק גם כשנראה היה שהעומס עליו גדול.
    בכל מקרה טוני המשיך לספק כדורים אדירים (בכל משחק היה לו לפחות כדור אחד לגול שסידר לשחקן התקפה שלנו), וגם המספרים שלו בחצי השני (6 שערים ו7 בישולים בכל המסגרות) הם בכלל לא רעים.
    לא יודע, אני מרגיש פחות שלם בשביל לבחור שחקן שהפסיד סיבוב שלם בגלל פציעה על פני שחקן שחווה ירידה בסיבוב שלם אבל עדין היה שם בשבילנו.
    ויטור מבחינתי ראוי לתואר, כמו שטוני ראוי, אבל טוני לוקח אצלי בנקודות.

13. Doritoz FCBJ - RMCF

מסכים וזאת הסיבה שגם אני הצבעתי לראדי.

14. Butragueño מנהלים

וזו דווקא הסיבה שבחרתי בויטור.

ההבדל הסופר עצום כשהיה על המגרש וכשהיה פצוע אומר הכל.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא סיבה טובה.

אם כריסטיאנו רונלדו היה פותח את העונה עם עירוני ק"ש, מריץ אותה ל-7 ניצחונות ב-7 משחקים, עוזב לספרד והקבוצה הייתה מתרסקת ונגררת למאבקי תחתית, היינו בוחרים בו רק בגלל ההבדל ביכולת של הקבוצה אתו ובלעדיו?

במציאות קיצונית שבה אף שחקן אחר לא היה מתעלה אולי הייתי מסכים עם הבחירה במיגל ויטור, אבל כשבוחרים שחקן עונה, צריך להסתכל על העונה כולה והיו כמה שעשו דברים לא פחות טובים לזמן ממושך יותר בעונה.

עידן444 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.