אתם בחרתם - ג'ון אוגו זר העונה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏26/5/16.

?

זר העונה לפי דעתם הוא?

1. ז'ורז'יניו

0 הצבעות
    0.0%
  2. ניקיטה רוקביצה

1 הצבעות
    2.0%
  3. ג'ון אוגו

35 הצבעות
    70.0%
  4. חסוס רואדה

3 הצבעות
    6.0%
  5. טוני נאקוומה

4 הצבעות
    8.0%
  6. אחר

7 הצבעות
    14.0%
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ראיקוביץ' שוער העונה בלי מתחרים בכלל, חושב שזה מקנה לו מועמדות לזר העונה לפני ג'ורג'יניו.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

הואשמתי כאן מספר פעמים כחובב נוסטלגיה שמאדיר אותה.
    אוגו(ובמידה מסויימת גם הובאן) מהשורה הראשונה של הזרים שהיו כאן. כשהיללו כאן את הובאן בעונה שעברה(הרבה יותר מאשר את אוגו) עוד הייתי סקפטי והחצי השני של העונה שכנע אותי שהם לא ברמה של הזרים הכי טובים שנחתו כאן. אחרי העונה הזו אני נוטה לשים אותם בשורה הראשונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-לירן אוהבים את זה.
  3. עידן444 Member

איזה תותח האלישע הזה!
    (מצטער, לא התאפקתי)

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. gilad16 Member

מכבי ת"א ובאר שבע היו רמה מעל הליגה עונה אז קשה לי לבחור זר שלא מאחת מהן
    אצלנו ארבעת הזרים היו מצוינים העונה אבל אוגו היה הכי דומיננטי.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאותה סיבה שאני חושב שאצילי היה השחקן הכי טוב בבית"ר בעונה האחרונה, ז'אורז'יניו פשוט היה המנוע של סכנין במהלך העונה והיה לטעמי הסיבה המרכזית לעונה המצוינת של סכנין.
    כמו אצילי, ז'אורז'יניו הפך את כל מי שהיה סביבו לטוב יותר, והרבה בזכותו שלומי אזולאי נתן את העונה שנתן, אותו הדבר מוגרבי (בחצי השני של העונה) ועמאשה (בחצי הראשון של העונה).
    המספרים של ז'אורז'יניו הם מצוינים, אבל הם לא מספרים את כל הסיפור. במשחקים שראיתי אותו הוא פשוט עשה הכל. כל כדור עובר דרכו, כל התקפה טובה מתחילה איתו, עוברת דרכו או מסתיימת אצלו עם בישול או שער.
    בחצי גמר מול מכבי תל אביב נניח, אני לא זוכר אם הוא בישל או כבש, אבל אני זוכר התקפה אחרי התקפה שהוא פשוט בנה לסכנין מצב אחרי מצב. פעם אחת הוא נותן כדור לעותמן שמשאיר אותו לבד באגף, פעם אחרת הוא מעמיד את אזולאי באחד על אחד, התקפה אחרת הוא שולח כדור למוגרבי שמקבל כדור עם הרבה שטח מולו, פעם אחרת הוא פורץ עם הכדור ושובר את האמצע של מכבי ויוצר יתרון של שחקנים לסכנין. וכל זה קורה במעמד של חצי גמר מול מכבי תל אביב, פשוט לשבת בבית ולהתפעל איך ז'אורז'יניו הופך קבוצה עם אחד התקציבים הנמוכים בליגה לקבוצה שכל התקפה מביכה את מכבי ומגיעה להזדמנות לשער.

נו באמת, אם מי כבר הייתה לראיקוביץ' תחרות חוץ מגורש?
    אז על אותו הגיון אופיר דוידזאדה שהיה המגן השמאלי הכי טוב בליגה העונה חייב להיות מועמד לשחקן הישראלי של העונה? זה שעמדת השוער הייתה חלשה העונה, והספיקה לראיקוביץ' חצי עונה טובה (בפלייאוף הוא היה עצום) כדי להיות השוער הכי טוב בליגה לא אומר שהוא צריך להיות מועמד לפני שחקנים זרים שבלטו לאורך כל העונה, ולא הציגו חצי ראשון כמו שהוא הציג (חלש לפרקים, בינוני לפרקים, בוודאי לא יציב או משהו יוצא דופן בניגוד לחצי השני שלו או לפלייאוף שם הוא היה מדהים לטעמי).

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד משהו בקטנה, כותבים כאן חייבים להיזהר כשהם משתמשים במילה אוברייטד.
    גם אם ז'אורז'יניו לא אמור להיות ברשימה למעלה (לדעתי כן), אי אפשר בשום מציאות להגיד על שחקן שהרוויח בסכנין 100 אלף דולר ונתן את התרומה שהוא נתן שהוא אוברייטד.
    בדיוק כמו שאי אפשר להגיד על אוגו שהרוויח 200 אלף דולר בבאר שבע אחרי העונה שהוא נתן אוברייטד.
    בשני המקרים יחסית לתרומה מדובר בגניבה עצומה.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא מתייחס בכלל לסכומים ששחקנים מקבלים, זה כל כך מיותר.
    אוברייטד זה לא אוברפייד, השחקן פשוט מוערך יותר משצריך להיות מוערך, בלי קשר למשכורת.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת, הכל קשור לכסף.
    אם בסכנין היה שיח סעודי וז'אורזיניו היה מרוויח מיליון יורו לעונה המבט עליו היה אחרת. בדיוק כמו שהציפיות מראיקוביץ' למרות גילו הצעיר, היו גבוהות הרבה יותר בגלל המחיר ששולם עליו.
    ברגע ששחקן משתכר סכום מסוים או עולה סכום מסוים הציפיות כלפיו הם שונות והמבט כלפיו הוא שונה.