אתם בחרתם - ולדימיר איביץ' הוא מאמן העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏13/6/19.

?

מי מאמן העונה שלכם?

הסקר סגור ‏20/6/19.
  1. ולדימיר איביץ'

53.3%
  2. מרקו בלבול

6.7%
  3. סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה

0 הצבעות
    0.0%
  4. יוסי אבוקסיס

22.2%
  5. ניסו אביטן

17.8%
  6. אחר

0 הצבעות
    0.0%
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרגיש כאילו מכבי ת"א צריכה להתנצל על שהימרה הפעם על מאמן שסחף אותה לאליפות, לא התפתה להצעות מאירופה באמצע העונה, לא מתרגש מהתקשורת ולא סחבק של השחקנים.
    ניסו אביטן נתן תחילת עונה מדהימה לכל הדעות, אין ספק אבל ברגע שהסגל הידלדל ונפרדו משני המנועים העיקריים אז זה כבר לא היה סיפור סנידרלה כמו בתחילת העונה.
    אם ניסו ישחזר עם הפועל ת"א את ההצלחה שחווה בחדרה מבטיח לכם שהקול שלי יהיה שלו

2. Telkiyski Member

ל"פפ" אני לא חושב שיש את התקציב הכי גבוה בפער באנגליה.

כלומר סיטי לעומת צ'לסי, יונייטד וליברפול זה ממש חא כמו מכבי לעומת חיפה, בש וביטר.

זה לא פי 2 בקיצור.

3. גלצ Member

הפרשי הרמות כבר שנתיים ענקיים ובכל זאת זה קונצזוס שהוא המאמן הכי טוב בפרמייר ליג

4. Telkiyski Member

שוב, כי הכלים שיש לו הם לא כאלה שטובים בפער עצום על אלה שיש ליריבות. בניגוד למה שאפשר להגיד על איביץ.

את שכטר ואצילי למשל גם באר שבע רצתה, אבל לא הייתה תחרות.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה קבעת קביעות חסרות כל בסיס, בתגובה הזו הצגת בפניך את כל הטיעונים שיכולתי לדלות שסותרים את הקביעות הללו.
    אם כל השאר ספגו לפחות פי 2 ממכבי, איך זה מסתדר עם הטיעון שלך שזה שמכבי ספגה רק 17, מהמאזנים הטובים בהיסטוריה יש לציין, מעיד יותר על רמת היריבות? איך כל טיעוני הליגה החלשה כתשובה לכל דבר לא מרגישים לך מגוחכים?

זה מדהים בעיני שאני נחשב לציניקן כי אני מסתכל על הישגים ולפיהם טוען מי מוצלח יותר או פחות, אבל אתה ודומייך, שהתשובה "הליגה חלשה" סוגרת לכם כל פינה בלי שזה יעמוד לוויכוח (לאיזה עומק מגיעים הוויכוחים איתך, מי ישמע), לא ציניקן שמעקם את האף.

6. קשר שמאלי Member

באר שבע בקיץ רכשה את סבע ב-2 מיליון יורו ואת האסלביינק ב1.8 מיליון יורו. את מי מכבי תל אביב רכשו? לבאר שבע לא חסר כסף, מצחיק שאתה עושה מהם עניים. שכטר במכבי תל אביב כי זה יותר התאים לו, לא בגלל הכסף, באר שבע היו יכולים להציע לו יותר ממה שהא מרוויח במכבי תל אביב

7. גלצ Member

אז איך אתה מסביר שבשלוש שנים האחרונות למרות הפער העצום מכבי בקושי דיגדגה את באר שבע?(חוץ מעונה אחת). אני מסכים שבאר שבע חלשה משנים קודמות ועם זאת אני גם חושב שזו מכבי הכי פחות טובה בשלוש השנים האחרונות, לפחות מבחינת מה שהעיניים שלי רואות.

8. Telkiyski Member

ואכן בערך חצי מהאנשים פה הימרו על בש כאלופה ועל מכבי סגנית (סבע להזכירך נמכר אחרי משחק וחצי).

בפועל בש השנה הייתה כישלון חרוץ ומכבי לא סיימה 2 אלא 1.

זה הסיפור.

9. Telkiyski Member

אז איך אתה מסביר שלסטר וקש לקחו אליפות?

בש ממש לא מקבילה ללסטר וקש, אבל ה3 אליפויות רצוף האלה הן מקרה יוצא דופן של קבוצה שמתחברת.

מכבי תל אביב אמורה לקחת כאן אליפות כל שנה, כמו מכבי בכדורסל, כמו זלצבורג באוסטריה או פסז בצרפת.
    כל דבר אחר זה כישלון שלה ו/או הצלחה מטורפת של קבוצה אחרת.

האליפות האחרונה של בש למשל היא בעיני יותר כישלון של מכבי שהייתה צריכה לקחת באותה עונה.

זה המצב.

10. גלצ Member

אני רואה שברגע שהיו לבאר שבע זרים משמעותיים היא לקחה אליפויות, העונה הזרים שלה לא פוגעים והיא נכשלה. זה באמת כזה פשוט. רוב האנשים יסכימו שהמצטיינים העונה במכבי הם אדאמדור, סבוריט וראייקוביץ

11. Telkiyski Member

כן רק שכחת שלבאר שבע יותר קשה לפגוע בזרים כי היא לא משלמת להם 600 אלף יורו בעונה והיא לא קונה אותם ב3 מיליון יורו על תקן טלבעים למיניהם.

12. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמאדור פחות, כי ברגע שנפצע במחזור הראשון מול חיפה הוא איבד את המקום שלו לשחר פיבן
    אבל בהחלט סאבוריט וראייקו נתנו את הטון

Sir Alex Ferguson ו-גלצ אוהבים את זה.
  13. yedidel Member

אף אחד לא שולל שאיביץ מאמן מצויין ואולי אגדה שלעולם לא היתה פה.
    אבל לא לפי העונה זה ייקבע.

מי שרוצה להסתנוור מפער 31 הנקודות מהסגנית הכי חלשה מאז קום המדינה (!!!) ולחשוב שזה בגלל המקום ה1 ולא בגלל המקום ה2, שייהנה

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. גלצ Member

מסכים שכסף הוא מרכיב להצלחה אבל הבנו שזרים יקרים לאו דווקא מצליחים.
    מדוניאנין, סקאריונה ואורלנדו סה לא היו זולים ובכל זאת באר שבע עם מי לקחה אליפות? עם נוואקמה ואוגו שלא היו עלו הרבה אם אני לא טועה (נוואקמה בטוח היה זול).

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

למי מכבי משלמת 600 אלף יורו בעונה ואת מי חוץ מראיקוביץ' (בעונת צ'מפיונס) וקיארטנסון (לאחר מכירה יקרה משמעותית) היא קנתה בסכומים כאלה?
    אמאדור, סבוריט, אופואדו וניקוליץ' הגיעו כולם בהעברה חופשית והמשתכר הבכיר שבהם מרוויח 400 אלף יורו לעונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.